Kako vas nije sramota forumaši?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#51

Post by _MaYa_ »

pored mene prodjes ti pored mene a ne pozdravis...
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#52

Post by papak_eliminator »

_MaYa_ wrote:
papak_eliminator wrote:
_MaYa_ wrote:haha al ja pisem opusteno bey dlaske na jeyiku i ne marim bas za pravopis
mayo,
ne pise se jezikom vec prstima...nije sve za lizanje ...
auuu jel ti to pokusao biti duhovit, dobro ubuduce kad to budes planirao obavezno mi najvai kad da se nasmijem, ok?

aaaaaa glede jezika a cuj ... ja to radim kao i tvoja mama :-) profi
mayo mayo, sejtan si pravi....necu ti odgovoriti na pomen moje majke...
nisi vrijedna toga....
idi igraj se s patkicom....bolje ti je....
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#53

Post by _MaYa_ »

papak_eliminator wrote:
_MaYa_ wrote:
papak_eliminator wrote: mayo,
ne pise se jezikom vec prstima...nije sve za lizanje ...
auuu jel ti to pokusao biti duhovit, dobro ubuduce kad to budes planirao obavezno mi najvai kad da se nasmijem, ok?

aaaaaa glede jezika a cuj ... ja to radim kao i tvoja mama :-) profi
mayo mayo, sejtan si pravi....necu ti odgovoriti na pomen moje majke...
nisi vrijedna toga....
idi igraj se s patkicom....bolje ti je....

:lol: krivo ti sto ti mama uziva, pa daj nemoj da si takav... :lol:
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#54

Post by _MaYa_ »

a moyda bi me mogli uvrijediti da vam nije sto godina a ovako... :-)

sracici moji u vasim godinama i aj cu prosipati pricu o mudrosti, al se iskreno nadam da necu biti tako jadna da ce mi se zivot svoditi na forum :sad:
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#55

Post by novalic »

haha al ja pisem opusteno bey dlaske na jeyiku i ne marim bas za pravopis

lako je reci ne marim a u stvari. drugacije ne znam.. i da maris ne bi bolje bilo.. ovo nisu greske tipkanja.. ovo su greske neznanja 8-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#56

Post by _MaYa_ »

novalic wrote:
haha al ja pisem opusteno bey dlaske na jeyiku i ne marim bas za pravopis

lako je reci ne marim a u stvari. drugacije ne znam.. i da maris ne bi bolje bilo.. ovo nisu greske tipkanja.. ovo su greske neznanja 8-)
da da fosilu naravno,

postovanje! :lol: te treba prevesti preko pjesackog?

ako treba , ya petaka ti nadjem nekog ko bi to mogao odraditi :lol:
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#57

Post by da pamtis »

krivo ti sto ti mama uziva, pa daj nemoj da si takav...
debil maya......
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#58

Post by papak_eliminator »

_MaYa_ wrote:a moyda bi me mogli uvrijediti da vam nije sto godina a ovako... :-)

sracici moji u vasim godinama i aj cu prosipati pricu o mudrosti, al se iskreno nadam da necu biti tako jadna da ce mi se zivot svoditi na forum :sad:
pa onda idi, sta te zadrzava....
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#59

Post by Stari »

A i tebe novo ...pa kako ces to tako reci?...Ispada da je forma bitnija od sadrzaja ...obrusi se na ono sta Maya kaze ...a ne kako to kaze. I vidjet ces da ...ima tu neceg ...premda ne puno :D ...dapace.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#60

Post by edu »

_MaYa_ wrote:pored mene prodjes ti pored mene a ne pozdravis...
mayo..idi bona slusaj te dvije djevojcice..i duboko se zahvali SA-Xu sto su ti omogucili download pjesme tvoje omiljene grupe.. :D :D ..mayo..dodji mi..otidji mi..pridji mi..mayo..kako ono? :D :D :D

mayo..znam da pises bez dlake na jeziku.. :D :D ..ali ne spominji tudje roditelje..rat je bio..sta znas ko je sve ostao bez roditelja..mayo..ti si slucaj!.. :D :D :D
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#61

Post by da pamtis »

krivo ti sto ti mama uziva, pa daj nemoj da si takav...
debil maya......
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#62

Post by _MaYa_ »

edu wrote:
_MaYa_ wrote:pored mene prodjes ti pored mene a ne pozdravis...
mayo..idi bona slusaj te dvije djevojcice..i duboko se zahvali SA-Xu sto su ti omogucili download pjesme tvoje omiljene grupe.. :D :D ..mayo..dodji mi..otidji mi..pridji mi..mayo..kako ono? :D :D :D

mayo..znam da pises bez dlake na jeziku.. :D :D ..ali ne spominji tudje roditelje..rat je bio..sta znas ko je sve ostao bez roditelja..mayo..ti si slucaj!.. :D :D :D
:lol: mislis? a, pa to po meni nije bila uvreda... :? :D :D :D :D
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#63

Post by sicky »

ja nemam ni srama ni stida...neadam se da se ovo ne odnosi na mene iako odavno gazim po petoj deceniji :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#64

Post by edu »

_MaYa_ wrote:
edu wrote:
_MaYa_ wrote:pored mene prodjes ti pored mene a ne pozdravis...
mayo..idi bona slusaj te dvije djevojcice..i duboko se zahvali SA-Xu sto su ti omogucili download pjesme tvoje omiljene grupe.. :D :D ..mayo..dodji mi..otidji mi..pridji mi..mayo..kako ono? :D :D :D

mayo..znam da pises bez dlake na jeziku.. :D :D ..ali ne spominji tudje roditelje..rat je bio..sta znas ko je sve ostao bez roditelja..mayo..ti si slucaj!.. :D :D :D
:lol: mislis? a, pa to po meni nije bila uvreda... :? :D :D :D :D
mayo..po tebi moze svasta biti.. :D :D :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#65

Post by flora.sa »

maya...pa tebe nije bilo mjesecima :D ...i sada opet ideš na odmor...nakon par dana...nije valjda da smo ti već dosadili :D :D :D

....a nisi nam otkrila u kakvom je stanju kljun patkice... :D ...tj...je li se istrošio... :D

btw:ne spadam u gore pomenutu mayinu kategoriju :D :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#66

Post by _MaYa_ »

flora.sa wrote:maya...pa tebe nije bilo mjesecima :D ...i sada opet ideš na odmor...nakon par dana...nije valjda da smo ti već dosadili :D :D :D

....a nisi nam otkrila u kakvom je stanju kljun patkice... :D ...tj...je li se istrošio... :D

btw:ne spadam u gore pomenutu mayinu kategoriju :D :D
oooo respect .... i znaci mladost ludost a

thanx god! ma nis evo s fosilima se bkcem
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#67

Post by _MaYa_ »

sicky wrote:ja nemam ni srama ni stida...neadam se da se ovo ne odnosi na mene iako odavno gazim po petoj deceniji :D
to je stvarno previse...

e fuj
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#68

Post by _MaYa_ »

edu wrote:
_MaYa_ wrote:
edu wrote: mayo..idi bona slusaj te dvije djevojcice..i duboko se zahvali SA-Xu sto su ti omogucili download pjesme tvoje omiljene grupe.. :D :D ..mayo..dodji mi..otidji mi..pridji mi..mayo..kako ono? :D :D :D

mayo..znam da pises bez dlake na jeziku.. :D :D ..ali ne spominji tudje roditelje..rat je bio..sta znas ko je sve ostao bez roditelja..mayo..ti si slucaj!.. :D :D :D
:lol: mislis? a, pa to po meni nije bila uvreda... :? :D :D :D :D
mayo..po tebi moze svasta biti.. :D :D :D
jao smjeha... grohotom se smijem... jel to u tvojoj mladosti bilo fazon ...a

jao smjeha e pozvat cu mamu da vidim jel njoj smjesno, al cekaj... ona je mladja od tebe :lol:
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#69

Post by Stari »

_MaYa_ wrote:a moyda bi me mogli uvrijediti da vam nije sto godina a ovako... :-)

:sad:
E ovo je istina ziva...da recimo sad ja pocnem spominjati Mayinu mamu(a nesto mi kaze da sam s njom generacija) ...to stvarno ne bi mayu uvrijedilo...nego njenu mamu...i zbog toga odbijam i pomisliti nesto lose spram mayine mame.

Nego mayo ...znam sta hoces da kazes ...i u pravu si...tebe ne moze uvrijediti to sto pobudjujes paznju nas starih...tebe bi eventualno moglo uvrijediti to sto nikako da se neko tvojih godina izjasni kao zainteresovan...ili grijesim? Ispravi me u tom slucaju...rado
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#70

Post by _MaYa_ »

Stari wrote:
_MaYa_ wrote:a moyda bi me mogli uvrijediti da vam nije sto godina a ovako... :-)

:sad:
E ovo je istina ziva...da recimo sad ja pocnem spominjati Mayinu mamu(a nesto mi kaze da sam s njom generacija) ...to stvarno ne bi mayu uvrijedilo...nego njenu mamu...i zbog toga odbijam i pomisliti nesto lose spram mayine mame.

Nego mayo ...znam sta hoces da kazes ...i u pravu si...tebe ne moze uvrijediti to sto pobudjujes paznju nas starih...tebe bi eventualno moglo uvrijediti to sto nikako da se neko tvojih godina izjasni kao zainteresovan...ili grijesim? Ispravi me u tom slucaju...rado
razuimijem ja tebe ti si covjek u godinama, nije bas lako pogoditi bit jelda?

nego imaju one neke tablete za bolje pamcenje
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#71

Post by Stari »

A:
Vidjeces, jednom kad ti zivot bude imalo ispunjeniji od naseg, necemo ti ni padati na pamet.
Jel to sad treba da znaci da cemo svi mi nestati iz Mayinih misli... :( ...uzasan rasplet situacije...kako te nije sramota nagovarati je na nesto sto je u tolikoj mjeri pogubno za nas ... ? Ponekad me stvarno iznenadjuje tvoja samodestruktivnost cijenjena "A".
Last edited by Stari on 21/11/2005 11:18, edited 1 time in total.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#72

Post by novalic »

andjelija, koji si ti optimista.. nadas se da maya zna.. moze.. razmisljati.. dalje od svog pupka..


sto se tice prevodjenja preko ulice... kada bude trebalo... javim ti.. :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#73

Post by _MaYa_ »

A wrote:Maya zasluzuje odgovor kao svi drugi forumasi. Nemam razloga da je kritikujem - svakom njegov vlastiti stil, jel.

Mayo - kazes "jadni stari nemaju pamentija posla od fourma". Rekla bih ti - u tvojim godinama Mayo, imala sam toliko stvari da ispunim zivot njima, da sigurno ne bih provodila ni pet minuta dnevno na forumu, sve da je to cudo i postojalo u moje vrijeme. Imala sam fakultet, bavila se sportom, tad je Sarajevu skoro svako vece bila neka dobra predstava u Kamernom ili Narodnom, pa sam isla na kurs stranog jezika, a za sve je to trebalo para pa sam i radila preko studentske sluzbe, a navecer, onoliko koliko mi je dopustalo to malo energije sto mi je ostajalo, izlazila sam i ostajala sa drustvom do neka doba u diskotekama, kafeima, itd. Sad priznajem da sam ostarila, imam posao, divan porodicni zivot, lijep krug prijatelja, sportom se bavim umjerenije i uz to naravno da imam vremena da dodjem i na forum.
Eh, sve to sto nabrojah - tebi od srca zelim u mojim godinama.
A u tvojim sadasnjim godinama ti zelim isto ono sto sam ja tada imala - toliko ispunjen zivot, da i ne pozelis doci na forum da drugima objasnjavas kako su jadni, niti da kazes da si depresivna, da kazes "Jeste li sretni? Ja ne! Jednostavno nisam sretna, mogu samo reći da imam dobrih dana ali u dubini duše ja sam vrlo nesretna i jadna osoba, svako jutro kada se probudim stvarno se pitam kakavu potrebu imam da ustanem, zbog čega da ustanem". Vidjeces, jednom kad ti zivot bude imalo ispunjeniji od naseg, necemo ti ni padati na pamet.
aaaaaaa gle druga su vremena stara moja... ne mos ti to shvatiti... :roll: nema potrebe i da shvatis...

samo ti zivi svoj zivot i mani se savjeta jer mogla bi recimo i ti da cuvas unuke i kuhas bakine kolace umjesto da sjedis na netu kuzis

ipak mi ne treba savjet srednjovjecne zene koja dane provodi na netu... razmisli malo
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#74

Post by novalic »

imas pravo mayo.. za tebe je samo tokmak.. umotan u novinu :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#75

Post by Stari »

Maya:
razuimijem ja tebe ti si covjek u godinama, nije bas lako pogoditi bit jelda?
Bit ....mislis promasiti...ah neka te to ne uzbudjuje mlada mayo....ja sam znao promasiti i ne samo bit nego i nesto za nas muske puno vaznije i kad sam bio puno mladji ...sto-ce- reci u puno kriticnijim sutacijama od ove.

Nego ... ne odgovori ti meni na pitanje. Jel to - to? ...ili nije?
Post Reply