predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Qler

Post by Qler » 27/09/2006 17:31

ma onog celavog seljaka treba dobro prebiti.. sto se nije kurcio nekom specijalcu? ako vec ima muda? usrali su sa onom tucom pravo... moglo je ono puno bolje odraditi... a celo sljedeci put nek onako nekog specijalca poprska da vidimo dokle ce :D:D

Kukuruz_Barbe-q

Post by Kukuruz_Barbe-q » 27/09/2006 17:35

Fujjjjjjjjjjjjjjjj si Mad
Ebo te i DROT i oni sto ih taj drot cuva Mad
Fuuuuuuuuuj si ti.

Nije covjek kriv sto mu je to posao u ovo vrijeme kad posla nema.

Ima pravo qler sto nije doso pa se kurcio specijalcu a ne ovom covjeku.

DUREX

Post by DUREX » 27/09/2006 17:35

Dok je "bunt" ovih ostalih raznoraznih "revolucionarnih" organizacija na nivou pobune 3. razreda OS Hasan Kikic i ciji nacini na koji "bi rusili vlast" vise smetaju saobracaju nego vlasti,ovih se par momaka i djevojaka skupilo i bez pretjeranog preseravanja i "igranja revolucije" odrzlo lekciju svima

A ovi sto se ovdje sada prave mangupi i kao "osudjuju tuce,vandalizam" itd,ne bi ovo isto smjeli da urade ni kontukteru,a kamoli glupom drotu..a njihova rakcija je pokazatelj kada ce se u ovj drzavi ista napraviti-NIKAD,jer niko nema ni muda,a ni mozga nizasta

Ovaj momak,seljak ili ne, uradio je nesto sto 99% nas gradjana nebi nikada uradili ,iako svaki dan geldamo kako nam iz istog pretsjednistva izlaze glavesine,jebaju nam sve po spisku,smiju nam se u lice,a jedan je cak (Terzic) izgovorio da smo mi,gradjani sarajeva,ratni profiteri) i uz sve to kradu nam i pare i dostojanstvo...
Last edited by DUREX on 27/09/2006 17:44, edited 2 times in total.

River_isle

Post by River_isle » 27/09/2006 17:36

Ma ljudi, nije u pitanju revolucija...
Sve Sarajlije znaju da je Staracki dom bio obojen raznim bojama kako bi se slabovidni, senilni starčići mogli vratiti iz setnje. Kako je stara zgrada devastirana, a nova nije prilagodjena gore navedenim osobama koje sada borave u toj zgradi, skupina mladih se pobrinula za njihov bezbijedan povratak i obojila im novi dom :D :D :D ne znam sto ih zaustavise, kad se tako brinemo za njih :D :D :D

vatra i voda

Post by vatra i voda » 27/09/2006 17:36

Šandor wrote:
sulesavic wrote:Dvije minute užasa http://rapidshare.de/files/34630583/predsjednistvo.avi
Cenzura! Gdje je ostatak snimka? :roll: U vijestima fino piše da su napadači savladani. Na snimku se to ne vidi. :D :-)

PS

Pravo im je bez veze ovo. Nek su poljevali bojom. Kamo sreće da su članovima predsjedništva za vrat sipali. Ali što su udarali policajce? To im nije trebalo. Trebali su pustit da budu uhapšeni nakon obavljenog posla a ne udarat drotove. Sad će u zatvor.

Hajde da ih je bilo 5000. Al dođe ih 5-6 i napadnu drotove pred Predsjedništvom. Glupost.
Edmond wrote:Stvarno ne znam šta je ovdje smiješno ?! :roll:
Ovo možemo osuđivati ili podržati,ali smijati se i praviti "šprdnju" s ovim momcima i djevojakama,nikako.Nažalost,sudeći prema našim komentarima nikada nećemo imati svijest Beograđana,Parižana,Mađara ...
Nikad nećemo imati državu kakvu imaju Beograđani, Parižani, Madriđani.....
A baska Beoooogradjani :-) hoces li da ti sredim azil u drzavi koju imaju
Beeeeeeoooogradjani

hool

Post by hool » 27/09/2006 17:37

Kukuruz_Barbe-q wrote:
Fujjjjjjjjjjjjjjjj si Mad
Ebo te i DROT i oni sto ih taj drot cuva Mad
Fuuuuuuuuuj si ti.

Nije covjek kriv sto mu je to posao u ovo vrijeme kad posla nema.

Ima pravo qler sto nije doso pa se kurcio specijalcu a ne ovom covjeku.
A.C.A.B.

River_isle

Post by River_isle » 27/09/2006 17:39

:D :D :D
ne diraj mi volentere
ova je najbolja

River_isle

Post by River_isle » 27/09/2006 17:40

ne diraj mi volontere
ova je najbolja

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 27/09/2006 17:44

Ostatak filma bit će da je zaplijenjen i/li cenzuriran...

Prije izvjesnog vremena Federalni specijalci hapsili su onog teroristu iz Džibutija što je bio umješan u ubistvo policajca Rusmina Dizdara, i njegovog ortaka Abu Nešto, Francuza.

E, javnost je vidjela video kako Francuza privode. I rez. Poslije reza, slijedilo je ubijanje hljeba u teroristi, rukama, nogama, kundacima. Taj dio nisam imao prilike vidjeti. Jesu moji prijatelji, jer koristi se INTERNO za obuku "organa gonjenja". Tip se kune da je bio pičvajz.

Slobodno sebi zamislite, momci su imali Rodney King Presidential Suite tretman. Na domaćim jezicima, Žuta Greda.

mI85

Post by mI85 » 27/09/2006 17:44

DUREX wrote:Dok je "bunt" ovih ostalih raznoraznih "revolucionarnih" organizacija na nivou pobune 3. razreda OS Hasan Kikic i ciji nacini na koji "bi rusili vlast" vise smetaju saobracaju nego vlasti,ovih se par momaka i djevojaka skupilo i bez pretjeranog preseravanja i "igranja revolucije" odrzlo lekciju svima

A
ne, njihova pobuna nije na nivou pobune 3. razreda OS Hasan Kikic, njihova "pobuna" nije pobuna, vec laz i prevara, njihova "revolucija" je kontrarevolucija. bravo tuto kompleto!

mI85

Post by mI85 » 27/09/2006 17:46

__
Last edited by mI85 on 27/09/2006 17:48, edited 1 time in total.

mI85

Post by mI85 » 27/09/2006 17:47

DUREX wrote:ovih se par momaka i djevojaka skupilo i bez pretjeranog preseravanja i "igranja revolucije" odrzlo lekciju svima

A ovi sto se ovdje sada prave mangupi i kao "osudjuju tuce,vandalizam" itd,ne bi ovo isto smjeli da urade ni kontukteru,a kamoli glupom drotu..a njihova rakcija je pokazatelj kada ce se u ovj drzavi ista napraviti-NIKAD,jer niko nema ni muda,a ni mozga nizasta

Ovaj momak,seljak ili ne, uradio je nesto sto 99% nas gradjana nebi nikada uradili ,iako svaki dan geldamo kako nam iz istog pretsjednistva izlaze glavesine,jebaju nam sve po spisku,smiju nam se u lice,a jedan je cak (Terzic) izgovorio da smo mi,gradjani sarajeva,ratni profiteri) i uz sve to kradu nam i pare i dostojanstvo...
ovo od rijeci do rijeci potpisujem!

Šandor

Post by Šandor » 27/09/2006 17:53

DUREX wrote:A ovi sto se ovdje sada prave mangupi i kao "osudjuju tuce,vandalizam" itd,ne bi ovo isto smjeli da urade ni kontukteru,a kamoli glupom drotu..a njihova rakcija je pokazatelj kada ce se u ovj drzavi ista napraviti-NIKAD,jer niko nema ni muda,a ni mozga nizasta
Ponekad se dešava da su četiri konduktera istovremeno u tramvaju. Naoružani motorolama. :D Pazi, njih četvorica na tebe jednog. Fino te okruže i zaustave vozilo. Ne možeš izaći osim ako ćeš se pomarisat s njima. Zovu policiju i ideš s njima u stanicu. Dešava se. Rijetko, ali se dešava. Vidio sam to nekoliko puta.
Kad su dvojica obično maltretiraju samo žene i djevojke (muškarac najčešće izađe jer nemaju muda da te zaustave). Ali kad su četvorica ne daju ti da izađeš bez obzira kako si građen. Moraš dokazat da si mangup. :D
Zato sam uvijek naoružan kartom za jednu vožnju i priljubljen uz poništač u zadnjem dijelu tramvaja. Samo mi još fali da im plaćam kaznu? Malo sutra! :D

hool

Post by hool » 27/09/2006 17:59

Qler wrote:ma onog celavog seljaka treba dobro prebiti.. sto se nije kurcio nekom specijalcu? ako vec ima muda? usrali su sa onom tucom pravo... moglo je ono puno bolje odraditi... a celo sljedeci put nek onako nekog specijalca poprska da vidimo dokle ce :D:D
"GRADJANI" kao i obicno samo znaju reci, moglo se ono bolje odraditi :?

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 27/09/2006 18:02

Dok sam bio mlađan švercer ja... Sve je to jedna umjetnost. Znaš kako sam jednom tipu rek'o: "Ja sam U SVOJOJ VJERI NA SVOJOJ ZEMLJI"... Tip mi se izvin'o i odjeb'o :-D

Onda, moj stari se šverca od studija u BG nekad šezdesetih... On obično uzme prebirati metodično i sabrano po SVEMU što ima u džepovima... Negdje na pola obično odu dalje... :D

A jedan fol pokupio sam od Miljenka Jergovića.... Uzmeš cigaru, i žvaćeš u kutu usana... Niko ti ništa neće reći, nikad!

mI85

Post by mI85 » 27/09/2006 18:07

gradjani mogu da ga puse! prava snaga su oni koji ne prave kalkulacije, jer nemaju sta da izgube! takvih je puno vise! dobro cuvajte dupe, gradjani!

jaca78

Post by jaca78 » 27/09/2006 18:11

Pokret ''Dosta'' je ovim ograđivanjem pokazao da su ipak ogranak 'neke' stranke..necu navesti koje....ko je imalo pametan skontace....[/quote]

a gdje se to pokret dosta ogradio od od ovoga ili podrzao ovo

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 27/09/2006 18:13

Prika, proletarijat jeste zajebaniji od građanstva, ali proleteri obično postanu Murte mjesto Kurte. Pogledaj malo povijest SSSR ili Orwellovu 1984.

No, to na stranu. Imaš pravo u nekim stvarima. No, pričaš ovdje nešto o DOSTAšima i njihovom "projektantskom" stažu, a izmiče ti jedna temeljna caka. Jel' si vidio lijepi plavi Passat, drito iz Vogošće, kojim su Tutto Completo došli?

Revolucija s takvom logistikom i jeste događaj za Hadžifejsov CD. NAŽALOST.

I dalje mislim da svi u okviru svojih moći treba da momcima pokrijemo dupe, koliko ko može. Al' bojim se da će ih za ovo ooooodeeeeraaaati od batina, pustiti na uslovnu, i zaboraviti sve.

dinash

Post by dinash » 27/09/2006 18:14

iako je akcija fantasticno zamisljena (kao i uvijek) nije dobro odrajdena. ok, bacanje boja, izbor boja i rezultat na fasadi su super, ali cijela kavga sa policajcima je bizarna i vise nego suvisna.

ako su se mladci vec upustili u ovu akciju trebali su znati da ce biti privedeni zbog ometanja javnog reda i mira. platiti kaznu i cao.

kad je policajac prisao celavom momku ocekivao sam da ce mu ovaj bar POKUSATI objasniti da je to protest, sta i kako. to niko od "aktivista" na onoj snimci nije ucinio.

"Sta je ovo?"
"Sarena revolucija ..."
"Sta sta ovo?!"
"Sta sta je ..."

i onda dici ruku na drota. molim lijepo.

sta ocekivati od ove i slicnih ho-rukativnih akcija ciji autori nisu u stanju mirno i elokventno objasniti svoje postupke i na kraju civilizovano prihvatiti posljedice svoje akcije. ako im je prpa onda su se bar trebali potruditi da ih ne uhvate.

sto se policije tice, mislim da je svaki komentar suvisan. onako trznuti pistolj na nenaoruzanog gradjanina je van svih granica profesionalnog ponasanja i taj bi policajac trebao biti ukoren i/ili otpusten (pa ne moze svaki siledjija kojeg svrbi obarac biti drot).

u ljubljani svake godine maturanti izbombarduju parlament jajima i brasnom. i nikad nema incidenata. policija je tu da osigurava zgradu, a ne da se upusta u svadju i tucu sa djecurlijom. zgradi predsjednistva i sluzbenicima u njoj nije nanesena ama bas nikakva steta. i zato policija nije imala pravo ovako postupati.

sve u svemu, steta. mogla je biti zaista savrsena akcija.
Last edited by dinash on 27/09/2006 18:23, edited 1 time in total.

hool

Post by hool » 27/09/2006 18:16

jaca78 wrote:Pokret ''Dosta'' je ovim ograđivanjem pokazao da su ipak ogranak 'neke' stranke..necu navesti koje....ko je imalo pametan skontace....

a gdje se to pokret dosta ogradio od od ovoga ili podrzao ovo[/quote]
Ma ja najbolje biti NEUTRALAN :zzzz:
Ako ispadne nesto dobro od ovoga, onda ce ih podrzati,ako ispadne lose, onda ce biti protiv njih :oops:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 27/09/2006 18:17

Kakvih gluposti se nacitah :roll:
jel bio gradjanin,jel bio seljak,odakle mu je mama,tata,..onog celu je trebalo ovo,ono..pa kad ste svi takvi pametnjakovici i mangupi,sto sjedite za kompom.i prese*avate se?
kapa do poda svima onima koji su napokon shvatili da na zalost,uzvikivanja i parole ne mogu nista promjeniti!
niko nije rekao da treba uci sa mitraljezom kod onih majmuna ,ali ovo sto su ovi momci uradili je za svaki respekt!
A sto taj isti policajac(i svi ostali)glume mangupe na nama(njima),sto ih ne glume kad im Gashi prodje ferarijem kroz sred vase strase?????? sto ne uhvate Celu i ostale lopove,mafijoze,..sto ne rjesavaju ovolika ubistva po Sarajevu i citavoj BH??Nego eto sad ,sto nije prebio onog momka :x
kakve gluposti boze dragi..se*em se ja na ovakvu drzavu,ovakvu polovnu policiju a naj vise na SVE NAS koji nista ne poduzimamo!!!!!!!

daduli_sa

Post by daduli_sa » 27/09/2006 18:20

Pogledao sam cijeli snimak i zao mi sto onaj policajac na kraju nije onom celavom pucao u noge! Jedno je revolucija nesto sasvim drugo anarhija i jalijastvo!

enigma svijeta

Post by enigma svijeta » 27/09/2006 18:20

Naravno da podrzavam ove hrabre momke, pa kakvu god da (ni)su reakciju javnosti i onih masnih (krimi)politicara izazvali, opet su bar malo uzdrmali ovu kolotecinu i letargiju... i to pred izbore!
Ipak, jedno nisam mogla vjerovati- nacin na koji su oni glupi policajci reagovali?? Pa momci su komotno uparkirali svoja auta, poceli iz gepeka vaditi boje, bacati ih po ulazu.. nigdje se ne zureci!! Pa bilo gdje drugo u svijetu (ma Balkanu covjece) morali bi u nekoj brzini, kroz prozor auta pokusati baciti neke fol sarene bombe (na Predsjednistvo- ne zaboravite!), i odjuriti! A ovdje su komotno mogli sebi i trpezu napraviti, pa malo grickati i cekati hoce li neko od zastite doci?? :roll: :shock:
Last edited by enigma svijeta on 27/09/2006 18:22, edited 1 time in total.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 27/09/2006 18:21

Dotični Gaši kupio je si imanje na Drini. Zasad mu niko ne smije ništa, ni od vlasti ni od domorodaca... Ali nekako slutim da će ta vikendica kad-tad završiti u Avazu.

hool

Post by hool » 27/09/2006 18:23

daduli_sa wrote:Pogledao sam cijeli snimak i zao mi sto onaj policajac na kraju nije onom celavom pucao u noge! Jedno je revolucija nesto sasvim drugo anarhija i jalijastvo!
Jojjj, jeste stoka, branite DROTOVE jebali vas oni, da im predsjednistvo kaze da pocnu pucati po narodu, oni bi to uradili :x

Post Reply