Umrla starica zapaljena benzinom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#26

Post by pitt »

pokoj joj dushi......nadam se da ce pravda biti zadovoljena :(
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#27

Post by rajvosa^ »

Kad sam procitao naslov teme, pomislio sam pa zar je morala umrijeti. Zasto joj bog ne dade da se oporavi? Nadam se da ce makar s bogom biti mirna. Za ove majmune...ako ne uradi sud, nek im raja sude... :(
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28

Post by pici »

R.I.P.

prema monstrumima bez milosti :x
polara
Posts: 673
Joined: 27/10/2007 02:09

#29

Post by polara »

:(
User avatar
cotton's journey
Posts: 11
Joined: 25/01/2008 19:16

#30

Post by cotton's journey »

Laka joj crna zemlja...

Ovj zlocin ne treba da se zaboravi i to mjesto treba da se obiljezi kao opomena da zivimo u zemlji brutalnih zlocinaca koji hodaju oko nas
:sad: :x :sad:
pogresna
Posts: 1003
Joined: 19/04/2007 17:47
Location: sarajevo

#31

Post by pogresna »

UZAS!!!! :sad: :sad:
sami26
Posts: 35
Joined: 24/06/2007 09:59

#32

Post by sami26 »

R.I.P.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#33

Post by Troll_Happens »

rajvosa^ wrote:Kad sam procitao naslov teme, pomislio sam pa zar je morala umrijeti. Zasto joj bog ne dade da se oporavi? Nadam se da ce makar s bogom biti mirna. Za ove majmune...ako ne uradi sud, nek im raja sude... :(
Sud Koji sud :? Suda bi bilo da je neko ubio njih... To racunaj da od tog nece nista biti... a za raju isto nisam siguran... zaboravice se to za koji mjesec ko sto se sve zaboravi.... nazalost :(
rea_let
Posts: 8
Joined: 15/01/2008 21:00
Location: Sarajevo

#34

Post by rea_let »

Moje iskreno saučešće članovima porodice, bakinoj duši spokoj i mir a počiniocima ovog užasa Božja kazna.
Krugman
Posts: 324
Joined: 16/07/2005 19:38

#35

Post by Krugman »

Upucujem saucesce porodici starice.

Ako ova balavurdija koja je ovo uradila prodje nekaznjeno (pod tim mislim neku tezu robiju za njih i njihove porodice), onda ce to biti novo dno za drustvo u BiH i kriminalce koji ga vode.
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#36

Post by abondanzieri »

Pokoj joj dusi.Nadam se da ce pocinioci ovog strasnog zlocina biti adekvatno kaznjeni
rea_let
Posts: 8
Joined: 15/01/2008 21:00
Location: Sarajevo

#37

Post by rea_let »

Mislim da je ovo definitivno dno dna, dalje nema ali našim đonerima tj. onim na čelu sasvim je svejedno bilo dno ili vrh
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#38

Post by Simply_Red »

Allah rahmetile... Ja mislim da BiH ima najgori sistem za kaznjavanje maloljetnih delikvenata. Odu u dom i mogu izlaziti kad hoce, ne moraju se ni vracati. A o zatvoru da i ne pricamo
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#39

Post by Troll_Happens »

Simply_Red wrote:Allah rahmetile... Ja mislim da BiH ima najgori sistem za kaznjavanje maloljetnih delikvenata. Odu u dom i mogu izlaziti kad hoce, ne moraju se ni vracati. A o zatvoru da i ne pricamo
Iz tog se vidi a i vidjece se ako ne budu kaznjeni kako dolikuje pravim monstrumima da se kriminal isplati i da ce njihovim stopama krenuti i drugi maloljetnici... jer boze moj gdje ima to da ubiju nekog i da se izvuku sa uslovnom ili kaznom bez zatvora.... samo u BIH :o
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#40

Post by venera888 »

vjerujem da i pociniocima nije lahko,,bar se nadam :roll:
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#41

Post by Prozor »

Allah rahmetile...

Ovu trojicu sad kolektivno na Kosovo, i ostavit ih u sred Djakovice... Bagra objesna...
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#42

Post by Troll_Happens »

venera888 wrote:vjerujem da i pociniocima nije lahko,,bar se nadam :roll:
Tjeshi se ti.. :x
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#43

Post by Orhanowski »

Zna li neko od cega je umrla? :D

Salim se, naravno.
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#44

Post by popajic »

venera888 wrote:vjerujem da i pociniocima nije lahko,,bar se nadam :roll:

Ne bi trebali danas razmisljati kako je njima.Jeste i oni su ljudi,maloljetnici,ALI su ubice.Nema mjesta merhametluku.
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 410
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#45

Post by srce_ruke_lopata »

rest in peace

...Te "malisane" poslat u Ameriku na sudjenje, nemamo mi adekvatne kazne za njih.
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#46

Post by tempora »

Danima me drzi vijest o hendikepiranom djecaku kojeg su njegovi vrsnjaci godinama zlostavljali sto fizicki,seksualno i mentalno pa snimke stavljali na jutjub.Da bi eksperti po ovom pitanju izjavili da "stvar"postaje sve gora, jer u odgovorima maloljetnih pocinioca kojih je sve vise, kao u slucaju i ove nesretne starice, na pitanje zasto su to ucinili, glasilo : "zasto sto sam mogao to da ucinim" :? tj zato sto mu se dalo, tj zato sto mu se ukazala takva prilika-mogucnost! :(

Neka joj je laka crna zemlja a i nama sto jos zivi hodamo po njoj. :(
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#47

Post by Prozor »

tempora wrote:Danima me drzi vijest o hendikepiranom djecaku kojeg su njegovi vrsnjaci godinama zlostavljali sto fizicki,seksualno i mentalno pa snimke stavljali na jutjub.Da bi eksperti po ovom pitanju izjavili da "stvar"postaje sve gora, jer u odgovorima maloljetnih pocinioca kojih je sve vise, kao u slucaju i ove nesretne starice, na pitanje zasto su to ucinili, glasilo : "zasto sto sam mogao to da ucinim" :? tj zato sto mu se dalo, tj zato sto mu se ukazala takva prilika-mogucnost! :(

Neka joj je laka crna zemlja a i nama sto jos zivi hodamo po njoj. :(
Krivo je i drustvo koje to tolerise i nece da makne da nesto popravi. Godinama, i niko nije znao? Ma daj. To treba 50 godina u zatvor pa bilo 10 godina staro...
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#48

Post by tempora »

Prozor wrote:
tempora wrote:Danima me drzi vijest o hendikepiranom djecaku kojeg su njegovi vrsnjaci godinama zlostavljali sto fizicki,seksualno i mentalno pa snimke stavljali na jutjub.Da bi eksperti po ovom pitanju izjavili da "stvar"postaje sve gora, jer u odgovorima maloljetnih pocinioca kojih je sve vise, kao u slucaju i ove nesretne starice, na pitanje zasto su to ucinili, glasilo : "zasto sto sam mogao to da ucinim" :? tj zato sto mu se dalo, tj zato sto mu se ukazala takva prilika-mogucnost! :(

Neka joj je laka crna zemlja a i nama sto jos zivi hodamo po njoj. :(
Krivo je i drustvo koje to tolerise i nece da makne da nesto popravi. Godinama, i niko nije znao? Ma daj. To treba 50 godina u zatvor pa bilo 10 godina staro...
Da,godinama, jer dijete o kojem je rijec, zbog svoje mentalne ogranicenosti i dan danas misli da su to njegovi prijatelji. :( On i danas govori "moji prijatelji" i dugo mu je trebalo da uopste razumije da je rijec o zlostavljanju.
Prevedi to na nasu BiH situaciju u kojoj u svim slojevima postojanja, vazi zakon jacega, mocnijega, agresivnijega, pa pogledaj koliko se ljudi pobunilo zbog istoga a koliko ih je prihvatilo da je tako kako jeste.Vecina, ne?
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#49

Post by Prozor »

tempora wrote:
Prozor wrote:
tempora wrote:Danima me drzi vijest o hendikepiranom djecaku kojeg su njegovi vrsnjaci godinama zlostavljali sto fizicki,seksualno i mentalno pa snimke stavljali na jutjub.Da bi eksperti po ovom pitanju izjavili da "stvar"postaje sve gora, jer u odgovorima maloljetnih pocinioca kojih je sve vise, kao u slucaju i ove nesretne starice, na pitanje zasto su to ucinili, glasilo : "zasto sto sam mogao to da ucinim" :? tj zato sto mu se dalo, tj zato sto mu se ukazala takva prilika-mogucnost! :(

Neka joj je laka crna zemlja a i nama sto jos zivi hodamo po njoj. :(
Krivo je i drustvo koje to tolerise i nece da makne da nesto popravi. Godinama, i niko nije znao? Ma daj. To treba 50 godina u zatvor pa bilo 10 godina staro...
Da,godinama, jer dijete o kojem je rijec, zbog svoje mentalne ogranicenosti i dan danas misli da su to njegovi prijatelji. :( On i danas govori "moji prijatelji" i dugo mu je trebalo da uopste razumije da je rijec o zlostavljanju.
Prevedi to na nasu BiH situaciju u kojoj u svim slojevima postojanja, vazi zakon jacega, mocnijega, agresivnijega, pa pogledaj koliko se ljudi pobunilo zbog istoga a koliko ih je prihvatilo da je tako kako jeste.Vecina, ne?
Zalosno, samo zalosno. Na kraju krajeva, ko´sto kazes, vecina se i ne cudi, vec to uzmaju kao nesto sasvim normalno. Ja mislim da to samo pokazuje kakva olos ljudi, i to do u najmladjih godina, mogu biti(sto se vidjelo i u ratu i genocidu), i kako samo adekvatna kazna moze takve opametiti i slicne odbit od takvog djelovanja.

Samo, kad su snimci postavljani na youtube, kako da niko nije reagovao do sad? Pored toga, izgleda da su ta g*vna od djece i sama pomalo retardirana kad su to tako objavljivali? Ma na kraju krajeva, moras biti retardiran da tako nesto radis, emocionalno, ljudski, na sve nacine...
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#50

Post by pesak »

zlostavljanja ima i po forumima, i na u;lici, svuda..
Locked