Trazim travara

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
tinazg
Posts: 1
Joined: 30/08/2006 09:10
Location: Zagreb

#1 Trazim travara

Post by tinazg »

Molim za pomoc pri pronalasku informacija o travaru iz Makedonije koji se zove Mane ili sl. a koji lijeci karcinome. Ako netko ima bilo kakve informacije molim da mi se javi na [email protected] ili [email protected].
User avatar
elektropotrosac
Posts: 271
Joined: 28/04/2004 16:15

#2

Post by elektropotrosac »

evo jednog bosanskog, iz Zenice, za kojeg sam cuo da to isto moze :

http://www.izzetin.com.ba/
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#3

Post by Saian »

prijenos, zamalo se prijavih :roll:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#4

Post by _BosanaC »

Moj nesudjeni zet je bio travar, dok nisam taj problem zetstva rijesio nogama :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#5

Post by car-x »

Saian wrote:prijenos, zamalo se prijavih :roll:
drogonja, i ja sam konto da cojk dilera trazi.. kad ono puno ozbiljnija stvar..
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#6

Post by Nosferatu »

Pa poznato je da u Americi npr. jedini ljudi koji imaju dozvolu od drzave uz podrsku ljekara da koriste marihuanu jesu upravo ljudi koji imaju karcinom, jer marihuana pomaze u otklanjanju bola.

Ali da ne seruckam po obicaju, o travarima (ljekovitog bilja) malo sta da znam. Bio je jedno vrijeme jedan blog otvoren, ne znam da li postoji jos uvijek? Moglo se naci dobrih postova a mozda i znaju o kome se radi kreatori istog...
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#7

Post by DonDavudes »

Saian wrote:prijenos, zamalo se prijavih :roll:
:lol: :lol:
ja sam dodushe konto druga prijavit :D
Stelt u Budjanovcima
Posts: 42
Joined: 13/06/2006 11:05

#8 Re: Trazim travara

Post by Stelt u Budjanovcima »

tinazg wrote:Molim za pomoc pri pronalasku informacija o travaru iz Makedonije koji se zove Mane ili sl. a koji lijeci karcinome. Ako netko ima bilo kakve informacije molim da mi se javi na [email protected] ili [email protected].
Ako imas stvarno problem potrazi travara iz Tuzle koji uz pomoc aloje vere pojacava imunitet i kako tvrde a neke licno poznajem da je lijcio i od karcinoma i od leukemije uz pomoc aloje a sto je najbitnije njegov lijek ne kosta mnogo!

Covjek se zove Alija Alagic i zivi u selu duboki potok pored Tuzle ,ali na zalost ne znam broj tel pozovi informacije!

Pozdrav i svako dobro!
Post Reply