Fikret Delic Gugo-optužen za pedofiliju

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#26

Post by Muatez »

Pearl wrote:Slazhem se, treba suditi tim curicama i narediti im da se pokriju od glave do pete kako ne bi uznemiravale jadne pedofile, seksualne manijake i ostale pi.kopachenike. stvarno su bezobrazne, obuku mini suknje i majice na bretele, izadju setati ulicom i provociraju neduzhne pedofile, sve ih treba silovati i to javno! fuj!!!
pa zato nam i kazu ovi malo "religiozniji" (khm khm) forumashi da moramo uvesti serijat i ovbavezno obavezno oblacenje zena "po propisu", da ne izazivamo jadne muskarce....

:? :? :? :?[/quote]

Sto se tice pedofila,ovi "religiozni" kako ih ti nazivas su prijeki lijek za to.Znas i sam kako oni to rade.Po kratkom postupku.Zato neka vjernika u drustvu, pedofili imaju strah od njih,veci nego od organa za bezbjednost.
Treba "religioznima" odvezati ruke i staviti kojekakve ostrice u iste,pa neka tece iz vratova po asfaltu krv pedofilska.........


“When in Doubt, Put ‘Em Out”.......
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#27

Post by Pearl »

moj ironicni odgovor je bio vezan za jednu temu i pricu od ranije... u kojoj su zene krive jer muskarci siluju jer nisu pokrivene od glave do pete... nisu sva silovanja radi mini suknji a i da jesu, nije to opravdanje.. "ne" znaci "ne", a ko to ne razumije je obicna zivotinja koju vode nagoni... izvinjavam se zivotinjama..

a pogotovo ko djecu dotakne... giljotiniranje odmah, da je po meni..
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#28

Post by H »

stochar wrote:
taxi_driver wrote:
H wrote: Jel' to sad pričaš iz iskustva?! Hajde priznaj, jesi li zlostavljan, ili ti zlostavljaš?! :-?
daj ba sta se palis.samo ne vjerujem da se desilo
To je najveci problem: ljudi ne vjeruju. Dok se uvjere, pedofili se zhivi nauzhivashe. Po mom mishljenju, ovdje nisu toliko krivi pedofili koliko sredina koja im sve to dopusta. U 90 posto sluchajeva se za to zna, ali se shuti. Sto neko reche, 'sindrom glave u pijesku' i lazhni moral: 'o chemu se ne pricha, toga nema'. i jos ce mi sad neki debil reci: jesi to zlostavljan ili ti zlostavljas? grrrrrrrrrrrrrrr :x :x :x :x :x
@Stochar S obzirom da se osjećam prozvanim u ovom dijelu koji je podebljan, jer sam lika koji se ismijavao sa pedofilom i pedofilijom izjavama tipa 'garant im je čiko rekao hodi ovamo daće ti čiko čokoladu' pitao da li to govori iz iskustva. Znaći ja sam za tebe debil, što sam takvog lika pitao kako on zna šta im je rekao, da možda i on ne radi slične stvari, a on nije debil što se ismijava na taj način?! Ako nisi skontao šta sam htio reći, ovo ćeš skontati: jedini debil u ovom slučaju si ti.

:oops:
vjestica
Posts: 62
Joined: 18/06/2005 13:34

#29 uhapšen gugo

Post by vjestica »

Jednom sam novinarskim poslom boravila u Tešnju. Radila sam intervju sa Gugom. Odaje utisak savršeno normalnog čovjeka, šarmantnog gospodina. Znam da se pedofili kao i ostali profili manijaka ne mogu raspoznati na prvi pogled i da su to obično ljudi cijelnjeni u svojim sredinama, ali voljela bih da je drugačije. Voljela bih da se može vidjeti barem po nečemu ta nastranost. Ovo ne znači da sumnjam u ovo.
Usput, strašno me nerviraju komentari tipa JADAN ENIS, JADNA ENISOVA ŽENA, PALA LJAGA NA FAMILIJU. JEDINE KOJE TREBA ŽALITI SU NESRETNE DJEVOJČICE.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#30

Post by taxi_driver »

jeli sta dokazano?ili je sve rekla kazala.tj ona prica po carsiji.ja ne vjerujem dok se ne dokaze.i zato odgovaram crnim humorom.

i sad moze li mi neko reci da li sam ja pedofil.
proslo ljeto nabacuje mi se mala,i ono meni godra pravo, kontam jos ima zivota u meni.i zamalo da nije bilo nesto ,da mi jaran slucajno ne rece da mala ima 15 godina.e od tada svaku prvo pitam za licnu kartu.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#31

Post by H »

Jel' može neko postovati članak iz nove SB o ovom slučaju?!
serpico
Posts: 113
Joined: 31/10/2005 13:37

#32

Post by serpico »

Ovo je iz Sveta (trac, TRAC i opet TRAC)

U TEŠNJU PONOVO "GORI VATRA"! Punac Enisa Bešlagića Fikret Delić Gugo osumnjičen za pedofiliju!


NAŠA MALA KLINKA!


Nakon anonimnog poziva, policija u podrumu zatekla Delića sa dvanaestogodišnjom djevojčicom koja je kasnije priznala da ju je "dirao čika Gugo"

U Centru za socijalni rad još dvije djevojčice izjavile da su odlazile kod Delića u podrum a Općinski sud u Tešnju odredio mu pritvor od 30 dana

Porodica je donijela odluku da u javnosti ne priča o tom slučaju, te da su šokirani i iznenađeni optužbama

Od protekle subote cijeli Tešanj je na nogama zbog velikog skandala koji se u ovom gradiću prepričava na svakom koraku. Naime, nakon što je policija uhapsila 64-ogodišnjeg Fikreta Delića Gugu , čovjeka koji se proslavio nakon uloge u filmu "Gori vatra", inače punca popularnog glumca Enisa Bešlagića , slučaj "Gugo" je glavna tema kako u Tešnju, tako i u cijeloj BiH.
Prema policijskom izvještaju, Delić je osumnjičen za bludne radnje nad jednom maloljetnicom, zbog čega mu je sutkinja Općinskog suda u Tešnju Hidajeta Bekrić odredila pritvor u trajanju od 30 dana. Po informacijama koje su dospjele u javnost, Delića je policiji prijavila majka jedne djevojčice nakon što je primijetila promjenu u ponašanju svoje maloljetne kćerke. Zabrinuta majka je, navodno, ispitivala djevojčicu o čemu se radi, da bi joj ona nakraju priznala da ju je "dirao čika Gugo".
U porodici Delić, što je i razumljivo, odbijaju da bilo šta komentarišu o ovom skandaloznom događaju, napominjući da u optužbama nema ni djelić istine.
I njegovi sugrađani izbjegavaju bilo šta komenarisati o tome, međutim njihova mišljenja su podijeljena. Dok jedni misle da u svoj ovoj priči ima nečega, drugi smatraju da je to Deliću napakovano.
Neshvatljiv je i stravičan podatak koji je procurio u javnost, a koji govori da su stanari zgrade u kojoj je policija uhapsila Delića, znali da njihov komšija već tri godine dovodi maloljetne djevojčice u svoj podrum, ali da tome nisu pridavali nikakvu pažnju. I, ko zna dokle bi to bilo tako da prošlog petka jedna stanarka anonimno nije obavijestila PU Tešanj, čija je policijska patrola zatekla Delića u njegovom podrumu sa 12-ogodišnjom djevojčicom iz obližnjeg sela Roše.
Izvjesna Razija , majka djevojčice sa kojom je policija zatekla Delića, izjavila je da je ljekarskim pregledom utvrđeno da nije došlo do klasičnog seksualnog odnosa, međutim da oni čekaju da vide šta će saznati i uraditi vlast, pa će potom i sami podići tužbu.
Da slučaj "Gugo" nije nimalo bezazlen, govori i podatak da su putem Centra za socijalni rad još dvije djevojčice uzrasta 14 i 15 godina izjavile da su odlazile kod Delića u podrum.
Koliko će ovaj slučaj uticati na više nego uspješnu glumačku karijeru Enisa Bešlagića , koji je u braku sa Fikretovom kćerkom Sabinom i sa njom ima kćerku, a očekuje još jednu prinovu, ostaje da se vidi. Prema raspoloženju Tešnjaka ali i ostalih građana BiH, "ni po ljudskoj a ni po Božijoj", ne bi bilo pravo da porodica Bešlagić na bilo koji način trpi zbog ovog slučaja.

KOLEGE UZ ENISA!

Sve Enisove kolege smatraju da ovaj slučaj neće ugroziti njegovu karijeru niti privatni život i da je Bešlagić sposoban da izdrži medijski pritisak

Kako narod kaže "Ni luk jeo, ni luk mirisao", ipak, ime našeg poznatog glumca Enisa Bešlagića spomenuto je u kontekstu afere o bludnim radnjama nad maloljetnicama jer se za to djelo optužuje njegov punac Fikret Delić Gugo . Kontaktirali smo Enisa i njegovu suprugu Sabinu kako bi dobili njihov komentar na cijelu priču: "Nemam komentar!", rekao je popularni glumac. Porodica donijela odluku da u javnosti ne priča o tom slučaju, te da su šokirani i iznenađeni optužbama. Upitali smo zato neke od Enisovih kolega kako će se cijela priča odraziti na njegovu karijeru.
Glumica Amina Begović pruža punu podršku Bešlagiću i kaže: "Nema veze Enis sa tim šta radi njegov punac! Kod nas je narod takav da više voli tuđu nesreću nego vlastitu sreću, ali mislim da je on sposoban da izdrži medijski pritisak. On je dobar glumac i veliki kolega, i moje mišljenje kao i ostalih mojih kolega koje imamo o Enisu se neće promijeniti nakon ovog skandala" .
Slično razmišlja i Žan Marolt koji veoma cijeni to što je Enis sve postigao sam: "Ta priča neće imati nikakav uticaj na Enisovu daljnju karijeru, jer je on izgradio svoju karijeru bez pomoći punca, tetke ili bilo koga drugog, tako da će je nastaviti bez ikakve krize i padova" .
Mirsadu Tuki smeta to što uvijek čaršija brine tuđe brige i kaže: "Ne znam kakve bi veze cijela priča imala sa karijerom Enisa Bešlagića. To ne može uticati negativno na njegov život i rad. Porodica to mora riješiti 'između četiri zida', a ne da čaršija brine njihove brige. Enis je dobar kolega i odličan glumac, i on nema nikakve veze sa ponašanjem svog punca" .
S njima se slaže i glumica Tanja Šojić : "Sve to neće imati nikakvog uticaja na Enis i njegovu karijeru jer je on izgradio svoju karijeru na čist način bez ikakvih skandala. Vjerujem da mu 'povalačnje' po novinama u ovakvom kontekstu neće pokvariti planove. On je samo odgovoran za svoje dijete, a dovoditi optužbe protiv njegovog punca u bilo kakvu vezu sa njim je smiješno" .
I Senad Alihodžić je jedan od onih koji vjeruju da se ovaj slučaj neće negativno odraziti na njegovu karijeru: "Nisam čitao u novinama o slučaju sa Fikretom Delićem tako da je za mene čovjek nevin dok se ne dokaže suprotno. Vjerujem da priča neće imati nikaav uticaj na Enisa. On je odličan glumac i vejrujem da ga to neće udaljiti od poslovnih angažmana" .
Mlada glumica Maja Salkić tvrdi da: "Na Enisovu karijeru ovaj skandal neće ostaviti nikakve posljedice, a ne vjerujem ni na njegov privatni život" , baš kako kaže i njena kolegica Arma Tanović: "Enisa znam dugo vremena i mislim da će on izaći iz ovog skandala bez posljedica"
domi
Posts: 544
Joined: 04/10/2003 00:00

#33 Re: uhapšen gugo

Post by domi »

vjestica wrote: Odaje utisak savršeno normalnog čovjeka, šarmantnog gospodina. Znam da se pedofili kao i ostali profili manijaka ne mogu raspoznati na prvi pogled i da su to obično ljudi cijelnjeni u svojim sredinama, ali voljela bih da je drugačije. .
U Americi je odnedavno pocela da se vrti tv emisija o pedofilima koji traze svoje zrtve putem interneta.
Vecinom svoje zrtve traze po raznim blog stranicama gdje stupaju u kontakt sa svojim zrtvama i ugovaraju dateove. U akciju expoziranja i hvatanja ovih umnih bolesnika su ukljuceni NBC i lokalne policije ( tv ekipa svaku emisiju ide u razlicit dio SAD-a ). Uglavnom, policija predstavljajuci se kao 12-snja djevojcica ili 12-snji djecak, ugovori sastanak sa pedofilom u kuci maloljetnika, uz izgovor da je maloljetnik sam kod kuce, posto su roditelji otisli negdje dan-dva i ostavili nju/njega same kod kuce. Postave kamere u i van kukce i napolju postave zasjedu. Stvarno me fascinira broj obrazovanih osoba koje se pojave na dateu. Doktor, profesor, vatrogasc, FBI agent, policajc, cak je i jedan rabbi uhvacen, vecinom sve sretno ozenjeni, porodicni ljudi sa djecom.....

I pored toga sto NBC prikazuje sve ove snimke na podrucju citave Amerike, i pored toga sto su svjesni da tv ekipa ide sirom Amerike i da postoji mogucnost da budu bas na dateu na koji oni idu, te da ce biti otkriveni, da ce njihov zivot ( porodicni, profesionalni ) biti upropasten oni bez oklijeavanja dolaze na dogovorene sastanke.
U svakom slucaju, pokazalo se da to nije neka sporadicna pojava, nego da postoji veliki broj " bolesnika ", koji su spremni uraditi sve da bi zadovoljili svoje " potrebe ".

Mislim da za ovu pojavu nema lijeka, osim trpati stoku u celiju do kraja zivota......uvjetna pustanja, razne psiho terapije tu ne mogu pomoci.
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#34

Post by spongebob »

Radeći ovu priču, uvjeravamo se da je čaršija ustvari sve vrijeme znala ili naslućivala da se ovo događa.
strasno!!!

ovo su sejtanski plodovi naseg laznog morala. Strah me i pomisliti koliko ovakvih slucajeva jos u bosni ima
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#35

Post by H »

Može li neko postovati ovaj članak?!
Image
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#36 Re: uhap¹en gugo

Post by ztluhcs »

domi wrote: pedofilima koji traze svoje zrtve putem interneta.
Vecinom svoje zrtve traze po raznim blog stranicama gdje stupaju u kontakt sa svojim zrtvama i ugovaraju dateove.
Bez da negiram da je pedofilija zloèin najgore vrste, htio bi pitati da li ti misli¹ da nije maloumno od strane roditelja pustiti dijete od 12 godina na Internet bez kontrole? Da nije maloumno ne kontrolisati ¹ta to dijete radi, jer si svjestan ¹ta se sve na Internetu nalazi samo par klikova daleko... Da Internet nije isto ¹to i "moje se djede igra Super Maria, pèela i banana" na raèunaru i da iza stoje ljudi neki dobri neki lo¹i...
Roditelji bi malo ozbiljnije trebali shvatiti koliko je to okru¾enje opasno po njihovu djecu.
dzanum
Posts: 116
Joined: 01/04/2006 14:32

#37

Post by dzanum »

taxi_driver wrote:jeli sta dokazano?ili je sve rekla kazala.tj ona prica po carsiji.ja ne vjerujem dok se ne dokaze.i zato odgovaram crnim humorom.

i sad moze li mi neko reci da li sam ja pedofil.
proslo ljeto nabacuje mi se mala,i ono meni godra pravo, kontam jos ima zivota u meni.i zamalo da nije bilo nesto ,da mi jaran slucajno ne rece da mala ima 15 godina.e od tada svaku prvo pitam za licnu kartu.
pa ne znamo je li dokazano
ali pise da je policija zatekla lika sa 12 godisnjom djevojcicom u podrumu
pretpostavljam da je bar njeno prisustvo u podrumu potvrdjeno.... :sad:

eh sad, dalje je na tuziteljstvu
usput, zna li ko koja je maximalna kazna po nashem zakonu? (nadam se da nije neka sica kao za silovanje :x )
uh, lose mi je :(
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#38 Re: uhapšen gugo

Post by H »

ztluhcs wrote:
domi wrote: pedofilima koji traze svoje zrtve putem interneta.
Vecinom svoje zrtve traze po raznim blog stranicama gdje stupaju u kontakt sa svojim zrtvama i ugovaraju dateove.
Bez da negiram da je pedofilija zločin najgore vrste, htio bi pitati da li ti misliš da nije maloumno od strane roditelja pustiti dijete od 12 godina na Internet bez kontrole? Da nije maloumno ne kontrolisati šta to dijete radi, jer si svjestan šta se sve na Internetu nalazi samo par klikova daleko... Da Internet nije isto što i "moje se djede igra Super Maria, pčela i banana" na računaru i da iza stoje ljudi neki dobri neki loši...
Roditelji bi malo ozbiljnije trebali shvatiti koliko je to okruženje opasno po njihovu djecu.
Pretpostavljam da preporučuješ strogu kontrolu nad djecom. Boravak uz kompjuter dok ga dijete koristi, pratnju od kuće do škole i nazad, kao i do granapa i nazad, ...
Ukratko, sve moguće zabrane, da ga ne bi neko negdje zasreo i pokušao, ne daj Bože, napastvovati. :-?
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#39 Re: uhap¹en gugo

Post by ztluhcs »

H wrote:
ztluhcs wrote:
domi wrote: pedofilima koji traze svoje zrtve putem interneta.
Vecinom svoje zrtve traze po raznim blog stranicama gdje stupaju u kontakt sa svojim zrtvama i ugovaraju dateove.
Bez da negiram da je pedofilija zloèin najgore vrste, htio bi pitati da li ti misli¹ da nije maloumno od strane roditelja pustiti dijete od 12 godina na Internet bez kontrole? Da nije maloumno ne kontrolisati ¹ta to dijete radi, jer si svjestan ¹ta se sve na Internetu nalazi samo par klikova daleko... Da Internet nije isto ¹to i "moje se djede igra Super Maria, pèela i banana" na raèunaru i da iza stoje ljudi neki dobri neki lo¹i...
Roditelji bi malo ozbiljnije trebali shvatiti koliko je to okru¾enje opasno po njihovu djecu.
Pretpostavljam da preporuèuje¹ strogu kontrolu nad djecom. Boravak uz kompjuter dok ga dijete koristi, pratnju od kuæe do ¹kole i nazad, kao i do granapa i nazad, ...
Ukratko, sve moguæe zabrane, da ga ne bi neko negdje zasreo i poku¹ao, ne daj Bo¾e, napastvovati. :-?
Ne budi banalan/banalna! Vrlo dobro zna¹ ¹ta je poenta. Koja je jebena farsa od morala i roditeljske pa¾nje kad im ne pu¹ta¹ da gledaju kad se ljubakaju po TV, al zato uredno pusti¹ dijete da chata s kim stigne ili da surfa po netu gdje stigne... Ne pu¹ta¹ dijete do odreðenih godina da samo ide preko ulice, da samo ide vani do nekih doba i sl... Za¹to misli¹ da je normalno da se zajebava po netu sa nepoznatim ljudima? Neka razlika? Jeste razlika je ¹to veæina roditelja nema pojma ni ¹ta je raèunar a pogotovo ne ¹ta je Internet.

Poenta da je roditelji trebaju paziti na djecu jer problem neæe nestati rondanjem kako treba ukloniti sa ulice sve umno poremeæene majmune ili nadanjem kako se ne¹to neæe desiti ba¹ njihovom djetetu...
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#40 Re: uhapšen gugo

Post by H »

ztluhcs wrote:
H wrote:
ztluhcs wrote: Bez da negiram da je pedofilija zločin najgore vrste, htio bi pitati da li ti misliš da nije maloumno od strane roditelja pustiti dijete od 12 godina na Internet bez kontrole? Da nije maloumno ne kontrolisati šta to dijete radi, jer si svjestan šta se sve na Internetu nalazi samo par klikova daleko... Da Internet nije isto što i "moje se djede igra Super Maria, pčela i banana" na računaru i da iza stoje ljudi neki dobri neki loši...
Roditelji bi malo ozbiljnije trebali shvatiti koliko je to okruženje opasno po njihovu djecu.
Pretpostavljam da preporučuješ strogu kontrolu nad djecom. Boravak uz kompjuter dok ga dijete koristi, pratnju od kuće do škole i nazad, kao i do granapa i nazad, ...
Ukratko, sve moguće zabrane, da ga ne bi neko negdje zasreo i pokušao, ne daj Bože, napastvovati. :-?
Ne budi banalan/banalna! Vrlo dobro znaš šta je poenta. Koja je jebena farsa od morala i roditeljske pažnje kad im ne puštaš da gledaju kad se ljubakaju po TV, al zato uredno pustiš dijete da chata s kim stigne ili da surfa po netu gdje stigne... Ne puštaš dijete do određenih godina da samo ide preko ulice, da samo ide vani do nekih doba i sl... Zašto misliš da je normalno da se zajebava po netu sa nepoznatim ljudima? Neka razlika? Jeste razlika je što većina roditelja nema pojma ni šta je računar a pogotovo ne šta je Internet.

Poenta da je roditelji trebaju paziti na djecu jer problem neće nestati rondanjem kako treba ukloniti sa ulice sve umno poremećene majmune ili nadanjem kako se nešto neće desiti baš njihovom djetetu...
Stvar je u tome da u BiH još nisam čuo za slučaj da traže žrtve preko interneta, već ih presreću na ulici.
Nećeš dijete od 12 godina svaki dan pratiti u školu, ili prevoditi preko ulice?! :?
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#41

Post by daduli_sa »

lavor_ wrote:giljotina...

bruka i za enisa...mada nema s tim veze
Jos kada bi znao zasto je bruka za njega ali hajd.... To isto ko kad bi neko rekao da je tvoju familiju bruka sto se ti provaljujes ovakvom svojom izjavom...
Pa kako smo svi krenuli od jednog covjeka i zene - znaci li to da bi i mene trebala da bude bruka za tebe i njega?! Uozbilji si.
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#42

Post by tempora »

nostalgicar wrote:Tešanj Čaršija znala i naslućivala, ali šutjela

Ovo mi nema nikakve logike,cuj carsija znala,ali sutjela...?!?

Ovaj dnevni avaz je DNO DNA.!!!!!!!!!

Ne mogu da se sjetim prije koliko, ali bio je jedan poznat slucaj sa Kosevskog, za kojeg se dugo u haustoru "sumnjalo" ili "znalo" da "privodi" djecake, pa dugo niko nije reagovao. Ne branim Avaz apsolutno ali logika o kojoj pricas u ovim slucajevima ne postoji.
U zapadnim zemljama, za neku djecu se ne zna ni da postoje, dok ih ne iznesu u mrtvackom kovcegu van, nakon silnog zlostavljanja.
Nase drustvo jos uvijek ima jaku socijalnu kontrolu, ali ona se zasniva uglavnome na onome koliko i kako ko ima, da se moze olajavati uz jutarnju kafu.
Kada je rijec o ovakvim slucajevima, onda se uglavnom suti i negira, ne zeli da vjeruje i ne zeli imati nista sa tim, kako mu se ne bi uprljala "moralna" savjest.

Ovakve slucajeve je svakako tesko dokazati jer drugih ocevidaca nema ili su i sami umijesani. A cak i kada djete kaze nesto od toga, nerijetko se isto pripisuje njegovoj masti i ne uzima se za ozbiljno.
Ovi sto propagiraju " po kratkom postupku" neka onda ne traze pravdu za sebe ili pricaju o pravnoj drzavi jer pravni sistem itekako moze da zakaze i da osudi masu nevinih ljudi. Kao sto je recimo poznati slucaj u Francuskoj gdje su ljudi ni krivi ni duzni osudjeni za pedofiliju, cijele porodice, da bi se kasnije pokazalo da je sve izmisljotina i da je pravni drzavni aparat napravio kardinalne greske!!!
Post Reply