Prodavnica kappa-trznica

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#26

Post by roki »

cico x wrote:
roki wrote:iskustva sa teranovom?
zar ti treba iskustvo sa majicama od 5 km?
Bogami tamo ima i jakni,džempera,jako dobrih kosulja,pantola.majice i nenosim.Vecinom duxerice a ljeti kosulje(modernije il' ti mladalacke)
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#27

Post by obuca »

pita_zeljanica wrote:
i kad sve razbacas onda kazes hvala dovidenja Laughing Laughing Laughing
dankescheeen...cuus und aufviderzen :D
ma pretjeruju sa cijenama. uzas. ja sebi u džermaniji u benetonu funenih džempera nakupovala na snizenju za 14,99 ojra. a u zari u džermaniji da ti oci stanu. ovde stize fakat samo bezze roba.

oooooo pito od zelja šenen tag noh :D
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#28

Post by pita_zeljanica »

@ obuca

"mi" u dzermani sada imamo i veliku rasprodaju, onaj vinterslusferkauf..odoh odma posle posla u kupovinu.. :D
ima da kada slijedeci mjesec dodjem u sarajevo..ne budem imala za kafe..
sajzeraj.. :D
dia auch scheenen tag.. :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#29

Post by obuca »

pita_zeljanica wrote:@ obuca

"mi" u dzermani sada imamo i veliku rasprodaju, onaj vinterslusferkauf..odoh odma posle posla u kupovinu.. :D
ima da kada slijedeci mjesec dodjem u sarajevo..ne budem imala za kafe..
sajzeraj.. :D
dia auch scheenen tag.. :D
:lol: :lol: hahahahh pa vidila sam majne gute :D dosla u sarajvo bez banke. za maut kupila po autu cente. :lol: :lol: nudila cipele u zamjenu al nece :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#30

Post by ja_cura_ »

blago vama kad mozete da se ispalite pa pravac u soping po dzermaniju ili austriji kao karanana....


hocu i ja !!!!!!
p.s.*ebem ti vizni rezim!
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#31

Post by obuca »

reci nam sta ti treba i kupicemo ti 8-) il da te vodim u gepeku
eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#32 Re: Prodavnica kappa-trznica

Post by eeeeeee »

mIRCerka wrote: Nije mi rod. Ali je poznajem jos iz rata. I kompletnu porodicu. Zivjeli smo u istoj ulici. I uvijek je bila normalna komunikacija sa njene strane ako sugovornik nastupi normalno. Zato me i cudilo sto si rekao da je i seljanka i papanka jer koliko se sjecam, prije 15 godina se uvijek trudila da ostavi dojam dame. Medjutim, nisam je vidjela na radnome mjestu nikako, tako da o tom segmentu ne mogu suditi. Cak i da odem, sjetice me se i bice sigurno drugacija prema meni.
Nema veze, poslacu dragog :D
Ee taman fino onda ako je vidis priupitaj je :D, kazem ti i ja je dobro poznajem, jer sam do jucer bio njena stalna musterija, a i ona vjerovatno itekako mene dobro zna ;) (sve iz vidjenja naravno)... I kad sam rek'o seljanka nisam mislio na nekoga ko je 92 dos'o, vec seljacko-primitivno ponasanje s njene strane, kakvo jedna prodavacica ili vlasnica objekta ne bi trebala imati, ali ono sto ti kazem sto me je zacudilo to sto su radnice bile izuzetno OK djevojeke, a ona alapaca nasla nesto umjesto da im ona pruzi primjer :roll: :roll: :roll:
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#33

Post by pita_zeljanica »

hahahahh pa vidila sam majne gute Very Happy dosla u sarajvo bez banke. za maut kupila po autu cente. Laughing Laughing nudila cipele u zamjenu al nece Laughing Laughing Laughing Laughing
ferdamt nohmal.. :D

ja reko ti ces me pozvati na kafu... :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#34

Post by obuca »

ma zovem te na rukav od dzempera, na rucku tasne i jednu cipelu :lol: :lol:
pa pozovi ti mene :D jesi ti baci il fiskopf :D
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#35

Post by pita_zeljanica »

ja nisam fiskopf?
sta je baci? :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#36

Post by obuca »

hehehe malo rategni baaaci :D znas ti pitaro znas :D aj govori koji si 1 il 2
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#37

Post by pita_zeljanica »

ne znam ja te tvoje lokalne fazone..sta baaaci? sta einz oder cvaj..
ih ferstehe nur banhof.. :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#38

Post by mIRCerka »

Ruhe da vam ne bi bilo Raus.
mante se svabizma i englizma, ovde samo moRe bosnizam.
Ok? :D
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#39

Post by pita_zeljanica »

ok..mircerko..ja se izvinjavam.. :D

hosh nas malo pustiti ako ti obuca kupi original funeni beneton dzemper?? :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#40

Post by obuca »

pita_zeljanica wrote:ne znam ja te tvoje lokalne fazone..sta baaaci? sta einz oder cvaj..
ih ferstehe nur banhof.. :D
baci kazu za one iz bayerna hebem li te, a oni sa sjevera su fischkopf :D
pita_zeljanica
Posts: 191
Joined: 18/01/2008 13:11

#41

Post by pita_zeljanica »

aa..sada kontam..ja sam onda fischkopf (riblja glava)..
:D

a ti?
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#42

Post by obuca »

i ja 8)
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#43

Post by ja_cura_ »

obuca wrote:reci nam sta ti treba i kupicemo ti 8-) il da te vodim u gepeku

moze gepek, a i galerija 8-)

thanks u svakom slucaju
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#44

Post by Vingo »

karanana wrote:Nista ne kupujem u Sarajevu jer je ovdje sve lopovluk i fusheraj i nikome ne vjerujem. Jednom godisnje skupim para sjedem u auto i zapucam u Austriju i odradim svoje godisnje shopping potrebe.
Lako je vama hrvatima... :D
newone
Posts: 630
Joined: 31/07/2006 19:02

#45

Post by newone »

Ma i te kako se moze stati u kraj tim i takvim bahatim poslovodjama i vlasnicima koje kakvih markiranih prodavnica sa uglavnom fake robom. Ali za to treba imati nerava i volje.
Evo ovu kappa prodavnicu i njenu vlasnicu mozes sjebati zestoko. I tvoja tema na sa-x je dobar pocetak. Dalje, otidji na sve moguce BiH portale na internetu i objavi ovo isto. Sa svim osobama sa kojima si u kontaktu u porodici i na poslu ispricaj isto i toplo im preporucu da tamo uopste i ne ulaze, a kamoli da sta kupe. Posalji svoj clanak i u direkcije dnevnih i sedmicnih novina jer neko ce ga vec i objaviti. Mozes digitalnom kamerom lijepo fotografisati profil prodavnice pa i to da ti ide u dodatku uz tekst na internetu i u novinama. Na koncu kontaktiraj pismeno i headquater kappe, provjeri da li ta prodavnica u Sarajevu ima njihovu licencu uopste. Ako ima, onda im nacini dopis o tome kako prodaju pored prave i fake robu, kako su neposlovni i drski. Vjeruj mi, izgubice licencu u roku od 5 minuta. Ako nema licencu za rad, opet to objavi na internetu i u novinama jer je vazno da kupci znaju da je u pitanju fake roba, loseg kvaliteta sa astronomskim cijenama.
Dosta posla, zar ne!? Ali od necega se i nekoga se mora krenuti. I ne samo za kappa prodavnicu, vec i za sve ostale "markirane" prodavnice treba uciniti isto, jer jedino tada mozete ocekivati kvalitetnu original robu velikih svjetskih proizvodjaca u Sarajevu.
eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#46

Post by eeeeeee »

newone wrote:Ma i te kako se moze stati u kraj tim i takvim bahatim poslovodjama i vlasnicima koje kakvih markiranih prodavnica sa uglavnom fake robom. Ali za to treba imati nerava i volje.
Evo ovu kappa prodavnicu i njenu vlasnicu mozes sjebati zestoko. I tvoja tema na sa-x je dobar pocetak. Dalje, otidji na sve moguce BiH portale na internetu i objavi ovo isto. Sa svim osobama sa kojima si u kontaktu u porodici i na poslu ispricaj isto i toplo im preporucu da tamo uopste i ne ulaze, a kamoli da sta kupe. Posalji svoj clanak i u direkcije dnevnih i sedmicnih novina jer neko ce ga vec i objaviti. Mozes digitalnom kamerom lijepo fotografisati profil prodavnice pa i to da ti ide u dodatku uz tekst na internetu i u novinama. Na koncu kontaktiraj pismeno i headquater kappe, provjeri da li ta prodavnica u Sarajevu ima njihovu licencu uopste. Ako ima, onda im nacini dopis o tome kako prodaju pored prave i fake robu, kako su neposlovni i drski. Vjeruj mi, izgubice licencu u roku od 5 minuta. Ako nema licencu za rad, opet to objavi na internetu i u novinama jer je vazno da kupci znaju da je u pitanju fake roba, loseg kvaliteta sa astronomskim cijenama.
Dosta posla, zar ne!? Ali od necega se i nekoga se mora krenuti. I ne samo za kappa prodavnicu, vec i za sve ostale "markirane" prodavnice treba uciniti isto, jer jedino tada mozete ocekivati kvalitetnu original robu velikih svjetskih proizvodjaca u Sarajevu.
To mi je i bio cilj da sto vise raje procita ovaj text, jucer se desilo meni, a sutra mozda svakom od vas, i naravno da sam razglasio svima, sto cu i dalje cininiti...
Ovo za novine znas i sam kakve su kod nas novine, ali ono sto bih mogao pokusati jeste poslati mail u HQ kappe nije ti ta ideja losa bar je to danas lako... Kont'o sam da joj inspekciju posaljem, ali mislim da nemam osnove, isto dumam da "gospodju" opet posjetim i da joj kazem par rijeci da cu joj natovariti sve i svasta na ledja... Ne znam vidjecu
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#47

Post by Ahmmed »

eeeeeee wrote:
newone wrote:Ma i te kako se moze stati u kraj tim i takvim bahatim poslovodjama i vlasnicima koje kakvih markiranih prodavnica sa uglavnom fake robom. Ali za to treba imati nerava i volje.
Evo ovu kappa prodavnicu i njenu vlasnicu mozes sjebati zestoko. I tvoja tema na sa-x je dobar pocetak. Dalje, otidji na sve moguce BiH portale na internetu i objavi ovo isto. Sa svim osobama sa kojima si u kontaktu u porodici i na poslu ispricaj isto i toplo im preporucu da tamo uopste i ne ulaze, a kamoli da sta kupe. Posalji svoj clanak i u direkcije dnevnih i sedmicnih novina jer neko ce ga vec i objaviti. Mozes digitalnom kamerom lijepo fotografisati profil prodavnice pa i to da ti ide u dodatku uz tekst na internetu i u novinama. Na koncu kontaktiraj pismeno i headquater kappe, provjeri da li ta prodavnica u Sarajevu ima njihovu licencu uopste. Ako ima, onda im nacini dopis o tome kako prodaju pored prave i fake robu, kako su neposlovni i drski. Vjeruj mi, izgubice licencu u roku od 5 minuta. Ako nema licencu za rad, opet to objavi na internetu i u novinama jer je vazno da kupci znaju da je u pitanju fake roba, loseg kvaliteta sa astronomskim cijenama.
Dosta posla, zar ne!? Ali od necega se i nekoga se mora krenuti. I ne samo za kappa prodavnicu, vec i za sve ostale "markirane" prodavnice treba uciniti isto, jer jedino tada mozete ocekivati kvalitetnu original robu velikih svjetskih proizvodjaca u Sarajevu.
To mi je i bio cilj da sto vise raje procita ovaj text, jucer se desilo meni, a sutra mozda svakom od vas, i naravno da sam razglasio svima, sto cu i dalje cininiti...
Ovo za novine znas i sam kakve su kod nas novine, ali ono sto bih mogao pokusati jeste poslati mail u HQ kappe nije ti ta ideja losa bar je to danas lako... Kont'o sam da joj inspekciju posaljem, ali mislim da nemam osnove, isto dumam da "gospodju" opet posjetim i da joj kazem par rijeci da cu joj natovariti sve i svasta na ledja... Ne znam vidjecu
Hm, neka čudna vrsta opreza prisutna je toj prodavnici :D Odavno ih zaobilazim...ali zato...Camel je TITO 8-)
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#48

Post by neutral »

u njen butik nisam usla vec nekoliko godina , upravo zbog njene bahatosti i nadmenosti...
newone
Posts: 630
Joined: 31/07/2006 19:02

#49

Post by newone »

eeeeeee wrote:
newone wrote:Ma i te kako se moze stati u kraj tim i takvim bahatim poslovodjama i vlasnicima koje kakvih markiranih prodavnica sa uglavnom fake robom. Ali za to treba imati nerava i volje.
Evo ovu kappa prodavnicu i njenu vlasnicu mozes sjebati zestoko. I tvoja tema na sa-x je dobar pocetak. Dalje, otidji na sve moguce BiH portale na internetu i objavi ovo isto. Sa svim osobama sa kojima si u kontaktu u porodici i na poslu ispricaj isto i toplo im preporucu da tamo uopste i ne ulaze, a kamoli da sta kupe. Posalji svoj clanak i u direkcije dnevnih i sedmicnih novina jer neko ce ga vec i objaviti. Mozes digitalnom kamerom lijepo fotografisati profil prodavnice pa i to da ti ide u dodatku uz tekst na internetu i u novinama. Na koncu kontaktiraj pismeno i headquater kappe, provjeri da li ta prodavnica u Sarajevu ima njihovu licencu uopste. Ako ima, onda im nacini dopis o tome kako prodaju pored prave i fake robu, kako su neposlovni i drski. Vjeruj mi, izgubice licencu u roku od 5 minuta. Ako nema licencu za rad, opet to objavi na internetu i u novinama jer je vazno da kupci znaju da je u pitanju fake roba, loseg kvaliteta sa astronomskim cijenama.
Dosta posla, zar ne!? Ali od necega se i nekoga se mora krenuti. I ne samo za kappa prodavnicu, vec i za sve ostale "markirane" prodavnice treba uciniti isto, jer jedino tada mozete ocekivati kvalitetnu original robu velikih svjetskih proizvodjaca u Sarajevu.
To mi je i bio cilj da sto vise raje procita ovaj text, jucer se desilo meni, a sutra mozda svakom od vas, i naravno da sam razglasio svima, sto cu i dalje cininiti...
Ovo za novine znas i sam kakve su kod nas novine, ali ono sto bih mogao pokusati jeste poslati mail u HQ kappe nije ti ta ideja losa bar je to danas lako... Kont'o sam da joj inspekciju posaljem, ali mislim da nemam osnove, isto dumam da "gospodju" opet posjetim i da joj kazem par rijeci da cu joj natovariti sve i svasta na ledja... Ne znam vidjecu
Uradi bilo sta, samo ne ulazi vise u tu prodavnicu i nemoj sebi dozvoliti da se raspravljas sa vlasnicom. Ne zovi ni inspekciju jer svi oni zajedno prde u istu tikvu. Samo pusti haber po internetu, u svom drustvu i u novinama i kontaktiraj direktno kappa HQ.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#50

Post by d2 »

d2 wrote:meni je zamijenila 2 izblijedile majice nakon 3 mjeseca od kupovine iako uz brojne probleme i kojekakve glupave razloge zasto su majice izblijedile.

uglavnom uradila je to
izvinjavam se nije se radilo o 3 mjeseca nego o 3 sedmice, majice su izblijedile nakon 3 sedmice - lijepo su se vidjele bijele linije po njima na mjestima gdje se majica haba - recimo oko kragne i oko rukava.

otisao sam tamo i rekao da ako je majica kappa i kosta 55 km ne ocekujem da joj je rok trajanja 3 sedmice s tim da je nosena jedno 3-4 puta.

sad samo kupujem u fis vitezu u onoj tamo kappi, jes da ne znam jel prava ili nije ali mi niko ne garantuje ni da je ova prava jer ako je prava cisto sumnjam da majica izblijedi nakon 3-4 nosenja, u svakom slucaju onaprodavnica u fisu je jeftinija od ove u ferhadiji. zadnji put sam uzeo kosulju, mislim da jebila 79 KM, u ferhadiji je cini mi se 110 KM
Post Reply