predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

davis.ba

Post by davis.ba » 28/09/2006 12:24

Ma već sam rekao, skroz su skrenuli. Čuj policijska tortura. Smiješno.
:roll:

rumenko

Post by rumenko » 28/09/2006 12:27

trebalo je ljude pustiti...mislim da se ovde radilo o umjetnicima....koji su trazili nacin da se izraze...pustiti ih da vidimo sta crtaju...pa onda intervenisati....ako je potrebno....

novel

Post by novel » 28/09/2006 12:30

davis.ba wrote:Ma već sam rekao, skroz su skrenuli. Čuj policijska tortura. Smiješno.
:roll:
:oops: fakat skrenuli :oops: trebalo je da pise :D mafijska tortura :oops: :oops: :D

d-boy-b

Post by d-boy-b » 28/09/2006 12:54

iako neuporedivo smotan,neprofesionalan i priglup ovaj iz obezbjedjenja je radio samo svoj posao..dok je prva prijetnje potekla od buntovnika iz nvo citat:"u oci cu ti ovo strpati" nakon sto je ovaj za ruku uhvatio njegovog kolegu...eh poslije vaditi pistolj i onako da ga troica "deru" uz podrsku starih komunjara na ovo mi se adrenalin podigao...gadno goloruk lik a ovi ga lupaju..jos onaj stari sa bjelom kesom sto govori "sta dosta i tebe treba" onog starog treba naci i jezik mu skratiti

haris ubleha

Post by haris ubleha » 28/09/2006 13:11

Na ovaj protest pred zgradom predsjednistva treba gledati kao na najavu haosa koji nas ocekuje nakon izbora. Konkretno, haos u Federaciji, na koji se trebamo polako navikavati.
Izvjesno je da Dodik osvaja apsolutnu vecinu u RS-u. Na stranu njegova supljiranja o referendumu i po 100. put potpisani "modifikovani" sporazum o specijalnim vezama sa Srbijom, ali Dodikova vlada je napravila vrlo dobar posao kada je ekonomija u pitanju. Porezi na dobit su u RS-u 10 posto, u Federaciji 30 posto, doprinosi na plate 51 posto umjesto 69 posto u Federaciji. Vec je privukao preduzeca iz Federacije da se prijavljuju u RS, smanjio broj nezaposlenih. Sada prodaje Telekom, uzece milijardu maraka za poticaj ekonomije. Plus sto ce nakon 1. oktobra imati apsolutnu vecinu pa nece morati na vlasti praviti trule kompromise sa drugim strankama.
U Federaciji ionako odranije imamo stalne tenzije Bosnjaci-Hrvati, zahtjeve za trecim entitetom, hrvatskim TV kanalom, deset puta vecu javnu potrosnju. Nakon ovih izbora nijedna partija nece imati vecinu, sto znaci da ce se opet medju strankama "bitka" voditi za ministarstva i upravne odbore umjesto za interese gradjana. Kao slag na tortu prije dva dana je u Parlamentu Federacije usvojen zakon o pravima demobilisanih boraca koji predvidja dodatnih 250 miliona maraka za ovu kategoriju. Dosada je Federacija jedva skrpila 70 miliona u 4 godine za izgradnju 20 kilometara autoputa, sada treba 250 miliona godisnje za borce. Budzet Federacije sada ce biti jedinstven jer ce pola budzeta ici na boracku populaciju, a pola na javnu potrosnju. A privrednicima ce Vlada poslati jedino pismo s dobrim zeljama da se iz patriotskih razloga ne sele u RS. Jos kada Dodik proda strancima Telekom, smanjice se broj korisnika BH Telekoma i njihove dobiti kojom se krpio federalni budzet. Ocekuju nas veci porezi, socijalne tenzije, smanjene domace investicije, nikakve strane investicije… moramo se navikavati na jos cesce proteste kakvi su bili oni jucerasnji. Bilo da se radi o demobilisanim borcima kojima drzava nece moci ispuniti obecanja, bilo demonstracije radnika firmi koje ce propasti zbog vecih nameta. Sve ce biti skuplje, kriminal jeftiniji. Ko ima sta ustedjevine neka zashteka, trebace mu, to je pametnije nego ulaziti u bilo kakve investicije. Koliko god covjek zelio promjene na izborima, dodje mu da glasa za one koji su sada na vlasti, da sami pojedu pitu od govana koju su umijesili. Ja ne vidim na koji nacin se moze sprijeciti zlokobna Dodikova najava da ce "RS postati bolji dio BiH". :(
Jos, situacija u okruzenju ne ide nam u prilog, Rumunija i Bugarska ulaze u EU 1. januara 2007., EU zeli posto-poto u svoje clanstvo uvuci i Hrvatsku do 2009., dosli smo u situaciju da molimo Boga da Kostunica sto kasnije uhapsi Mladica da ne ostanemo geto u Evropi. Ovi nasi ne bendaju nista zahtjeve OHR-a, MMF-a koji im govore da ce biti narusena makro-ekonomska stabilnost Federacije. Bolje je srati o "patriotima" i "izdajnicima", diskutovati kako Dodik pjeva narodnjake pod satorom, "napadu" na predsjednistvo. Godinu dana ceka povoljan kredit MMF-a, a ceka zato sto je uslov za njegovo dobivanje da se smanji javna potrosnja. Hebo 100 miliona od MMF-a za ekonomski rast koji ce dovesti do rasta penzija, povecanja izdvajanja za borce. Sta je 100 miliona ako to znaci smanjenje poslanickih plata.
Jeb… ga, sto smo trazili, to cemo i dobiti… Navikavajte se na haos. :?

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 13:28

http://www.youtube.com/watch?v=m5nB8G3hhQs

pogledajte video od 1:30 do 1:55 i bice vam jasno od cega mi se dize kosa na glavi..

nemaveze

Post by nemaveze » 28/09/2006 13:34

ljudi su imali problem sa vlastima, izrazili nezadovoljstvo na bezazlen nacin, drot (komunisticki) prilazi sa dernjavom i galami jer nije skolovan da radi efikasnije i bolje (ali prima platu ionako) i ide 1 na 1 na "cela" (celo svaka cast, imas muda i misice) umjesto da sagleda situaciju i izvjesti nadredjene i TRAZI INSTRUKCIJE sta da uradi jer ocito ne zna nista osim batine i pistolja sto mu date njegov nalogodavac on bi da se izdere na djecu i da ih nasamara ako treba!

ovi pederi koji covjeka, sa imenom, znackom i nezadovljstvom, nazivaju "celo" su iste one pi..ke koji su rat proveli u podrumu i naucili da sanjaju o slobodi koju ce im donijeti naka evropska unija... mastaju o boljem sutra i stoje pred nametnutom trokutastom zastavom koja predstavlja podjelu BiH iz Dejtona...

PROMJENE se desavaju nakon oruzanih nereda i sukoba, a ovi DOSTA-ovce se sluze istim metodama kao i oni protiv kojih se bore, supljom retorikom...

BIH narod nema ono sto imaju madjari, francuzi i rusi - narod koji je spreman da pravi promjene po svaku cijenu, ne iskljucujuci ni silu!

Nadjite jednu mirnu revoluciju koja je upalila i povlacim sve sto kazem!

Od ovakvih "cela" ce na kraju svi imati neke koristi, ali pederi podrumasi ce i sada sjediti i kriti se dok him cele ne donesu bolje sutra, kako su i navikli.

Ovaj narod ne zasluzuje da jedan celo ostane bez bubrega samo zato sto su 3 drota kilava, ne zasluzuje da mu bude bolje...

Hajte sad i dalje placate doktore iako ste vec platili zdravstveno osguranje, i dalje budite bezkicmenjaci i tlaceni - sami ste krivi sto nemate petlje ni za sta i sto vas jasu.

"Udrite cela!"

crknite, ni vode vam ne bih dao...

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 13:39

nemaveze wrote:ljudi su imali problem sa vlastima, izrazili nezadovoljstvo na bezazlen nacin, drot (komunisticki) prilazi sa dernjavom i galami jer nije skolovan da radi efikasnije i bolje (ali prima platu ionako) i ide 1 na 1 na "cela" (celo svaka cast, imas muda i misice) umjesto da sagleda situaciju i izvjesti nadredjene i TRAZI INSTRUKCIJE sta da uradi jer ocito ne zna nista osim batine i pistolja sto mu date njegov nalogodavac on bi da se izdere na djecu i da ih nasamara ako treba!

ovi pederi koji covjeka, sa imenom, znackom i nezadovljstvom, nazivaju "celo" su iste one pi..ke koji su rat proveli u podrumu i naucili da sanjaju o slobodi koju ce im donijeti naka evropska unija... mastaju o boljem sutra i stoje pred nametnutom trokutastom zastavom koja predstavlja podjelu BiH iz Dejtona...

PROMJENE se desavaju nakon oruzanih nereda i sukoba, a ovi DOSTA-ovce se sluze istim metodama kao i oni protiv kojih se bore, supljom retorikom...

BIH narod nema ono sto imaju madjari, francuzi i rusi - narod koji je spreman da pravi promjene po svaku cijenu, ne iskljucujuci ni silu!

Nadjite jednu mirnu revoluciju koja je upalila i povlacim sve sto kazem!

Od ovakvih "cela" ce na kraju svi imati neke koristi, ali pederi podrumasi ce i sada sjediti i kriti se dok him cele ne donesu bolje sutra, kako su i navikli.

Ovaj narod ne zasluzuje da jedan celo ostane bez bubrega samo zato sto su 3 drota kilava, ne zasluzuje da mu bude bolje...

Hajte sad i dalje placate doktore iako ste vec platili zdravstveno osguranje, i dalje budite bezkicmenjaci i tlaceni - sami ste krivi sto nemate petlje ni za sta i sto vas jasu.

"Udrite cela!"

crknite, ni vode vam ne bih dao...
tako nekako..

Kaiser

Post by Kaiser » 28/09/2006 13:40

Bravo, Harise, sve potpuno tačno!!! :sad:

bice_bice

Post by bice_bice » 28/09/2006 13:47

nemaveze wrote:ljudi su imali problem sa vlastima, izrazili nezadovoljstvo na bezazlen nacin, drot (komunisticki) prilazi sa dernjavom i galami jer nije skolovan da radi efikasnije i bolje (ali prima platu ionako) i ide 1 na 1 na "cela" (celo svaka cast, imas muda i misice) umjesto da sagleda situaciju i izvjesti nadredjene i TRAZI INSTRUKCIJE sta da uradi jer ocito ne zna nista osim batine i pistolja sto mu date njegov nalogodavac on bi da se izdere na djecu i da ih nasamara ako treba!

ovi pederi koji covjeka,...............
napokon neko...

Goran_35

Post by Goran_35 » 28/09/2006 13:53

Ne ulazeci sada u opravdanost akcije (a mislim da je opravdana) moram priznati da je onaj celavi imao srece sto su drotovi bili onakvi kakvi jesu!Odradili su to sto jesu i trebalo je da se predaju policiji.Medjutim na snimku se lijepo vidi da je onaj celavi prvi posrnuo na policajca,umjesto da se preda jer je pocinio prekrsaj!Policajac ga je komotno mogao upucati,ako nista mogao mu je u nogu opaliti,jer na to policajac ima pravo kada je napadnut!Medjutim sreca njegova da je policija bila onako neprofesionalna (kao mahalashi kada se potuku u kafani) i da mu je postedila zivot,jer u bilo kojoj drugoj DEMOKRATSKOJ zemlji odmah bi potegli za oruzijem.Ovako policajci su od sebe napravili budale,jos ce ih optuziti za preveliku upotrebu sile.A metak u nogu je bio sasvim dovoljan i to bi znacilo samoodbranu i niko ih nebi mogao optuziti za preveliku upotrebu sile.

Ja bih sada postavio pitanje svima,kako bi se oni ponjeli da su na mjestu policajaca a duznost im je da obezbjedjuju objekat.Ja bih odmah metak u nogu cim bi rukom krenuo na mene,to po zakonu imam pravo...

Cini mi se da pod hitno treba preispitati obucenost policije.Nema tu diskusija,zna se sta je zakon!

A svakako akciju opravdavam,ali ne opravdavam huliganstvo.Demonstranti su morali da se predaju policiji,a takvim cinom bi svima bili drazi.Ovako,vidjevsi onog celavog,ja ne mogu da steknem simpatije,jer on bi da bude neka sila i da mu niko nista ne smije.Neka se Bogu zahvali sto je policija bila onakva kakva jeste,negdje na drugom mjestu vec bi bio rahmetlija...

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 14:09

Goran_35 wrote:Ne ulazeci sada u opravdanost akcije (a mislim da je opravdana) moram priznati da je onaj celavi imao srece sto su drotovi bili onakvi kakvi jesu!Odradili su to sto jesu i trebalo je da se predaju policiji.Medjutim na snimku se lijepo vidi da je onaj celavi prvi posrnuo na policajca,umjesto da se preda jer je pocinio prekrsaj!Policajac ga je komotno mogao upucati,ako nista mogao mu je u nogu opaliti,jer na to policajac ima pravo kada je napadnut!Medjutim sreca njegova da je policija bila onako neprofesionalna (kao mahalashi kada se potuku u kafani) i da mu je postedila zivot,jer u bilo kojoj drugoj DEMOKRATSKOJ zemlji odmah bi potegli za oruzijem.Ovako policajci su od sebe napravili budale,jos ce ih optuziti za preveliku upotrebu sile.A metak u nogu je bio sasvim dovoljan i to bi znacilo samoodbranu i niko ih nebi mogao optuziti za preveliku upotrebu sile.
nema sansi majstore.. u austriji ne bi smio ni pendrek izvaditi, a da ne govorimo o potezanju sluzbenog vatrenog oruzja na nenaoruzano civilno lice.. nedavno je zavrsen sudski proces u kojem su tri austrijska policajca osudjeni za nepotrebnu i prekomjerenu upotrebu sile, zato sto su prilikom hapsenja dilera droge - nigerijca, sva trojica manje-vise sjedili na njegovim ledjima..

Goran_35 wrote: Ja bih sada postavio pitanje svima,kako bi se oni ponjeli da su na mjestu policajaca a duznost im je da obezbjedjuju objekat.Ja bih odmah metak u nogu cim bi rukom krenuo na mene,to po zakonu imam pravo...
pa vjerovatno prije svega bi bio na mjestu policajca, na kojem je i policajac trebalo da bude, a ne negdje iza coska..

a sto se tice pucanja, to ti u rukama imas neki drugi zakon..
Goran_35 wrote: Cini mi se da pod hitno treba preispitati obucenost policije.Nema tu diskusija,zna se sta je zakon!
naravno, kao i kriterije prilikom prijema u policiju, kako psihicko-intelektualne, tako i fizicke.. zna se sta je zakon, a zna se sta je 120 kg na 170cm visine..
Goran_35 wrote: A svakako akciju opravdavam,ali ne opravdavam huliganstvo.Demonstranti su morali da se predaju policiji,a takvim cinom bi svima bili drazi.Ovako,vidjevsi onog celavog,ja ne mogu da steknem simpatije,jer on bi da bude neka sila i da mu niko nista ne smije.Neka se Bogu zahvali sto je policija bila onakva kakva jeste,negdje na drugom mjestu vec bi bio rahmetlija...
ako malo pazljivije pogledas, vidjeces da je prva akcija policajca prema onom celavom bila fatanje za vrat.. ovaj mu objasnjava da je to sarena revolucija, ispane me u sprej iz ruku, on se sagne da ga uzme, a drot ga zgrabi za vrat.. na tom mjestu je sluzbenik SIPA-e itekako pogrijesio..

sljedeca velika greska je sto ni u jednom trenutku nije pokusao da obori celu potrbuske, kako bi svaki iole skolovan policajac pokusao, nego se najrpije odlucio na obracun pesnicama, kao, namaracu ja tebe, zapamtices ti mene..

treca, najveca greska, neoprostiva je kad tri-cetiri drota, medju kojima i debeli navale na celu i pravo ga razbiju naocigled vise desetina slucajnih prolaznika..

vatra i voda

Post by vatra i voda » 28/09/2006 14:33

Goran_35 wrote:Ne ulazeci sada u opravdanost akcije (a mislim da je opravdana) moram priznati da je onaj celavi imao srece sto su drotovi bili onakvi kakvi jesu!Odradili su to sto jesu i trebalo je da se predaju policiji.Medjutim na snimku se lijepo vidi da je onaj celavi prvi posrnuo na policajca,umjesto da se preda jer je pocinio prekrsaj!Policajac ga je komotno mogao upucati,ako nista mogao mu je u nogu opaliti,jer na to policajac ima pravo kada je napadnut!Medjutim sreca njegova da je policija bila onako neprofesionalna (kao mahalashi kada se potuku u kafani) i da mu je postedila zivot,jer u bilo kojoj drugoj DEMOKRATSKOJ zemlji odmah bi potegli za oruzijem.Ovako policajci su od sebe napravili budale,jos ce ih optuziti za preveliku upotrebu sile.A metak u nogu je bio sasvim dovoljan i to bi znacilo samoodbranu i niko ih nebi mogao optuziti za preveliku upotrebu sile.

Ja bih sada postavio pitanje svima,kako bi se oni ponjeli da su na mjestu policajaca a duznost im je da obezbjedjuju objekat.Ja bih odmah metak u nogu cim bi rukom krenuo na mene,to po zakonu imam pravo...

Cini mi se da pod hitno treba preispitati obucenost policije.Nema tu diskusija,zna se sta je zakon!

A svakako akciju opravdavam,ali ne opravdavam huliganstvo.Demonstranti su morali da se predaju policiji,a takvim cinom bi svima bili drazi.Ovako,vidjevsi onog celavog,ja ne mogu da steknem simpatije,jer on bi da bude neka sila i da mu niko nista ne smije.Neka se Bogu zahvali sto je policija bila onakva kakva jeste,negdje na drugom mjestu vec bi bio rahmetlija...
Netacno !! Samo bi u Americi murjak izvadio utoku.Nigdje drugo.Barem kada su u pitanju " Demokratske" zemlje na koje ti sigurno mislis.Kakav pistolj i pucanje , gdje ??? U Svedskoj ?, Svicarskoj ? gdje ?

Goran_35

Post by Goran_35 » 28/09/2006 14:41

Ja nisam rekao da je policija profesionalna-vec da su postupili kao mahalashi!

U svakoj zemlji policajac ima pravo da se brani ako je napadnut?A i sprej je oruzje!

Zato kazem neka zahvali Bogu sto je medju zivima

vatra i voda

Post by vatra i voda » 28/09/2006 14:44

Goran_35 wrote:Ja nisam rekao da je policija profesionalna-vec da su postupili kao mahalashi!

U svakoj zemlji policajac ima pravo da se brani ako je napadnut?A i sprej je oruzje!

Zato kazem neka zahvali Bogu sto je medju zivima
Sprej nikad nije bio oruzje !!!!!

Goran_35

Post by Goran_35 » 28/09/2006 14:45

probaj ga naprskati u oci pa se spucaj u glavu ili uzmi upaljac pa prsni preko vatre pa ces vidjeti je li ili nije

vatra i voda

Post by vatra i voda » 28/09/2006 14:48

Goran_35 wrote:probaj ga naprskati u oci pa se spucaj u glavu ili uzmi upaljac pa prsni preko vatre pa ces vidjeti je li ili nije
Sta ces jos dodati , noz , pa kad zagrijes upaljacem ima da te nema .........pretjero si

Black swan

Post by Black swan » 28/09/2006 14:49

policajac je još jedan u nizu nesposobnih u ovoj državi koji ima posao... ni prvi i posljednji...

inače ne znam šta bi bilo kada bi svi nezadovoljnici iskaljivali svoj bijes na ovakav način... :roll:

Tisina

Post by Tisina » 28/09/2006 14:52

komi wrote:policajac je još jedan u nizu nesposobnih u ovoj državi koji ima posao... ni prvi i posljednji...

inače ne znam šta bi bilo kada bi svi nezadovoljnici iskaljivali svoj bijes na ovakav način... :roll:
pa mozda bi se napokon nesto i zaista promjenilo

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 14:54

komi wrote:inače ne znam šta bi bilo kada bi svi nezadovoljnici iskaljivali svoj bijes na ovakav način... :roll:
u biti, to i jeste ono sto se BH narodu ima zamjeriti.. svi govore kako je sve u kurcu, kako nista ne valja, kako ovo kako ono, a niko kurcem da mrdne.. bilo bi super vidjeti da nezadovoljnici konacno izadju na ulice.. bile bi to vjerovatno najmasovnije demonstracije ikad vidjene u BiH, barem po broju nezadovoljnih..

elem, dobra je drzava kakve smo mi picke..

hrasno38

Post by hrasno38 » 28/09/2006 14:55

Gorane mada sam ja licno makar sto se tice ovog drugog dijela sarene revolucije na strani policije nisi u pravu sto se tice oruzja. Tu je nas zakon tj. zakon o untrusanjoj kontroli dosta nejasan ali u svakom slucaju pistolj ssmije upotrijebiti malte ne tek kada se na njega puca. To je sto se mene tice juce bila greska policajca jer pistolj nije smio da vadi. Naravno da su na mjestu ovih policajaca bili specijalci Celo ne bi ni znao sta ga je snaslo a vec bio bio u puh-u i u zatvoru. U svakom slucaju jedna stvar je jasna da je pruzen otpor pri hapsenju i tu je osim pistolja i ubistva sve dozvoljeno. Naravno sad smo mi svi ocekivali akciju iz filmova medjutim ovo nisu bili vrhunski obuceni policajci sto naravno nije ni malo dobro jer se pokazalo da tako vazne ustanove stite amateri. Bilo bi interesantno da su ovo isto pokusali da naprave recimo na Americkoj ambasadi gdje su pravi policajci profesionalci plus interno obezbijedjenje.
U svakom slucaju akcija je bila hrabra i onaj prvi dio je bezrezervno bio za podrsku a drugim dijelom su usrali sve simpatije koje su zadobili farbanjem. A pozadina svega toga je najmanje sve ono sto tisti vecinu naroda vec neki sasvim drugi interesi.

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 28/09/2006 14:55

car-x wrote:
komi wrote:inače ne znam šta bi bilo kada bi svi nezadovoljnici iskaljivali svoj bijes na ovakav način... :roll:
u biti, to i jeste ono sto se BH narodu ima zamjeriti.. svi govore kako je sve u kurcu, kako nista ne valja, kako ovo kako ono, a niko kurcem da mrdne.. bilo bi super vidjeti da nezadovoljnici konacno izadju na ulice.. bile bi to vjerovatno najmasovnije demonstracije ikad vidjene u BiH, barem po broju nezadovoljnih..

elem, dobra je drzava kakve smo mi picke..
svaka ti je na mjestu

vatra i voda

Post by vatra i voda » 28/09/2006 15:01

car-x wrote:http://www.youtube.com/watch?v=m5nB8G3hhQs

pogledajte video od 1:30 do 1:55 i bice vam jasno od cega mi se dize kosa na glavi..
Ovo sam tek vidio , pa onaj murjak sa pocetka price covjeka udara sa ledja dok ga drugi drze .Pa to ni cetnici nisu radili .

vatra i voda

Post by vatra i voda » 28/09/2006 15:14

komi wrote:policajac je još jedan u nizu nesposobnih u ovoj državi koji ima posao... ni prvi i posljednji...

Dobili bi drzavu preko noci !!!!!!

forza milan

Post by forza milan » 28/09/2006 15:17

BHG wrote:
forza milan wrote:
shuriken wrote: moj milane
kad u fasiste podjes
nemoj moju
kapiju da prodjes
pa to st oti odobravas je gore od fasizma
ti si otiso davno u fasiste ako podrzavas onakve akcije
a mora da si clan one parodije na neki pokret sto je nazivaju dosta
samo ovi iz dosta i ovi kreteni iz kaknja su dosta gori od ovih najgorih politicara
tebi dobro znaci? nije ti dosta prevare, lazi, korupcije, kradje, kriminala, ili trebam jos nabrajat???? znaci kriminalac ili babin sin ili ispranog mozga pa te boli kita sto je nezaposlenost na 50% u drzavi!!!! i sto je vecina na rubu extremnog siromastva!!!! sto penzioneri nemaju za lijekove!!! itd mogu ovako do ujutro nabrajat...

hocemo demokratiju a neznamo ni sta je to....
pa da ti zadovoljavas i one najminimalnije kriterije politicke pismenosti ne bi baljezgo te takve gluposti
a kod nas se za sve pita predsjednistvo?
ne pita se skoro nikako i to uopce nije prava adresa gdje se nezadovoljnici trebaju obratiti
snimak nisam gledo ali su mi se usta razvukla u osmijeh kad ste opisali kako drot tog huligana hvata za vrat
uvijek spominjete kako je ova policija karina, kako je titova bila extra
i kad policija reagira na banditizam onda kuku jao
puna mi je ona stvar nevladinih organizacija i ovih kretena
ja u zivotu nemam nikog da me gura ali sam se sam trudio i sa 25 godina imam sta pozelim
i meni je dobro!!!!!!!
ako tebi nije tvoj problem

Post Reply