Evropa bez viza... Evropa za sve

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#26

Post by black »

tema prociscena..bez zachatavanja i sl. :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#27

Post by muha_sa »

Helem wrote:Halali Muha, s tobom i u vatru i u vodu, krvi bih ti dao, poginu'o bih za tebe.....

Imao si dobro biciklo.......

A Dony, evo hoce pisca u cobane......
hvala ti od srca---nije ba DONY TAKI---fino je on čeljade--ne pije--ne puši-liže---kuš bolje
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#28

Post by Helem »

Black nam sada obatali hem ceif hem muhabet, a bi merakli.

Salko je neponovljiv, zakocenio sam se od smijeha.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29

Post by muha_sa »

Helem wrote:Black nam sada obatali hem ceif hem muhabet, a bi merakli.

Salko je neponovljiv, zakocenio sam se od smijeha.
i ja sam uživo i volim se zezat al kad pomislim na ovaj Aparthejd-dođe mi da se koknem--nemam više snage za raznorazne nepravde od strane stare dame Evrope--još mi sad i Rumuni pred očima--oni ko gospoda--bez viza.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#30

Post by nineac »

M aj to je zbog imena garant.
Ja sam 96 bez vize u italiju isao, dok se neko nije sjetio podjeliti pasose (taj neko je Ganic) odredjenoj populaciji sa sandzaka i iz nama "prijateljskih zemalja" sa bliskog istoka, pa nismo ni mogli uci u razmatranje kada je schengenski sporazum donesen.
Mislim da je u nama problem za koga glasamo, a ne kako se zovemo!
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#31

Post by Helem »

-autodestrukcija-
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#32

Post by freak_with_a_laptop »

Nikako da skontam cemu ova polemika? Bezbroj puta sam vizu vadila, za neke drzave cak i multiple entry vizu za poslovne svrhe - i nikad, bas nikad, nije bilo frke oko toga. Sa nasom sarom sam obisla svijet uzduz i poprijeko i bas niko se nije nasao da mi zabrani ulaz - eto vam apartheid i rasizam.

Masu neki faca sam srela a najmanje te "gospode" poljaka, bugara, rumuna i ... madjara - sta im vrijedi viza, kad mora nemaju :D
bleka
Posts: 700
Joined: 20/09/2005 11:43

#33

Post by bleka »

nineac wrote:M aj to je zbog imena garant.
Ja sam 96 bez vize u italiju isao, dok se neko nije sjetio podjeliti pasose (taj neko je Ganic) odredjenoj populaciji sa sandzaka i iz nama "prijateljskih zemalja" sa bliskog istoka, pa nismo ni mogli uci u razmatranje kada je schengenski sporazum donesen.
Mislim da je u nama problem za koga glasamo, a ne kako se zovemo!
Sto valjas gluposti kad je razlog za uvodenje viza bio ulazak Italije u Schengen.
Iskreno ne da mislim nego znam da EU ima potpuno neujednacene kriterije (citaj Rumunija, BUgarska). Pusti ce i nas cim napravimo autoput do Zenice i najniza plata bude 500 Ojra, a do tada snalazi se kako znas.
Post Reply