zaposlenje na brodovima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#1 zaposlenje na brodovima

Post by ksamra »


Dobar nacin da se sazna malo vise o brodovima ili crouzerima, koji malo otplivaju do Hrvatske pa Italije, malo do Mexica pa skoknu do Bahama...i zaposlenja na njima
Mnogo bi mi pomoglo par informacije...da li je neko vec bio tamo ili zna nekoga ko je zaposlen na brodu vec
hvala
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#2

Post by irfan2 »

http://klika.blogger.ba/ ..informacije iz prve ruke

a ako ti trebadne da se prijavis i da ti se to sredi, javi se na pp ... (imam procenat pa zato :D ...)
ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#3

Post by ksamra »

he he...znala sam ja... tako ti je to kod nas ovdje....a ja samo pitam da li je sve regularno
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#4

Post by irfan2 »

kako mislis da li je sve regularno .... moj brat je isao, i sve je regularno,i ici ce ponovo ...

a blog nema nikakve veze sa mnom, niti autor bloga ima ikakve koristi od svog pisanja ...
ps odma da ti kazem: nes se kuci vratit sa parama i nes aman zaradit ...al ces obic neke od najljepsih plaza na svijetu, dernecit na najboljim dernecima jer je tu posada luda, i svi imaju skoro isti motiv, da se provedu i vide svijeta . ...

a glede procenta, ne mogu sad objasnjavat al sve je regularno ... ako hoces javi se na pp, ako ne ne moras
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#5

Post by Citizen-X »

irfan2 wrote:kako mislis da li je sve regularno .... moj brat je isao, i sve je regularno,i ici ce ponovo ...

a blog nema nikakve veze sa mnom, niti autor bloga ima ikakve koristi od svog pisanja ...
ps odma da ti kazem: nes se kuci vratit sa parama i nes aman zaradit ...al ces obic neke od najljepsih plaza na svijetu, dernecit na najboljim dernecima jer je tu posada luda, i svi imaju skoro isti motiv, da se provedu i vide svijeta . ...

a glede procenta, ne mogu sad objasnjavat al sve je regularno ... ako hoces javi se na pp, ako ne ne moras
Ne zamjeri ti narodu...Prevaren je sa vise strana - pa i kad dobro hoces da mu ucinis - ne ide...Dzaba je!
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#6

Post by Skyfox »

Hebo dernecenja ja konto ljudi ide da namlate love... :-)
ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#7 h

Post by ksamra »

Ma...nećeš za jednu sezonu zaraditi mnogo garant, ali druga pa treća...
a i prva godina ti je takva...ko sa lanca pušteni...više trošiš nego što zaradiš...
Pa ima li iko da mi pomogne!? Javlajte se :-)
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#8 zaposlenje na brodu

Post by esmajic »

hola. ja sam pomorac vec skoro 6 godina pa mozda ti mognem pomoci. pisi mi na [email protected] pa cu ti dati neke upute. ovdje u tuzli ima jedan tip koji to radi za jednu firmu u zagrebu. ako te zanima pisi mi.
ciao
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#9 Re: zaposlenje na brodu

Post by Any »

esmajic wrote:hola. ja sam pomorac vec skoro 6 godina pa mozda ti mognem pomoci. pisi mi na [email protected] pa cu ti dati neke upute. ovdje u tuzli ima jedan tip koji to radi za jednu firmu u zagrebu. ako te zanima pisi mi.
ciao
taj momak kojeg spominjes se zove H.... i ne radi ni za kakvu firmu vec mu otac drzi tu firmu za zaposljavanje na brodu koja je locirana u Zagrebu jer mu otac tamo zivi :)
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#10 halid

Post by esmajic »

istina je da je u pitanju h...., ali firma se zove "suncana ura" i ljudi su fer i korektni. sto se tice cifri i ugovora to je vec druga prica. nisu nesto povoljni ali raja iz hrvatske ide i ne zali se
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#11 Re: halid

Post by Any »

esmajic wrote:istina je da je u pitanju h...., ali firma se zove "suncana ura" i ljudi su fer i korektni. sto se tice cifri i ugovora to je vec druga prica. nisu nesto povoljni ali raja iz hrvatske ide i ne zali se
H.... umjesto H.... davno opjevan u pijesmi zabranjenog pusenja :-D
inace djecko sa senjaka i opet kazem firma je od njegovog tate :)
nije ni losa cifra 2000$ i bude se oko 6 mjeseci pa pauzica pa opet sve iz pocetka :-D
ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#12

Post by ksamra »

ima slična agencija i ovdje u Sarajevu...nastala iz jedne iz Zagreba,preko koje ta putovanja idu, al ništa to nije provjereno...bilo je slučajeva preko nekih agencija da se uvališ s lovom, a oni te ispale...ili kada se ukrcaš ...samo nestaneš
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#13

Post by Any »

ksamra wrote:ima slična agencija i ovdje u Sarajevu...nastala iz jedne iz Zagreba,preko koje ta putovanja idu, al ništa to nije provjereno...bilo je slučajeva preko nekih agencija da se uvališ s lovom, a oni te ispale...ili kada se ukrcaš ...samo nestaneš
ova agencija iz Tuzle o kojoj vec diskutujemo je sigurna i nema nikakvih kesh ulijetanja jer sin zaposljava za tatu :)
eh sada ako mu se svidis ko zna 8) mozda budes ti uskoro zaposljavala :lol: :lol:

PS.nemoj me zaboravit kad dodjem da predam aplikaciju :lol: :lol:
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#14 ok

Post by esmajic »

slazem se sa any. sve regularno,ali nesto nisam siguran za 6 mjeseci...
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#15 Re: ok

Post by Any »

esmajic wrote:slazem se sa any. sve regularno,ali nesto nisam siguran za 6 mjeseci...
nemoj bit sitnicar :D mjesec dva gore dole nije vazno :lol: :lol:
ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#16

Post by ksamra »

ma ja ako uspijem....ma plaćam vam odmor na Bahamama
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#17 provjeri...

Post by esmajic »

provjeri da li moras sama sebi da platis povratnu kartu! znam da je to prije bila praksa kada dobijes sljaku. neka vrsta zastite za firmu koja te uposljava. da ne bi prije vremena otisla kuci...dobro provjeri
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#18

Post by Any »

ksamra wrote:ma ja ako uspijem....ma plaćam vam odmor na Bahamama
jel all inclusive :D
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#19 hm...

Post by esmajic »

ne smijem puno o detaljima zivota na putnickom brodu,ali...ludnica i robija :-D
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#20 ...

Post by esmajic »

za muske je raj,a zenske bi se morale malo pripazit'! if you know what I want to say! :)
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#21 Re: ...

Post by Any »

esmajic wrote:za muske je raj,a zenske bi se morale malo pripazit'! if you know what I want to say! :)
pa ti izgleda otisao sado da radis :? pazi na zemske bolan bolan :D
esmajic
Posts: 7
Joined: 08/09/2007 19:10
Location: Tuzla

#22 adios

Post by esmajic »

ljudi bilo mi je zadovoljstva da koju rijec osinem na elektronicki papir sa vama. subota je i duznost zove :lol: uzivajte
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#23 Re: adios

Post by Any »

esmajic wrote:ljudi bilo mi je zadovoljstva da koju rijec osinem na elektronicki papir sa vama. subota je i duznost zove :lol: uzivajte
haj uzdravlje i mahni mojim kad budes prolazio :lol: :lol:
ksamra
Posts: 9
Joined: 01/09/2007 11:43

#24

Post by ksamra »

id se raditi...ne zajebavati :)
a mi žene borimo se sa tim "belajima" i ovdje...tako da...ustrajat ćemo...valjda
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#25

Post by Any »

ksamra wrote:id se raditi...ne zajebavati :)
a mi žene borimo se sa tim "belajima" i ovdje...tako da...ustrajat ćemo...valjda
opet da kazem ova agencija iz Tz nije zeza i ako se odlucis da apliciras i dobijes posao neka je sa srecom :)
Post Reply