Beograd

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#826

Post by manijak1 »

Vecina komentara na nekoliko poslednjih stranica je bezvredna. Molio bih ako neko nema sta da kaze pametno na ovu temu, da je zaobidje, hvala.
Baš tako .....tako i ti postavljaj te teme gdje im je mjesto :oops: a naročito se zapitaj šta je taj tvoj burni Beograd činio ovoj zemlji u ovom periodu :oops:
1992 - Proglasena SRJ - napadnuta BiH , Hrvatsku ste već ravnali
1993 - Inflacija koja dovodi gradjane na rub egzistencije - jebaji ga ne može i jare i pare :oops:
1994 - Kraj hiperinflacije - kraj nadmoći na ratištima koje ste stvorili :oops:
1999 - NATO bombarduje Beograd - zašto ne bi ?
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#827

Post by bpsang »

Shoshana wrote:Da dopunim:

2006 - @Gogili kupila cizme :D
Tek :D
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#828

Post by mala-i »

jojjojojjojoj :shock:
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#829

Post by stickitout »

Da ne bi Turaka ne bi ni autonomije! :D

1096 - 1189 - ,,Krstasi" prolaze kroz Beograd u nekoliko navrata

a ovo je tako znacajan podatak u 3pm, za sto godina cak u nekoliko navrata i krstasi su prosli kroz Beges :lol:
Poznato je da su krstasi stare, poznate "zagondjije", ko biva "hebu Bugari, al hebemo i mi" :D :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#830

Post by Vozdra_123 »

danas wrote:
vesela wrote:ma djaba ti sve ovo, moja ti danas :D ...znas sama da se anam onoj ne moze dokazat da je anam ona :-)
ma hajde to moja ti :D
nego sto gogilici ne mozes objasniti da je mentol... :-) :-)
jer ne konta da je raja ne provaljuju sto je anam ona nego sto je supljka ko probusen kurton :oops: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#831

Post by Vozdra_123 »

vatrogasac wrote:
vesela wrote:vatrogasac, jel' ono gogili u novim cizmama? :-)
...nisu...to su prošlogodišnje....iz 2005. ....evo googlam tražim te od 350 €.....jedino ove koštaju toliko....

Image

ja se valjam po podu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#832

Post by Vozdra_123 »

PITARKA_SA wrote:toliko se zagovnala,zavadila sa svima,isprovaljivala..da je sada morala smisliti neke nebulozne,vanzemaljske razloge njene posjete forumu:D
nemoj svoju ''inteligenciju'' kriti iza imena, i ne igraj na tu kartu,jer i nemas pojma kako se ko ovdje zove,da bi bilo"napadamo te jer si anamo ona" :-)
ps:mislis da nas libo neka stvar koliko ko ,ovdje na forumu ima cizama ili maskara za oci??osvijesti se malo :D
ma moras joj priznati da ima pravo dobru mastu :D

ja preporucujem gogi jednu operaciju mjenjanja nicka.... :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#833

Post by Vozdra_123 »

NebaA wrote:Vecina komentara na nekoliko poslednjih stranica je bezvredna. Molio bih ako neko nema sta da kaze pametno na ovu temu, da je zaobidje, hvala.


1521 - Sultaj Sulejman velicanstveni pokorava Beograd
ti nesto o mojim komentarima :? :D

:thumbup: za suleta! :D
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#834

Post by everybody hurts »

Zar morate na svakoj temi kenjati u pm? :roll: :roll:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#835

Post by danas »

everybody hurts wrote:Zar morate na svakoj temi kenjati u pm? :roll: :roll:
moramo :D :-) :-)
NebaA
Posts: 49
Joined: 26/10/2006 10:03
Location: Pancevo

#836

Post by NebaA »

manijak1 wrote:
Vecina komentara na nekoliko poslednjih stranica je bezvredna. Molio bih ako neko nema sta da kaze pametno na ovu temu, da je zaobidje, hvala.
Baš tako .....tako i ti postavljaj te teme gdje im je mjesto :oops: a naročito se zapitaj šta je taj tvoj burni Beograd činio ovoj zemlji u ovom periodu :oops:
1992 - Proglasena SRJ - napadnuta BiH , Hrvatsku ste već ravnali
1993 - Inflacija koja dovodi gradjane na rub egzistencije - jebaji ga ne može i jare i pare :oops:
1994 - Kraj hiperinflacije - kraj nadmoći na ratištima koje ste stvorili :oops:
1999 - NATO bombarduje Beograd - zašto ne bi ?
Da tema nije na pravom mestu, tj. odgovarajucem podforumu, moderatori bi je obrisali, a mene uputuli gde bi takvu temu trebao da postavim. Tako nalaze elementarna kultura. To sto je sarajevski forum, ne zanima me. Na srpskim forumima se raspravlja i o Sarajevu i o Zagrebu i o hrvatskom moru, tako da zbog nekoliko ostrascenih pojedinaca nemam razloga da imam problem sa postavljenjem ove teme na ovom forumu, u ovom podforumu. Znam sta su Srbi radili Sarajevu, ali to opet ne predstavlja problem za postavljenjem ove teme ovde, vec su ratni zlocini tematika za druge podforume i drugu vrstu diskusije. Nadam se da sam jasan. I jos jednom, ako nemam sta da kazes, izvoli i zaobidji moju temu.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#837

Post by Sezam »

Ma jasan si ti NeboO...:D...nego, zar ti nije jasno da vecinu ovdje boli neka stvar za beogradom...nismo ti mi krivi shto zhivish tamo...il dat pojasnim dJechko, tolko ste zasrali u 90im, da se taj smrad nece oprati decenijama...;)...
breskva
Posts: 749
Joined: 05/07/2005 11:08

#838

Post by breskva »

A ti si bio juce :oops: , video.. pa znas iz prve ruke :D
NebaA
Posts: 49
Joined: 26/10/2006 10:03
Location: Pancevo

#839

Post by NebaA »

[quote="Sezam"]Ma jasan si ti NeboO...:D...nego, zar ti nije jasno da vecinu ovdje boli neka stvar za beogradom...nismo ti mi krivi shto zhivish tamo...quote]

Da vas boli, kako ti kazes, ona stvar za Beogradom, ne bi nanizali 36 strana diskusija, mada poslednjih nekoliko moze u smece. A gde ja to zivim? U gradu buducnosti juzne Evrope? Da, BAS TU! 8)

Pozdrav!

Image
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#840

Post by Kwaheri »

aJMEEEEEEEEEEE :D :D :lol: :lol: :lol:

ja jedva cekam knjigu kojoj su baza "istrazivanja" na forumu :D :lol: a
...svega u basci Bozijoj :lol:

al "vezi konja gdje ti aga kaze"...@vesela ...ne mogu sebi doci od smijeha :D :lol:
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#841

Post by Ljubitelj Zabara »

A gde ja to zivim? U gradu buducnosti juzne Evrope? Da, BAS TU! Cool
Znas gde ti zivis... u pravoslavnoj Dzamahiriji, u gradu u kome je prosecna plata 300 maraka, gde se krpe pantalone, gde ljudi nose cipele 5 godina, i gde penzioneri umiru od gladi....
Locked