Beograd

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
BECHO1
Posts: 28
Joined: 26/10/2006 19:31
Location: CH

#626

Post by BECHO1 »

Beograd sam jedino volio videti na vestima, kao cilj NATO bombardovanja!
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#627

Post by Jimmy_The_Saint »

mIRCerka wrote:
van Basten wrote:pošto nam je država takva kakva je (znači nikakva) i pošto nije zauzela nikakav stav po pitanju Beograda, onda ne može ni biti generalnog mišljenja, tek pojedinačni stavovi. Znači nema ništa čudno u tome što neko nalazi nešto interesantno u tom gradu te ide da se upoznaje sa njegovim znamenitostima, a neko drugi ga mrzi iz dna duše, pogotovo nema nakon što je npr veliki patriota Merlin napisao pjesmu o Beogradu otpEvanu by ceca i obrađenu by neki lik (nikad da skontam ko tačno pjeva).
Hvala na objektivnom misljenju :D

ono sto mene strasno boli jeste licemjerstvo ljudi, ne samo nekih forumasha, koji na sav glas vicu CETNICI ili USTASE a onda se zanogetaju pa trce po diskotekama i klubovima....jer dolazi CEca...JK....stoja....
kako god, potrudicu se da se javim iz BG, pa cu iskreno prenijeti jel me ko dir'o i sta pricaju :D
do tada, sayonara
mIRC, licemjerje je pošast ove zemlje i naroda u raznim vidovima.

No, jel' ti hoćeš reći da su Ceca, Stoja i JK četnici? Ili pak ustaše?

Ne kontam vezu :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#628

Post by mIRCerka »

Jimmy_The_Saint wrote:
mIRC, licemjerje je pošast ove zemlje i naroda u raznim vidovima.

No, jel' ti hoćeš reći da su Ceca, Stoja i JK četnici? Ili pak ustaše?

Ne kontam vezu :D
Jimmy, ja samo citiram vecinu forumasha i njihove postove na forumu u posljednje dvije godine :D

al zivi bili pa mi slike gledali :D

PS Jimmy, imas li kablovsku?
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#629

Post by neupucena »

@Mirci
Fino se provedi. Meni je bilo super prosli vikend kao i svaki put kad odem.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#630

Post by manijak1 »

:oops: Meni najviše smeta kad se vrlo efikasno uviđa tuđe licemjerstvo no vlastito kao da i ne postoji :oops:
Ja stalno pitam ko su ti koji gledaju Cecu i Stoju i ine :D a još uz to i viču četnici četnici :oops: ne vidim gdje je mjesto za ustaše rezervisano u Beogradu :D
I rekao sam šta bi trebala biti prava stvar samo to nisi pročitala jer ti nije odgovaralo :D u kontekstu pitanja :D .
To što nemamo usaglašen stav kao država o Beogradu i Srbiji :oops: kako ćemo ga imati ? :D :D
Ma najbolje je Ahmed objasnio :oops: :D ko je dvoličan u svemu :oops: :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#631

Post by manijak1 »

:D
PS Jimmy, imas li kablovsku?
Imam ja :D pa ću mu reći da ako izdrži ostane deset minuta na DMSat :D :D da vidi belaja , jel' to ? :D :D
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#632

Post by MUNAFIK »

sta reci o gradu ciji stanovnici su nedavno DZAMIJU SPALILI!!!! necu da se vracam nazad 14 godina... Grad nije kriv ni za sta, ali vala SLJAMA TAMO IMA... Licno nemam nikakve veze sa BG osim onih koje su BOLNE, a to je da je od tamo krenula AGRESIJA...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#633

Post by mIRCerka »

manijak1 wrote: I rekao sam šta bi trebala biti prava stvar samo to nisi pročitala jer ti nije odgovaralo :D u kontekstu pitanja :D .
ti odlicno znas da i tebe i tvoje misljenje postujem, ali ja ne procitah sta je to ta prava stvar, ili sam bila zbunjena silnim smajlicima...
napisi mi, makar u PPu, samo bez smaja, dekoncetrishu me
PS Meni isto tako kazu, kad se upoznajemo i kazem svoje ime, da sam cetnikusa, Cecu osim cetnikusa na ovom forumu zovu samo Celulitava, JK i ostale takodjer...pa se udaraju nogama u guzu kad je koncert :D

sto se etikete USTASA tice, to su kacili mnogima, ukljucujuci i Seve, pa opet sve puno bude :D

Samo sto je u Sarajevu toga manje, obzirom da smo mi imali VRS i JNA na brdima, a ne HVO...
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#634

Post by Jimmy_The_Saint »

mIRCerka wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:
mIRC, licemjerje je pošast ove zemlje i naroda u raznim vidovima.

No, jel' ti hoćeš reći da su Ceca, Stoja i JK četnici? Ili pak ustaše?

Ne kontam vezu :D
Jimmy, ja samo citiram vecinu forumasha i njihove postove na forumu u posljednje dvije godine :D

al zivi bili pa mi slike gledali :D

PS Jimmy, imas li kablovsku?
ELOB. BK majka, balkanmedia maćeha :D

Al' jebem li ga, prošle jeseni sam u BG slušao mitski CD Pesma iznad IStoka i Zapada, gde su vodeći srpski rokeri uglazbili stihove vladike Nikolaja Velimirovića, inače poštovaoca Hitlerovog lika i dela....

Pa recimo, Cane Partibrejker se onako lagano krivi, "Teeebe booože slaavim, teeebe Hriste hvaliiimm, jeeeeahh", tako nekako. Jel' to znači da ja ne trebam slušat' više Brejkerse?
BECHO1
Posts: 28
Joined: 26/10/2006 19:31
Location: CH

#635

Post by BECHO1 »

Beograd je lep. :)


















Iz F-16 aviona! :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#636

Post by manijak1 »

Ja znam za onu neću da živim hiljadu godina uz nesnosnu količinu buke od tih iskreveljenih Party razbijača :D ....eto sada ćeš imati priliku da poslušaš Disciplinu kičme.....nakon toliko godina :D :D .....Idole i EKV sa tih prostora i dan danas slušam :oops: :D ovo gorepobrojani sa Orgazmom su neiživljene galamdžije, haj eto i Van Gogha poslušam :D :D ima nekog smisla :D .
Mirci bolje da pročitaš Ahmeda .....ja nisam tako savršeno kanalisao :D ono što je on rekao :D .Ja više ne slušam Galiju ne zbog pjesme Pravoslavlje već zbog njegovog viđenja agresije i svega ostaloga :D na ovim prostorima :oops: jebi ga iz Niša je :D :D .
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#637

Post by Jimmy_The_Saint »

Manijače, to što je Čorba četnik ne čini ga ništa manje autorom nekolicine najgenijalnijih rok pjesama u historiji Balkana.

Kao što od stava Neše Grbavca prema agresiji, srećom, nije zavisilo nikad ništa nigdje, tako taj stav stvar "Gospo, večeras, samo vama pevam" neće učiniti manje dijelom moga odrastanja.

Što ne znači da mu ne bih stres'o rafal u pravo vrijeme na pravom mjestu.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#638

Post by mIRCerka »

manijak1 wrote:Ja znam za onu neću da živim hiljadu godina uz nesnosnu količinu buke od tih iskreveljenih Party razbijača :D ....eto sada ćeš imati priliku da poslušaš Disciplinu kičme.....nakon toliko godina :D :D .....Idole i EKV sa tih prostora i dan danas slušam :oops: :D ovo gorepobrojani sa Orgazmom su neiživljene galamdžije, haj eto i Van Gogha poslušam :D :D ima nekog smisla :D .
Mirci bolje da pročitaš Ahmeda .....ja nisam tako savršeno kanalisao :D ono što je on rekao :D .Ja više ne slušam Galiju ne zbog pjesme Pravoslavlje već zbog njegovog viđenja agresije i svega ostaloga :D na ovim prostorima :oops: jebi ga iz Niša je :D :D .
procitala sam ja Ahmeda, ja napisah razlog odlaska, i ne trazim nicije odobrenje niti odobravanje, vec sam trazila upute sta je to sto vrijedi obici.
Ne slusam ni ja Corbu, a nekad mi je bio na prvom mjestu. I koga boli za to_ Nikog.
breskva
Posts: 749
Joined: 05/07/2005 11:08

#639

Post by breskva »

Lepo vi mene izvredjaste, bas lepo :( ( mane tebi hvala sto me branis :oops: )
Ne znam da li da uopste pocinjem onu staru pricu o tome da ja nisam ni imala pravo glasa kada se dogodio genocid u Srebrenici, i bombardovanje Sarajeva, i da sam dobila pravo glasa tek 96 kada vise nista nije ni moglo da se promeni.
Da li da pominjem da sam bila prva na barikadama, i ne malo puta bila hapsena u ne uspelim pokusajima gasenja tadasnjeg rezima..ali to u stvari nije bitno za celu ovu pricu, bitno je to da ja volim svoj grad, kao sto Sarajlije vole Sarajevo, kao sto Zenicani vole Zenicu, pa neznam da li postoji covek koji ne voli grad u kom je rodjen, i u kom je odrastao u kome gaji svoje korenje..
Tema je Bila Beograd kao turisticka destinacija, i da li bi otisli, prosto i jednostavno DA ili Ne..

Helem cime li ja tebe uvredih, osim time sto sam iz Beograda, po svoj prilici to je bilo dovoljno da me etiketiras i izvredjas..izvinjenje ne prihvatam..
A sa foruma me oterati nece ni takvi kao sto si ti...zivela sloboda govora :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#640

Post by mIRCerka »

breskva wrote:Lepo vi mene izvredjaste, bas lepo :( ( mane tebi hvala sto me branis :oops: )
Ne znam da li da uopste pocinjem onu staru pricu o tome da ja nisam ni imala pravo glasa kada se dogodio genocid u Srebrenici, i bombardovanje Sarajeva, i da sam dobila pravo glasa tek 96 kada vise nista nije ni moglo da se promeni.
Da li da pominjem da sam bila prva na barikadama, i ne malo puta bila hapsena u ne uspelim pokusajima gasenja tadasnjeg rezima..ali to u stvari nije bitno za celu ovu pricu, bitno je to da ja volim svoj grad, kao sto Sarajlije vole Sarajevo, kao sto Zenicani vole Zenicu, pa neznam da li postoji covek koji ne voli grad u kom je rodjen, i u kom je odrastao u kome gaji svoje korenje..
Tema je Bila Beograd kao turisticka destinacija, i da li bi otisli, prosto i jednostavno DA ili Ne..

Helem cime li ja tebe uvredih, osim time sto sam iz Beograda, po svoj prilici to je bilo dovoljno da me etiketiras i izvredjas..izvinjenje ne prihvatam..
A sa foruma me oterati nece ni takvi kao sto si ti...zivela sloboda govora :D
macka mu piterina, hocemo li piti kafu? Kad ustajes? Ja stizem u 6 ujutro :roll:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#641

Post by Jimmy_The_Saint »

ZBOGOM SRBIJO

Gore sa mosta gledam u Savu
bacam u vodu dusu i glavu
pobednik gleda s’ Kalemegdana
a ja sam vojnik i topovska hrana

Zbogom Srbijo, zbogom
zbogom Srbijo, zbogom
zbogom Srbijo, zbogom
zbogom Srbijo, zbogom

Ja pojma nemam dal’ cu da se vratim
ili cu mozda glavom da platim
platicu svoja neplacena konta
cim se dokopam novog sremskog fronta

Ja odoh
da pucam i ginem
da tudju glavu skinem
Srbijo

Srbija

Ja odoh
pa zbogom i zdravo
a da li imam pravo
Srbijo

Srbija
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#642

Post by manijak1 »

:oops: Ljubavi :oops: da li da ponavljam :oops: da ja ne mogu drugačije ? :D
Ja bih otišao da te vidim :D .....možemo se naći u Zemunu :oops: :D
breskva
Posts: 749
Joined: 05/07/2005 11:08

#643

Post by breskva »

Mirci vrlo rado ali trenutno sam na prinudnom radu u inostranstvu, bejbi situjem sestrinog klinca, jebiga mora se leba zaraditi..
Ako te putevi nanesu u Bgd, tamo u Decembru, kada padne prvi sneg, vrlo rado cu te odvesti na najbolji caj sa rumom u gradu, zovemo ga mornarska smrt u diskoteci...
Lep ti provod zelim i javi ako se izgubis rado cu ti naci nekog turistickog vodica izmedju 25-30 godina, slobodnog :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#644

Post by manijak1 »

Meni ćeš ti biti vodič ? :D :D
Vodićeš me na piroške sa sirom ? :D :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#645

Post by Jimmy_The_Saint »

Kako su glupi Trojanci STVARNO izgubili rat?

Image

Udri jače manijače :D
breskva
Posts: 749
Joined: 05/07/2005 11:08

#646

Post by breskva »

Ma vodicu te na Marakanu da najzad odgledas jednu dobru tekmu :D :D
Sad ces da me ubijes :oops: :D :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#647

Post by Jimmy_The_Saint »

Otiš'o si Dragane, ostala je tuuugaaa

Uvek će te vooleeetiii

GROOOOBAAAARI SAAAA JUUUUUGAAAAA!!!!!!!!!!!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#648

Post by manijak1 »

:oops: Fakat ta Marakana :D :D k****** pobjeda :oops:
Ja Jimmy :D dobro si to rekao slikom ..... :D
Breskvo đe ćemo šetati ? :D
Možemo na Adu Romkinju :oops: :D ili eto neki bazen da se plivajući ispričamo :oops: :D stani jel' se ono zove Tašmajdan ? :D
Pričaj mi sve :oops: :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#649

Post by mIRCerka »

breskva wrote:Mirci vrlo rado ali trenutno sam na prinudnom radu u inostranstvu, bejbi situjem sestrinog klinca, jebiga mora se leba zaraditi..
Ako te putevi nanesu u Bgd, tamo u Decembru, kada padne prvi sneg, vrlo rado cu te odvesti na najbolji caj sa rumom u gradu, zovemo ga mornarska smrt u diskoteci...
Lep ti provod zelim i javi ako se izgubis rado cu ti naci nekog turistickog vodica izmedju 25-30 godina, slobodnog :D
vodic mi ne treba, ali hvala na ponudi. Ja sam sebi sve isprintala, samo mi fali kLompas :D

imam sve GSP isprintano, valjda je jos uvijek 10 din karta :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#650

Post by Jimmy_The_Saint »

Mislim da je sad karta 20 dindži. I to već neko vrijeme. Inače, BG je sve manje kokuz friendly.
Locked