Virginia Tech - Stravican zlocin

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#126

Post by mIRCerka »

hajd edit svoj link.

http://naoruzanje.paracin.co.yu/praga3m.jpg

eto ti linka za pragu
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#127

Post by DobroJutroKolumbo »

Nije mi jasno sto ovakvi kreteni uvijek napadnu neki trgovacki centar , koledz , univerzitet i sl. Pa kad je mangup i hoce da se oprosti od zivota nek napadne na kakvu vojnu bazu...sumnjam da bi stigao i do kapije...mamu mu kretensku...!?
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#128

Post by Kukuruz_Barbe-q »

ja bih ovo nazvao sindromom picke, tj. nema dovoljno hrabrosti da izvrsi saoubistvo nego mora prije toga pobit pola komsiluka.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#129

Post by fantom slobode »

mIRCerka wrote:hajd edit svoj link.

http://naoruzanje.paracin.co.yu/praga3m.jpg

eto ti linka za pragu
bio je bolji ovaj drugi model, ne kontam sto ne izbaci sliku, danas nesto nece!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#130

Post by mIRCerka »

fantom slobode wrote:
mIRCerka wrote:hajd edit svoj link.

http://naoruzanje.paracin.co.yu/praga3m.jpg

eto ti linka za pragu
bio je bolji ovaj drugi model, ne kontam sto ne izbaci sliku, danas nesto nece!
idi na svoj post gore, obrisi onaj link, razvuko si forum ko jufku za krompirushu..
koju sliku zelis, postavicu ti je ja samo pliz obrisi onaj link :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#131

Post by ztluhcs »

DobroJutroKolumbo wrote:Nije mi jasno sto ovakvi kreteni uvijek napadnu neki trgovacki centar , koledz , univerzitet i sl. Pa kad je mangup i hoce da se oprosti od zivota nek napadne na kakvu vojnu bazu...sumnjam da bi stigao i do kapije...mamu mu kretensku...!?
To je faza III,

Faza I je igrica... Ti roka¹ a ne mo¾e ti niko ni¹ta...

Faza II je trgovaèki centar... Ti roka¹ s pravim oru¾jem i (jo¹ uvijek) ne mo¾e ti niko ni¹ta...

Faza III je master level :D

Neki dan ne sjeæam se gdje, gledah prilog o nekoj 3D simulaciji Iraka, ti si kao na (fizièkom) humweeju i roka¹ po Iraku (sa onim machine gun na krovu)... Ne bi vjerovao ¹ta se finih Amera iskupilo da vi¹ak energije potro¹e uz pokoju izjavu da bi se mogli zamisliti da zaoprave malo bace koju u Iraku... Amerima pu¹ka ko tebi kahva :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#132

Post by mIRCerka »

Image
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#133

Post by horns&drums »

Ja se usro da naseg Svemirskog jebaca nisu tuspasili, hajd hvala Bogi, ziv je i zdrav :D

Ma zaostali amerikanci, Keljemendi je tako odradio jos osamdesetih godina. Neka smo mi u necemu ispred ostalih
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#134

Post by DaysleepeR »

Celicna_saka wrote:
DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote:Sta kaze cika Carlton Heston, jeli onako zadovoljan? Moze li se kakav PAM na kilu kupiti?
Stipu ba Moore-a i njegova ljevicarska sranja.

Ja da zivim u USA i da imam drzavljanstvo i ja bih kupio kakvu puskicu.

S obzirom kakvih manijaka ima, nije na odmet imati sta pri ruci. :D

Fino stavis naljepnicu NRA na vrata, na auto, itd. i niko te ne dira. :D
Isto ko sto bi ti kupio tako i manijaci kupe puskicu bez problema i sta onda, kratak spoj i dobijes ovakav incident koji to i nije jer je skoro redovna pojava.
Logicno je da se postrozi zakon o oruzju, neki psiho pregledi, provjer dosijea, ukidanje dugih cijevi u privatnom vlasnistvu etc., u americi svaki idiot moze posjedovati recimo kalas sasvim legalno.
Pa nek kupe manijaci, USA je takva zemlja, zato imaju zajebane pravne sankcije pa ti pucaj malo, pa nek te onda u zatvoru karaju godinama.

U Americi su kratke cijevi zabranjene, tj. veoma je komplikovana provjera zato sto se to oruzje moze lako sakriti i svugdje unijeti.

Za duge cijevi, ogranicenje je ivica avlije, pa bujrum hos MP4 ili M16, ali samo na private property.

Ako ti policija pronadje dugu cijev u autu, ode ti na par mjeseci tople muske ljubavi.
boletus67
Posts: 60
Joined: 07/05/2006 11:08

#135

Post by boletus67 »

"nesto je trulo u drzavi Danskoj i bolesno"
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#136

Post by mIRCerka »

savjet nasima u Americi:

Kupite pancire, sljemove i pakete konzervi.
Ne zaboravite brashno, ulje, secer i zacine.

Ne d'o Bog da zatreba.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#137

Post by fantom slobode »

mIRCerka wrote:savjet nasima u Americi:

Kupite pancire, sljemove i pakete konzervi.
Ne zaboravite brashno, ulje, secer i zacine.

Ne d'o Bog da zatreba.
i pokusajte da budete brzi od svojih komsija!Ko prije na raskrsnicu, njegova raskrsnica.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#138

Post by Celicna_saka »

DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote:
DaysleepeR wrote: Stipu ba Moore-a i njegova ljevicarska sranja.

Ja da zivim u USA i da imam drzavljanstvo i ja bih kupio kakvu puskicu.

S obzirom kakvih manijaka ima, nije na odmet imati sta pri ruci. :D

Fino stavis naljepnicu NRA na vrata, na auto, itd. i niko te ne dira. :D
Isto ko sto bi ti kupio tako i manijaci kupe puskicu bez problema i sta onda, kratak spoj i dobijes ovakav incident koji to i nije jer je skoro redovna pojava.
Logicno je da se postrozi zakon o oruzju, neki psiho pregledi, provjer dosijea, ukidanje dugih cijevi u privatnom vlasnistvu etc., u americi svaki idiot moze posjedovati recimo kalas sasvim legalno.
Pa nek kupe manijaci, USA je takva zemlja, zato imaju zajebane pravne sankcije pa ti pucaj malo, pa nek te onda u zatvoru karaju godinama.

U Americi su kratke cijevi zabranjene, tj. veoma je komplikovana provjera zato sto se to oruzje moze lako sakriti i svugdje unijeti.

Za duge cijevi, ogranicenje je ivica avlije, pa bujrum hos MP4 ili M16, ali samo na private property.

Ako ti policija pronadje dugu cijev u autu, ode ti na par mjeseci tople muske ljubavi.
Znaci, modifikovani divlji zapad. I ti kazes nek kupe, pa u redu je to ali neka onda ovdje svemirski ne otvara topike za lamentiranje nego pred kongres brate pa sazaljevaj.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#139

Post by mIRCerka »

fantom slobode wrote:
mIRCerka wrote:savjet nasima u Americi:

Kupite pancire, sljemove i pakete konzervi.
Ne zaboravite brashno, ulje, secer i zacine.

Ne d'o Bog da zatreba.
i pokusajte da budete brzi od svojih komsija!Ko prije na raskrsnicu, njegova raskrsnica.
:lol: a imamo iskustva, za razliku od Komsija, sa postavljanjem barikada, kopanjem rovova itd...
upotrijebite steceno iskustvo :D

joj crnjaka i morbide aaaaaaaaaaaa
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#140

Post by DaysleepeR »

Celicna_saka wrote:
DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote: Isto ko sto bi ti kupio tako i manijaci kupe puskicu bez problema i sta onda, kratak spoj i dobijes ovakav incident koji to i nije jer je skoro redovna pojava.
Logicno je da se postrozi zakon o oruzju, neki psiho pregledi, provjer dosijea, ukidanje dugih cijevi u privatnom vlasnistvu etc., u americi svaki idiot moze posjedovati recimo kalas sasvim legalno.
Pa nek kupe manijaci, USA je takva zemlja, zato imaju zajebane pravne sankcije pa ti pucaj malo, pa nek te onda u zatvoru karaju godinama.

U Americi su kratke cijevi zabranjene, tj. veoma je komplikovana provjera zato sto se to oruzje moze lako sakriti i svugdje unijeti.

Za duge cijevi, ogranicenje je ivica avlije, pa bujrum hos MP4 ili M16, ali samo na private property.

Ako ti policija pronadje dugu cijev u autu, ode ti na par mjeseci tople muske ljubavi.
Znaci, modifikovani divlji zapad. I ti kazes nek kupe, pa u redu je to ali neka onda ovdje svemirski ne otvara topike za lamentiranje nego pred kongres brate pa sazaljevaj.
Pricamo o Americi a ne o nekoj fiktivnoj zemlji.

Stanje je takvo, pogotovo nakon dolaska Busha i Neo-Consa.

Amerika je naoruzana do zuba.

Tako je kako je, stoga se bezveze sekiras.

Pored toga, skontaj kako bi bilo da je svaki drugi covjek imao dugu cijev na pocetku rata u BiH.

Sigurno je da bi bilo jos vise materijalne stete, ali nesto sumnjam da bi bilo onolikog klanja neduznih.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#141

Post by Celicna_saka »

Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#142

Post by ztluhcs »

DaysleepeR wrote: Amerika je naoruzana do zuba.
Tako je kako je, stoga se bezveze sekiras.
Smije li se ovo nosit kod njih? :)

Image
crnjak
Posts: 216
Joined: 26/10/2006 13:54

#143

Post by crnjak »

Celicna_saka wrote:Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
zaljenje naravno,inace raja nema pametnija posla pa malko kake o svemu
a rjesenje kompletnog ovosvjetskog sranja je u globalnom zagrijavanju, tako ce biti zanimljivo kad se jedno 86 hiljada catrina zaputi u sve djelove svijeta
ma odosmo u pm nema te duge cjevi koja ce nas izvaditi :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#144

Post by DaysleepeR »

ztluhcs wrote:
DaysleepeR wrote: Amerika je naoruzana do zuba.
Tako je kako je, stoga se bezveze sekiras.
Smije li se ovo nosit kod njih? :)

Image
valjda smije, sto mene pitas
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#145

Post by DaysleepeR »

Celicna_saka wrote:Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
Ja ih ne zalim sekunde.

Svaki narod ima svoje prokletstvo.

Neki su gladni, neki bolesni, a amerikanci siti, pjani ali ginu na pravdi Boga i to opet od obijesti.
BANG! BANG!

- šta ono puca pod prozorom?

- ček da vidim piše li šta na internetu.
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#146

Post by bih_finest »

DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote:Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
Ja ih ne zalim sekunde.

Svaki narod ima svoje prokletstvo.

Neki su gladni, neki bolesni, a amerikanci siti, pjani ali ginu na pravdi Boga i to opet od obijesti.
BANG! BANG!

- šta ono puca pod prozorom?

- ček da vidim piše li šta na internetu.
Ne bih ni ja žalio da im neko rokne Busha, ne bih žalio za njihove vojnike koji ginu dole u Iraku, jer jbg vojnici su to im je posao. Ali ne mogu shvatiti da te barem malkice ne sjebe to što je neko upao u kampus i ubio 30 nedužnih studenata. :roll:
crnjak
Posts: 216
Joined: 26/10/2006 13:54

#147

Post by crnjak »

bih_finest wrote:
DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote:Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
Ja ih ne zalim sekunde.

Svaki narod ima svoje prokletstvo.

Neki su gladni, neki bolesni, a amerikanci siti, pjani ali ginu na pravdi Boga i to opet od obijesti.
BANG! BANG!

- šta ono puca pod prozorom?

- ček da vidim piše li šta na internetu.
Ne bih ni ja žalio da im neko rokne Busha, ne bih žalio za njihove vojnike koji ginu dole u Iraku, jer jbg vojnici su to im je posao. Ali ne mogu shvatiti da te barem malkice ne sjebe to što je neko upao u kampus i ubio 30 nedužnih studenata. :roll:
niko nije neduzan dok se nedokaze suprotno :D
cinjenica je da se sranje u bojama desilo al je i cinjenica da ce se sad ovo ponavljati sve cesce i cesce jer ps3 je tako dobaaar :D
samo mi jos uvjek trebaju motivi a onda cemo imati o cemu kakiti objektivnije malo
ovako rahmet im dusi
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#148

Post by DaysleepeR »

bih_finest wrote:
DaysleepeR wrote:
Celicna_saka wrote:Ma kontam ja tebe sta hoces reci, ravnoteza straha i taj fazon i to je uredu, mada po meni onda naprosto nema mjesta cudjenju i zaljenju nakon ovakvih dogadjaja.
Ja ih ne zalim sekunde.

Svaki narod ima svoje prokletstvo.

Neki su gladni, neki bolesni, a amerikanci siti, pjani ali ginu na pravdi Boga i to opet od obijesti.
BANG! BANG!

- šta ono puca pod prozorom?

- ček da vidim piše li šta na internetu.
Ne bih ni ja žalio da im neko rokne Busha, ne bih žalio za njihove vojnike koji ginu dole u Iraku, jer jbg vojnici su to im je posao. Ali ne mogu shvatiti da te barem malkice ne sjebe to što je neko upao u kampus i ubio 30 nedužnih studenata. :roll:
Ma kakvi neduzni, to se seksuje, piju droge, i ostale sejtanluke. :D

Malo sam oguglao u ratu to ti je.
\/\/\/
Posts: 115
Joined: 04/11/2005 17:28
Location: Ta divna BiH

#149

Post by \/\/\/ »

Haaaa, šta bi, đesu komentari??! Zar ste se tako brzo ohladili kad saznaste da je bolesnik iz Južne Koreje. Jeste se ponadali i vi a i oni, ccccc.
Pazite djevojke sta radite, ne znate ko vam je u blizini!
More da bidne svasta!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18327
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#150

Post by GandalfSivi »

\/\/\/ wrote:Haaaa, šta bi, đesu komentari??! Zar ste se tako brzo ohladili kad saznaste da je bolesnik iz Južne Koreje. Jeste se ponadali i vi a i oni, ccccc.
Pazite djevojke sta radite, ne znate ko vam je u blizini!
More da bidne svasta!
Glupost sedmice...
Post Reply