Ima li ovde YUGONOSTALGICARA ?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#301

Post by neupucena »

jusuff wrote:od smetljista ka centru :D
Perspektiva je cudo :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#302

Post by danas »

zena wrote:
...jel ovo ona ista sto mene napade :D :D

@danas... goleme su se u snajke nakupile frustracije... da je dr. jeko ovdje, dobila bi shaku boba :D raznih boja
ehhhh.... vidi se da nisi pazila na casu... :D
paz' vamo, da ne bude zajebancije sljedeci put -- nije ONA TEBE napadala, vec si TI NJU napadala... bez ikakvog razloga, sem sto je ona iz beograda i sto prica ekavski. a ona se samo branila... :D :D :D


zvuci poznato.. :roll: :roll: :roll:
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#303

Post by kekec »

Jugoslavija je proslost :sad: , bila dobra,
ali su je dusmani :x
Image

Treba misliti na buducnost
i teziti ulasku u
Image

:-D
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#304

Post by neupucena »

:D
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#305

Post by SherlockHolmes »

E ovako: kao prvo, gogili, hvala ti na ovoj temi koje je jos jednom otkrila koliko smo mi Srbi ovde ugrozeni. Nekad mi je dolazilo da idem da se zalim nasim na SerbianCafe, ali znam da su nemocni. Dobro je da si bar ti tu da ovo vidis.

Isto tako, valja primjetiti ko ovde ugrozava svekoliko srpstvo i sigurnost i buducnos nase nejaci. U tu svrhu sam napravio jednu listu, pa sta bude:
- danas (ova izgleda da im je vodja -- nikako da prestane, mora da je neko placa za to)
- zena (ona je prva pocela, mora da im ona signalizira koga ce, k'o sto su nam '92 radili)
- A (o njoj ne znam nista, ali po nicku sudeci nije bas mastovita. Ali hoce, izgleda, hoce ta)

Toliko za sada, pa dodacemo ih jos. Sve cu ja da pisem i pamtim!
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#306

Post by neupucena »

SherlockHolmes wrote:E ovako: kao prvo, gogili, hvala ti na ovoj temi koje je jos jednom otkrila koliko smo mi Srbi ovde ugrozeni. Nekad mi je dolazilo da idem da se zalim nasim na SerbianCafe, ali znam da su nemocni. Dobro je da si bar ti tu da ovo vidis.

Isto tako, valja primjetiti ko ovde ugrozava svekoliko srpstvo i sigurnost i buducnos nase nejaci. U tu svrhu sam napravio jednu listu, pa sta bude:
- danas (ova izgleda da im je vodja -- nikako da prestane, mora da je neko placa za to)
- zena (ona je prva pocela, mora da im ona signalizira koga ce, k'o sto su nam '92 radili)
- A (o njoj ne znam nista, ali po nicku sudeci nije bas mastovita. Ali hoce, izgleda, hoce ta)

Toliko za sada, pa dodacemo ih jos. Sve cu ja da pisem i pamtim!
I onda...?
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#307

Post by mr__bosnjak »

SherlockHolmes wrote:E ovako: kao prvo, gogili, hvala ti na ovoj temi koje je jos jednom otkrila koliko smo mi Srbi ovde ugrozeni. Nekad mi je dolazilo da idem da se zalim nasim na SerbianCafe, ali znam da su nemocni. Dobro je da si bar ti tu da ovo vidis.

Isto tako, valja primjetiti ko ovde ugrozava svekoliko srpstvo i sigurnost i buducnos nase nejaci. U tu svrhu sam napravio jednu listu, pa sta bude:
- danas (ova izgleda da im je vodja -- nikako da prestane, mora da je neko placa za to)
- zena (ona je prva pocela, mora da im ona signalizira koga ce, k'o sto su nam '92 radili)
- A (o njoj ne znam nista, ali po nicku sudeci nije bas mastovita. Ali hoce, izgleda, hoce ta)

Toliko za sada, pa dodacemo ih jos. Sve cu ja da pisem i pamtim!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Braco cetnici spremimo ofanzivu na dzihadsku vojsku @danas da spasimo tamosnje ugrozene srbe. A onda ce "sa-x" biti skracenica za "SANU-x - povratak otpisanih" :D :D

:lol: :lol:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#308

Post by Murat Sabanovic »

:sad: :-? :(
gogili9
Posts: 100
Joined: 19/08/2006 20:04

#309

Post by gogili9 »

danas wrote:da gogili -- mi u sarajevu hranimo lavove srpskom nejaci... nije valjda da to nisi znala?
a ja mislila ti obavjestena novinarka.... :D

da si dosla ovdje da ispipas trenutnu situaciju -- da vidis smijes li doci i dovesti dijete?
da pitas jesu li nam lavovi gladni ili siti ovih dana... :-)
Nisam znala do sada, ali si mi ti otvorila oci. Obraticu paznju i gledati da obavestim sto vise ljudi da izbegavaju da vode decu, da se ne sretnu sa tobom u zoo-vrtu, gde valjda radis i brines da lavovi budu siti. No, jadna ne bila, izgleda ti nije mnogo srpske nejaci ostalo, a kako ti babo Tihic savetuje " mrs Srbi iz Bosne ", bojim se da ce ti zverke ostati gladne. Pitas me u jednom od prethodnih postova za imena ratnih zlocinaca, da im ti po kratkom postupku. A sto, bona, kukala ti majka, osladilo li ti se ili ti cakija zahrdjala. I da, kazes da zivis u sretnom braku, a do 5 ujutro mene ganjas pred komp? CCCCC, idila ti, moz biti u kuci. Mora da ti muz glasno sanja i mene doziva...zna to biti gadno, bas, pricaju...ozbiljno se ti zamisli da ti neko dete ne zakuca na vrata jednog dana. A bedna li si i jadna i zatrovana svim mrznjama ovog sveta, ali ti vise i ne vredi zapomagati. Smucila si se bre jadna svima. Eto, ja po onoj pametniji popusta, a i zgadjena tobom i tebi slicnima, odoh se izvinjavati ljudima koji su me ubedjivali da sada u Sa zive takvi mediokriteti, a ja im, buduci utopista, nisam poverovala. Ogradi ti, bona, avliju zicom sa strujom da ti neki srpski vrabac ne uleti. Sta znas, kompleksacice.
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#310

Post by vesela »

gogili9 wrote: Moja potreba i zadrzavanje na ovom sajtu je pre svega proizasla iz ne toliko znatizelje, koliko iz moranja da procenim kakva je sada klima kod vas i da li je doslo vreme da posetim Sarajevo, da bi ga moja kcerkica od 14 godina, konacno prvi put videla, a znaci joj. Otac joj je musliman iz Sarajeva. Zna ga samo iz mojih prica i to kao jednog divnog, pazljivog i neznog muskarca koji bi joj pruzio i dao ceo svet samo da je imao srece da je upozna.

Stvarno bih zelela da me neko razuveri i kaze da ce se moje dete osecati bezbedno i dobrodoslo u drzavi svoga oca.

koji nevjerovatan troskok uzbrdo i nizbrdo: sa Yugonostalgije, preko procjene klime kod nas pa do razuvjeravanja i djetetove bezbjednosti u drzavi svog oca!

tvoja Yugonostalgija je totalno nejasna, jer po tvom pisanju o YU ne znas kako je ta drzava politicki i ekonomski egzistirala...banalan primjer je tvoja tvrdnja da je skolovanje bilo besplatno! :?...niti slucajno!...pored doprinosa za osnovno, srednje i visoko obrazovanje, roditelji su se o jadu zabavili da kupe knjige, sveske, skolski pribor i razne opreme za fizicko obrazovanje...besplatno skolovanje je u Svedskoj, gdje placanjem poreza drzava preuzima obavezu nabavke knjiga i ostalog!

tebe nije uhvatila nostalgija, nego kriza identiteta, vjerovatno pojacana usamljenoscu!...to se ne lijeci na Forumu!

bezbjednost tvog djeteta zavisi od odgoja, koji si joj ti dala!...ja odletih dva puta u Beges, da posjetim prijateljice, od kojih me rat razdvojio...i nije mi na pamet palo da razmisljam o bezbjednosti zbog mog imena, ijekavice i latinice...a zamisli koliko bih puta odletjela da imam dijete sa nekim u Begesu!

hoces da budes ovdje sa nama i prosla si kroz Forum i nisi uvidjela tri bitne stvari:

-moras biti dio ovoga ovdje, da bi shvatila na sta se misli kad se kaze bacati djecu lavovima!...to nisu nase rijeci, nego onih, kako ti kazes, pojedinacnih zlocinaca koji imaju ime i prezime!...podsjeti me, molim te na njihova imena i prezimena!

-forumasicu "danas" ne smijes barkati...to ekskluzivno pravo ima samo moderator!...ako si citala, onda si i primijetila!

-forumasa "mr_bosnjak" ne smijes barkati, jer na to ima ekskluzivno pravo samo nekoliko forumasa, mozes nas na prste izbrojati...jer on je mlad i neiskvaren i mi ga jako dobro razumijemo kad se "zanese" pa "preleti"!...ali on je mlad, trudi se i ima, za razliku od tebe, vrijeme pred sobom!

vrijedjanje!?...mani se toga, nagrabusices!...jer ovdje ko nekome kaze da je sljeg'o s brda, kao sto ti rece "danas", se tretira kao novokomponovani bosanski Srbin, koji govori ekavski, a pise latinicom...jer cirilica je malo poteska za nauciti

nadam se da sam te razuvjerila i kazem ti, ma sta kazem, TVRDIM ti da ce se tvoje dijete osjecati bezbjedno i dobrodoslo u drzavi svog oca ako je nauceno da se druzi sa ljudima bez predrasuda!

dobrodosla u Sarajevo!
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#311

Post by mr__bosnjak »

gogili9 wrote:
danas wrote:da gogili -- mi u sarajevu hranimo lavove srpskom nejaci... nije valjda da to nisi znala?
a ja mislila ti obavjestena novinarka.... :D

da si dosla ovdje da ispipas trenutnu situaciju -- da vidis smijes li doci i dovesti dijete?
da pitas jesu li nam lavovi gladni ili siti ovih dana... :-)
Nisam znala do sada, ali si mi ti otvorila oci. Obraticu paznju i gledati da obavestim sto vise ljudi da izbegavaju da vode decu, da se ne sretnu sa tobom u zoo-vrtu, gde valjda radis i brines da lavovi budu siti. No, jadna ne bila, izgleda ti nije mnogo srpske nejaci ostalo, a kako ti babo Tihic savetuje " mrs Srbi iz Bosne ", bojim se da ce ti zverke ostati gladne. Pitas me u jednom od prethodnih postova za imena ratnih zlocinaca, da im ti po kratkom postupku. A sto, bona, kukala ti majka, osladilo li ti se ili ti cakija zahrdjala. I da, kazes da zivis u sretnom braku, a do 5 ujutro mene ganjas pred komp? CCCCC, idila ti, moz biti u kuci. Mora da ti muz glasno sanja i mene doziva...zna to biti gadno, bas, pricaju...ozbiljno se ti zamisli da ti neko dete ne zakuca na vrata jednog dana. A bedna li si i jadna i zatrovana svim mrznjama ovog sveta, ali ti vise i ne vredi zapomagati. Smucila si se bre jadna svima. Eto, ja po onoj pametniji popusta, a i zgadjena tobom i tebi slicnima, odoh se izvinjavati ljudima koji su me ubedjivali da sada u Sa zive takvi mediokriteti, a ja im, buduci utopista, nisam poverovala. Ogradi ti, bona, avliju zicom sa strujom da ti neki srpski vrabac ne uleti. Sta znas, kompleksacice.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Eto nek si ti sad skontala kakvi su to dzihadisti Sarajlije... :roll: Nego gogili kompleksasice sama si se otkrila, dosla si sa ubjedjenjem da su u Sarajevu ljudi koji iz dna duse mrze Srbe i koliko ti god svako od nas htio dokazat da nije tako ti si obicnu diskusiju sa "zenom" pretvorila u nacionalno vrijedjanje i sad ti je danas "dokazala kako i sta je." Eeee pa je´l se ti salis il´ si ozbiljna? "Srpski vrabac", haha pa ti stvarno mislis da nekog boli banana za Srbiju i Srbe pa da stalno sanjaju kosmare o njima. Ako dolazis s dobrim namjerama dodji, ako ne nemoj i eto! Ali majke ti prestani bona s tim konstantim pricama o "mrs Srbi" itd. ako je neko vikao nekome mrs to su bili Srbi, i vidis imamo i tekako razloga da budemo skepticni prema vama ali nikad nismo ali vi u 99% slucajeva(ti si zivi primjer) samo potvrdis skepticizam.

A ovo za muza od danas, joooooooj :lol: :lol: :lol: prejako je neJma sta... Kad nekog pocnes vrijedjat licno(sto stalno pripisujes drugima) znaci da nemas argumenata.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#312

Post by manijak1 »

:oops: Golgili :D :D .......ebo te ......miš iz tetrapaka :D ti pravo toksikovana :D :D ......Sherlock .......zar nije kod tebe ćato Dr. Watson :? :D Znam da je ugrožen.....ali jebaji ga :D dosta je bilo vaših orgija u regionu ......ono što ste zasrali trebali bi znati i pojesti :oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#313

Post by danas »

gogili9 wrote:
danas wrote:da gogili -- mi u sarajevu hranimo lavove srpskom nejaci... nije valjda da to nisi znala?
a ja mislila ti obavjestena novinarka.... :D

da si dosla ovdje da ispipas trenutnu situaciju -- da vidis smijes li doci i dovesti dijete?
da pitas jesu li nam lavovi gladni ili siti ovih dana... :-)
Nisam znala do sada, ali si mi ti otvorila oci. Obraticu paznju i gledati da obavestim sto vise ljudi da izbegavaju da vode decu, da se ne sretnu sa tobom u zoo-vrtu, gde valjda radis i brines da lavovi budu siti. No, jadna ne bila, izgleda ti nije mnogo srpske nejaci ostalo, a kako ti babo Tihic savetuje " mrs Srbi iz Bosne ", bojim se da ce ti zverke ostati gladne. Pitas me u jednom od prethodnih postova za imena ratnih zlocinaca, da im ti po kratkom postupku. A sto, bona, kukala ti majka, osladilo li ti se ili ti cakija zahrdjala. I da, kazes da zivis u sretnom braku, a do 5 ujutro mene ganjas pred komp? CCCCC, idila ti, moz biti u kuci. Mora da ti muz glasno sanja i mene doziva...zna to biti gadno, bas, pricaju...ozbiljno se ti zamisli da ti neko dete ne zakuca na vrata jednog dana. A bedna li si i jadna i zatrovana svim mrznjama ovog sveta, ali ti vise i ne vredi zapomagati. Smucila si se bre jadna svima. Eto, ja po onoj pametniji popusta, a i zgadjena tobom i tebi slicnima, odoh se izvinjavati ljudima koji su me ubedjivali da sada u Sa zive takvi mediokriteti, a ja im, buduci utopista, nisam poverovala. Ogradi ti, bona, avliju zicom sa strujom da ti neki srpski vrabac ne uleti. Sta znas, kompleksacice.
ko diro gogili :D ma nije valjda :D popustili zivci... :D :D :D

ne brigaj, znamo mi kako je kad nije srbinu po volji... navikli smo... 8-)
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#314

Post by Ahmmed »

Wela havle, wela kuvete :D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#315

Post by Ahmmed »

Abla, odoh u Pionirsku,hoću li i tvoje hise lavovima ponijeti ili...? :D
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#316

Post by mala-i »

gogili9 wrote:
danas wrote:da gogili -- mi u sarajevu hranimo lavove srpskom nejaci... nije valjda da to nisi znala?
a ja mislila ti obavjestena novinarka.... :D

da si dosla ovdje da ispipas trenutnu situaciju -- da vidis smijes li doci i dovesti dijete?
da pitas jesu li nam lavovi gladni ili siti ovih dana... :-)
Nisam znala do sada, ali si mi ti otvorila oci. Obraticu paznju i gledati da obavestim sto vise ljudi da izbegavaju da vode decu, da se ne sretnu sa tobom u zoo-vrtu, gde valjda radis i brines da lavovi budu siti. No, jadna ne bila, izgleda ti nije mnogo srpske nejaci ostalo, a kako ti babo Tihic savetuje " mrs Srbi iz Bosne ", bojim se da ce ti zverke ostati gladne. Pitas me u jednom od prethodnih postova za imena ratnih zlocinaca, da im ti po kratkom postupku. A sto, bona, kukala ti majka, osladilo li ti se ili ti cakija zahrdjala. I da, kazes da zivis u sretnom braku, a do 5 ujutro mene ganjas pred komp? CCCCC, idila ti, moz biti u kuci. Mora da ti muz glasno sanja i mene doziva...zna to biti gadno, bas, pricaju...ozbiljno se ti zamisli da ti neko dete ne zakuca na vrata jednog dana. A bedna li si i jadna i zatrovana svim mrznjama ovog sveta, ali ti vise i ne vredi zapomagati. Smucila si se bre jadna svima. Eto, ja po onoj pametniji popusta, a i zgadjena tobom i tebi slicnima, odoh se izvinjavati ljudima koji su me ubedjivali da sada u Sa zive takvi mediokriteti, a ja im, buduci utopista, nisam poverovala. Ogradi ti, bona, avliju zicom sa strujom da ti neki srpski vrabac ne uleti. Sta znas, kompleksacice.
sad si stvarno,ali stvarno pretjerala.
hajmo otpočetka.prvo i osnovno shvati,ali shvati da je ovdje bio rat.to nije bilo bombardovanje koje sam vidjela da na nekoj od tema upoređuješ s onim što se ovdje desilo.ljudi su bili u opsadi.bez vode,bez struje,svakodnevno su ginuli.imaš pristup internetu.pogledaj slike.one nisu montirane.pogledaj mezarja,groblja.nije radio Photoshop.ljudi ovdje su kad se uzme u obzir šta su sve preživjeli i više nego otvoreni i tolerantni.
ali,ne znaš šta je rat.hvala bogu,nadam se da nikad nećeš i saznati.kažeš kćer ti ima 14 godina.ja sam imala 11 kad je počeo rat.i imala sam tu čast da sretnem tvoje sunarodnjake na misiji oslobađanja ove zemlje od svega što im nije bilo po ukusu,moj stan pljačkali su pred mojim očima.a moja priča je humoreska u odnosu na ono što su drugi ljudi preživljavali.shvati da tvoja priča nema smisla.ja mogu shvatiti moć ratne propagande kod neukog čovjeka,ali zaboli me da jedna novinarka 11 godina nakon rata ne može povezati neke stvari.
način komunikacije s Danas nije primjeren tvojim godinama ni obrazovanju.Ovo je doba Interneta a ti u to doba govoriš npr.Tihić kaže Srbi mrš iz Bosne.Gdje si to čula,pobogu?pa ni RTS nije ko što je nekad bio...nazivaš je koljačem...ironiju u njenom postu nisi shvatila.ja ću ti reći: to je nešto što ima ovaj grad,zemlja...
to je nešto što ti nažalost nećeš moći doživjeti...
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#317

Post by vesela »

sad ce njih dvoje poceti! :D

danas i ahmed! :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#318

Post by danas »

Ahmmed wrote:Abla, odoh u Pionirsku,hoću li i tvoje hise lavovima ponijeti ili...? :D
abi :D
cek da odvagam par kila zive vage i spakujem... :D :D :D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#319

Post by Ahmmed »

A wrote:
Ahmmed wrote:Wela havle, wela kuvete :D
Gogili, gospodin ti kaze - "oh, neverovatno, od cuda se krstim sa levom rukom" 8-) :D

(morate malo gosci pomoci)

Svakako, svakako....musafiri su uvijek na prvom mjestu :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#320

Post by Vozdra_123 »

gogili9 wrote:
danas wrote:da gogili -- mi u sarajevu hranimo lavove srpskom nejaci... nije valjda da to nisi znala?
a ja mislila ti obavjestena novinarka.... :D

da si dosla ovdje da ispipas trenutnu situaciju -- da vidis smijes li doci i dovesti dijete?
da pitas jesu li nam lavovi gladni ili siti ovih dana... :-)
Nisam znala do sada, ali si mi ti otvorila oci. Obraticu paznju i gledati da obavestim sto vise ljudi da izbegavaju da vode decu, da se ne sretnu sa tobom u zoo-vrtu, gde valjda radis i brines da lavovi budu siti. No, jadna ne bila, izgleda ti nije mnogo srpske nejaci ostalo, a kako ti babo Tihic savetuje " mrs Srbi iz Bosne ", bojim se da ce ti zverke ostati gladne. Pitas me u jednom od prethodnih postova za imena ratnih zlocinaca, da im ti po kratkom postupku. A sto, bona, kukala ti majka, osladilo li ti se ili ti cakija zahrdjala. I da, kazes da zivis u sretnom braku, a do 5 ujutro mene ganjas pred komp? CCCCC, idila ti, moz biti u kuci. Mora da ti muz glasno sanja i mene doziva...zna to biti gadno, bas, pricaju...ozbiljno se ti zamisli da ti neko dete ne zakuca na vrata jednog dana. A bedna li si i jadna i zatrovana svim mrznjama ovog sveta, ali ti vise i ne vredi zapomagati. Smucila si se bre jadna svima. Eto, ja po onoj pametniji popusta, a i zgadjena tobom i tebi slicnima, odoh se izvinjavati ljudima koji su me ubedjivali da sada u Sa zive takvi mediokriteti, a ja im, buduci utopista, nisam poverovala. Ogradi ti, bona, avliju zicom sa strujom da ti neki srpski vrabac ne uleti. Sta znas, kompleksacice.
ja se valjam od smjeha ovdje na poslu :lol: :lol:

e sto ga sastavi tekst pa to je nemoguce
1. nema cakiju nego sablju
2. do 5 ujutro - ocigledno ne citas postove kako treba
3. kakva ba zica - ZID NA DRINU! ZID :D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#321

Post by Ahmmed »

danas wrote:
Ahmmed wrote:Abla, odoh u Pionirsku,hoću li i tvoje hise lavovima ponijeti ili...? :D
abi :D
cek da odvagam par kila zive vage i spakujem... :D :D :D

Ma, mogu i ja nešto "priklati" ako je tebi odveć zahmet... :D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#322

Post by Ahmmed »

vesela wrote:sad ce njih dvoje poceti! :D

danas i ahmed! :D

:)
gogili9
Posts: 100
Joined: 19/08/2006 20:04

#323

Post by gogili9 »

mr bosnjak, rekose da si mlado dete, pa ti savetujem, knjigu u sake i mani se matoraca, pogotovo matorki i njihovih bedastoca iskompleksiranih. Ja ti bolan, drago dete, navratila ovde bez predrasuda, al' me zenetine, po kratkom , razuverise. A o njenom muzu, pa to ces vec shvatiti kad porastes.
Budi ti meni pozdravljen.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#324

Post by danas »

Ahmmed wrote:
danas wrote:
Ahmmed wrote:Abla, odoh u Pionirsku,hoću li i tvoje hise lavovima ponijeti ili...? :D
abi :D
cek da odvagam par kila zive vage i spakujem... :D :D :D

Ma, mogu i ja nešto "priklati" ako je tebi odveć zahmet... :D
ufati sta stignes na sokaku :D ja saljem moju zahrdjalu cakiju :D
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#325

Post by SherlockHolmes »

gogili, onom spisku treba dodati i ovu veselu. imas li ti jos koga?

ja sve ovo dokumentujem, pa cu na srpsku mrezu, neka svi znaju!!
Locked