predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:20

Što psihijatriju? Jel' ti mama tamo radi?

Smetljaru.

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 11:20

forza milan wrote:
shuriken wrote:
forza milan wrote:te likove je trebalo nalomit do bola pa ih potom osudit na par godina
to je nesto necuveno
da sam juce prolazio ispred predsjednistva u ono vrijeme cini mi se bah skocio na njih
kreteni, kerovi jedni
i svi koji ono odobravate isti ste kao oni
sa tako destruktivnim ponasanjem nemate pravo nista traziti ni od koga, pa ni od politicara
gori ste od njih
fuujjj!!!!!!!!!!
moj milane
kad u fasiste podjes
nemoj moju
kapiju da prodjes
pa to st oti odobravas je gore od fasizma
ti si otiso davno u fasiste ako podrzavas onakve akcije
a mora da si clan one parodije na neki pokret sto je nazivaju dosta
samo ovi iz dosta i ovi kreteni iz kaknja su dosta gori od ovih najgorih politicara

milane majstore, pogledaj snimak detaljno, posebno trenutak kad drot onog mladena fata za vrat.. pa ce ti se sve samo kazati..

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:21

JA NE VOLIM DRŽAVU. Jel' Nedim ima problem s tim? Ja volim svoju ZEMLJU i svoj NAROD. Država je nužno zlo. A to što si se ti navikao na četnike, okači Miloradu Dodiku o rep pa pronosaj po Londonu... I NE POREDI LJILJANE SA ZVJEZDICAMA!

Tek da se zna.

Smetljaru.

BHG

Post by BHG » 28/09/2006 11:23

forza milan wrote:
shuriken wrote:
forza milan wrote:te likove je trebalo nalomit do bola pa ih potom osudit na par godina
to je nesto necuveno
da sam juce prolazio ispred predsjednistva u ono vrijeme cini mi se bah skocio na njih
kreteni, kerovi jedni
i svi koji ono odobravate isti ste kao oni
sa tako destruktivnim ponasanjem nemate pravo nista traziti ni od koga, pa ni od politicara
gori ste od njih
fuujjj!!!!!!!!!!
moj milane
kad u fasiste podjes
nemoj moju
kapiju da prodjes
samo ovi iz dosta i ovi kreteni iz kaknja su dosta gori od ovih najgorih politicara
tebi dobro znaci? nije ti dosta prevare, lazi, korupcije, kradje, kriminala, ili trebam jos nabrajat???? znaci kriminalac ili babin sin ili ispranog mozga pa te boli kita sto je nezaposlenost na 50% u drzavi!!!! i sto je vecina na rubu extremnog siromastva!!!! sto penzioneri nemaju za lijekove!!! itd mogu ovako do ujutro nabrajat...

hocemo demokratiju a neznamo ni sta je to....

nedim_uk

Post by nedim_uk » 28/09/2006 11:24

Jimmy_The_Saint wrote:JA NE VOLIM DRŽAVU. Jel' Nedim ima problem s tim? Ja volim svoju ZEMLJU i svoj NAROD. Država je nužno zlo. A to što si se ti navikao na četnike, okači Miloradu Dodiku o rep pa pronosaj po Londonu... I NE POREDI LJILJANE SA ZVJEZDICAMA!

Tek da se zna.

Smetljaru.
Da sam moderator ocistio bih najvece smece ovdje,tebe lutko!!!
Pozz od mene,ne bih da odlazim od teme pogotovo sa takvim kao ti.

novel

Post by novel » 28/09/2006 11:25

Jimmy_The_Saint wrote:
forza milan wrote:
shuriken wrote: moj milane
kad u fasiste podjes
nemoj moju
kapiju da prodjes
Milane, jarane, poznaniče sa Baščaršijeeeeeeee
:D milane znas' ti onu pjesmu :oops: "moj milane moja ruzo cale mi se naoruzo u vatru ce da te digne nemoj samo da te stigne" :oops: :oops: :D

zena21

Post by zena21 » 28/09/2006 11:30

Pa ovo je stvarno katastrofa... Ni jedna tema ne moze proci bez pljuvanja i vrijedjanja... Nekad mislim da se iza monitora kriju sve mala djeca koja misle da su pokupila svu pamet svijeta.

rijetko se moze naici na zdravu konverzaciju i razmjenu misljenja. Uvijek se nadje neko da pljuje po nekom drugom cije se misljenje razlikuje od njegovog/njenog...

Ljudi, svako ima pravo da iznese svoje misljenje kakvo god je. Ostali se mogu slagati ili ne slagati s tim, ali zasto uvijek neko vrijedjanje??? Ne kontam :? :? :zzzz:

bice_bice

Post by bice_bice » 28/09/2006 11:30

nedim_uk wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:JA NE VOLIM DRŽAVU. Jel' Nedim ima problem s tim? Ja volim svoju ZEMLJU i svoj NAROD. Država je nužno zlo. A to što si se ti navikao na četnike, okači Miloradu Dodiku o rep pa pronosaj po Londonu... I NE POREDI LJILJANE SA ZVJEZDICAMA!

Tek da se zna.

Smetljaru.
ti nis' dobar, oca mi jarane.. kacis se iz JU KEJ sa rajom.. ne znam sto ti to treba, Tony...
hebala te plavo-zuta sa zvjezdicama i onaj cifut koji nam je nametnu.. jesu te vaspitali u engleskoj, pravi si njihov posto sto nam dokaza u pet recenica svojih..

BHG

Post by BHG » 28/09/2006 11:30

nedime jebemo ti kraljicu elizabetu... :D

bice_bice

Post by bice_bice » 28/09/2006 11:31

[/quote]
Pozz od mene,ne bih da odlazim od teme pogotovo sa takvim kao ti.[/quote]

ti nis' dobar, oca mi jarane.. kacis se iz JU KEJ sa rajom.. ne znam sto ti to treba, Tony...
hebala te plavo-zuta sa zvjezdicama i onaj cifut koji nam je nametnu.. jesu te vaspitali u engleskoj, pravi si njihov posto sto nam dokaza u pet recenica svojih..

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:31

Smetljaru.[/quote]

E pa smetljaru, nisi moderator. A što nije mog'o Ratko Mladić iz Kalinovika, nećeš slino ni ti moć'. Pozz seku, (po)lutko ona sindikalna.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:35

zena21 wrote:Pa ovo je stvarno katastrofa... Ni jedna tema ne moze proci bez pljuvanja i vrijedjanja... Nekad mislim da se iza monitora kriju sve mala djeca koja misle da su pokupila svu pamet svijeta.

rijetko se moze naici na zdravu konverzaciju i razmjenu misljenja. Uvijek se nadje neko da pljuje po nekom drugom cije se misljenje razlikuje od njegovog/njenog...

Ljudi, svako ima pravo da iznese svoje misljenje kakvo god je. Ostali se mogu slagati ili ne slagati s tim, ali zasto uvijek neko vrijedjanje??? Ne kontam :? :? :zzzz:
Ženo draga, vidiš da je priča o politici. Da nije forum nego birc ovdje bi i maranja već bilo.... A jedno je IZNIJETI MIŠLJENJE, a drugo pričat' o PUCANJU U LJUDE, HLADNOKRVNOM. To je, ženo draga, ukratko, jedno SMETLJE.

d-boy-b

Post by d-boy-b » 28/09/2006 11:38

nele:memo ti samo sjedi i pravi se lud,sta god da se desi,nista,znaci nista,nista
memo:gdje da gledam
nele:pravo,znaci sta god da se desi ti gledaj pravo
(nele izlazi iz auta)
nele:dobro vece ja bi samo da...ma samo bi...
drot djuro:ma znas ti ko sam ja,ma ne mo ze ja ovdje cuvam cetiri clana prjedsjednistva....halo cetiri clana
nele:ma samo bi...5 minuta
neznam posjeti me na ovaj dialog

zena21

Post by zena21 » 28/09/2006 11:39

mislim da cu od sad posjecivati samo BC i LJ&S :oops: :zzzz:

nedim_uk

Post by nedim_uk » 28/09/2006 11:40

Jimmy_The_Saint wrote:Smetljaru.

E pa smetljaru, nisi moderator. A što nije mog'o Ratko Mladić iz Kalinovika, nećeš slino ni ti moć'. Pozz seku, (po)lutko ona sindikalna.[/quote]
Ajde,ajde znam ja da ti imas jos toga u sebi.......

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:41

zena21 wrote:mislim da cu od sad posjecivati samo BC i LJ&S :oops: :zzzz:
Tako je. I ja vazda biram u koju ću birtiju ući... I veći lafovi od mene u pogrešnoj birtiji ograišu...

A možeš malo ostati s nama, popravi kulturu dijaloga :lol: :lol: :lol:

Ili da ipak iz ovih stopa odeš d Predsjedništa, pa se vidimo tamo :)

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 28/09/2006 11:43

nedim_uk wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:Smetljaru.
E pa smetljaru, nisi moderator. A što nije mog'o Ratko Mladić iz Kalinovika, nećeš slino ni ti moć'. Pozz seku, (po)lutko ona sindikalna.[/quote]
Ajde,ajde znam ja da ti imas jos toga u sebi.......[/quote]

Smetljaru :-D

jusuff

Post by jusuff » 28/09/2006 11:53

radio bih nesto napisao o ovoj temi, ali zaista ne znam sta da kazem... upravo u tome lezi problem ljudi koji se organiziraju da bi pokrenuli nesto... dosta, ovi nesretnici tuto kompleto... sve mi je to nekako bezze i underground, dakle nije za narodnih masa, a za promjene treba mase pokrenuti

hrasno38

Post by hrasno38 » 28/09/2006 11:53

shuriken wrote:priznaj bolan Hrasno38, olaksaj dusu.

volis Visoko, volis piramide al ne volis Kakanj.

nije ni tvoja ljubav bez granica, negdje dobaci do Mostra! :-)
Ovo bi trebalo da bude kao duhovito????

rumenko

Post by rumenko » 28/09/2006 11:56

predpostavljam da ce sljedeci napad biti izveden tapetama....primjecena je sumljiva skupina..... koja je nedavno kupila ogromnu kolicinu tapeta i zato....sipa/jipa/mup/uefa/fifa/nba/unhpcpepr i ostali....preduzimaju sve mjere na otkrivanju i raskrinkavanju ove grupe...kao i oduzimanju 100 kilometara tapeta kojima....ovi opaki zlocinci planiraju....obloziti zgradu predsjednistva.....clanovi predjednistva porucuju ....sve uzmite samo nam A8-ce ostavite...bez njih smo k'obez ruku....

trinaesti

Post by trinaesti » 28/09/2006 12:09

sa sam procitao odlican komentar na ovo sve od jednog novinara.
pa cu da parafraziram pitanja koja on postavlja, a to su:
da li se tutto completo ikada obratio zahtjevom za pomoc predsjednistvu, pa im ga ovi odbili?
ko tutto completu nije dao podrsku?
zasto se ne zale na opcinu kakanj? jer sam cuo da bas oni ne odobravaju neka sredstva. a tamo je na vlasti SDP.

car-x

Post by car-x » 28/09/2006 12:15

trinaesti wrote:sa sam procitao odlican komentar na ovo sve od jednog novinara.
pa cu da parafraziram pitanja koja on postavlja, a to su:
da li se tutto completo ikada obratio zahtjevom za pomoc predsjednistvu, pa im ga ovi odbili?
i taj novinar, da prostis, jede govna..
da li treba biti nesto posebno pametan predsjednik, clan predsjednistva ili na nekoj drugoj funkciji, pa da se skonta da ima par skoro 50% nezaposlenih u BiH, da penzioneri bukvalno gladuju, da demobilisani borci bivaju izbaceni na ulicu?

bilo koja od ovih skupina je vise puta od predsjednistva trzaila pomoc.. dobila je mudo marjanovo..
trinaesti wrote: ko tutto completu nije dao podrsku?
zasto se ne zale na opcinu kakanj? jer sam cuo da bas oni ne odobravaju neka sredstva. a tamo je na vlasti SDP.
o kakvoj podrsci prica taj novinar? koliko sam ja upsio da skontam, sarena revolucija je akcija u kojoj niko nije trzaio neka sredstva, pare, podrsku, nego nacin da se skrene paznja i domace, a mozda i svjetske javnosti, na katastrofalno stanje u cijeloj drzavi, na "obojenost" torova, nepotizam, kriminal, korupciju, itd, itd..

ili sam ja ovdje nesto fulio, ili taj novinar visi na istom kazanu gdje i onaj debeli sluzbenik SIPA-e..

davis.ba

Post by davis.ba » 28/09/2006 12:18

car-x wrote: ili sam ja ovdje nesto fulio, ili taj novinar visi na istom kazanu gdje i onaj debeli sluzbenik SIPA-e..
Fulio si intervju kad se sve završilo. Pogledaj šta je rekao onaj drugi kad su ga upitali zašto su ovo napravili.

Edit

Post by Edit » 28/09/2006 12:18

Poshto je bilo svakakvih tumachenja oko pokreta Dosta!, ovo je JEDINI zvanichni stav Nece se trazhiti nikakvo oslobadjanje jer ce ljudi biti oslobodjeni, niti se ulazi u opravdavanje ili neopravdavanje njihovog poteza:

Pokret "Dosta!": Stop policijskoj brutalnosti

U "napadu" bojom na Predsjedni¹tvo BiH, od aktivista NVO "Tutto Completto", do¹lo je do grubog kr¹enja ljudskih prava, kada je jedan od aktivista ove NVO brutalno pretuèen od pripadnika policijskog osiguranja zgrade Predjedni¹tva BiH (pripadnici SIPA-e).
Ne ulazeæi u raspravu da li je postupak "farbanja" zgrade Predsjedni¹tva ispravan, pokret "Dosta!" se osjeæa du¾nim da se usprotivi policijskoj brutalnosti, pogotovo u vrijeme pred izbore, kada su strasti veæ dovoljno uzavrele. TV snimci koje smo svi vidjeli ukazuju na to da u na¹em dru¹tvu vlada mentalitet sile, te se pitamo ko æe biti slijedeæa meta.

Pripadnici SIPA-e bi valjda trebali biti najbolje obuèeni profesionalci u dr¾avi, te bi, i pored provokacije, morali ostati pribrani i stalo¾eni u ovakvim situacijama i po¹tovati zakon.

Ono ¹to smo svi vidjeli na televiziji je èin i¾ivljavanja nad aktivistom NVO "Tutto Completto", u trenutku kad sila vi¹e, oèigledno, nije bila potrebna.

Kada tri policajca tuku jednog èovjeka, postavlja se logièno pitanje: Da li æe graðani BiH tolerisati ovakvo pona¹anje pripadnika snaga sigurnosti?

Pokret "Dosta!" poziva graðane da se mirno i dostojanstveno okupe u èetvrtak, 28. septembra u 12:00 h, ispred zgrade Predsjedni¹tva BiH i na taj naèin poka¾u da ne ¾ele policijsku torturu u BiH. Takoðe, apelujemo na graðane da na protestima ni na koji naèin ne doðu u sukob s policijom, niti im daju povoda da interveni¹u, navodi se u saopæenju Pokreta "Dosta!" team.

FENA
28/09/2006 09:14
:(

Umjesto sto se spontana reakcija napadnutog policajca naziva policijskom torturom, vise bih voljela da je pokret DOSTA u ovom slucaju pokazao vise gradjanske svijesti i stavio naglasak na ovaj drugi dio - ponasanje gradjana prilikom protesta.

Umjesto sto cete sad dati priliku svim vandalima da vam se pridruze u protestu protiv policije, i tako poduprijeti anarhiju, kao pokret sa ambicijom da podize demokratsku i gradjansku kulturu i svijest u nasoj sredini i da potice na aktivnosti koje bi nas dovele do BOLJEG drustva, (ako sam vas svojevremeno dobro shvatila) ovdje bi ucinili pravu stvar da ste se oglasili sa prijedlogom da se nevladine organizacijeokupe radi formiranja platforme o kodeksu ponasanja na demonstracijama i protestima....

nemaveze

Post by nemaveze » 28/09/2006 12:23

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
koji si ti mamlaz, niko se nije borio da mu danas mafijasi vedre i oblace, sa nasom drzavom se najvise spradju oni koje ona policija stiti, serem ti se na skolu !

Post Reply