Vidoviti Klesar i saradnici

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#101

Post by flora.sa »

tadija se izgleda vikendom odmara :D :D
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#102

Post by klixober »

Gospodine Tadija,imam problem.
Zaljubio sam se u Aziru sto gleda u kasike ali njena peta kasika mi je porucila da odje*em dok mi je zaprijetila da ce me viljuskom zbost u bubreg.Mozes li me kako preporuciti kod nje?

shifra: komeba
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#103

Post by mIRCerka »

postovani tadija,
oprosti na explicitnosti ove slike i reci mi ako je neprimjerena, ali jucer sam sa balkona uhvatila sihirbaze... neki novi nacin pripreme istih...sve sazvace, proguta, svari i onda posije meni pod balkon...
http://img158.imageshack.us/img158/9949 ... rrrbp6.jpg

sta da radim
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#104

Post by ztluhcs »

mIRCerka wrote:postovani tadija,
oprosti na explicitnosti ove slike i reci mi ako je neprimjerena, ali jucer sam sa balkona uhvatila sihirbaze... neki novi nacin pripreme istih...sve sazvace, proguta, svari i onda posije meni pod balkon...
http://img158.imageshack.us/img158/9949 ... rrrbp6.jpg

sta da radim
Poberi, zamotaj, nadji ih i u po¹tanski sanduèiæ ubaci... Djelovanje æe se tako brzo pro¹iriti da se to vi¹e nikad ponoviti neæe...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#105

Post by mIRCerka »

ztluhcs wrote:
mIRCerka wrote:postovani tadija,
oprosti na explicitnosti ove slike i reci mi ako je neprimjerena, ali jucer sam sa balkona uhvatila sihirbaze... neki novi nacin pripreme istih...sve sazvace, proguta, svari i onda posije meni pod balkon...
http://img158.imageshack.us/img158/9949 ... rrrbp6.jpg

sta da radim
Poberi, zamotaj, nadji ih i u poštanski sandučić ubaci... Djelovanje će se tako brzo proširiti da se to više nikad ponoviti neće...
problem je sto se sijanje sihira odvijalo prskanjem :( joj kud zvuk ne snimih...
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#106

Post by Klesar Tadija Tegoba »

PipiDugaDevetka wrote:Oj, Tadijo, tako ti zanata,
Ljetos sam na sastavcima kod naselja Riverina skupljao pijavice, sasušio sam ih i napravio prah. Za šta služi prah od pijavica?
Čičkov korijen sam brao u nevrijeme, za uštapa, sa sjeverne strane. Šta da radim sa svim ovim, mogu li se ovi sastojci kome utaliti kroz kakav tvoj recept?
p.s.
Molim za saradnički certifikat.
Dobri i poštovani gospodine Pipi,
smatrajte da ste svojim prisustvovanjima i aktivnim angazmanom na mojim predavanjima dobili certifikat da obavljate ovaj tezak mada izazovan posao.
Ispit nema svrhe da polazete, posto bih vas svakako pustio da prodjete.
A sada da pokusam odgovoriti na vase pitanje. Da, zaista znam da ste prikupljali pijavice i prah je bio ok. Dok sam vas posmatrao i ja sam gorio od znatizelje da saznam sta cete uraditi sa tim prahom. I evo, cudesni putevi sudbine su se isprepleli bas ovdje gdje vi takodjer tragate za istim odgovorom.
Posto ja, kao ni vi, ne znam sta bi sa tim prahom - predlazem da ga zasada ne razmatramo kao problem, te ga mozemo mirno baciti.
Cicak je divna biljka, siguran sam da ste u djetinjstvu imali priliku plod cicka staviti u kose djevojcica. Takodjer ste bili svjedoci da je to izazivalo paznju svih tih djevojcica, te da su sa zanimanjem pratile vase krivudavo bjezanje po parku.
Cickov korjen ima slicnu namjenu, izvrstan je za ljubavne napitke. Preporucujem ga skuhati u 1/2 vode, dodati maslinovo ulje i namazati po vlasistu vase glave. Ovo ponovite 3 puta dnevno, citavu sedmicu.
Na kraju sedmice pokusajte se sjetiti gdje smo prosuli prah od pijavica i sakupite ga te ga pospite po glavi i njezno masirajte.

Vi i vasa partnerka cete biti prijatno iznenadjeni!

Ovim putem se izvinjavam svim ostalim pacijentima na kracoj smetnji. Naime, u toku selidbe foruma na novi server neki cobani su zaboravili da prebace i moj inventar. Tako jos uvijek trazim neke eliksire i par amajlija.
Eto, ako neko nadje - neka niposto ne pokusava tu skalameriju pokrenuti na svoju ruku.
Dok se ja ne oporavim od ovog gubitka birati cu one najteze slucajeve i odgovarati na njih. A saradnike kao i uvijek pozivam da i dalje saradjuju i da pokazu sabur i mudrost pri rjesavanju novih slucajeva.

Volim vas sve i neka ljubav prozme vase misli i djela,
Vas nadasve Vidoviti Klesar Tadija Tegoba
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#107

Post by Klesar Tadija Tegoba »

mIRCerka wrote:postovani tadija,
oprosti na explicitnosti ove slike i reci mi ako je neprimjerena, ali jucer sam sa balkona uhvatila sihirbaze... neki novi nacin pripreme istih...sve sazvace, proguta, svari i onda posije meni pod balkon...
http://img158.imageshack.us/img158/9949 ... rrrbp6.jpg

sta da radim
Mirci moja, to su definitivno sihirbaze. Pripremi onaj nas koktel od macijeg izmeta i udri sa balkona. Nece vise nikada ponoviti.

Fakat, sta oni ljudi rade?!?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#108

Post by mIRCerka »

Klesar Tadija Tegoba wrote:
mIRCerka wrote:postovani tadija,
oprosti na explicitnosti ove slike i reci mi ako je neprimjerena, ali jucer sam sa balkona uhvatila sihirbaze... neki novi nacin pripreme istih...sve sazvace, proguta, svari i onda posije meni pod balkon...
http://img158.imageshack.us/img158/9949 ... rrrbp6.jpg

sta da radim
Mirci moja, to su definitivno sihirbaze. Pripremi onaj nas koktel od macijeg izmeta i udri sa balkona. Nece vise nikada ponoviti.

Fakat, sta oni ljudi rade?!?
ona kaki, on joj daje bokvicin list da se obrise...a ja s balkona slikam :D

Koktel spreman!
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#109

Post by Klesar Tadija Tegoba »

I meni se ucinilo, nisam mogao vjerovati :lol:

Na moj znak, UDRIIII!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#110

Post by mIRCerka »

Klesar Tadija Tegoba wrote:I meni se ucinilo, nisam mogao vjerovati :lol:

Na moj znak, UDRIIII!
YES SIR!!!!

Odjavljujem se sad, pravim zasjedu.
Ako ne prezivim, hornsu ostavljam u amanet Husniju da se brine o njemu!
Pozdrav!
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#111

Post by Klesar Tadija Tegoba »

komeba wrote:Gospodine Tadija,imam problem.
Zaljubio sam se u Aziru sto gleda u kasike ali njena peta kasika mi je porucila da odje*em dok mi je zaprijetila da ce me viljuskom zbost u bubreg.Mozes li me kako preporuciti kod nje?

shifra: komeba
Gospodine Komeba,
Azira ce uciniti ono sto kaze. Aziru inače ne znam dobro, u prolazu sam se upoznao na III konferenciji BH vidovnjaka u Tesliću.

Ono što vam mogu preporuciti je da ispred ogledala intenzivno vjezbate vas bubreg za manevar izbjegavanja iznenadnog napada viljuskom.

Iskrena sućut vašem bubregu,
Vidoviti Klesar TT
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#112

Post by horns&drums »

Sefe i ja se izvinjavam ali toliko su zadrti slucajevi da me je glava zaboljela... Odbijte mi od dnevnice :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#113

Post by manijak1 »

:D ja pojma ne znam šta ću ovdje ali eto :D ima li za mene nade da dođem .....pameti ? :D :D
nemam šifre .....rimuje se sa sihre :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#114

Post by mIRCerka »

manijak1 wrote::D ja pojma ne znam šta ću ovdje ali eto :D ima li za mene nade da dođem .....pameti ? :D :D
nemam šifre .....rimuje se sa sihre :D :D
samo se pomakni ulijevo date ne zakaci koktel od macijeg kakardaka :D
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#115

Post by Klesar Tadija Tegoba »

_ambassador wrote:selam odnosno dobar dan gospon tadija. imam jedno pitanje. posto vasa struka obuhvata veliki dio alternativnih metoda, pitam se da li se bavite i alternativnom medicinom.

ukoliko da (a moze i ako ne), da li lijecite vase pacijente ljekovitim biljem kao sto je terapeutska marihuana, jer u apoteci ne prodaju bez ljekarskog odobrenja. a ukoliko je vi sami trgujete odnosno preporucujete, onda pravo ubijem 2 ptice od jednog metka.

tako ne trebam ici do apotekara, kojem je inace policija otudjila robu tvrdeci da nije dobila pecat za kontrolu kvalitete, i nece je dobiti nazad sve dok isti ne utvrde da je po standardnim propisima. a ljude pustaju da umire :( . boze sacuvaj, tadijo pomagaj

tvoj fan sa neba :D
Postovani gospodine Ambasador,
vjerujte da iskreno zalim, ali ja ne trgujem medicinskom marihuanom. Mogu vam pomoci tako sto cu vam reci da vidim da je apotekar otisao na odmor.

Sta reci u ovakvom trenutku... Nadam se da cete se snaci nekako drugacije, aktivirajte svoj odbrambeni mehanizam, bavite se aerobikom ili ritmickom gimnastikom. Preporucujem i pasijans.

Ako ipak dodjete u posjed suhe zeljaste materije - saberite se covjece i ne padajte u iskusenje da je konzumirate. Tu materiju odmah posaljite meni, a ja cu se pobrinuti da ne dodje u krive ruke.

Iskreno vas,
VKTT
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#116

Post by Klesar Tadija Tegoba »

mIRCerka wrote:
manijak1 wrote::D ja pojma ne znam šta ću ovdje ali eto :D ima li za mene nade da dođem .....pameti ? :D :D
nemam šifre .....rimuje se sa sihre :D :D
samo se pomakni ulijevo date ne zakaci koktel od macijeg kakardaka :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mirci ovo je fakat najbolji savjet do sada.
:lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#117

Post by manijak1 »

Poštovani ..... :D :D prevedite mi :D kakardak i zašto ne udesno ? :oops: :D
I gdje je tu uzročno posljedična veza sa sihrama ? :D :D
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#118

Post by Klesar Tadija Tegoba »

A wrote:Dragi Klesaru, evo da se ja predstavim - fina zena, koka dobra od roda dobroga, na ranu je privit, sto ocima vidi rukama napravi, obrvice morske pijavice, usta ima jezika nema, zubi niska bisera, nacitana, ucevna, fino se nosi. Mislim da bi ukratko to bilo to.

Problema nekih i nemam, ne znam sto se i javljam :?
Draga Anđo,
vidim, vidim... Bogat je vidovnjak koji ima i takve pacijente.

Vama zelim sve najbolje.

Srdacno vas,
ugladjeni gospodin i vidovnjak Klesar TT
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#119

Post by Klesar Tadija Tegoba »

flora.sa wrote:Najpoštovaniji medju poštovanim :D

Nadam se da mi mozete protumaciti ova dva sna...preksinoc sanjam da se vozim u vozu, a sinoc u avionu...zasto postoji ovaj kontinuitet i zasto sanjam prevozna sredstva? :D

je li mozda to u vezi sa mojom velikom zeljom da jednog dana provozam tenk? :D :D
Gospodine Flora.Sa,
ne znam..., popij brate nesto za tvrdji san. Samo pazi sa kim se budis, da ne bude kasnije mahalskih prica.

Nemoj se dzaba nadati voznji u tenku.

Vas,
Vidoviti Klesar
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#120

Post by Klesar Tadija Tegoba »

King Kikapu wrote:postovani druze tadija,

pisem vam ovo pismu u nadi da cete imati vremena da ga procitate. jutros sam sanjao da zenu hoce da mi deportuju, kad sam se probudio vidio sam da to nije san vec java. ne java iz marti misterije vec java jav kao stvarnost.

postovani druze tadja, hajra mi od zivota nema, ne pijem, ne jedem, a ne postim, trudim se da sakrijem svoje brige od svijeta.

postovani druze vidoviti klesare, molim vas pomozite ako mozete, ja znam da vi to mozete.

srdacno vas
Morate mi malo pomoci. Ne vidim dobro, gdje je deportuju?

Sluga pokorna,
Vidoviti Klesar TT
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#121

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Ma kome ja više pišem. Nisam vam ja pekar, nego klesar.

Svi na spavanje!

Unatoč tome srdačno vas do sutra pozdravlja,
Vidoviti Klesar Tadija Tegoba
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#122

Post by _STOKA_OD_OKA »

postovani tadija

javljam vam se zbog velikog problema...
naime imao sam jedan veoma uzbudljiv mada zabrinjavajuci san

isao sam ja nesto sarajevom sa svojim rodzakom, ono pomalo setali...
i dodzemo do raskrsnice... i ono crveno ali nigdje auta.
ja reko hajde da ne cekamo da odmah predzemo a on me je pokusavao urazumiti da mozda bi me moglo auto udariti i tako se mi raspravljali jedno 1 minutu i jos se nije promjenilo svjetlo, a nigdje auta na vidiku. I mi krenemo pomalo polahko preko nastavljajuci raspravu...

kad se zaleti neki sivonja sa novim bmwom i pokupi me. bilo je nesto vrlo opasno a mozda sam cak i umro (...u snu :D)

dalje se ne sjecam dobro tog sna mada se sjecam da ga je moj rodzak namlatio. eh da stvar bude gora (tj. bolja, uzbudljivija) isti taj rodzak mi je nedavno kupio za rodzendan novog bmw-a, pa nesto mi je tu sumnjivo

iskreno se nadam da ce te mi vi odgnetnuti sumnje
vas(a) STOKA :D :D :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#123

Post by flora.sa »

Klesar Tadija Tegoba wrote:
flora.sa wrote:Najpoštovaniji medju poštovanim :D

Nadam se da mi mozete protumaciti ova dva sna...preksinoc sanjam da se vozim u vozu, a sinoc u avionu...zasto postoji ovaj kontinuitet i zasto sanjam prevozna sredstva? :D

je li mozda to u vezi sa mojom velikom zeljom da jednog dana provozam tenk? :D :D
Gospodine Flora.Sa,
ne znam..., popij brate nesto za tvrdji san. Samo pazi sa kim se budis, da ne bude kasnije mahalskih prica.

Nemoj se dzaba nadati voznji u tenku.

Vas,
Vidoviti Klesar
kakav si ti vidovnjak :oops: kad ne mozes u meni prepoznati zenu :oops: :D :D :D
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#124

Post by novel »

:D mozda nisi zensko hebote :D :oops:
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#125

Post by liberty »

ktt,

mozes li mi reci sta se ovo sa mnom dogadja - nit' sam tamo, nit' sam 'vamo?
Post Reply