ko je kriv..niko nije kriv..krivi smo svi!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#26

Post by prleitihi »

Vingo wrote:Ja predlazem da ga izopcimo iz nase historije i Vize za buducnost jer se u ime srpskog naroda nije izvinio....Da je opanjko svoje, kako treba.....mogao bi u sljedecem sazivu i u Parlament. Naravno, kao poslanik Lepog.
i ja se imam običaja izviniti kad se arapska zastava nađe pred bh. parlamentom..iako mi odgovore da nema potrebe za tim..da ne budalim..ali..eto..ja opet mislim da ima..i opet ću to isto uraditi..ma kolika budala ispao..(to je onaj vakat kad i prekobarske "socijaldemokrate" postaju militantni islamisti)..iako je puno isplatnije ići goranovim i miljenkovim stopama revolucije..valjda kad si velik..ma u kojoj branši..priča svi su isti/krivi je normalna..očekivana..samo ih jebu mališe poput bona.. :oops: ..ali šta će bono..on sve to radi zbog publiciteta.. :zzzz: :zzzz:


srećom..postoje žene u crnom..koje se ne stide sarajeva..ali se stide onih divljaka koji su ga ubijali sa okolnih brda..i na tome im hvala!
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#27

Post by Vingo »

Mozda bi se on tebi i izvinio....Mozda i hoce...U interview-u za Avaz...Ono sto je rekao, da se stidi vlastitog neucesca....od Bore i Nezavisnih (ma makar Adis Susnjar vodio interview...) i previse...

(A meni nedovoljno da ga svrstam u shupke...)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#28

Post by prleitihi »

puno možda..iako nema mjesta ni za jedno..
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#29

Post by pitt »

ne bbrini.,.......imaju dezurni moralisti i brojaci krvnih zrnaca....zaduzeni za to :D:D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#30

Post by Prozor »

A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#31

Post by cyprus »

Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
E jebiga ga sad. Zašto Prozor, a ne Vrata?
LjepoticaiZvjer
Posts: 190
Joined: 23/02/2007 05:52

#32

Post by LjepoticaiZvjer »

Pod pretpostavkom da sam ga shvatila na pravi nacin, tj da on sav nacionalizam i agresiju svaljuje na zrtvu a ne na napadaca, objasnila bih to cistim sindromom "kiselog grozdja", vrlo izrazenog kod nekadasnjih slavljenih sarajlija, odbjeglih u srbiju i crnu goru.

naime, nekada su bili ovdje nesto, rado bi se vratili, ali ih je strah ili znaju da nece biti prihvaceni. i onda naravno sebe tjese kako je sad sarajevo "turski" primitivni grad,po kojem setaju samo pokrivene, a gdje su "drugi" ugnjetavani i neprihvaceni.

tu bih odmah smjestila nekog neleta, ali boru ne. zao mi je ako je i on pao pod tu propagandu.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#33

Post by Vingo »

Dovoljno je bilo da procitas naslov teme pa da ne shvatis krivo.....nije svalio ni na koga....

(a trebao je)

:)
LjepoticaiZvjer
Posts: 190
Joined: 23/02/2007 05:52

#34

Post by LjepoticaiZvjer »

cuj naslov teme je opet subjektivno misljenje postavljaca teme, koje moze a i ne mora biti tacno. naslov clanka je "Nikad više se neću osjećati dobro u BiH" sto opet moze svasta znaciti. :skoljka:
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#35

Post by hemac »

Moraćemo se naći negdje između!
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#36

Post by prleitihi »

naš sugrađanin borica wrote:Kad god dolazim tamo, pa i češće, u mislima, ne mogu smetnuti s uma da su tu počinjeni najveći zločini poslije Drugog svjetskog rata
i ptice na žici znaju ko je počinio najveći zločin nakon drugog svjetskog rata..reći to..a da se ne kaže koga je počinio..je veoma bezobrazno..ma od koga dolazilo..naš sugrađanin borica voli detalje..ali samo one koji njemu pašu..pa nam tako veli da "na desktopu računara drži kućicu i lijepo imanje.."koje se nalazi u doborskom selu..pored cetinja..sve nam to borica veli..pa me čudi kako mu je promaklo da spomene ko je počinio najveći zločin nakon drugog svjetskog rata..ova priča..ašićare..tukne na goranovštinu..zločini su se desili na sve tri strane..sad što su jedni u nekom gradu ubili 27 osoba..a u drugi u drugom 8000..je nebitno..ko će se osvrtati na takve sitnice..one nisu vrijedne ni da ih čovjek stavi kao background na desktopu..naš borica se stidi sarajeva..te veli
naš sugrađanin borica wrote:Kad se spomene Sarajevo, ja se stidim, možda je to najtačnije, a dobro ću se osjećati tek kad se prestanemo obmanjivati, kad se u Bosni ukinu sadašnji nacionalni, vjerski, entitetski i državni praznici i ustanovi dan koji će se zvati dan stida.
ne..borica ne kaže da se stidi beograda..iako je sarajevo..kojeg se on stidi..permanentno ubijano 4 godina iz beograda..on se beograda ne stidi jer se tamo valjda nije obmanjivalo..tijanić nije bio dželatov šegrt..(a. nikolaidis)..rts je valjda bio samo jedan od bezbroj objektivnih medija kojim je milošević upravljao..on se ne stidi beograda čak ni nakon što je u tom istom beogradu..nakon tog najvećeg zločina nakon drugog svjetskog rata..milošević opet dobio izbore..jebajiga..pa onda ja kontam..kako ga nije bilo stid kad je prihvatao danisovu ponudu da igra u ničijoj zemlji..dobro uštimanim mrtvacima?..nepostojanje dana kojeg on toliko pominje..(dana stida)..ga nije sprečilo da igra u filmovima bosanskih režisera i da to uredno naplati..vjerujem i da je bregovića stid sarajeva..ali je veoma nasmijan odsvirao sarajevski koncert i u džep strpao 100..200..500 ili kol'ko već hiljada maraka..bono je došao i održao koncert na tom istom mjestu i cijena ulaznice je bila ista kao i za koncert dugmeta..bono je i u ratu dolazio u sarajevo..balašević je u sarajevu održao dva humanitarna koncerta..i to u veoma..veoma jebenom postratnom periodu..zašto je stvari teško nazvati pravim imenom?..kalkulirajući um čovjeka odvuče u kurac..ako ikad budem govorio svi su krivi..svi su isti..sam ću sebi kao background na desktopu postaviti - kurac..jer ću tada to i biti!
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#37

Post by Orhanowski »

Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#38

Post by prleitihi »

Orhanowski wrote:
Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
stidiš li se ti sarajeva?
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#39

Post by Orhanowski »

prleitihi wrote:
Orhanowski wrote:
Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
stidiš li se ti sarajeva?
:? Ne stidim se ja niceg, ja jedino ne mogu da shvatim ljude koji tolerisu komentare poput ovog Borinog, ili komentare poput onog koji je Senad Pecanin dao, a to je da je u BiH bio gradjenski rat. Ili onog komentara u kojem Ivan Lovrenovic tvrdi da je Sarajevo muslimanski grad :-) Nek idu svi u materinu..
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#40

Post by Majstorinho »

prleitihi wrote:
Orhanowski wrote:
Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
stidiš li se ti sarajeva?
:lol: bas me interesuje njegov odgovor.
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#41

Post by Prozor »

cyprus wrote:
Prozor wrote:A zasto je u Cetinju a ne Sarajevu?
E jebiga ga sad. Zašto Prozor, a ne Vrata?
znas na sta mislim ;)
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#42

Post by cyprus »

Orhanowski wrote:Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
Hm, dubokoumno... :-?
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#43

Post by Orhanowski »

cyprus wrote:
Orhanowski wrote:Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
Hm, dubokoumno... :-?
P'janoj glavi svasta pa'ne na pamet, pa i dubokoumni komentari kao sto je ovaj gore :roll: :D
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#44

Post by Baby Jane »

E, jao, bas ste me sad zabrinuli, necu moci zaspati samo zato sto je on to rekao...Sta vam je ljudi? Pa takvih izjava je bilo uvijek. Prije su me Dodikove izjave nervirale, sad mi smijesno. Vidim zatucan covjek, i nece nikad biti bolji pa mi ga zao. Imam svojih obaveza, jos mi treba da sad mislim sta je neki ppk izjavio. Nosi ih djavo, sve je to komercijala, prodane duse...
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#45

Post by prleitihi »

Orhanowski wrote:
prleitihi wrote:
Orhanowski wrote: Zato sto se otamo islo na Sarajevo, a ne obratno. Davno je Marko Vesovic rekao: 'Nema goreg naroda od crnogorskog'. Mrzim Srbe i Crnogorce sto su ubijali Bosnjake, al vise ih (Srbe i Crnogorce) mrzim sto nisu sve Bosnjake pobili, jer su govna kakvih nema nigdje na dunjaluku :-)
stidiš li se ti sarajeva?
:? Ne stidim se ja niceg, ja jedino ne mogu da shvatim ljude koji tolerisu komentare poput ovog Borinog, ili komentare poput onog koji je Senad Pecanin dao, a to je da je u BiH bio gradjenski rat. Ili onog komentara u kojem Ivan Lovrenovic tvrdi da je Sarajevo muslimanski grad :-) Nek idu svi u materinu..
iskren da budem..imajući u obzir gornju tvoju izjavu..koja je vjerovatno rezultat nekih frustracija..(što opet nije opravdanje za onakvu hitlerovštinu!)..očekivao sam drugačiji odgovor..tim prije što si svojevremeno napisao da su ti munitićka & stojanov legende..a u zagradi to obrazložio njihovim napuštanjem sarajeva..(sad ti je jasno zašto sam te ono pitao..)..lovrenovića sam čuo kako govori da je sarajevo grad "sa apsolutno većinskim bošnjačkim stanovništvom"..bobanovski hrabro i bezobrazno od njega..uzmemo li u obzir da je posljednji popis bio prije skoro 20 godina..znam ja da su u sarajevo bošnjaci većina..ali nikad ne bih tvrdio da su "apsolutna većina"..jer mi za to..ipak..treba neki jači dokaz od avazovih spiskova sarajevskih prvačića!
Post Reply