Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#26

Post by Herc »

ml85 stvarno ne mogu da vjerujem da si toliko glup! Stvarno,stvarno nemas pojma sta pricas.Samo ti znas kako si ovu pricu povezao sa Lagumdzijom i Guantanamom.Jadna je nasa drzava sa ovakvim narodom..JADNA!
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#27

Post by dexcox »

Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
kakav glupan
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#28

Post by horns&drums »

Glupan iz vedra neba :D:D:D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#29

Post by r_faruk »

'oj kockasta rural glavo
ko ti daj e takvo pravo
tvoje slike da se stidim
u tramvaju kad te vidim


...................takvi su nam drotovi.................
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#30

Post by Abu FEED el-Castro »

dobra tema

eto toliko
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#31

Post by mI85 »

Herc wrote:ml85 stvarno ne mogu da vjerujem da si toliko glup! Stvarno,stvarno nemas pojma sta pricas.Samo ti znas kako si ovu pricu povezao sa Lagumdzijom i Guantanamom.Jadna je nasa drzava sa ovakvim narodom..JADNA!
ma vidi, vidi, dostas jos i vrijedja :lol: ima muda, nema sta! predlazem vam da organizujete proteste ispred parlamenta protiv gluposti koje ja pricam na ovom forumu i protiv ovakvog naroda sa jadnom nasom drzavom. e decko, decko, tu pricu ni vi, vjerni sljedbenici, ne mozete da popusite do kraja! hajmo sad, pistaljku u usta, revolucija krece, mladost tece, svi za ruke, uhvatite se u kolo srece! :lol:
Last edited by mI85 on 27/09/2006 21:24, edited 1 time in total.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#32

Post by Grom iz vedra neba »

dexcox wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
kakav glupan
Sorry ako sam ti uvrijedio MileTurboFolkDodika, nisam znao da si toliko vezan za njega
:oops:
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#33

Post by Grom iz vedra neba »

horns&drums wrote:Glupan iz vedra neba :D:D:D
ma rodila te mater tako pametnog, kad se sam sebi cerekas :oops:
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#34

Post by dexcox »

dinash wrote:
The Man wrote:policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
upravo sam to govorio na drugom pf-u. ovakve stvari su u drugim demokratijama normalne, samo kod nas se nadje drot siledjija koj uzima pravdu u svoje ruke,fuj!
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#35

Post by dinash »

The Man wrote:
dinash wrote:
The Man wrote:policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
zivim i ja vec 12...pa sta...jesi gledao neki dan kad su se pomarisali dragonsi i viole?mogu ti jos slucajeva nabrojati koje sam vidio sam, sta se desi sa osobom koja nasrne na sluzbeno lice...na utakmici Domzale - Gorica, neki nesretnik se napio i nasrnuo na policajca, odmah je uletilo pet drotova i ubilo boga u njemu..
ej, to je potpuno druga stvar.
zamisli da je policija ovako pomarisala one sto su protestovali za vracanje indentiteta "obrisanim" ili da se policija ovako ponasa na Metelkovi ili u Rogu ... u ljubljani ne bi prosla hefta bez opste marisane ...
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#36

Post by tech10 »

...a poslije protesta se mirno razidjite i vratite na svoje radno mjesto (ko ga ima). :-D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#37

Post by horns&drums »

Grom iz vedra neba wrote:
horns&drums wrote:Glupan iz vedra neba :D:D:D
ma rodila te mater tako pametnog, kad se sam sebi cerekas :oops:
Rodila me je pametnog, hvala Bogu (mada bih volio da se mater obidje al' eto)

Nemas pojma s kim pricas bolan i kome spominjes dodika i cete.


Ajde Sodomice, iskopaj naj metak i pokazi ovom glupanu, ne vjeruje ti :D:D:D
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#38

Post by taxi_driver »

ja cu sutra s ove distance cekati dnevnik na bhtv-u.nadam se da cu imati sta da vidim.ako ne bude nista, onda je pokret dosta par ljudi a raja na forumu pic.....

a organizujete nesto slicno od 24 decembra do 8 januara i dolazim sa kutijom punih kondoma.tu naravno mislim na boje. :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#39

Post by Grom iz vedra neba »

horns&drums wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
horns&drums wrote:Glupan iz vedra neba :D:D:D
ma rodila te mater tako pametnog, kad se sam sebi cerekas :oops:
Rodila me je pametnog, hvala Bogu (mada bih volio da se mater obidje al' eto)

Nemas pojma s kim pricas bolan i kome spominjes dodika i cete.


Ajde Sodomice, iskopaj naj metak i pokazi ovom glupanu, ne vjeruje ti :D:D:D
Ja sam iznio svoje misljenje, nakon toga si me ti nazvao glupanom, evo ponovo to radis, i jos uvijek se cerekas, sto izgleda vrlo debilno.

Ako nisi spreman da prihvatis drugo misljenje, onda vrijedjenjem samo od sebe pravis budalu.

A pogotovo degradiras svoju virtuelnu revolucionarnu hrabrost, jer ako nemas muda na forumu prihvatit necije misljenje, kako ces jadan ne bio u "revoluciju" :-)
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#40

Post by ClonedAgain »

Mišljenje ti je krimnalno!

Ima tadroa na forumu, po svemu sudeći!

Svi drotovi koji postaju da se prijave ovdje na marisanu!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#41

Post by horns&drums »

Cuj vrijedjanjem :D:D:D

Ajde :D Boga ti :D ko :D vrijedja :D i :D kaze :D da :D se :D cerekam :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#42

Post by Grom iz vedra neba »

ClonedAgain wrote:Mišljenje ti je krimnalno!
E to je vec bolje. Ti si rekao svoje, ja sam rekao svoje i mirna Bosna. Nema potrebe da se vrijedjamo...
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#43

Post by The Man »

dinash wrote:
The Man wrote:
dinash wrote: ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
zivim i ja vec 12...pa sta...jesi gledao neki dan kad su se pomarisali dragonsi i viole?mogu ti jos slucajeva nabrojati koje sam vidio sam, sta se desi sa osobom koja nasrne na sluzbeno lice...na utakmici Domzale - Gorica, neki nesretnik se napio i nasrnuo na policajca, odmah je uletilo pet drotova i ubilo boga u njemu..
ej, to je potpuno druga stvar.
zamisli da je policija ovako pomarisala one sto su protestovali za vracanje indentiteta "obrisanim" ili da se policija ovako ponasa na Metelkovi ili u Rogu ... u ljubljani ne bi prosla hefta bez opste marisane ...
ja pricam o napadu na sluzbeno lice, to je u ocima suda isto, nema veze ko napada...navijac ili baba od 104 godine...ti u Rogu ne napadaju drzavne institucije a ti na Metelkovoj jos manje...a na kraju krajeva, nije isti mentalitet huligana u Sarajevu i Ljubljani, ovi kod nas su spremni na sve, nikad ne znas na koga mozes naletiti...a slovenci su vazda bili pichke...to sam utvrdio u ovih 12 godina sto sam ovdje..iako zivim na relaciji Ljubljana - Sarajevo..
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#44

Post by repeater »

kazes, sutra u podne. see you there. 8-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45281
Joined: 29/12/2005 01:20

#45

Post by jeza u ledja »

Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
Kakav si ti moron.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#46

Post by taxi_driver »

moze li se na ovom forumu ista napisati a da se sudionici ne vrijedjaju?mislim i ja nisam misljenja groma,ali daleko da bih ga moronom nazvao.koji vam je moj.
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#47

Post by Arslan_ »

Odrzavati sutra proteste radi podrske nekakvim huliganima je van svake pameti.Nije mi jasno zasto se neki bune zbog primjene sile od strane policajaca :?
Jasno se vidi da je onaj celavi mamlaz prvi nasrnuo na policajca :roll:

Jeli to covjek trebao pustit da ga onaj sprejom obradjuje ???
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#48

Post by dr.iver »

Arslan_ wrote:Odrzavati sutra proteste radi podrske nekakvim huliganima je van svake pameti.Nije mi jasno zasto se neki bune zbog primjene sile od strane policajaca :?
Jasno se vidi da je onaj celavi mamlaz prvi nasrnuo na policajca :roll:

Jeli to covjek trebao pustit da ga onaj sprejom obradjuje ???
Upravo, Tito je bio bog, dirnes policajca i dobijes robije 10 godina + te marisu 100 dana u godina sa ugasenim svjetlom...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#49

Post by mIRCerka »

Arslan_ wrote:Odrzavati sutra proteste radi podrske nekakvim huliganima je van svake pameti.Nije mi jasno zasto se neki bune zbog primjene sile od strane policajaca :?
Jasno se vidi da je onaj celavi mamlaz prvi nasrnuo na policajca :roll:

Jeli to covjek trebao pustit da ga onaj sprejom obradjuje ???
u pitanju je solidarnost NAKON incidenta, jer postoji mogucnost (vrlo mala) da Mladenu trenutno giraju glamocko po bubrezima. PROTEST je protiv POLICIJSKE BRUTALNOSTI, sto nisi gledao FTV sad, sve su procitali od A do Z.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#50

Post by taxi_driver »

Arslan_ wrote:Odrzavati sutra proteste radi podrske nekakvim huliganima je van svake pameti.Nije mi jasno zasto se neki bune zbog primjene sile od strane policajaca :?
Jasno se vidi da je onaj celavi mamlaz prvi nasrnuo na policajca :roll:

Jeli to covjek trebao pustit da ga onaj sprejom obradjuje ???
kako sam ja vidio policajac je prvi upotrebio silu.i onda se drug celavi branio sprejem.mozda nismo istu snimku gledali?
Post Reply