Bosna incorporated by Nikolina Pišek

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#51

Post by sulesavic »

©ta fali fuckin èuèavcu???
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#52

Post by Dori »

sulesavic wrote:Šta fali fuckin čučavcu???
Pa "U slucaju nuzde" nista :lol:

Ali cesto imam hlace koje su duge i kad udjem u takav WC moram ih zavrnuti do koljena da se slucajno ne "umocim" u kakvu pogan.....E, posto sam ja cesto zaboravna, jako cesto izadjem sa pumpe i vozim 2-3km dok skontam da su mi nogavice ostale gore :roll:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#53

Post by The 51st State »

sulesavic wrote:Šta fali fuckin čučavcu???
manja meta, sto u sprezi sa poznatim bosanskim uhljuplukom dovodi do katastrofalnog higijenskog stanja kada su takvi montirani u halama koje koristi veci broj ljudi. situacija sa standarnim wc soljam ista je usljed gore pomenute cinjenice.
_LoLiTa_
Posts: 86
Joined: 10/09/2005 20:28

#54

Post by _LoLiTa_ »

The 51st State wrote: kakve ima veze talenat za ples sa navedenim tekstom? jebes pricu gledaj ko pise, a ne sta pise. meni je tekst simpatican, cak pomalo i humoristican, mada je prisutno i par standardnih stereotipa.
Koji ste vi dvolicni ljudi. Da je ovaj tekst napisao neko od javnih licnosti ili voditeljki iz BiH, ne bi vam odgovori bili isti. Na noz bi je istog trena. Ali posto kao nacija patimo od nize vrijednosti, onda dopustamo svima pa cak i ovima iz neke jeftine C klase javnih licnosti Hrvatske da nam kake po svemu... A i ja bih je htjela kresnuti da sam musko. Free pussy sto da ne.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#55

Post by The 51st State »

_LoLiTa_ wrote:
The 51st State wrote: kakve ima veze talenat za ples sa navedenim tekstom? jebes pricu gledaj ko pise, a ne sta pise. meni je tekst simpatican, cak pomalo i humoristican, mada je prisutno i par standardnih stereotipa.
Koji ste vi dvolicni ljudi. Da je ovaj tekst napisao neko od javnih licnosti ili voditeljki iz BiH, ne bi vam odgovori bili isti. Na noz bi je istog trena. Ali posto kao nacija patimo od nize vrijednosti, onda dopustamo svima pa cak i ovima iz neke jeftine C klase javnih licnosti Hrvatske da nam kake po svemu... A i ja bih je htjela kresnuti da sam musko. Free pussy sto da ne.
Dje si Azira nisam te prepozno, inace sta ima jos.
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#56

Post by Prozor »

visby wrote:Ovo :-)

Učitelj iz Prijedora izumio revolucionarnu WC školjku

http://www.sarajevo-x.com/clanak/080107120

:lol:
covjek je genijalan.
User avatar
since1921
Posts: 431
Joined: 02/09/2007 21:21
Location: Navijati za Sarajevo stvar je geografije a za ZELJU stvar filozofije

#57

Post by since1921 »

komad i po :thumbup:

pokrenimo inicijativu za ukidanje cucavaca ako sad ne krene nece nikad
User avatar
JohnnyS
Posts: 13650
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#58

Post by JohnnyS »

@lolita - više postova, nije mi se dalo citirati sve:

Nitko ne može tako grozno pričati kao žena o ženi. Još ako je ova druga dobra. Auuuuuuuuuu......
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#59

Post by Prozor »

JohnnyS wrote:@lolita - više postova, nije mi se dalo citirati sve:

Nitko ne može tako grozno pričati kao žena o ženi. Još ako je ova druga dobra. Auuuuuuuuuu......
fakat
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#60

Post by fixer »

JohnnyS wrote:@lolita - više postova, nije mi se dalo citirati sve:

Nitko ne može tako grozno pričati kao žena o ženi. Još ako je ova druga dobra. Auuuuuuuuuu......
al si ga plasiro :D :D :D
podrzavam
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#61

Post by MokeQc »

Nazalost, cini mi se da nije puno slagala. Postoji uvijek nacin kako da se predstavi odredjena istina, moze biti simpaticno ili tuzno, opisano sa visine ili sa divljenjem, ali bez obzira sto ona to gleda sa visine... treba se pogledat u ogledalo pa pravo reci je li Bosna takva.

A sto se tice tog snobizma, ne treba ici u Hrvatsku ili Srbiju, imamo ih dovoljno i domacih (bilo u Bosni ili u dijaspori) koji nista bolje ne gledaju na tu istu Bosnu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#62

Post by spreca »

S obzirom da je bila gusta magla kako je to i sama napisala mogla se popiskit "usrat do mile volje" a sto se tice napisanog mislim da apsolutno nije daleko od istine jer to znaju svi koji putuju malo vise po BiH
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#63

Post by Miki123 »

sulesavic wrote:Šta fali fuckin čučavcu???
Da! Ja se uvijek najbolje po**** na cucavcu :D :D ni grumencic ne ostane :lol:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#64

Post by BHG »

prica se da ova voli bosansku chunu vise neg' hljeba se najest :D
User avatar
Kurt_Kombajn
Posts: 686
Joined: 13/08/2004 07:55

#65

Post by Kurt_Kombajn »

1. jebes nju. i u zemljama zapadne evrope mi se desavalo da nabasam na cucavac. biliv it or not. ekstremno rijetko, ali ima.

2. htio bih da skrenem paznju na jedan drugi problem. to sto je dobra koka joj otvara mogucnost da ide od beMzinske do beMzinske i da piski i kaki do mile volje. meni kad treba samo klozet, ako nisam nasuo goriva ili barem nesto kupio, u najboljem slucaju me samo mrko gledaju, u smislu "nepozeljno pisat 'nako".

3. cucavcu u javnim klozetima ne fali ama bas nista, cak naprotiv. ili cete mi stvarno reci da sjedate direktno na upisane i usrane i ispovracane wc-solje? - no way. bakterije lete halom ko lastavice, kod cucavca mozes da uprljas samo obucu. a na solji cijelu donju polovinu tijela. kontaminacija ziva.

4. docim smo kod higijene. mnogo sam zahoda vidio i u zemlji gdje cucavci ne postoje. i mogu reci samo katastrofalno, cast izuzecima. smrad, pisaca, pogan. a jos naplacuju, direktno. vazda ispred sjedi neko sa tanjirom i moras bacit dvije cune ili tries' centi. e, toga, vidis, kod nas neJma.
s@mson
Posts: 894
Joined: 23/03/2007 10:50

#66

Post by s@mson »

Slazem se sa Kombajnom, ali kakvom rutom je ona putovala: Zenica, Derventa, Doboj...pa desno Tuzla i Titovo Jajce... Desava se i meni da mi "Auto-route" malo skrene s puta ali ovako vala nije nikad... Mislim da ovo dovoljno pokazuje o njenom pristupu piskaranju, nije se potrudila ni da geografske pojmove postavi kako treba. Kako onda da u nastavku napise nesto suvislo...
Ima moj otac jednu uzrecicu: "mozes je sad samo yebat"...
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#67

Post by Jara »

Ne mogu vjerovati da od Sarajeva pa do Bosanskog Broda nema niti jednoga normalnog vecea...? Pa zar previše tražim?
Nije tačno...ima restorana i crpki :D sa urednim i modernim WC-ima.
Crpka iz zemlje u kojoj čučavci ne postoje, pripadaju jednom prošlom, davno zaboravljenom vremenu, pluskvamperfekt
A ni ovo - eno ih u Zagrebu :D , u modernoj zgradi autobusnog kolodvora !
Tekst nije zlonamjeran, ovo su samo njeni dojmovi. Ima užasnih WC-a uz naše puteve...ono - voda do koljena :-) .Ipak ima izuzetaka, npr. crpke :D OMV...
Post Reply