Mostar veceras?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#1 Mostar veceras?

Post by mostarac »

Samo da znate u nas se veceras puca :(

I policija se povukla s lica mjesta koliko se ljudi bije na liniji razdvajanja :(

Ovde niko nije normalan :(
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by silence_is_sexy »

daj kakvih detalja...
dok se nasi genijalci iz medija smiluju da nesto jave.. moze se zaratit' ponovo...

:x :? :shock: :(
see ya
Posts: 194
Joined: 07/12/2004 22:41

#3

Post by see ya »

e bas...daj nam detalja :? :?
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#4

Post by mostarac »

za sada znam da ima ranjenih i da hitna stalno ide.Policija je nakon sat vremena smirila situaciju, a bilo se preko 300 ljudi valjda. Blokiran je skoro cijeli grad :(
see ya
Posts: 194
Joined: 07/12/2004 22:41

#5

Post by see ya »

:( :( na hajr i na dobro... :roll:
a sta je povod bio?
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by silence_is_sexy »

ocigledno utakmica... kakvi retardirani moroni... :x
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#7

Post by mostarac »

posli ovi da slave valjda poraz hrvatske u istocni mostar i doslo je do prekida filma. Nemam pojma je li to razlog, ali ono sto znam govori da jeste. Uglavnom je neko medjunacionalno sranje :(
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#8

Post by silence_is_sexy »

stvarno za nepovjerovati... kako se uvijek iste stvari desavaju pred izbore... jok nije namjesteno.. puka slucajnost...

i sad svako svome stadu hita... a do oktobra vrijeme kratko.

nema frke za lafove na vlasti sve dok je narod ovako kretenoidno naivan.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#9

Post by mostarac »

mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#10

Post by mostarac »

User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#11

Post by A_I_ »

crna zemljo otvori se - Puljiću pokaži se :x
see ya
Posts: 194
Joined: 07/12/2004 22:41

#12

Post by see ya »

nema gorih nacionalista od tih ustasa s desne strane!!!
dzanum
Posts: 116
Joined: 01/04/2006 14:32

#13

Post by dzanum »

jbt procitah sve na onom linku sto si ostavio
smrzla sam se :x

javljaju li ista na vijestima? radio i to?
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#14

Post by fukara_tz »

mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#15

Post by mostarac »

eh obzirom da je to ultra-desnicarski forum, nesto kao serbiancafe nisam siguran da su relevantan izvor informacija
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#16

Post by fukara_tz »

Ma znam da nisu :), nego eto pored tvog linka pogledah malo i tamo.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#17

Post by mostarac »

mostarci su skloni preuvelicavanju stvari, ali ova zena sto je otvorila temu ma http://www.moforaja.com je sve gledala sa svog prozora pa mi se nekako cini povjerljiv izvor informacija, a nema interesa da laze u necije ime.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#18

Post by zavrzlama »

13.6.2006


Hercegovina uz Hrvatsku reprezentaciju



Jutros je Mostar, ali i dobar dio Hercegovine u kojemu obitavaju Hrvati osvanuo u bojama reprezentacije Hrvatske. Gotovo nema niti jednog ugostiteljskog objekta gdje nije organizirano večerašnje praćenje susreta Hrvatske i Brazila na velikim video-zidovima.



Ljudi obučeni u dresove Hrvatske reprezentacije mogli su se vidjeti cijelog dana kako defiliraju mostarskim ulicama. Navijačka „zagrijavanja“ su već počela, a sigurno će mjesta ispred veliki video-zidova biti popunjena nekoliko sati prije same utakmice Hrvatske i Brazila.

Ukoliko „Vatreni“ ostvare dobar rezultat ne treba niti sumnjati kako će Mostarci pohrliti na ulice kako bi to dolično proslavili. Još uvijek su svježa sjećanja na Mostar nakon velikih pobjeda Hrvatske reprezentacije kada su u gradu na Neretvi održane velike fešte i slavlja do jutarnjih sati.



E bas su lijepo proslavili poraz :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#19

Post by mostarac »

mene ovo sve jako boli, ovo je nekad bio moj grad, a danas je surogat i ja ga ne prepoznajem. Ovo nije grad u kojem sam se rodio, a najtuznije od svega je to sto sam naucio da predvidim sranje u njemu kao sto sam predvidio i za veceras. Tuzno mi je sto to znam i sto imam tu vjestinu, kao i vecina mostaraca. Boli me ovo veceras i nemam pojma ko je kriv niti ko je prvi poceo niti zasto su se tukli, ali ja samo zelim da zivim u normalnom gradu u kojem se normalno hoda ulicama i u kojem nema straha. Ako je to mnogo onda... :( :( :( :( :( :(
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#20

Post by zavrzlama »

mostarac wrote:mene ovo sve jako boli, ovo je nekad bio moj grad, a danas je surogat i ja ga ne prepoznajem. Ovo nije grad u kojem sam se rodio, a najtuznije od svega je to sto sam naucio da predvidim sranje u njemu kao sto sam predvidio i za veceras. Tuzno mi je sto to znam i sto imam tu vjestinu, kao i vecina mostaraca. Boli me ovo veceras i nemam pojma ko je kriv niti ko je prvi poceo niti zasto su se tukli, ali ja samo zelim da zivim u normalnom gradu u kojem se normalno hoda ulicama i u kojem nema straha. Ako je to mnogo onda... :( :( :( :( :( :(


Krivi su oni sto zive u BIH a navijaju za susjednu drzavu a mrze i ometaju razvoj sopstvene zemlje...i krivi smo mi koji volimo BIH a stvari ne nazivamo pravim imenom...ovo nije predizborna ili navijacko divljanje ...ovo je rusenje drzave BIH i ubijanje suzivota u BIH..

Vrijweme je da se takvim i slicnim jednom pokaze da su jace snage koje su za BIH i suzivot nego ti huligani i fasisti....
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#21

Post by fukara_tz »

zavrzlama wrote:
Krivi su oni sto zive u BIH a navijaju za susjednu drzavu a mrze i ometaju razvoj sopstvene zemlje...i krivi smo mi koji volimo BIH a stvari ne nazivamo pravim imenom...
Bravo i potpisujem :thumbup:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#22

Post by ztluhcs »

Hercegovac ba jel sve u dure s tobom? :) Mrdni repom da znam da jest da ne moram iæi da te tra¾im! :)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#23

Post by mostarac »

ztluhcs wrote:Hercegovac ba jel sve u dure s tobom? :) Mrdni repom da znam da jest da ne moram ići da te tražim! :)
bjeri bola, ti bi dvije ovce na papiru izgubio a ne da mene nadjes :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#24

Post by ztluhcs »

mostarac wrote:
ztluhcs wrote:Hercegovac ba jel sve u dure s tobom? :) Mrdni repom da znam da jest da ne moram iæi da te tra¾im! :)
bjeri bola, ti bi dvije ovce na papiru izgubio a ne da mene nadjes :D
Znam ja kako tebe naæi... Ima¹ feti¹ koji mi je poznat! :D :D :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#25

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

fukara_tz wrote:
zavrzlama wrote:
Krivi su oni sto zive u BIH a navijaju za susjednu drzavu a mrze i ometaju razvoj sopstvene zemlje...i krivi smo mi koji volimo BIH a stvari ne nazivamo pravim imenom...
Bravo i potpisujem :thumbup:
Kada te stvari i desavanja nazoves pravim imenom, komsije kazu da su ugrozeni, da im ne damo disat...itd. Pitam se hoce li "uzoriti" kardinal Puljic sada reagovati ili on samo reaguje kada Bosnjak napise uvredljiv stih? :roll:
Post Reply