SARAJEVSKA POLICIJA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 03/02/2007 22:08

mIRCerka wrote:
Jaguar84 wrote:menijelopovdvaputaobioautobratujeotetmobitelmamamiseistraumiralajednomprilikomnamojmilu
zbogovihnarkomana
ja ih ne branim,ali ali
tek mi je 26
nisam vican racunarima i tastaturama pa se nesto napise zajedno
teta mirci
84 je godina koja mi puno znaci
FUCK THA POLICE
by the way imam i ja macu i sad je zajedno sa mojom melenkoscu jela kokice(gledamo zajedno jerry-a na na tv

O obijanju auta ne zelim ni pricati.
Govorim o stvarima direktnog ugrozavanja zivota.
Jebi ga, zamisli da dok spavas neko pravo tiho vrslja po tvom stanu, pokupi ti na brzinu sve sto mu pod ruke dodje, pa ti ostani normalan...

Moje macke su u nesvjesti, najele se i sad uzivaju u toploti dnevne sobe i gledamo Gladijatora...
:D

PS Moj dajdza je policajac. I djed je bio. I nikad im na pamet nije padao takav obracun sa kriminalcima. I da, jesam za kaznjavanje ove trojice. Radi njih glava mog dajdze moze biti u torbi. i da, jesam za reviziju certifikacije, jer mislim da je sramotno da se tek sad saznalo za ovo ( nisam upratila najbolje, ali kako skontah ovo se desilo u oktobru), i da pretuceni tvrdi da pojma nema ko ga je prebio (a sluzbeno vozilo je tu).
Mislim, WTF?
Ja mislim da je mirci svejedno shta odnesu, samo da machke ne diraju.... :lol: :lol:

mawerick

Post by mawerick » 03/02/2007 22:09

a, najpouzdanije osiguranje je...
http://www.protox-shop.de/images/7-1629a.jpg

jos samo da donesu zakon kakav je na snazi u USA. pa da vidis kako bi se zapitali prije nego steku od vrata pogledaju!

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 03/02/2007 22:11

Jaguar84 wrote:No hard feelings? :)
Vjerovatno ga je bilo strah,a lopov je to zna cijeli mejtas,naselje sunca,bjelave i taj dio.
Ali opet kazem mene ovo podsjeca na skorpione(ne dao bog da poredim)
PS:Zorzina se sklupcala na tabureu :D
izvini za ono "dijete" :D cuj zorzina :D a ja kontala ja lupam imena :D:D:D
posalji mi sliku na PP tita ti...

EdinH, neka nosi? Pa svi smo bili osigurani prije rata, pa niko nije govorio nek nose, onda smo mogli svi lijepo da se zanogetamo u 3 macke piterine i da ostavimo sve, a ne da branimo svoj prag...

Eto, svi su merhametli osim mene :D i jos par ljudi :D:D:D
svi biste ih pustili da rade sta hoce...

ne, ne pravdam policajce, vec se zgrazavam nad "jadnicak, sirotan, bla bla"...
takvi jadnici i sirotani dzepare po dzenazama (u tuzli je to postala praksa), pucaju po svadbama (pa nevini nastradaju), ali eto, oni su jadnici...
Bljak.

mawerick

Post by mawerick » 03/02/2007 22:13

Suicidal Siberian wrote:
mIRCerka wrote:
Jaguar84 wrote:menijelopovdvaputaobioautobratujeotetmobitelmamamiseistraumiralajednomprilikomnamojmilu
zbogovihnarkomana
ja ih ne branim,ali ali
tek mi je 26
teta mirci
FUCK THA POLICE
by the way imam i ja macu i sad je zajedno sa mojom melenkoscu jela kokice(gledamo zajedno jerry-a na na tv

Jebi ga, zamisli da dok spavas neko pravo tiho vrslja po tvom stanu, pokupi ti na brzinu sve sto mu pod ruke dodje, pa ti ostani normalan...

Moje macke su u nesvjesti, najele se i sad uzivaju u toploti dnevne sobe i gledamo Gladijatora...

PS Moj dajdza je policajac. I djed je bio. I nikad im na pamet nije padao takav obracun sa kriminalcima. I da, jesam za kaznjavanje ove trojice. Radi njih glava mog dajdze moze biti u torbi. i da, jesam za reviziju certifikacije, jer mislim da je sramotno da se tek sad saznalo za ovo ( nisam upratila najbolje, ali kako skontah ovo se desilo u oktobru), i da pretuceni tvrdi da pojma nema ko ga je prebio (a sluzbeno vozilo je tu).
Mislim, WTF?
Ja mislim da je mirci svejedno shta odnesu, samo da machke ne diraju.... :lol: :lol:

i friskas :-)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/02/2007 22:16

Suicidal Siberian wrote:
off topic,
ono jutro kad je pocela vojna intervencija, tata je bio na liniji, mama i ja s mackama u kuci...obzirom na blizinu prve linije, obzirom na neobavjestenost o intervenciji, mama je u 5 ujutro spakovala osnovne dokumente i slike , sa odjecom za 3 dana u jednu torbu a u korpu za peglanje koju smo pretvorili u veliku ruksak sam ja strpala ravno 21 macku...Kontale smo da je u pitanju proboj linije, toliko je rokalo... i da, halal im bili telefoni, nakit, pare i sve ostalo (kokoshar mi je ukrao tene, eto debila, zenske tene ukrao i navukao na noge, i sto je najtuznije policija mi je vratila te tene) ali da je bilo sta nazao ucinio macki, vjeruj mi da bi bio donji...

muha_sa

Post by muha_sa » 03/02/2007 22:20

Gladijator dosadan ?? :?

tempora

Post by tempora » 03/02/2007 22:20

Ah mircerka, izvini sto te nisam prepoznala, niti tvoju istinitost onoga sto pises. :? Ne znam cemu taj komentar, ali valjda je upucen meni, posto ja eto ne pisem sto mislim, nego se snebivam. Valjda da pocnem psovati ili koristiti grube rijeci, bila bih razumljivija? No, nejse, zanemarimo sujetu!

Kazem i ponavljam, nisi ti jedina zrtva nasilja i taj rizik nosi svaki gradjanin bilo gdje da se nalazi u svijetu.
A pravni sistem bi trebao ne samo da nas cuva od posustalih gradjana, vec i od nas samih?
Pukim slucajem, bila sam zrtva nasilja vise puta. I da, izmedjuostaloga, desilo mi se da nam lopov u kucu udje na spavanju. Ali ne zelim ni da pomislim da bih trebala zivjeti kao u Americi i posjedovati oruzje za licnu zastitu. A ako se ne varam, vise je neduznih u tim potrazivanjima pravde, nego krivih???

Ti svoje misljenje naravno da imas, trebas i moras iznositi, ali ja se ne mogu i necu sloziti da se pravda gleda iz licne perspektive, jer tvoje licno potrazivanje pravde, znaci da cu i ja sutra biti zrtva. A to ne zelim ni sebi ni tebi!

kon-tiki

Post by kon-tiki » 03/02/2007 22:21

mIRCerka wrote:
zbogovihnarkomana
ja ih ne branim,ali ali
tek mi je 26
teta mirci
FUCK THA POLICE

Mislim, WTF?
mirce, BosanaC sutra vodi i cuka na glasanje da poguramo Fazliju!
Sta mislis da i ti povedes mace?! Ja nemam nista od zivotinja, ali cu povesti jednog komsiju policajca. Zaprijetio sam mu da sicam skoro ko Fazlija. Izgleda da je djelovalo :D
FAZLIJA ZA NACELNIKA, pa ce i nasilnici malo da se zamisle! :bih: :-D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/02/2007 22:25

kon-tiki wrote:
mIRCerka wrote:
zbogovihnarkomana
ja ih ne branim,ali ali
tek mi je 26
teta mirci
FUCK THA POLICE

Mislim, WTF?
mirce, BosanaC sutra vodi i cuka na glasanje da poguramo Fazliju!
Sta mislis da i ti povedes mace?! Ja nemam nista od zivotinja, ali cu povesti jednog komsiju policajca. Zaprijetio sam mu da sicam skoro ko Fazlija. Izgleda da je djelovalo :D
FAZLIJA ZA NACELNIKA, pa ce i nasilnici malo da se zamisle! :bih: :-D
:lol: nije problem...
Policajci sa video snimke pušteni da se brane sa slobode

Dragan Mioković glasnogovornik MUP-a Kantona Sarajevo, večeras je u središnjem Dnevniku BHT1 potvrdio autentičnost snimaka policijske brutalnosti koji su se danas pojavili na internetu. Događaj koji se vidi ...

... na ovome snimku desio se 3. listopada 2006. godine. Prema njegovim riječima, 26-godišnjeg mladića A.Č. pretukli su i sve to snimili policijski službenici Prve policijske uprave MUP-a Kantona Sarajeva.

Prema informacijama kojima raspolažu u MUP-u snimke je načinio jedan od policajaca koji je sudjelovao u ovome krivičnom djelu. MUP- Kantona Sarajeva je u posjed ovih snimaka došao u petak, kada je majka mladića sa snimke, inspektorima u postrojbi za profesionalne standarde pokazala ovaj snimak.

Toga dana policija je imala službeni kontakt sa pretučenim mladićem, međutim tada je on izjavio kako je pretučen od dvojice nepoznatih mladića i odbio je svaki dalji kontakt sa policijom.

''Najvjerojatniji povod za ovakvo nešto je konekcija između jednoga od ovih policajaca protiv kojega je prije 3. listopada vođen disciplinski postupak jer mu je iz osobnog vozila ukraden dio službene opreme. Konkretan povod ovoga djela je privatan pokušaj policajaca u uniformi da dođu do izvršitelja ovoga krivičnog djela'', kazao je Mioković.

U Dnevniku FTV-a je rečeno kako su suspendirani policajci nakon podnošenja krivičnih prijava pušteni da se brane sa slobode. Oleg Čavka glasnogovornik Tužiteljstva Kantona Sarajevo za FTV je kazao kako je to normalna mjera za ovakav vid krivičnog djela.

Ukoliko se na sudu dokaže da je riječ o iznudi priznanja od strane službenih osoba, policajcima prijeti zatvorska kazna od maksimalno deset godina zatvora.

(Bljesak.info)
e jebemu mater ako ih osude na ovoliko,a onim pedofilima i onim manijacima sto silovase retardiranu curicu dadose do 5 godina...

prleitihi

Post by prleitihi » 03/02/2007 22:30

Meni se čini, ako misliš za onaj slučaj u Tuzli, da su dobili po godinu zatvora!?
Ma, ako se osude, neće dobiti deset. 2-3 plafon!

kEN0

Post by kEN0 » 03/02/2007 22:33

a kad malo vece "face" gradom prozuje kroz crveno u svojim "pilama" oni samo zazmire i nista ne vide...

pickice ofirne.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 03/02/2007 22:38

Chischo wrote:da je bogdo ovako sva nasa policija,
bog te pito sta je ovaj narkoman uradio...
Policija ni pod razno ne smije da radi ovakve odvratne stvari. Oni nisu zakon, nego instrument za provodjenje zakona, a siledzijsko ponasanje mogu ostavit za planinu sa koje su sisli u Sarajevo...tu gamad treba protjerat iz policije, a prije toga zovnut onog momka da izjednacni rezultat i da ih mlatne nekoliko puta po glavi pendrekom, jer je to neotesana stoka sto postenom svijetu uzme posao i onda svoje seljacke manire provodi kako hoce...

sofist

Post by sofist » 03/02/2007 22:41

Pokusavam da se natjeram da zalim ovog malog narkomana ali ne ide. Ne ide i dzaba. Da je dobio neke batine i nije. Vise sam ja dobivao batina na utakmicama prije rata pa nisam ovako kukao. Ovi su hrabri samo kad treba zeni oteti tasnu, djevojcici ukrasti mobitel ...

Ovaj 'koman ce sutra ubiti nekoga za 5 KM, neka su ga prebili i ponizili snimajuci kamerom, jer ako se bar jedan od hiljade krimosa u ovom gradu zapita prije nego sto napravi dijelo, policija je napravila dobar posao.

Tukla bi policija i Cele da ima dozvolu, nije to stvar policije.

Prema tome, dobro odradjen posao svaka cast sarajevskoj policiji !

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/02/2007 22:42

Grom iz vedra neba wrote:
Policija ni pod razno ne smije da radi ovakve odvratne stvari. Oni nisu zakon, nego instrument za provodjenje zakona, a siledzijsko ponasanje mogu ostavit za planinu sa koje su sisli u Sarajevo...tu gamad treba protjerat iz policije, a prije toga zovnut onog momka da izjednacni rezultat i da ih mlatne nekoliko puta po glavi pendrekom, jer je to neotesana stoka sto postenom svijetu uzme posao i onda svoje seljacke manire provodi kako hoce...
I mi svi trebamo da ugostimo lopove u svoje stanove, i trebamo da im pomognemo da spakuju sve sto zele ponijeti, i da po izlasku iz stana stepenice za njima zalijemo vodom...

Ne, policajci nisu smjeli na ovaj nacin traziti ono sto im je nestalo, ispitivanje se vrsi u jebenoj stanici, ali "pozvati ovog momka da uzvrati"... :roll:

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 03/02/2007 22:54

mIRCerka wrote:
I mi svi trebamo da ugostimo lopove u svoje stanove, i trebamo da im pomognemo da spakuju sve sto zele ponijeti, i da po izlasku iz stana stepenice za njima zalijemo vodom...

Ne, policajci nisu smjeli na ovaj nacin traziti ono sto im je nestalo, ispitivanje se vrsi u jebenoj stanici, ali "pozvati ovog momka da uzvrati"... :roll:
Ovaj "postupak" su primjenjivali ratni zlocinci, i zato tu gamad treba otjerat iz policije, a zrtva ima pravo na satisfakciju. Moze to biti i po dzepu, odsteta od jedno 50.000 KM od svakog policijca koji se izivljavao, pa kada bude vracao kredit 20 godina mozda ce skontat, da on nije zakon, i da se dijete ne tuce i ne ponizava tjerajuci da se skine, niti se udara nogama po glavi. To su radili skorpioni kada su u onom kamionu prevozili isto djecu i tako ih udarali cizmama u glavu dok su oni lezali.

sofist

Post by sofist » 03/02/2007 23:00

"Dijete" ima 26 godina, registrovani narkoman i visestruki povratnik u vrsenju krivicnih dijela.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/02/2007 23:02

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote: Policija ni pod razno ne smije da radi ovakve odvratne stvari. Oni nisu zakon, nego instrument za provodjenje zakona, a siledzijsko ponasanje mogu ostavit za planinu sa koje su sisli u Sarajevo...tu gamad treba protjerat iz policije, a prije toga zovnut onog momka da izjednacni rezultat i da ih mlatne nekoliko puta po glavi pendrekom, jer je to neotesana stoka sto postenom svijetu uzme posao i onda svoje seljacke manire provodi kako hoce...

Ovaj "postupak" su primjenjivali ratni zlocinci, i zato tu gamad treba otjerat iz policije, a zrtva ima pravo na satisfakciju. Moze to biti i po dzepu, odsteta od jedno 50.000 KM od svakog policijca koji se izivljavao, pa kada bude vracao kredit 20 godina mozda ce skontat, da on nije zakon, i da se dijete ne tuce i ne ponizava tjerajuci da se skine, niti se udara nogama po glavi. To su radili skorpioni kada su u onom kamionu prevozili isto djecu i tako ih udarali cizmama u glavu dok su oni lezali.
Aferim, znaci ti podrzavas sto je 19 policajaca zaplatilo radi Niske.
Svaka ti cast.
Nemam sta vise reci.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 03/02/2007 23:05

sofist wrote:Pokusavam da se natjeram da zalim ovog malog narkomana ali ne ide. Ne ide i dzaba. Da je dobio neke batine i nije. Vise sam ja dobivao batina na utakmicama prije rata pa nisam ovako kukao. Ovi su hrabri samo kad treba zeni oteti tasnu, djevojcici ukrasti mobitel ...

Ovaj 'koman ce sutra ubiti nekoga za 5 KM, neka su ga prebili i ponizili snimajuci kamerom, jer ako se bar jedan od hiljade krimosa u ovom gradu zapita prije nego sto napravi dijelo, policija je napravila dobar posao.

Tukla bi policija i Cele da ima dozvolu, nije to stvar policije.

Prema tome, dobro odradjen posao svaka cast sarajevskoj policiji !
E jebiga sada, ako ti je ovo krimos, onda ti zivis u iluzijama. Zasto ne fataju one krkane koji trguju zenama, neka odu na stojcevac i na ilidzu i neka ih tamo traze po nocnim barovima. Njih trojica su ufatili slabijeg od sebe da se izivljavaju, ostalo su pretpostavke (te taj i takav bi ubio, taj i takav je ovo, ono...tako se ne sprovodi zakon). To je ista bagra ko i revizori, sve mrtvi seljacina, koji se dohvatio uniforme pa sada ono sto je naucio ko coban provodi u gradu.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 03/02/2007 23:06

mIRCerka wrote:
mIRCerka wrote: I mi svi trebamo da ugostimo lopove u svoje stanove, i trebamo da im pomognemo da spakuju sve sto zele ponijeti, i da po izlasku iz stana stepenice za njima zalijemo vodom...

Aferim, znaci ti podrzavas sto je 19 policajaca zaplatilo radi Niske.
Svaka ti cast.
Nemam sta vise reci.
Tvoj problem je sto ne znas izvodit zakljucke.

Ne, to ne znacni nista. Znaci samo ono sto sam napisao.

urbanagerila

Post by urbanagerila » 03/02/2007 23:07

Nisam htio opet da se ukljucujem u raspravu dok se malo ne rascisti ... prije svega vidim razliku izmedju onih koji iole poznaju situaciju u gradu i onih koji sa zapada osudjuju povrede ljudskih prava zaboravljajuci Rodney King slucaj koji se desio daaavne 92 koji zamalo nije bio poticaj za rat u LA. Da napomenem King je bio notorni kriminalac koji je zgazen od trojice drotova pa se oko toga podiglo i rasno pitanje jer je doticni bio crnac. HVALA BOGU pa ovaj mali smetljar nije srbin jer bi po svemu sudeci u ovoj atmosferi bio dovoljan povod za drugo poluvrijeme ..... Nego vratimo se na slucaj... Policijska brutalnost opravdana ili neopravdana uopste nije pozeljna u drustvu i sistemu u kome pravosudje funkcionise ALI u ovoj vukojebini je ono sto vi moralisti na zapadu zovete LAST RESORT i apsolutno je prihvatljivo jer mi u Sarajevu znamo zbog cega. Ovoj Policiji su potrebne vece ovlasti i funkcionalno zakonodavstvo i pravosudje da bi se mogli obracunati sa svim onima koje navodite (Chelo, Gashi, Ganici itd) Do tada treba podrzati i ovakve individualne (privatne) pokusaje suzbijanja kriminala svakog profila .... :D

MuaDib

Post by MuaDib » 03/02/2007 23:18

Svaka čast našim policajcima. Ko zna koliko je taj narkoman dilajući drogu još života uništio, uništio je život i svojoj porodici i sad ga treba sažaljevati. Prošle godine sam također vidio sličnu situaciju, gdje su ubili Boga u dileru. Neka tako treba. Milicija je bila zakon i treba vratiti njene metode. Jer je naša demokratija, zrela anarhija. Kad isprebijaju policajca nikom ništa, a kad nekog policija namlati halabuka. S druge strane da je rekao ko mu daje drogu da je rasprodaje prebili bi ga mafijoze, pa bi opet bilo nikom ništa. Znači ako te mafija prebije to je normalno, a policija nenormalno. potpuno iskrivljena vizija problema narkomanije.

saviola

Post by saviola » 03/02/2007 23:19

urbanagerila wrote:Nisam htio opet da se ukljucujem u raspravu dok se malo ne rascisti ... prije svega vidim razliku izmedju onih koji iole poznaju situaciju u gradu i onih koji sa zapada osudjuju povrede ljudskih prava zaboravljajuci Rodney King slucaj koji se desio daaavne 92 koji zamalo nije bio poticaj za rat u LA. Da napomenem King je bio notorni kriminalac koji je zgazen od trojice drotova pa se oko toga podiglo i rasno pitanje jer je doticni bio crnac. HVALA BOGU pa ovaj mali smetljar nije srbin jer bi po svemu sudeci u ovoj atmosferi bio dovoljan povod za drugo poluvrijeme ..... Nego vratimo se na slucaj... Policijska brutalnost opravdana ili neopravdana uopste nije pozeljna u drustvu i sistemu u kome pravosudje funkcionise ALI u ovoj vukojebini je ono sto vi moralisti na zapadu zovete LAST RESORT i apsolutno je prihvatljivo jer mi u Sarajevu znamo zbog cega. Ovoj Policiji su potrebne vece ovlasti i funkcionalno zakonodavstvo i pravosudje da bi se mogli obracunati sa svim onima koje navodite (Chelo, Gashi, Ganici itd) Do tada treba podrzati i ovakve individualne (privatne) pokusaje suzbijanja kriminala svakog profila .... :D

potpisujem!
svaka cast na postu

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 03/02/2007 23:21

MuaDib wrote:Svaka čast našim policajcima. Ko zna koliko je taj narkoman dilajući drogu još života uništio, uništio je život i svojoj porodici i sad ga treba sažaljevati. Prošle godine sam također vidio sličnu situaciju, gdje su ubili Boga u dileru. Neka tako treba. Milicija je bila zakon i treba vratiti njene metode. Jer je naša demokratija, zrela anarhija. Kad isprebijaju policajca nikom ništa, a kad nekog policija namlati halabuka. S druge strane da je rekao ko mu daje drogu da je rasprodaje prebili bi ga mafijoze, pa bi opet bilo nikom ništa. Znači ako te mafija prebije to je normalno, a policija nenormalno. potpuno iskrivljena vizija problema narkomanije.
Halo ba MuaDib, nije ti ovo Kosov iz 80-ih da se policija iliti milicija izivljava. To rade picke koje tako smiju samo kada ih je tri puta vise i kada trebaju tuci slabije od sebe. Ta "kosovska" hajducko-siledzijska logika kod policije, je za svaku osudu, i gade mi se svi koji je podrzavaju.

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 03/02/2007 23:23

Meni su tri puta provalili u stan i da znam ko je sada ne bi dozvolio da iko provalinika (il vise njih) mlati. Ima sud pa nek radi. A ima osiguranje za stetu.

nema se s vama sta raspravljati.

sofist

Post by sofist » 03/02/2007 23:34

Ko ovo naziva prebijanjem taj nema pojma sta je drotovsko prebijanje. U predratnoj Logavini recimo. :-) :D

Likovi poput ovog narkomancica su nedavno pucali u ruku djevojcici zbog jebenog mobitela kojeg su joj oteli.

Nego zna li ko kako se zovu ova tri policajca da ih bar poguram sa po 100 maraka ...

Post Reply