Avaz prodaje "toranj" i seli?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#1 Avaz prodaje "toranj" i seli?

Post by kub lajkan »

Ja nacuo...

Zna li neko je li ovo tacno?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2

Post by Meshtar »

Ako se "utemeljitelj" seli nazad odakle je došao, nek mu je sa srećom....
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#3

Post by Fair Life »

Nije ni bio njegov... Otkud toranj gologuzaneru koga je na pocetku Bakir Izetbegovic pomogao sa 10.000 maraka.

Covjek je tudju lovu oprao i sad mu je receno da se pakuje.

I noga u guzicu je korak naprijed.
semir007
Posts: 64
Joined: 05/04/2006 16:33
Location: Visoko

#4

Post by semir007 »

Ma ja nas domaci mentalitet nikome ne podnosi uspjeh.

Hajmo mi fino porusit sve Avaze, Bosmale i Zetre pa usput ako
nekom i neko sedmo koljeno nije slucajno iz centra Sarajeva odmah ga
na rigorozno ispitivanje porijekla imovine.

Ma sto ga mi sami znamo ukakat nezna niko.

A kad sve "strane elemente" otjeramo i tornjeve porusimo...
e tad ce nam mozda doci onaj lijepi mili domaci "cetnik" sa Pala i dati nam pohvalu i mozda nas usreciti sa nekom znackom o uspjesnom radu.


Gadite mi se.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#5

Post by pape »

semir007 wrote: Hajmo mi fino porusit sve Avaze, Bosmale i Zetre .....
:oops: Avaze i Bosmale mozete rusiti, ... Zetru ne dirajte, ... niste je vi ni pravili, ... :oops:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#6

Post by Meshtar »

Bosmal, koji još nije završen a ljudi su uplatili stanove, čak se zbog njega vodi istraga u Malezijskoj banci.
Avaz jedna od najgorih novinskih tvorevina na ex-yu prostorima, leglo nepismenosti i Radončićevih talova sa vladajućim strukturama.
Zetra...hm, nadam se da si čuo za Olimpijske igre? Kako li je samo strpa u isti koš sa gore navedenim?
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#7

Post by The_Fluid »

Kako je lijepo staviti Zetru u isti kos sa Bosmalom ili zgradom u kojoj je Avaz?!

Ne ide to, nego zna li iko gdje su braca Sabanovici? :-)
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#8

Post by Meshtar »

The_Fluid wrote:Kako je lijepo staviti Zetru u isti kos sa Bosmalom ili zgradom u kojoj je Avaz?!

Ne ide to, nego zna li iko gdje su braca Sabanovici? :-)
Fluid, rekli su da će Bosmal biti završen 2000 i neke godine, tako da se ne sikiraš, a poslije toga kreću u izgradnju koridora Vc računaj da će ti unuk sa po njemu voziti do mora :D :D :D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#9

Post by The_Fluid »

Ma, Meshtre,
oni su zapravo zavrsili Bosmal, samo mi nismo to vidjeli, sigurno smo bili na moru te 2000. godine poslije je kisa saprala te zavrsne radove..znas kako je sa kisom u Sarajevu. :-) :-)
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#10

Post by Meshtar »

The_Fluid wrote:Ma, Meshtre,
oni su zapravo zavrsili Bosmal, samo mi nismo to vidjeli, sigurno smo bili na moru te 2000. godine poslije je kisa saprala te zavrsne radove..znas kako je sa kisom u Sarajevu. :-) :-)
ma ja ipak nešto mislim, možda nisu stigle keramičke pločice iz Italije, pa ne mogu da dovrše...nije to jelde što su spiskali pare?? :D :D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#11

Post by The_Fluid »

Ma stigle su plocice, nego nije stigla prasina iz Jablanice za fuga, a nece ljudi nekvalitetno da rade.

Ne bi oni pare potrosili, nikad! :roll:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#12

Post by pape »

The_Fluid wrote:Ma, Meshtre,
oni su zapravo zavrsili Bosmal, samo mi nismo to vidjeli, sigurno smo bili na moru te 2000. godine poslije je kisa saprala te zavrsne radove..znas kako je sa kisom u Sarajevu. :-) :-)
:roll: Ne smiju ga zavrsiti, .... moglo bi doci do poplava, .... :oops:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#13

Post by Meshtar »

The_Fluid wrote:Ma stigle su plocice, nego nije stigla prasina iz Jablanice za fuga, a nece ljudi nekvalitetno da rade.

Ne bi oni pare potrosili, nikad! :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#14

Post by The_Fluid »

pape,
poplavilo je odavno, ronimo evo vec godinama :D :D rezervni par skrga nosimo a i ne vidimo gdje idemo
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#15

Post by senada »

semir007 wrote:(...)na rigorozno ispitivanje porijekla imovine.(...)
Gadite mi se.
...jucer se sastanem sa prijateljicama i njihovom djecom... mislila sam sve sami mamlazi, poooojma nemaju gdje i kako zive, medjutim dozivih pravi shok! bukvalno sam ostala zgranuta, bez rijeci, bez daha! k'o da sam s marsa pala! momci i djevojke zive u nadi i zelji da ce u neko buduce vrijeme, sudsvo i policija preuzeti kontrolu nad kriminalom i korupcijom, sto je kako tvrde na bezbroj argumenata i primjera potpuno obratno... mastaju o smjeni vlasti, o najrigoroznijim metodama revizije privatizacije, povrata drzavne i narodne imovine, stravicnim metodama kaznjavanja lopova...
... mislila sam da mladi ne znaju nista sta se desava... ah, da.... bijesni su na stare koji u najvecem broju glasaju za svoje... i nevjerovatno je koliko su za
progon svih, tamo odakle su dosli, onih koji su naselili BiH od '95.(nisam pitala zasto bas njih)... ne htjedoh pokvariti ni njihov ni svoj dozivljaj...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#16

Post by Fair Life »

The_Fluid wrote:pape,
poplavilo je odavno, ronimo evo vec godinama :D :D rezervni par skrga nosimo a i ne vidimo gdje idemo
Image
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#17

Post by Alfons Kauders »

senada wrote:
semir007 wrote:(...)na rigorozno ispitivanje porijekla imovine.(...)
Gadite mi se.
...jucer se sastanem sa prijateljicama i njihovom djecom... mislila sam sve sami mamlazi, poooojma nemaju gdje i kako zive, medjutim dozivih pravi shok! bukvalno sam ostala zgranuta, bez rijeci, bez daha! k'o da sam s marsa pala! momci i djevojke zive u nadi i zelji da ce u neko buduce vrijeme, sudsvo i policija preuzeti kontrolu nad kriminalom i korupcijom, sto je kako tvrde na bezbroj argumenata i primjera potpuno obratno... mastaju o smjeni vlasti, o najrigoroznijim metodama revizije privatizacije, povrata drzavne i narodne imovine, stravicnim metodama kaznjavanja lopova...
... mislila sam da mladi ne znaju nista sta se desava... ah, da.... bijesni su na stare koji u najvecem broju glasaju za svoje... i nevjerovatno je koliko su za
progon svih, tamo odakle su dosli, onih koji su naselili BiH od '95.(nisam pitala zasto bas njih)... ne htjedoh pokvariti ni njihov ni svoj dozivljaj...
ma semir se nakro u ratu pa mu ne godi ta prica... :D :D
User avatar
vedderedi
Posts: 1002
Joined: 20/09/2004 12:50

#18

Post by vedderedi »

Gdje se seli? U pakao/dzehenem gdje mu je i mjesto? :D
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#19

Post by Vodenjak »

Meshtar wrote:
The_Fluid wrote:Kako je lijepo staviti Zetru u isti kos sa Bosmalom ili zgradom u kojoj je Avaz?!

Ne ide to, nego zna li iko gdje su braca Sabanovici? :-)
Fluid, rekli su da će Bosmal biti završen 2000 i neke godine, tako da se ne sikiraš, a poslije toga kreću u izgradnju koridora Vc računaj da će ti unuk sa po njemu voziti do mora :D :D :D
Pa onda imaju jos fore...
Citavih 990 i kusur godina... :D :D
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#20

Post by dizZaster »

Image

nagledajte se dušmani Bosne i svega bosanskog.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#21

Post by Vodenjak »

semir007 wrote:Ma ja nas domaci mentalitet nikome ne podnosi uspjeh.

Hajmo mi fino porusit sve Avaze, Bosmale i Zetre pa usput ako
nekom i neko sedmo koljeno nije slucajno iz centra Sarajeva odmah ga
na rigorozno ispitivanje porijekla imovine.

Ma sto ga mi sami znamo ukakat nezna niko.

A kad sve "strane elemente" otjeramo i tornjeve porusimo...
e tad ce nam mozda doci onaj lijepi mili domaci "cetnik" sa Pala i dati nam pohvalu i mozda nas usreciti sa nekom znackom o uspjesnom radu.


Gadite mi se.
Joj Semire, sta ti izradise... :(

Evo, ja cu ti biti moralna podrska i pokusati spasitii od ovih krvopija gore samo ako nastave!

De se sad javi, ne boj se ti nista!
Sve im saspi u lice i nek se dobro zamisle!
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#22

Post by DonDavudes »

tacno je da se fahro seli :oops:

kupio je zgradu bivseg Alhosa :roll: (ona unistena zgrada nedaleko od zeljeznicke stanice kad se krene prema velesicima)

izgleda da tu kani praviti najveći neboder (kompleksas :D op. Dona :D ) na balkanu (iako sam i ja skeptican bio informaciju sam dobio od pravo povjerljive i upucene osobe :oops: :roll: )

kao, opcija je da lovu za izgradnju nebodera na temeljima Alhosa namakne prodajom tornjeva Sheratonu,
postoji i mogucnost da fahro samostalno ode u hotelijere
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#23

Post by dizZaster »

Image
:D
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#24

Post by Vodenjak »

dizZaster wrote:Image
:D
Image
... po kvadratu!

:D
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#25

Post by kub lajkan »

DonDavudes wrote:tacno je da se fahro seli :oops:

kupio je zgradu bivseg Alhosa :roll: (ona unistena zgrada nedaleko od zeljeznicke stanice kad se krene prema velesicima)

izgleda da tu kani praviti najveći neboder (kompleksas :D op. Dona :D ) na balkanu (iako sam i ja skeptican bio informaciju sam dobio od pravo povjerljive i upucene osobe :oops: :roll: )

kao, opcija je da lovu za izgradnju nebodera na temeljima Alhosa namakne prodajom tornjeva Sheratonu,
postoji i mogucnost da fahro samostalno ode u hotelijere

Eh otprilike u tim okvirima se krecu i moje informacije.

Ovo za hotelijere ne vjerujem, jer mu novina zasad pruza vise moci nego bi to mogao i politicki angazman, a kamoli sta drugo...

Znam da se jedno vrijeme furao na to da trguje dionicama preko interneta. Ne znam drzi li ga to jos uvijek...
Post Reply