nacionalni roming ... ne mogu da vjerujem

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

da li ste spremni da placate nacionalni roming?

da
3
5%
ne
43
66%
svejedno mi je, neka me gule kad' mogu
19
29%
 
Total votes: 65

_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#76

Post by _BosanaC »

Semiramida wrote:Hej ljudi,

Ova se novinarka toliko nesretno izrazila u svom clanku u Nezavisnim novinama, da je ispalo kao da ce nesto necuveno lose desiti i da ce se to necuveno - uzasno naplacivati. Glupo je sto je mreze operatora nazvala mrezama "061" i "062", ili "065", jer mreze su jedno, a numeracija nesto sasvim drugo. Ispade da ce se mijenjati cijene poziva prema korisnicima drugih operatora, a NECE.

Radi se samo o biranju mreze. Ako ste na domacoj, svojoj mrezi, nema problema. Sve je isto. Samo podesite biranje mreze na MANUAL.

Ako nemate pristup svojoj mrezi, daje vam se mogucnost da se prijavite na mrezu druga dva operatora, npr. u nekim zabitima, gdje nema signala vaseg operatora. To nije bilo moguce ranije za prepaid-e, a sad im se omogucava. Tj. bice svima omoguceno od 01.09. I normalno da se pozivi iz tudje mreze naplacuju (bilo da su dolazni ili odlazni). To vam dodje isto kao da ste u Hrvatskoj, na mrezi VIPneta ili HT-a, ili nekoj drugoj zemlji, pa ste u roamingu. Eto, nista strasno.

Samo da jos napomenem da ce prepaid korisnici ako zovu iz nacionalnog roaminga opet morati birati *144*00387xxxxxxxx# ili drugi country code ako zovu drugu drzavu.

Da napomenem da su operatori bili protiv ovoga, ali eto, RAK-ova je odluka da na ovaj nacin izadje u susret korisnicima mobilnih mreza sva tri operatora u BiH.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Osoba A - predstavite se :oops: :D :lol: 8-)
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#77

Post by haris ubleha »

Hahahaha,
dok se raja zabavlja jesu li nisu skuplje usluge Telekoma, odnosno sta znaci "nacionalni roming"... za to vrijeme Federalna vlada Nedzada Brankovica priprema zakon po kojem ce uposlenici BH Telekoma, uoci predstojece privatizacije, dobiti dionice ove drzavne firme u iznosu od 40 miliona maraka... :lol:
A tamo, srecom, :lol: nema zaposlenih po stranackoj i rodbinskoj liniji...
Svaka im cast... i Brankovicu i Telekomu... nek uzimaju levate... :-D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#78

Post by mIRCerka »

haris ubleha wrote:Hahahaha,
dok se raja zabavlja jesu li nisu skuplje usluge Telekoma, odnosno sta znaci "nacionalni roming"... za to vrijeme Federalna vlada Nedzada Brankovica priprema zakon po kojem ce uposlenici BH Telekoma, uoci predstojece privatizacije, dobiti dionice ove drzavne firme u iznosu od 40 miliona maraka... :lol:
A tamo, srecom, :lol: nema zaposlenih po stranackoj i rodbinskoj liniji...
Svaka im cast... i Brankovicu i Telekomu... nek uzimaju levate... :-D
mozda se narod zainteresuje ako cuje da BOSNJACKE Dionice idu i NEBOSNJACIMA, da je privatizacijom telekoma srpske profitirao samo srpski zivalj, a da u ERONETU radi 0,3% nehrvata cisto statistike radi...
ovako, ima da placaju i kad hljeb bude 20 KM jer je hljeb NAS....a sta ih boli K sto je kruh poskupio 20,30 cak i 50%.....
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#79

Post by haris ubleha »

mIRCerka wrote:
haris ubleha wrote:Hahahaha,
dok se raja zabavlja jesu li nisu skuplje usluge Telekoma, odnosno sta znaci "nacionalni roming"... za to vrijeme Federalna vlada Nedzada Brankovica priprema zakon po kojem ce uposlenici BH Telekoma, uoci predstojece privatizacije, dobiti dionice ove drzavne firme u iznosu od 40 miliona maraka... :lol:
A tamo, srecom, :lol: nema zaposlenih po stranackoj i rodbinskoj liniji...
Svaka im cast... i Brankovicu i Telekomu... nek uzimaju levate... :-D
mozda se narod zainteresuje ako cuje da BOSNJACKE Dionice idu i NEBOSNJACIMA, da je privatizacijom telekoma srpske profitirao samo srpski zivalj, a da u ERONETU radi 0,3% nehrvata cisto statistike radi...
ovako, ima da placaju i kad hljeb bude 20 KM jer je hljeb NAS....a sta ih boli K sto je kruh poskupio 20,30 cak i 50%.....
Ma, ne treba grijesiti dusu... mozda je ovo poklanjanje dionica BH Telekoma njihovim uposlenicima dio socijalnog programa Vlade Federacije kako bi radnici BH Telekoma lakse podnijeli poskupljenja svih zivotnih namirnica koja nas ocekuju... 8)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#80

Post by mIRCerka »

haris ubleha wrote:
mIRCerka wrote:
haris ubleha wrote:Hahahaha,
dok se raja zabavlja jesu li nisu skuplje usluge Telekoma, odnosno sta znaci "nacionalni roming"... za to vrijeme Federalna vlada Nedzada Brankovica priprema zakon po kojem ce uposlenici BH Telekoma, uoci predstojece privatizacije, dobiti dionice ove drzavne firme u iznosu od 40 miliona maraka... :lol:
A tamo, srecom, :lol: nema zaposlenih po stranackoj i rodbinskoj liniji...
Svaka im cast... i Brankovicu i Telekomu... nek uzimaju levate... :-D
mozda se narod zainteresuje ako cuje da BOSNJACKE Dionice idu i NEBOSNJACIMA, da je privatizacijom telekoma srpske profitirao samo srpski zivalj, a da u ERONETU radi 0,3% nehrvata cisto statistike radi...
ovako, ima da placaju i kad hljeb bude 20 KM jer je hljeb NAS....a sta ih boli K sto je kruh poskupio 20,30 cak i 50%.....
Ma, ne treba grijesiti dusu... mozda je ovo poklanjanje dionica BH Telekoma njihovim uposlenicima dio socijalnog programa Vlade Federacije kako bi radnici BH Telekoma lakse podnijeli poskupljenja svih zivotnih namirnica koja nas ocekuju... 8)
ne mogu vise ni da kunem...a uvijek krenem napisat DABOGDA IM DJECI ZA LIJEKOVA TREBALO....
al iskreno, boli me K za ovaj narod vise... nece se oni dici ni kad hljeb bude 20 KM, a evo vlada nece da ukine carinu na uvoz zitarica... tako bi koliko toliko ublazili rast cijena....a dobro bosmen napisa, hljeb se od ove sedmice na kiflu zbio....jos malo pa ce bit 200 grama...
odo gledat OZ...
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#81

Post by _stoKA_ »

pa probaj povjerovati :D nije te niko slago
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#82

Post by Bea_Trix »

cula sam da cemo imati novu mrezu, kinesku :D kako je stajalo na ovoj temi radi se o

RAO MING :D imaju pravo povoljne tarife prema svim mrezama :D

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=40702
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#83

Post by Chopper_Horrace »

vrlo jedonostavno, nesh ti meni u u mahalu tek tako uci ....
FaceOff
Posts: 468
Joined: 01/06/2003 00:00

#84

Post by FaceOff »

debela wrote:ja koristim ultru bih telekoma. nikad nisam mogla uzeti druge dvije mreze, mobis i eronet i jos uvijek ne mogu.
Neces ih moci koristiti i dalje, ako se ne prijavis, a ne vidim iskreno neki razlog za to, jer BH Mobile pokriva mislim cijelu teritoriju BiH, bar nekih 95%.

Ne znam zasto se oko ovog svega dize tolika buka. Niko ne mora koristiti nacionalni roaming, ako nece. Podesite mobitele na rucno prebacivanje mreze i mirna Bosna.

Ako vam je kakva frka, pa vam hitno treba mobitel, a vas operator nema signala (sto je malo vjerovatno), tada odaberi drugog operatora i to je to.
Mislim da se bezveze dize frka.
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#85

Post by Chopper_Horrace »

FaceOff wrote:
debela wrote:ja koristim ultru bih telekoma. nikad nisam mogla uzeti druge dvije mreze, mobis i eronet i jos uvijek ne mogu.
Neces ih moci koristiti i dalje, ako se ne prijavis, a ne vidim iskreno neki razlog za to, jer BH Mobile pokriva mislim cijelu teritoriju BiH, bar nekih 95%.

Ne znam zasto se oko ovog svega dize tolika buka. Niko ne mora koristiti nacionalni roaming, ako nece. Podesite mobitele na rucno prebacivanje mreze i mirna Bosna.

Ako vam je kakva frka, pa vam hitno treba mobitel, a vas operator nema signala (sto je malo vjerovatno), tada odaberi drugog operatora i to je to.
Mislim da se bezveze dize frka.

kolikoj e to bezze toliko i nije....

opet ima starijih korisnika tih mreza(nasi roditelji) kojima jos uvijek kad nesta oko mobitela traze nasu pomoc. jel to sms ili nesta drugo nebitno....
Drugim rjecima njima je filozofija cijela prebaciti mobitel na rucno biranje mreze a da ne pricam o tome kad im se ukaze choose network pa opet neki operatori itd....
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#86

Post by _BosanaC »

Semiramida wrote:Hej ljudi,

Ova se novinarka toliko nesretno izrazila u svom clanku u Nezavisnim novinama, da je ispalo kao da ce nesto necuveno lose desiti i da ce se to necuveno - uzasno naplacivati. Glupo je sto je mreze operatora nazvala mrezama "061" i "062", ili "065", jer mreze su jedno, a numeracija nesto sasvim drugo. Ispade da ce se mijenjati cijene poziva prema korisnicima drugih operatora, a NECE.

Radi se samo o biranju mreze. Ako ste na domacoj, svojoj mrezi, nema problema. Sve je isto. Samo podesite biranje mreze na MANUAL.

Ako nemate pristup svojoj mrezi, daje vam se mogucnost da se prijavite na mrezu druga dva operatora, npr. u nekim zabitima, gdje nema signala vaseg operatora. To nije bilo moguce ranije za prepaid-e, a sad im se omogucava. Tj. bice svima omoguceno od 01.09. I normalno da se pozivi iz tudje mreze naplacuju (bilo da su dolazni ili odlazni). To vam dodje isto kao da ste u Hrvatskoj, na mrezi VIPneta ili HT-a, ili nekoj drugoj zemlji, pa ste u roamingu. Eto, nista strasno.

Samo da jos napomenem da ce prepaid korisnici ako zovu iz nacionalnog roaminga opet morati birati *144*00387xxxxxxxx# ili drugi country code ako zovu drugu drzavu.

Da napomenem da su operatori bili protiv ovoga, ali eto, RAK-ova je odluka da na ovaj nacin izadje u susret korisnicima mobilnih mreza sva tri operatora u BiH.
Ne mogu a da ne citiram ovo jos jednom :D

Jos kad bi Semiramida bila toliko fina pa nam objasnila zasto je i poskupljenje hljeba (a nakon hljeba dolazi na red i kruh :D) toliko dobro za nas, ja se vise nikad ne bih ni za sta nasikirao :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#87

Post by uvjek dobar gost »

_BosanaC wrote:
Semiramida wrote:Hej ljudi,

Ova se novinarka toliko nesretno izrazila u svom clanku u Nezavisnim novinama, da je ispalo kao da ce nesto necuveno lose desiti i da ce se to necuveno - uzasno naplacivati. Glupo je sto je mreze operatora nazvala mrezama "061" i "062", ili "065", jer mreze su jedno, a numeracija nesto sasvim drugo. Ispade da ce se mijenjati cijene poziva prema korisnicima drugih operatora, a NECE.

Radi se samo o biranju mreze. Ako ste na domacoj, svojoj mrezi, nema problema. Sve je isto. Samo podesite biranje mreze na MANUAL.

Ako nemate pristup svojoj mrezi, daje vam se mogucnost da se prijavite na mrezu druga dva operatora, npr. u nekim zabitima, gdje nema signala vaseg operatora. To nije bilo moguce ranije za prepaid-e, a sad im se omogucava. Tj. bice svima omoguceno od 01.09. I normalno da se pozivi iz tudje mreze naplacuju (bilo da su dolazni ili odlazni). To vam dodje isto kao da ste u Hrvatskoj, na mrezi VIPneta ili HT-a, ili nekoj drugoj zemlji, pa ste u roamingu. Eto, nista strasno.

Samo da jos napomenem da ce prepaid korisnici ako zovu iz nacionalnog roaminga opet morati birati *144*00387xxxxxxxx# ili drugi country code ako zovu drugu drzavu.

Da napomenem da su operatori bili protiv ovoga, ali eto, RAK-ova je odluka da na ovaj nacin izadje u susret korisnicima mobilnih mreza sva tri operatora u BiH.
Ne mogu a da ne citiram ovo jos jednom :D

Jos kad bi Semiramida bila toliko fina pa nam objasnila zasto je i poskupljenje hljeba (a nakon hljeba dolazi na red i kruh :D) toliko dobro za nas, ja se vise nikad ne bih ni za sta nasikirao :D
Samo mali demanti... moglo se birati recimo ja sam često bio oko Rudog i bez problema se samo prebaciš na MOBI-s i lagano bez rominga ... šuplja priča..... a na manual... kao da smo svi sa marsa pali...

Lopov ostaje lopov... i kad ne bude bilo drugih nekih on će i dalje pljačkati nas......, a operatori nisu protiv toga... jer im to donosi ekstra profit....
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#88

Post by _BosanaC »

uvjek dobar gost wrote:
_BosanaC wrote:
Semiramida wrote:Hej ljudi,

Ova se novinarka toliko nesretno izrazila u svom clanku u Nezavisnim novinama, da je ispalo kao da ce nesto necuveno lose desiti i da ce se to necuveno - uzasno naplacivati. Glupo je sto je mreze operatora nazvala mrezama "061" i "062", ili "065", jer mreze su jedno, a numeracija nesto sasvim drugo. Ispade da ce se mijenjati cijene poziva prema korisnicima drugih operatora, a NECE.

Radi se samo o biranju mreze. Ako ste na domacoj, svojoj mrezi, nema problema. Sve je isto. Samo podesite biranje mreze na MANUAL.

Ako nemate pristup svojoj mrezi, daje vam se mogucnost da se prijavite na mrezu druga dva operatora, npr. u nekim zabitima, gdje nema signala vaseg operatora. To nije bilo moguce ranije za prepaid-e, a sad im se omogucava. Tj. bice svima omoguceno od 01.09. I normalno da se pozivi iz tudje mreze naplacuju (bilo da su dolazni ili odlazni). To vam dodje isto kao da ste u Hrvatskoj, na mrezi VIPneta ili HT-a, ili nekoj drugoj zemlji, pa ste u roamingu. Eto, nista strasno.

Samo da jos napomenem da ce prepaid korisnici ako zovu iz nacionalnog roaminga opet morati birati *144*00387xxxxxxxx# ili drugi country code ako zovu drugu drzavu.

Da napomenem da su operatori bili protiv ovoga, ali eto, RAK-ova je odluka da na ovaj nacin izadje u susret korisnicima mobilnih mreza sva tri operatora u BiH.
Ne mogu a da ne citiram ovo jos jednom :D

Jos kad bi Semiramida bila toliko fina pa nam objasnila zasto je i poskupljenje hljeba (a nakon hljeba dolazi na red i kruh :D) toliko dobro za nas, ja se vise nikad ne bih ni za sta nasikirao :D
Samo mali demanti... moglo se birati recimo ja sam često bio oko Rudog i bez problema se samo prebaciš na MOBI-s i lagano bez rominga ... šuplja priča..... a na manual... kao da smo svi sa marsa pali...

Lopov ostaje lopov... i kad ne bude bilo drugih nekih on će i dalje pljačkati nas......, a operatori nisu protiv toga... jer im to donosi ekstra profit....
Napisah i ja to isto ranije, ali me jedan drugi lik ubjedjuje da vise vjerujem njemu nego svojim ocima...
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#89

Post by Sarafcina »

_BosanaC wrote:
uvjek dobar gost wrote:
_BosanaC wrote: Ne mogu a da ne citiram ovo jos jednom :D

Jos kad bi Semiramida bila toliko fina pa nam objasnila zasto je i poskupljenje hljeba (a nakon hljeba dolazi na red i kruh :D) toliko dobro za nas, ja se vise nikad ne bih ni za sta nasikirao :D
Samo mali demanti... moglo se birati recimo ja sam èesto bio oko Rudog i bez problema se samo prebaci¹ na MOBI-s i lagano bez rominga ... ¹uplja prièa..... a na manual... kao da smo svi sa marsa pali...

Lopov ostaje lopov... i kad ne bude bilo drugih nekih on æe i dalje pljaèkati nas......, a operatori nisu protiv toga... jer im to donosi ekstra profit....
Napisah i ja to isto ranije, ali me jedan drugi lik ubjedjuje da vise vjerujem njemu nego svojim ocima...

ama smirite se ba :)
na nekim baznim stanicama je to moglo... na nekima nije .. valjda tako mreza bila postimana (ono, haj da mi ne stavljamo ovdje stanicu imamo 5 ljudi u mjesec dana, a vi nemojte tamo).

razlika je sto sada roaming pici svugdje... i oni koji se s 061 i 062 odluce za tu varijantu su najebali u smislu da je u Sarajevu (a i vecini drugih mjesta) Mobisova mreza puno bolje ... nastimana (ne znam kako bih ovo reko) i mob ce vam se sam kaciti, bez obzira sto signal prave mreze postoji....
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#90

Post by Semiramida »

_BosanaC wrote: Jos kad bi Semiramida bila toliko fina pa nam objasnila zasto je i poskupljenje hljeba (a nakon hljeba dolazi na red i kruh :D) toliko dobro za nas, ja se vise nikad ne bih ni za sta nasikirao :D
Jarane, nisi ti baš sav svoj.
Ko ovdje govori o poskupljenju?
Je l' te neko tjera da koristiš nacionalni roaming?
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#91

Post by semmy »

kao sto sam vec navela ponavljam opet....

prebacite se na eronet,imaju pokrivenost u cijeloj bih, pa i u rs-u, tako da vas boli neka stvar o nacionalnom romingu...a jos su i jeftiniji pozivi od ostalih operatera
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#92

Post by Semiramida »

semmy wrote:kao sto sam vec navela ponavljam opet....

prebacite se na eronet,imaju pokrivenost u cijeloj bih, pa i u rs-u, tako da vas boli neka stvar o nacionalnom romingu...a jos su i jeftiniji pozivi od ostalih operatera
Matere ti?!
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#93

Post by semmy »

Semiramida wrote:
semmy wrote:kao sto sam vec navela ponavljam opet....

prebacite se na eronet,imaju pokrivenost u cijeloj bih, pa i u rs-u, tako da vas boli neka stvar o nacionalnom romingu...a jos su i jeftiniji pozivi od ostalih operatera
Matere ti?!
mame mi 8)
DIVLJINA
Posts: 5
Joined: 21/08/2007 10:37

#94

Post by DIVLJINA »

8) 8) 8) ima 15 god jedni te isti dinosauri su na vlasti.eto vam odgovora i oni su u romingu .
User avatar
Hantraga
Posts: 3358
Joined: 19/10/2006 18:13
Location: Sent Lujis

#95

Post by Hantraga »

bosmen wrote:Evo sta stoji na web stranici m:tel-a,valjda ce sad neki skontati sta je roaming

Obavještenje

Sve svoje korisnike m:tel obavještava o promjenama u načinu korištenja usluga nacionalnog rominga, odnosno korištenju mobilnog telefona u mrežama druga dva mobilna operatora iz Bosne i Hercegovine, Eroneta i BH Telekoma. Nacionalni roming znači da se korisnicima m:tel-a može desiti u nekim dijelovima Bosne i Hercegovine, gdje ne postoji pokrivenost m:tel mrežom, da im telefon izabere Eronet ili BH Telekom mrežu, ukoliko je podešen na automatsko biranje mreže. Korištenje usluge rominga je znatno skuplje od korištenja telekomunikacionih usluga u vlastitoj mreži, pa sugerišemo našim korisnicima da telefon podese na ručno biranje mreže i obrate pažnju da na teritoriji BiH uvijek koriste m:tel mrežu. Usluga nacionalnog rominga se može deaktivirati na zahtjev korisnika. Ukoliko se ipak nađu u Eronet ili BH Telekom mreži, usluge će im se naplaćivati po sljedećim cijenama:
Ovo je tacno, dakle nema potrebe da se dize frka....Ako ne putujes po BiH, neces ni osjetiti ovu promjenu...

Jagore je za ljude koji putuju i ulaze na podrucja gdje njihova mreza nije pokrivena..pokupice drugu mrezu i biti u roamingu...

isto tako za ljude koji putuju i cesto prelaze entitetsku liniju, a ne podese svoje mreze na rucno biranje, telefoni ce automatski prebacivati sa jedne mreze na drugu, i moze se desiti da ces biti u roamingu i neces znati...

Prema tome, ko putuje, podesite mobilne na rucno biranje i netreba da se brinete....

Ja sam neki dan putovao U HR, i to preko Livna...Imao sam mobisov signal skroz do ulaska u HR, ap i dalje...Stavio sma na rucno biranje i nije me nikad prebacilo na neki drugi telekom....

Dakle sad je borba za teritorij i korisnike....Koji telekom pokrije vise teritorije, imace vise korisnika...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#96

Post by uvjek dobar gost »

Ja sam svoj mobitel ofarbao u neku kombinaciju, zelene, plave, crvene i bijele... valjda ga taj rooming neće pogoditi... :D

Serem im se na firme... nek oni imaju plate po 3000... a mi nek crknemo kad smo plićak.....
User avatar
Asiklar
Posts: 246
Joined: 24/02/2013 11:28

#97 Re: nacionalni roming ... ne mogu da vjerujem

Post by Asiklar »

Zna li neko kako se prijavljuje usluga nacionalnog roaminga za m:tel mrezu. U sabicima i sinanovicima nema signala pa sam primoran da koristim roamng
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#98 Re: nacionalni roming ... ne mogu da vjerujem

Post by drndalo »

Kako mislis kako se prijavljuje ?
User avatar
Asiklar
Posts: 246
Joined: 24/02/2013 11:28

#99 Re: nacionalni roming ... ne mogu da vjerujem

Post by Asiklar »

drndalo wrote:Kako mislis kako se prijavljuje ?
Pokusavao sam da predjem na BHT mrezu ali nije htjelo pa kontam da li se sta treba prijaviti kako bi se aktivirala mogucnost nac rominga.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#100 Re: nacionalni roming ... ne mogu da vjerujem

Post by escobar__ »

Zašto ne nazoveš Službu za korisnike?

I kakav je to način pored domaćeg BH Telekoma koristit srpsku mrežu? :D
Post Reply