Kako vas nije sramota forumaši?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#76

Post by edu »

A wrote:Maya zasluzuje odgovor kao svi drugi forumasi. Nemam razloga da je kritikujem - svakom njegov vlastiti stil, jel.

Mayo - kazes "jadni stari nemaju pamentija posla od fourma". Rekla bih ti - u tvojim godinama Mayo, imala sam toliko stvari da ispunim zivot njima, da sigurno ne bih provodila ni pet minuta dnevno na forumu, sve da je to cudo i postojalo u moje vrijeme. Imala sam fakultet, bavila se sportom, tad je Sarajevu skoro svako vece bila neka dobra predstava u Kamernom ili Narodnom, pa sam isla na kurs stranog jezika, a za sve je to trebalo para pa sam i radila preko studentske sluzbe, a navecer, onoliko koliko mi je dopustalo to malo energije sto mi je ostajalo, izlazila sam i ostajala sa drustvom do neka doba u diskotekama, kafeima, itd. Sad priznajem da sam ostarila, imam posao, divan porodicni zivot, lijep krug prijatelja, sportom se bavim umjerenije i uz to naravno da imam vremena da dodjem i na forum.
Eh, sve to sto nabrojah - tebi od srca zelim u mojim godinama.
A u tvojim sadasnjim godinama ti zelim isto ono sto sam ja tada imala - toliko ispunjen zivot, da i ne pozelis doci na forum da drugima objasnjavas kako su jadni, niti da kazes da si depresivna, da kazes "Jeste li sretni? Ja ne! Jednostavno nisam sretna, mogu samo reći da imam dobrih dana ali u dubini duše ja sam vrlo nesretna i jadna osoba, svako jutro kada se probudim stvarno se pitam kakavu potrebu imam da ustanem, zbog čega da ustanem". Vidjeces, jednom kad ti zivot bude imalo ispunjeniji od naseg, necemo ti ni padati na pamet.
Stvarno?




mayo..kruha i igara...
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#77

Post by _MaYa_ »

opusteno ljudi niste vi krivi sto ste stari :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#78

Post by Stari »

Pa vidis kako mi stari na tebe pozitivno djelujemo ...evo vec si ovom zadnjom porukom svima dala do znanja ...da ti se pocinje bistriti ...pomalo doduse... ali svaki pocetak je tezak.

Naravno nije nama niko kriv sto smo stari .... a ko je tebi kriv sto si mlada?
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#79

Post by flora.sa »

_MaYa_ wrote:
flora.sa wrote:maya...pa tebe nije bilo mjesecima :D ...i sada opet ideš na odmor...nakon par dana...nije valjda da smo ti već dosadili :D :D :D

....a nisi nam otkrila u kakvom je stanju kljun patkice... :D ...tj...je li se istrošio... :D

btw:ne spadam u gore pomenutu mayinu kategoriju :D :D
oooo respect .... i znaci mladost ludost a

thanx god! ma nis evo s fosilima se bkcem
ali maya, razlika između tebe i mene, je u tome što meni stariji ne smetaju :D :D

ja volim starije :D :D :D

kako je edu i rekao... :D
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#80

Post by sicky »

_MaYa_ wrote:
sicky wrote:ja nemam ni srama ni stida...neadam se da se ovo ne odnosi na mene iako odavno gazim po petoj deceniji :D
to je stvarno previse...

e fuj
:x sram te bilo
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#81

Post by edu »

flora.sa wrote:
_MaYa_ wrote:
flora.sa wrote:maya...pa tebe nije bilo mjesecima :D ...i sada opet ideš na odmor...nakon par dana...nije valjda da smo ti već dosadili :D :D :D

....a nisi nam otkrila u kakvom je stanju kljun patkice... :D ...tj...je li se istrošio... :D

btw:ne spadam u gore pomenutu mayinu kategoriju :D :D
oooo respect .... i znaci mladost ludost a

thanx god! ma nis evo s fosilima se bkcem
ali maya, razlika između tebe i mene, je u tome što meni stariji ne smetaju :D :D

ja volim starije :D :D :D

kako je edu i rekao... :D
ne uzimaj me u usta..ili bas zelis da ti ista budu zapusena.. :D :D :D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#82

Post by Mahalac »

_MaYa_ wrote:
A wrote:Maya zasluzuje odgovor kao svi drugi forumasi. Nemam razloga da je kritikujem - svakom njegov vlastiti stil, jel.

Mayo - kazes "jadni stari nemaju pamentija posla od fourma". Rekla bih ti - u tvojim godinama Mayo, imala sam toliko stvari da ispunim zivot njima, da sigurno ne bih provodila ni pet minuta dnevno na forumu, sve da je to cudo i postojalo u moje vrijeme. Imala sam fakultet, bavila se sportom, tad je Sarajevu skoro svako vece bila neka dobra predstava u Kamernom ili Narodnom, pa sam isla na kurs stranog jezika, a za sve je to trebalo para pa sam i radila preko studentske sluzbe, a navecer, onoliko koliko mi je dopustalo to malo energije sto mi je ostajalo, izlazila sam i ostajala sa drustvom do neka doba u diskotekama, kafeima, itd. Sad priznajem da sam ostarila, imam posao, divan porodicni zivot, lijep krug prijatelja, sportom se bavim umjerenije i uz to naravno da imam vremena da dodjem i na forum.
Eh, sve to sto nabrojah - tebi od srca zelim u mojim godinama.
A u tvojim sadasnjim godinama ti zelim isto ono sto sam ja tada imala - toliko ispunjen zivot, da i ne pozelis doci na forum da drugima objasnjavas kako su jadni, niti da kazes da si depresivna, da kazes "Jeste li sretni? Ja ne! Jednostavno nisam sretna, mogu samo reći da imam dobrih dana ali u dubini duše ja sam vrlo nesretna i jadna osoba, svako jutro kada se probudim stvarno se pitam kakavu potrebu imam da ustanem, zbog čega da ustanem". Vidjeces, jednom kad ti zivot bude imalo ispunjeniji od naseg, necemo ti ni padati na pamet.
aaaaaaa gle druga su vremena stara moja... ne mos ti to shvatiti... :roll: nema potrebe i da shvatis...
:roll:
Ma odakle mi je poznat samo ovaj komentar...kao da mi je to nekad bilo u glavi, ili ne ne nisam zar bio tako ??????

Nego Mayo il si priusti ovo
Image

ili ovo
Image
stavis ga 10min u mikrovalnu.......i to je sve :D :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#83

Post by Stari »

Eno na onoj tamo drugoj temi je obznanjeno da je forumski dopisnik sa nickom _MAYA_ upravo dat u skupstinsku proceduru ...za dodjelu sedmodnevnog vanrednog odsustva siroj javnosti na Sa-xu poznatog pod nazivom :D "BAN- sedmi DAN" :D ... i koliko sam ja ukontao ... svi vi koji pokusavate sad replicirati MAYI ...radite to u principu uzalud.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#84

Post by novalic »

maya.. drugi pseudonim joj i jeste.. uzalud.... 8-)
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#85

Post by BECHO »

Maya bi se sigicala al' joj neda nana! :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#86

Post by novalic »

maja ce se sigicati sada kad je sama :lol:
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#87

Post by flora.sa »

edu wrote:
flora.sa wrote:
_MaYa_ wrote: oooo respect .... i znaci mladost ludost a

thanx god! ma nis evo s fosilima se bkcem
ali maya, razlika između tebe i mene, je u tome što meni stariji ne smetaju :D :D

ja volim starije :D :D :D

kako je edu i rekao... :D
ne uzimaj me u usta..ili bas zelis da ti ista budu zapusena.. :D :D :D
eh, da smiješ... :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#88

Post by edu »

flora.sa wrote:
edu wrote:
flora.sa wrote: ali maya, razlika između tebe i mene, je u tome što meni stariji ne smetaju :D :D

ja volim starije :D :D :D

kako je edu i rekao... :D
ne uzimaj me u usta..ili bas zelis da ti ista budu zapusena.. :D :D :D
eh, da smiješ... :D :D
ili bolje..eh da zelim.. :D :D :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#89

Post by flora.sa »

edu wrote:
flora.sa wrote:
edu wrote: ne uzimaj me u usta..ili bas zelis da ti ista budu zapusena.. :D :D :D
eh, da smiješ... :D :D
ili bolje..eh da zelim.. :D :D :D
eh hvala Bogu da mogu sa nekim biti i samo prijatelj :D :D :D
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#90

Post by rumenko »

Desilo se ono cega sam se bojao...nasa je maya pukla ko lubenica...primjetio sam da u zadnje vrijeme nesto nije u redu s njom...ali ova tema je definitivno dokaz da je curica "sturila"....Kont'o sam haj nek se djete glupira....mlada je...pa neka je barem kao maskote na forumu....svojom me je gluposcu nekad stvarno znala i nasmijati...ali ovo....ned'o bog nikom....Da ti bog da lijepo zdravlje moje djete...za pamet je kasno...
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#91

Post by stella_sa »

e jooojjjjjj :sad: ja uvijek propustim najinteresantnije :sad:
ljudi moji, sta uradiste mayi? :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#92

Post by edu »

flora.sa wrote:
edu wrote:
flora.sa wrote: eh, da smiješ... :D :D
ili bolje..eh da zelim.. :D :D :D
eh hvala Bogu da mogu sa nekim biti i samo prijatelj :D :D :D
mislis fuckbuddy.. :D :D :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#93

Post by horns&drums »

flora.sa wrote:ja volim starije :D :D :D
Dame ili gospodu? :D:D:D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#94

Post by Stari »

Ne zaostravaj situaciju H&D...znas ti dobro na sta doticna misli...
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#95

Post by black »

...
Last edited by black on 21/11/2005 13:01, edited 1 time in total.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#96

Post by horns&drums »

Na zivotinje? :D

Bolesno... :D:D
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#97

Post by black »

Image
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#98

Post by horns&drums »

Dobro je ba crni, primijecen(a) si(je) :D:D:D
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#99

Post by black »

..ma konekcija me *ebe.. :D :D
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#100

Post by digger »

_MaYa_ wrote:
AdnanM wrote:Hananah kad bi ti ja rekao da je Berlin u Egiptu ti bi otisla u Berlin jel da trazis piramide? Frizerka ti rekla? Buhuhahahaha
oprosti sto upadam ali cemu ova tema?

nije ovo privatni forum da ti mozes rjesavati svoje privatne probleme tu...

molim moderatore da ovog... skinu s dnevnog reda
(Sa teme: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=21057 )
Post Reply