60 Minuta - 5.6.06

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#26

Post by muha_sa »

:lol: :lol: :lol: :lol: HOŠ-BOGME HOŠ
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#27

Post by BECHO »

Mnogo smo jaki bre! Nas i Iranaca (zajedno sa Hrvatima :D ) 70 Miliona! :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#28

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

BECHO wrote:Mnogo smo jaki bre! Nas i Iranaca (zajedno sa Hrvatima :D ) 70 Miliona! :D
:lol:

Ja sam se stvarno iznenadio za Azru Puljic, nema u tome nista lose sto je zena izabrala vjeru shodno svojim ubjedjenjima. Da ne bude zabune prilog u "60 minuta" je bio prvenstveno o Teheranu, politickoj i ekonomskoj situaciji, a Azra Puljic se pojavila samo sa kratkim komentarom minutu-dvije.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#29 Re: 60 Minuta - 5.6.06

Post by H »

forUMASH wrote:
H wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Aaaaaaa Azra Puljic, i uzoriti Kardinal u pordici ima prvu rodicu muslimanku i to kakvu muslimanku. Zena zivi u Teheranu pokrivena od glave do pete osim lica... Ehehe :D
Meni sad samo nije jasno, jel' mu sestra ili rodica?! :D
....jel' to sad bruka neka ili.... :?
Nije to bruka, Bože sačuvaj. Bruka je ovo http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... ic&start=0
i ovo http://www.catholic.org/national/nation ... p?id=19711 , odnosno ono što kardinal priča o muslimanima, a rođena sestra (ili rodica, šta mu je već) mu je muslimanka i to pokrivena od glave do pete. :roll:
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#30 Re: 60 Minuta - 5.6.06

Post by Prenj »

H wrote: Nije to bruka, Bože sačuvaj. Bruka je ovo http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... ic&start=0
i ovo http://www.catholic.org/national/nation ... p?id=19711 , odnosno ono što kardinal priča o muslimanima, a rođena sestra (ili rodica, šta mu je već) mu je muslimanka i to pokrivena od glave do pete. :roll:
Samo koju deceniju ranije i bio bi izvanredan partijski sekretar, ako vec nisi samo u drugoj uniformi, principi ocito nisu izmijenjeni ...
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#31

Post by tataratira »

pa šta je on odgovoran za njen izbor ?

gluposti, raja koja su vas gotivila pocinju da se smiju glupostima
da neko ode do Irana da na taj perfidan nacin blati nekoga
i onda ispadne da mu je jedini grijeh to sto mu je neka rodica presla na islam....pa fakat sam mislio da u pocetku podilazi papcima iz SDA birackog tjela ovakivm prilozima ali mu se toliko dopalo da je sada
i reputacija Senada Hadzifejzovica u pitanju

totalna fula za kraj sezone
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#32

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

tataratira wrote:pa šta je on odgovoran za njen izbor ?

gluposti, raja koja su vas gotivila pocinju da se smiju glupostima
da neko ode do Irana da na taj perfidan nacin blati nekoga
i onda ispadne da mu je jedini grijeh to sto mu je neka rodica presla na islam....pa fakat sam mislio da u pocetku podilazi papcima iz SDA birackog tjela ovakivm prilozima ali mu se toliko dopalo da je sada
i reputacija Senada Hadzifejzovica u pitanju

totalna fula za kraj sezone
Ti ocito ne kontas ili ne zelis da skontas. "60 minuta" nije otisao u Iran zbog Azre Puljic vec zbog reportaze o ekonomskom i politickom stanju u glavnom gradu Irana - Teheranu. Azra Puljic se u prilogu pojavila minutu-dvije, komentarisuci zivot u Teheranu. A ti odma u svemu tome nadjes SDA, papke, Senada Hadzifejzovica... :roll:...nigdje veze
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#33

Post by SiSaJuMe »

A ja senzacije????? Mislim vijest je ono do jaja koja ce sve nas promjeniti. Uzdrmati nam svijest i probudit nas da vidimo gdje i kako zivimo. Pouzdano cujem da su nakon objavljivanja ove vijesti radnici Zeljezare Zenica prekunuli strajk gladju, a ona Kotor Varoska hajducka budala se predo policiji a i odustalo se od poskupljenja struje. Ma serevam se u vase novinarstvo. Koga ba zanima ta Azra il onaj Imam sto mu sin pohadja Katolicku skolu. Samo Naci nabijane majmune. Prebrojava te stada, izrugiva te jedni druge, u svakom napisanom tekstu strpate vise bismilaha, alaha, isusa, nego glagola. Mada svi znate da nam je zemlja u kurcu. i to zescem. Na sve strane nezaposleni, ko je imo srece zasluzuje minimalc, penzioneri ko ptice na grani, a skolarci mogu da biraju il kriminal il da se ispare iz ove zemlje. Ma ne , vaznije je taborit ljude ,.,.,. :x
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#34

Post by tataratira »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
tataratira wrote:pa šta je on odgovoran za njen izbor ?

gluposti, raja koja su vas gotivila pocinju da se smiju glupostima
da neko ode do Irana da na taj perfidan nacin blati nekoga
i onda ispadne da mu je jedini grijeh to sto mu je neka rodica presla na islam....pa fakat sam mislio da u pocetku podilazi papcima iz SDA birackog tjela ovakivm prilozima ali mu se toliko dopalo da je sada
i reputacija Senada Hadzifejzovica u pitanju

totalna fula za kraj sezone
Ti ocito ne kontas ili ne zelis da skontas. "60 minuta" nije otisao u Iran zbog Azre Puljic vec zbog reportaze o ekonomskom i politickom stanju u glavnom gradu Irana - Teheranu. Azra Puljic se u prilogu pojavila minutu-dvije, komentarisuci zivot u Teheranu. A ti odma u svemu tome nadjes SDA, papke, Senada Hadzifejzovica... :roll:...nigdje veze
mozda bih i povjerovao u to da su imali dozvolu za snimanje, ovako moras biti bas naivan da su otisli radi toga
Post Reply