Novak Đoković

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

la_coka_nostra

Post by la_coka_nostra » 18/08/2007 10:45

Comrad wrote:
rajvosa^ wrote:Daj ba pola od vas nije ni culo za njega dok nije sad igrao a vec je cetnik. Pustite ga da makar dokaze da je cetnik. :D Ocjenjujuci njegov tenis a ne karakter, mogu reci da je frajer igrao odlicno. Nije to bila slucajna pobjeda recimo Rodika, pa da raja moze reci, slucajnost. Pobjedio je dva velika tenisera u 2 dana.

Vise su mi smetali oni po tribinama sa zastavama 4C, nego on s 3 prsta.
E meni smetaju ona njegova tri prsta, i bog zna sta pokazuje kada proslavlja pobjede u BG sa svojim navijacima. I sve dok ne osvoji grand slam nek se ne stavlja u recenicu sa Fedexom :x
Pokazuje tim u BG umalo ne rekoh. Hvala Bogu ima kome, ima razlog pa da dize tri prsta i zastavu sa 4C. Srbijanac lik shto da ne? Ponosno i bez pardona. Tako se to radi u sluchaju ako si zaboravio sta to znaci imati ponos i biti ambasador svoje zemlje. Zavidim i njima i Hrvatskoj na tome. Nisu podanichki mentalitet ko mi. Znam da mnogi tako misle ali 'dje che to rechi?

Naprijed Djoko jePhi im majku.

Comrad

Post by Comrad » 18/08/2007 11:44

baksuy wrote:
Comrad wrote:
sibelius wrote: pa nije valjda i isus nazarečanin iz betlehema :D bio četnik :? :D
Pa naravno da nije..ccc...procitaj sljedeci put sta se napise. Fino sam napisao da su cetnici taj znak poceli koristiti u ratu i pri izivljavanjima na civilima. :-)
nije tacno. tri prsta se koriste daleko duze nego li sto je bilo "izivljavanje na civilima". isto tako bi neko drugi mogao da kaze stosta o znakovima koji su se koristili prilikom izivljavanja nad civilima koji se krste... ali to ne znaci da te znakove svi upotrebljavaju u takve svrhe... komentar ti je extra glup...

a povrh svega "tri prsta" nije tema, vec novak djokovic. meni njegovi uspesi ni iz dzepa, ni u dzep, ali mi je drago sto neko mlad a da je sa ovih nasih prostora uspesno "tuce" svetske likove... to isto bih mislila da je u pitanju i neki musliman, hrvat, rom, albanac ili bilo ko drugi, jer smo mi svi za te "face" cobani, covekoliki majmuni koji su juce popodne sisli sa drveta... e, pa nismo! malo otkaceni jesmo, ali divljaci nismo!

Ali nikad mi nece biti jasno, zasto mi ovde volimo sve sto je "stranjsko" a prema nasem se uvek ophodimo sa podmehom?! strancima ne bismo izlazili iz dupeta, ali kad je nase u pitanju, onda je glavna fora "od kojih je"...
Prvo ne nazivaj narod po njegovoj religiji, ja nisam hrvat, a nisam ni srbin, a nisam ni musliman kako ti rece - nego sam bosanac. Djokovic nije nas! I znam dobro sta znace tri prsta, i tri prsta prije rata i poslije rata nije isto...

rIder

Post by rIder » 20/08/2007 04:08

normala da je Federer klasa za sve ostale, ali mora se priznati da Djokovic ima muda a tek mu je 20 godina, dok se vecina ostalih igraca useru kad igraju protiv Federera, Djokovic spasi 6 set lopti i jos ga uzme lagano u 2 tie-brejka. svaka mu cast.

Umjetnik a

Post by Umjetnik a » 20/08/2007 09:30

basta sljezove boje wrote:upravo su me Crnogorci prosvjetlili da Noletu otac nije Srbin vec Crnogorac, pa se ispricavam na pogresci. Zanimljivo je da su Crnogorke i Jelena Jankovic i Ana Ivanovic :)
je li ozbiljno

lampard

Post by lampard » 20/08/2007 11:11

Comrad wrote:
rajvosa^ wrote:Daj ba pola od vas nije ni culo za njega dok nije sad igrao a vec je cetnik. Pustite ga da makar dokaze da je cetnik. :D Ocjenjujuci njegov tenis a ne karakter, mogu reci da je frajer igrao odlicno. Nije to bila slucajna pobjeda recimo Rodika, pa da raja moze reci, slucajnost. Pobjedio je dva velika tenisera u 2 dana.

E meni smetaju ona njegova tri prsta, i bog zna sta pokazuje kada proslavlja pobjede u BG sa svojim navijacima. I sve dok ne osvoji grand slam nek se ne stavlja u recenicu sa Fedexom :x

jesi ogorcen to sad vec postaje smijesno,umjesto da se prica kako decko igra ovdje se najvise pise o tri prsta, pa jadan ne bio nije on ta tri prsta tebi pokazo nego srbima , ako se tebi ne svidja ti zatvori oci.

lampard

Post by lampard » 20/08/2007 11:14

Umjetnik a wrote:
basta sljezove boje wrote:upravo su me Crnogorci prosvjetlili da Noletu otac nije Srbin vec Crnogorac, pa se ispricavam na pogresci. Zanimljivo je da su Crnogorke i Jelena Jankovic i Ana Ivanovic :)
je li ozbiljno

pazi ovog bisera, sad svi crnogorci, crnogorci kao nacija ne broje vise od 350 000, a odjednom svi crnogorci

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 22/08/2007 22:26

jos nesto zanimljivo - Federer je vec tri mjeseca bez trenera!

Comrad

Post by Comrad » 22/08/2007 23:00

Fedex ide po 4. naslov na US Openu, ak osvoji bit ce jedini koji je uspio osvojiti US Open cetiri puta zaredom... :oops:

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/09/2007 22:50

US Open: Đoković prvi finalist
Novak Đoković iz Srbije prvi je finalist teniskog Grand slam turnira US Open u New Yorku, vrijednog 19,6 miliona dolara.

Đoković je u prvom polufinalnom meču savladao Španca Davida Ferrera sa 6:4, 6:4, 6:3.

U drugom polufinalnom susretu večeras se sastaju Roger Federer (Švi/1) i Nikolay Davidenko (Rus/4).

Svaka čast!
E sada da hoce da dočeka Federera u finalu, to bi bila poslastica! :)

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 08/09/2007 23:26

bosmen wrote:Zivio Djoković :D :D

Image
cekaj ta tri prsta mi izgledaju ko gromobran
daj ba djole malo vise digni

:D

suncokret13

Post by suncokret13 » 09/09/2007 04:09

evo,
jel' moze 'vaka slika ?

Image

Leonid Breznjev

Post by Leonid Breznjev » 09/09/2007 04:18

pa moze ukoliko se mozes nositi sa konsekvencama!

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 09/09/2007 06:09

Jebi ti to, ode rajere opet igrat protiv Federercine. Igra ko sat. Gledao sam oba meca danas.

elSaik

Post by elSaik » 09/09/2007 07:00

lampard wrote: jesi ogorcen to sad vec postaje smijesno,umjesto da se prica kako decko igra ovdje se najvise pise o tri prsta, pa jadan ne bio nije on ta tri prsta tebi pokazo nego srbima , ako se tebi ne svidja ti zatvori oci.
a naci pozdrav? jel se i kod njega primjenjuje zatvori oči ako ti se ne sviđa ? :oops:

a Novak? Teniser. Dobar valjda, ne znam, ne pratim tenis... glup sport :D

be highirly

Post by be highirly » 09/09/2007 08:43

Novak Djokovic Imitator :-) :lol: :lol:

http://youtube.com/watch?v=bKj4PdWrK-o

za ovo bi mu mogao nadal oderati guzove kada se sastanu sledeci put :D a mozda nazove havera federera da ga sad u finalu osveti za ovo ismijavanje :D mada fakat nadal pretjeruje sa onim kopanjem supka :sad: :D sto ti je praznovjerje :sad:

buzzer

Post by buzzer » 09/09/2007 10:13

lampard wrote:
Comrad wrote:

jesi ogorcen to sad vec postaje smijesno,umjesto da se prica kako decko igra ovdje se najvise pise o tri prsta, pa jadan ne bio nije on ta tri prsta tebi pokazo nego srbima , ako se tebi ne svidja ti zatvori oci.
ignorirati isticanje nacistickih obiljezja/pozdrava je nemoralno, neposteno i nekulturno. u austriji je neku noc top tema na dnevniku bila objavljivanje video snimaka par mladih vojnika pozdravljajuci naci pozdravom u pijanstvu. nadlezne sluzbe rade na identifikaciji i mjerama protiv njih, javnost se zgraza...

mnogo bi se primjera slicnih moglo naci, a kod nas...

covjek koji trenutak izrazite medijske eksponiranosti zloupotrebljava da bi iskazao svoju politicku orjenraciju i solidarnost sa, recimo, skorpionima, crkvom u fatinoj avliji, granatiranjem porodilista, srebrenicom...ne zasluzuje nista osim prezira.

a bosnjo napredni veli - sta fali, momak super igra...

lampard

Post by lampard » 09/09/2007 10:23

buzzer wrote:
lampard wrote:
Comrad wrote: E meni smetaju ona njegova tri prsta, i bog zna sta pokazuje kada proslavlja pobjede u BG sa svojim navijacima. I sve dok ne osvoji grand slam nek se ne stavlja u recenicu sa Fedexom :x

ignorirati isticanje nacistickih obiljezja/pozdrava je nemoralno, neposteno i nekulturno. u austriji je neku noc top tema na dnevniku bila objavljivanje video snimaka par mladih vojnika pozdravljajuci naci pozdravom u pijanstvu. nadlezne sluzbe rade na identifikaciji i mjerama protiv njih, javnost se zgraza...

covjek koji trenutak izrazite medijske eksponiranosti zloupotrebljava da bi iskazao svoju politicku orjenraciju i solidarnost sa, recimo, skorpionima, crkvom u fatinoj avliji, granatiranjem porodilista, srebrenicom...ne zasluzuje nista osim prezira.

ako mislis da je on dok je ta tri prsta dizao mislio na srebrenicu i generalno na BIH onda ga jebi.za njega kao i srbe u srbiji generalno to pozdrav koji simbolizuje srbiju, ne cetnike ne rat u BIH , decko na taj nacin pokazuje privrzenost svojoj zemlji.ti se bezbeli uvrijedis i kad vidis da onaj sudija u kosarci s ta ista tri prsta pokazuje da je pala trica

buzzer

Post by buzzer » 09/09/2007 11:21

lampard wrote:
buzzer wrote:
lampard wrote:

ako mislis da je on dok je ta tri prsta dizao mislio na srebrenicu i generalno na BIH onda ga jebi.za njega kao i srbe u srbiji generalno to pozdrav koji simbolizuje srbiju, ne cetnike ne rat u BIH , decko na taj nacin pokazuje privrzenost svojoj zemlji.ti se bezbeli uvrijedis i kad vidis da onaj sudija u kosarci s ta ista tri prsta pokazuje da je pala trica
u zadnjih par godina sam se kroz posao sprijateljio s trojicom srbijanaca. pouzdano znam da sva trojica vole svoju zemlju, no, mosh mislit', nikad niti jednog ne vidjeh s podignutih tri prsta, a puno vremena provedemo skupa, pa se i popije i svasta...

takodjer, nikad neces vidjeti ono malo hrabrih srbijanskih ljevicara sa istaknuta tri prsta, sto li?! a da su privrzeni svojoj zemlji nije lijepo sumnjati.

ne imati stav prema ovakvim likovima, bez obzira na njihov sportski ili bilo koji drugi kvalitet ukoliko su moralne nule, svojstveno je osobam za koje svasta moze biti prihvatljivo, jebi ga ti volis ove s tri prsta, ja ih prezirem i volim one na drugom polu.

apropo kosarke, sudijina tri prsta mi ne smetaju isto k'o i tebi tetovaza na onome izvanrednom srbijanskom kosarkasu gurovicu.

pathfinder

Post by pathfinder » 09/09/2007 11:35

:-)
Ja sam kontao da je ovo neka sportska tema o jednom od najboljih tenisera današnjice, a ovo jos jedno nacionalističko preseravanje, eto šatro nije Novak Srbin, on je križanac Hrvatice i Crnogorca(????) !!! :lol: Nacionalizam je bolest, liječite se pacijenti!

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 09/09/2007 11:38

stvarno jebote...i da je frajer iz bantu plemena on i dalje igra za srbiju i ponosi se time...e sad sto to nekome smeta...

suncokret13

Post by suncokret13 » 09/09/2007 13:25

Arslan wrote:pa moze ukoliko se mozes nositi sa konsekvencama!
?

moram te razocarati,
ja ne pripadam niti jednom taboru.

suncokret13

Post by suncokret13 » 09/09/2007 16:04

bosmen wrote:
suncokret13 wrote:
Arslan wrote:pa moze ukoliko se mozes nositi sa konsekvencama!
?

moram te razocarati,
ja ne pripadam niti jednom taboru.
Grijesis, itekako pripadas.Krkanima ti pripadas a ti znas zbog cega 8-)
opet ti

ja u tvoj tabor ne mogu uci,sanse nema.

jedno vrijeme si se prisutio s komentrima,pa si sad' k'o fol skupio 'rabrosti - nas virtuelni 'eroj, s poteza bosfor-dardanele.

nego ti u narednom prelaznom roku,napusti tabor krkana i predji u neku normalniju stranku,ako te ko htjedne primiti.

adi2

Post by adi2 » 09/09/2007 17:05

ja sam mislio da je ovo sportska tema kad opet nacionalističke nebuloze

navijač sam Federerovog talenta,navijač sam Federerovog genija
navijač sam Federerovog ponašanja,navijač sam Federerove psihe
navijač sam Federerovih emocija poslije osvojenih Grand Slamova
volio bih da takva jedna ljudska i naravno sportska gromada obori sve rekorde tako da večeras igra i Delić u finalu nisam siguran da bih njemu bio naklonjen

JEDAN JE HASE,A BOGAMI I FEDERER

buzzer

Post by buzzer » 09/09/2007 18:39

pathfinder wrote::-)
Ja sam kontao da je ovo neka sportska tema o jednom od najboljih tenisera današnjice, a ovo jos jedno nacionalističko preseravanje, eto šatro nije Novak Srbin, on je križanac Hrvatice i Crnogorca(????) !!! :lol: Nacionalizam je bolest, liječite se pacijenti!

[/size]

sa ovim se apsolutno slazem. dakle kad uspjesni sportista ne moze odoliti nacionalizmu prestaje biti samo uspjesni sportista i postaje moralna gnjida, a oni koji mu nacionalizam odobravaju jos manji od gnjide.

suncokret13

Post by suncokret13 » 09/09/2007 19:40

bosmen wrote:
suncokret13 wrote:
bosmen wrote: Grijesis, itekako pripadas.Krkanima ti pripadas a ti znas zbog cega 8-)
opet ti

ja u tvoj tabor ne mogu uci,sanse nema.

jedno vrijeme si se prisutio s komentrima,pa si sad' k'o fol skupio 'rabrosti - nas virtuelni 'eroj, s poteza bosfor-dardanele.

nego ti u narednom prelaznom roku,napusti tabor krkana i predji u neku normalniju stranku,ako te ko htjedne primiti.
Sta hoces da kazes krelac, primirio se ?Kako mislis?Jel to ti ne odgovara ako ja komentarisem.Prijatelju dragi, nebitno je odakle komentarisem, a na tvoju zalost, svakako ne odakle mislis da komentarisem.A to ko je virtuelno hrabar nije vrijedno ni komentarisanja.Znam samo da ono sto si ti postirao gore jeste najobicniji krkanluk te sam te i svrstao medju njih.Nazalost, mnogo ih je takvih....
Tvoj domet i jeste photoshop samo i ono sto si napravio u njemu....

opet si konfuzan.....

nije fino,da padas u vatru i da kucas/tipkas zakrvavljenih ociju...
kako ces onda na svaki moguci post odgovoriti ...?

pa svaku rjec ili komentar s foruma,stavljati na bosmenov kantar,
i po nekim nacio mjerilima i kriterijima,komentarisati s nebulozama.

za tvoju informaciju,nije photoshop,vec obican paint.

Locked