Andrew Tate ALL ABOUT

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#326 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by tindbe »

MUNAFIK wrote: 07/03/2023 10:53
Garak wrote: 07/03/2023 08:55

Jebiga jarane vama je džabe objašnjavati neke stvari. Likovima poput tebe je toliko ispran mozak da banalne stvari ne vidite.
A sta ces ljudi misle da se trendovi desavaju sami od sebe bez ikakvog uticaja nekih interesnih centara...

Ono odjednom je svaki drugi lik serije nekakv peder ili transic ono slucajno i slicno :-)
Pa jestel pogledali video datog gospodina koji izvodi zaključak iz guzice?
Ima na desetine serija, filmova i ostalih medijskih sadržaja koji se guraju koji će biti više woke, i nema nikakve potrebe na silu pokušavati gurati i FRIENDS-e na taj spektar.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#327 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by MUNAFIK »

dr_Evil wrote: 07/03/2023 10:54
MUNAFIK wrote: 07/03/2023 10:51

Mora se malo i od politike iskljucit... trojke.. osmorke... ko je izdo ko je prodo... valja to slusat sad godinu minimalno.
AMa jest, ali ljudi pricamo o liku sta mlati pare na tik toku seruci na druge, i neka je svaka mu cast sto je sposoban. Ali ipak je malo, onoo.. Ja bih radije igrao video igricu, ili pricao o historiji, tehnologiji, zenama, buredzicima..
Nema on TIK TOK hahaha mislim da ga nije ni imao...

Pare je uzeo sa kurvama na web cam fazonima... mozda malo kikboxa i onda investicije...
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#328 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by MUNAFIK »

tindbe wrote: 07/03/2023 11:00
MUNAFIK wrote: 07/03/2023 10:53

A sta ces ljudi misle da se trendovi desavaju sami od sebe bez ikakvog uticaja nekih interesnih centara...

Ono odjednom je svaki drugi lik serije nekakv peder ili transic ono slucajno i slicno :-)
Pa jestel pogledali video datog gospodina koji izvodi zaključak iz guzice?
Ima na desetine serija, filmova i ostalih medijskih sadržaja koji se guraju koji će biti više woke, i nema nikakve potrebe na silu pokušavati gurati i FRIENDS-e na taj spektar.
Pa rekao je da je to za taj period i ako cemo biti iskreni u prijateljima muski likovi jesu napravljeni ko nekakve tetkice...

I dobro je tate fekao u stvarnom zivotu ili bi se poj*balii ili bi razje*bali sezona 1 epizoda 1...

Ovako su napravili muskarce da.bidu malo vise ko trebe pa se to razvuklo na xxx epizoda.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#329 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by darius_maximus »

dale cooper wrote: 06/03/2023 23:07
Ali stvar je da je ona ta iskustva imala prije, kao Jennifer Walters - obična žena i advokatica. Jel misliš da nema žena sa sličnim iskustvima
kao što to ona ovdje spominje? Za kojima muškarci zvižde, dobacuju, kojima objašnjavaju sa visoka stvari koje su njima dobro poznate?
I da nema likova koji će je ako ga odjebeš možda udariti ili i gore? I opet ne kontam kako ova scena čini Hulka sprdežom i manje
Hulkom, da ne kažem muškarcem, nego što je to bio ranije i da Jennifer nema od njega šta naučiti.

Koliko se sjećam Jane u Love + Thunder moć ima isključivo dok je u posjedu Mjolnira i obični je čovjek bez njega. Čak je on ne spašava
ni od smrti. Ali i ovaj film ima generalno probleme sa pisanjem i pati od neujednačenosti kao i Star Wars sequeli.

Ne znam, čini mi se da ti filmove gledaš sa dubokom sumnjičavošću i traženjem i pronalaženjem propagande čak iako je nema ili
makar nema otvorene namjere za time. A sama činjenica da se vodi računa da ima veći broj žena, kao i manjinskih skupina u filmovima
ne bi trebala da nikome predstavlja problem. Problem je, kao i uvijek, sa pisanjem i kreativnošću ili nedostatku iste onih što prave filmove.

Da se Ripley danas pojavila na filmu umjesto 80-tih, ne sumnjam da bi komentari bili slični kao što su i za današnje junjakinje, bez obzira
koliko je dobro napisana.
Da sumiramo Hulka i She-Hulka.
Njega je lovila američka vojska da eksperimentiše na njemu, izgubio je djevojku koju je volio, nekoliko puta se borio protiv vanzemaljaca i spašavao svijet, bio je rob na stranoj planeti gdje se kao gladijator borio na život i smrt (i još milion drugih problema, kao što je gubitak prijatelja, itd.).
Njoj su dobacivali na ulici.

Nije uopšte pitanje je li uredu dobacivati na ulici i da li se to dešava.
Pitanje je da li je ovo scena u kojoj želiš da to istakneš.
On joj govori da će je podučiti, a ona mu govori da za to nema potrebe, jer se ona već morala s toliko stvari boriti u životu.
Scena je bukvalno dodana u seriju da pokaže da ona nema šta naučiti od njega.

Za Love+Thunder, apsolutno nije bitno je li ona obična žena bez Mjolnira.
Problem je što se ona s Mjolnirom bori u bitkama kao i on koji se borio stoljećima.
Ona je instant ženski Thor, samo pukneš prstima.

Ti to sve pripisuješ "problemima s pisanjem koje pati od neujednačenosti".
Ja ti samo govorim da je to tačno i da se to dešava jer se pokušava na silu napraviti "snažna i ravnopravna" žena, bez ikakvog razvoja lika.
To nije nikakva tajna i to će ti i Hollywood i Marvel/Disney potvrditi sami.

Neki dan čitam, pitali Kevina Feigea zašto se Dr. Strange nije pojavio u Wandavisionu, kao najmoćniji čarobnjak.
Kaže Kevin: "We didn’t want the end of the show to be commoditized to go to the next movie — here’s the white guy, ‘Let me show you how power works.’"

Zamisli da piše "here’s the powerful woman" ili "here’s the black guy".
Ne, bitno je da ne bude "here’s the white guy" i da joj slučajno šta ne objasni.
Robovanje tome je problem.

Za ženske likove danas mislim da nisi upravu.
Postoje primjeri kao što je Furiosa u Mad Maxu, Wonder Woman (koja je dio svetog trojstva DC-a), ili Emily Blunt u Edge of Tomorrow ili A Quiet Place. Guess what, sve odlični filmovi koje i muškarci vrlo rado gledaju.
Imaš plejadu jakih ženskih likova u GOT-u (zanemarimo zadnju sezonu) i u House of the Dragon, a i Eleven u Stranger Things je zamisli žensko. Sve planetarni uspjesi.

Svo ovo "forsiranje" jakih ženskih likova kroz slabljenje muških likova da bi se one istakle dovodi do Tatea i sličnih likova.
Jedan ekstrem hrani drugi koliko god se to vama sviđalo ili ne.

Ja mrzim i jedan i drugi ekstrem jednako, tako da ja nemam konja u ovoj utrci.
Meni kao muškarcu je neshvatljivo da je Andrew Tate nekome uzor, jer je frajer furač, kakvih imaš po našim šiša barovima koliko hoćeš.
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#330 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Riddle »

S druge strane, ne daj bože da se žena predstavi kao majčinska figura i nježniji uticaj u životu. Wendy iz Petra Pana danas nosi mač i prva juriša. :mrgreen:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#331 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by MUNAFIK »

Dolazimo do toga kada u drustvu kazes sve to sto @darius_maximus napisa nadje se neka karapandza da ti objasni kako si ti samo jedan primitivni balkanac koji mrzi zene
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#332 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by darius_maximus »

MUNAFIK wrote: 07/03/2023 11:19
tindbe wrote: 07/03/2023 11:00

Pa jestel pogledali video datog gospodina koji izvodi zaključak iz guzice?
Ima na desetine serija, filmova i ostalih medijskih sadržaja koji se guraju koji će biti više woke, i nema nikakve potrebe na silu pokušavati gurati i FRIENDS-e na taj spektar.
Pa rekao je da je to za taj period i ako cemo biti iskreni u prijateljima muski likovi jesu napravljeni ko nekakve tetkice...

I dobro je tate fekao u stvarnom zivotu ili bi se poj*balii ili bi razje*bali sezona 1 epizoda 1...

Ovako su napravili muskarce da.bidu malo vise ko trebe pa se to razvuklo na xxx epizoda.
Koji je cringe ovaj Andrew Tate.
Kad god sam primoran pogledati neki video, dio mene odumre.

Ross i Monica su rođaci, pa se ne mogu pojebati.
Ross, Rachel, Monica i Chandler su prijatelji iz srednje, tako da se znaju već duže vremena i nema te "nova komšinica koju trebam opaliti" priče, jer imaju već međusobnu historiju.
Ross bukvalno od prve epizode pokušava da opali Rachel.
Chandler i Joey su "bros", a ne mekušci.
Joey je bukvalno stereotip jebača koji laže ženama da bi spavao s njima, ne sjeća im se imena, itd.
Joey je osnova za "legen-wait-for-it-dary" jebača nekih 15-20 godina kasnije, toliki je uticaj imao.
Phoebe vazda očijuka s Joeyem, ali mislim da imaju i dogovor da će se uzeti nakon 30. godine ako ne nađu partnera.

Bezveze analiza, sve u svemu.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#333 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by dale cooper »

darius_maximus wrote: 07/03/2023 11:57
dale cooper wrote: 06/03/2023 23:07
Ali stvar je da je ona ta iskustva imala prije, kao Jennifer Walters - obična žena i advokatica. Jel misliš da nema žena sa sličnim iskustvima
kao što to ona ovdje spominje? Za kojima muškarci zvižde, dobacuju, kojima objašnjavaju sa visoka stvari koje su njima dobro poznate?
I da nema likova koji će je ako ga odjebeš možda udariti ili i gore? I opet ne kontam kako ova scena čini Hulka sprdežom i manje
Hulkom, da ne kažem muškarcem, nego što je to bio ranije i da Jennifer nema od njega šta naučiti.

Koliko se sjećam Jane u Love + Thunder moć ima isključivo dok je u posjedu Mjolnira i obični je čovjek bez njega. Čak je on ne spašava
ni od smrti. Ali i ovaj film ima generalno probleme sa pisanjem i pati od neujednačenosti kao i Star Wars sequeli.

Ne znam, čini mi se da ti filmove gledaš sa dubokom sumnjičavošću i traženjem i pronalaženjem propagande čak iako je nema ili
makar nema otvorene namjere za time. A sama činjenica da se vodi računa da ima veći broj žena, kao i manjinskih skupina u filmovima
ne bi trebala da nikome predstavlja problem. Problem je, kao i uvijek, sa pisanjem i kreativnošću ili nedostatku iste onih što prave filmove.

Da se Ripley danas pojavila na filmu umjesto 80-tih, ne sumnjam da bi komentari bili slični kao što su i za današnje junjakinje, bez obzira
koliko je dobro napisana.
Da sumiramo Hulka i She-Hulka.
Njega je lovila američka vojska da eksperimentiše na njemu, izgubio je djevojku koju je volio, nekoliko puta se borio protiv vanzemaljaca i spašavao svijet, bio je rob na stranoj planeti gdje se kao gladijator borio na život i smrt (i još milion drugih problema, kao što je gubitak prijatelja, itd.).
Njoj su dobacivali na ulici.

Nije uopšte pitanje je li uredu dobacivati na ulici i da li se to dešava.
Pitanje je da li je ovo scena u kojoj želiš da to istakneš.
On joj govori da će je podučiti, a ona mu govori da za to nema potrebe, jer se ona već morala s toliko stvari boriti u životu.
Scena je bukvalno dodana u seriju da pokaže da ona nema šta naučiti od njega.

Za Love+Thunder, apsolutno nije bitno je li ona obična žena bez Mjolnira.
Problem je što se ona s Mjolnirom bori u bitkama kao i on koji se borio stoljećima.
Ona je instant ženski Thor, samo pukneš prstima.

Ti to sve pripisuješ "problemima s pisanjem koje pati od neujednačenosti".
Ja ti samo govorim da je to tačno i da se to dešava jer se pokušava na silu napraviti "snažna i ravnopravna" žena, bez ikakvog razvoja lika.
To nije nikakva tajna i to će ti i Hollywood i Marvel/Disney potvrditi sami.

Neki dan čitam, pitali Kevina Feigea zašto se Dr. Strange nije pojavio u Wandavisionu, kao najmoćniji čarobnjak.
Kaže Kevin: "We didn’t want the end of the show to be commoditized to go to the next movie — here’s the white guy, ‘Let me show you how power works.’"

Zamisli da piše "here’s the powerful woman" ili "here’s the black guy".
Ne, bitno je da ne bude "here’s the white guy" i da joj slučajno šta ne objasni.
Robovanje tome je problem.

Za ženske likove danas mislim da nisi upravu.
Postoje primjeri kao što je Furiosa u Mad Maxu, Wonder Woman (koja je dio svetog trojstva DC-a), ili Emily Blunt u Edge of Tomorrow ili A Quiet Place. Guess what, sve odlični filmovi koje i muškarci vrlo rado gledaju.
Imaš plejadu jakih ženskih likova u GOT-u (zanemarimo zadnju sezonu) i u House of the Dragon, a i Eleven u Stranger Things je zamisli žensko. Sve planetarni uspjesi.

Svo ovo "forsiranje" jakih ženskih likova kroz slabljenje muških likova da bi se one istakle dovodi do Tatea i sličnih likova.
Jedan ekstrem hrani drugi koliko god se to vama sviđalo ili ne.

Ja mrzim i jedan i drugi ekstrem jednako, tako da ja nemam konja u ovoj utrci.
Meni kao muškarcu je neshvatljivo da je Andrew Tate nekome uzor, jer je frajer furač, kakvih imaš po našim šiša barovima koliko hoćeš.
Ne kažem da nema toga, ali to je mahom do nemaštovitosti onih koji pišu i razvijaju ženske likove. Niko, pa čak ni feministi ne žele
da vide nezasluženo i na prečac stvorene svemoćne ženske likove. I to je jedna forma podcjenjivana.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#334 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by darius_maximus »

Riddle wrote: 07/03/2023 12:10 S druge strane, ne daj bože da se žena predstavi kao majčinska figura i nježniji uticaj u životu. Wendy iz Petra Pana danas nosi mač i prva juriša. :mrgreen:
Da, čuo sam za ovo.
Kažu, još samo fali da joj ljubavni interes bude Zvončica, pa da Petar Pan bude totalno viška u priči. :D
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#335 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by MUNAFIK »

darius_maximus wrote: 07/03/2023 12:42
Riddle wrote: 07/03/2023 12:10 S druge strane, ne daj bože da se žena predstavi kao majčinska figura i nježniji uticaj u životu. Wendy iz Petra Pana danas nosi mač i prva juriša. :mrgreen:
Da, čuo sam za ovo.
Kažu, još samo fali da joj ljubavni interes bude Zvončica, pa da Petar Pan bude totalno viška u priči. :D
To je ta prica koja se fura i tako namece svima.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#336 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by darius_maximus »

dale cooper wrote: 07/03/2023 12:37
darius_maximus wrote: 07/03/2023 11:57

Da sumiramo Hulka i She-Hulka.
Njega je lovila američka vojska da eksperimentiše na njemu, izgubio je djevojku koju je volio, nekoliko puta se borio protiv vanzemaljaca i spašavao svijet, bio je rob na stranoj planeti gdje se kao gladijator borio na život i smrt (i još milion drugih problema, kao što je gubitak prijatelja, itd.).
Njoj su dobacivali na ulici.

Nije uopšte pitanje je li uredu dobacivati na ulici i da li se to dešava.
Pitanje je da li je ovo scena u kojoj želiš da to istakneš.
On joj govori da će je podučiti, a ona mu govori da za to nema potrebe, jer se ona već morala s toliko stvari boriti u životu.
Scena je bukvalno dodana u seriju da pokaže da ona nema šta naučiti od njega.

Za Love+Thunder, apsolutno nije bitno je li ona obična žena bez Mjolnira.
Problem je što se ona s Mjolnirom bori u bitkama kao i on koji se borio stoljećima.
Ona je instant ženski Thor, samo pukneš prstima.

Ti to sve pripisuješ "problemima s pisanjem koje pati od neujednačenosti".
Ja ti samo govorim da je to tačno i da se to dešava jer se pokušava na silu napraviti "snažna i ravnopravna" žena, bez ikakvog razvoja lika.
To nije nikakva tajna i to će ti i Hollywood i Marvel/Disney potvrditi sami.

Neki dan čitam, pitali Kevina Feigea zašto se Dr. Strange nije pojavio u Wandavisionu, kao najmoćniji čarobnjak.
Kaže Kevin: "We didn’t want the end of the show to be commoditized to go to the next movie — here’s the white guy, ‘Let me show you how power works.’"

Zamisli da piše "here’s the powerful woman" ili "here’s the black guy".
Ne, bitno je da ne bude "here’s the white guy" i da joj slučajno šta ne objasni.
Robovanje tome je problem.

Za ženske likove danas mislim da nisi upravu.
Postoje primjeri kao što je Furiosa u Mad Maxu, Wonder Woman (koja je dio svetog trojstva DC-a), ili Emily Blunt u Edge of Tomorrow ili A Quiet Place. Guess what, sve odlični filmovi koje i muškarci vrlo rado gledaju.
Imaš plejadu jakih ženskih likova u GOT-u (zanemarimo zadnju sezonu) i u House of the Dragon, a i Eleven u Stranger Things je zamisli žensko. Sve planetarni uspjesi.

Svo ovo "forsiranje" jakih ženskih likova kroz slabljenje muških likova da bi se one istakle dovodi do Tatea i sličnih likova.
Jedan ekstrem hrani drugi koliko god se to vama sviđalo ili ne.

Ja mrzim i jedan i drugi ekstrem jednako, tako da ja nemam konja u ovoj utrci.
Meni kao muškarcu je neshvatljivo da je Andrew Tate nekome uzor, jer je frajer furač, kakvih imaš po našim šiša barovima koliko hoćeš.
Ne kažem da nema toga, ali to je mahom do nemaštovitosti onih koji pišu i razvijaju ženske likove. Niko, pa čak ni feministi ne žele
da vide nezasluženo i na prečac stvorene svemoćne ženske likove. I to je jedna forma podcjenjivana.
Takve likove žele "feministi", jer je tako najlakše izbaciti hrpu sadržaja za platforme i jer misle da to ljudi žele gledati (a projekti propadaju jedan po jedan).
Normalni ljudi razumiju da je to potcjenjivanje, kao što je potcjenjivanje samo promijeniti rasu liku da bi postojali likovi koji su npr. crnci.
Zašto ne kreirati još likova kao što su Blade, Spawn, Black Panther? Zato što je to teško...
Ista stvar je i za žene i njihovu zastupljenost u filmovima.
Puko podilaženje, bez imalo suštine.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#337 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by konoplja »

Riddle wrote: 07/03/2023 12:10 S druge strane, ne daj bože da se žena predstavi kao majčinska figura i nježniji uticaj u životu. Wendy iz Petra Pana danas nosi mač i prva juriša. :mrgreen:
Mislim da je ovo korjen cijele drustvene dinamike. Muski arhetip i muzevna energija je upotpunisti zasjenila i zamjenila zenski arhetip i zenstvenu energiju.
Last edited by konoplja on 07/03/2023 13:36, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#338 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

arhetip...
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#339 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by dale cooper »

darius_maximus wrote: 07/03/2023 12:55
dale cooper wrote: 07/03/2023 12:37

Ne kažem da nema toga, ali to je mahom do nemaštovitosti onih koji pišu i razvijaju ženske likove. Niko, pa čak ni feministi ne žele
da vide nezasluženo i na prečac stvorene svemoćne ženske likove. I to je jedna forma podcjenjivana.
Takve likove žele "feministi", jer je tako najlakše izbaciti hrpu sadržaja za platforme i jer misle da to ljudi žele gledati (a projekti propadaju jedan po jedan).
Normalni ljudi razumiju da je to potcjenjivanje, kao što je potcjenjivanje samo promijeniti rasu liku da bi postojali likovi koji su npr. crnci.
Zašto ne kreirati još likova kao što su Blade, Spawn, Black Panther? Zato što je to teško...
Ista stvar je i za žene i njihovu zastupljenost u filmovima.
Puko podilaženje, bez imalo suštine.
Takve likove pravi Hollywood da udovolji određenim skupinama bez obzira na sam kvalitet filma ili serije. Svako, pa i feministi i manjinske
grupacije žele osim pukog ispunjenja kvote da vide i kvalitetnu reprezentaciju. Hollywood godinama i nevezano za ovo ima problem sa
stvaranjem kvalitetnog materijala.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#340 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by konoplja »

Chmoljo wrote: 07/03/2023 13:23 arhetip...
Dragi moj administrativni siledzija u penziji nema potrebe da se sekiras oko ovih stvari. Nista ti to nece pomoci u zivotu.

Cijenim sto ukazujes na to ali ako si tako sitnicav mozda bi trebao postove zapocinjati velikim slovom.

<3
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#341 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

konoplja wrote: 07/03/2023 13:41
Chmoljo wrote: 07/03/2023 13:23 arhetip...
Dragi moj administrativni siledzija u penziji nema potrebe da se sekiras oko ovih stvari. Nista ti to nece pomoci u zivotu.

Cijenim sto ukazujes na to ali ako si tako sitnicav mozda bi trebao postove zapocinjati velikim slovom.

<3
ne mora ti ego biti toliko povrijeđen, nisam žensko. veliko ili malo slovo ne mijenja sadržaj, ovo tvoje ipak mijenja.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#342 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by konoplja »

Chmoljo wrote: 07/03/2023 13:43
konoplja wrote: 07/03/2023 13:41

Dragi moj administrativni siledzija u penziji nema potrebe da se sekiras oko ovih stvari. Nista ti to nece pomoci u zivotu.

Cijenim sto ukazujes na to ali ako si tako sitnicav mozda bi trebao postove zapocinjati velikim slovom.

<3
ne mora ti ego biti toliko povrijeđen, nisam žensko. veliko ili malo slovo ne mijenja sadržaj, ovo tvoje ipak mijenja.
Da si zensko rekao bih da si femotional, a posto nisi reci cu da projiciras.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#343 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

konoplja wrote: 07/03/2023 13:50
Chmoljo wrote: 07/03/2023 13:43

ne mora ti ego biti toliko povrijeđen, nisam žensko. veliko ili malo slovo ne mijenja sadržaj, ovo tvoje ipak mijenja.
Da si zensko rekao bih da si femotional, a posto nisi reci cu da projiciras.
ima napisano, pa neka ljudi procjene ;-)
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#344 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by konoplja »

Chmoljo wrote: 07/03/2023 13:54
konoplja wrote: 07/03/2023 13:50

Da si zensko rekao bih da si femotional, a posto nisi reci cu da projiciras.
ima napisano, pa neka ljudi procjene ;-)
Naravno. Ako je ljudima to u interesu, slobodni su da to ucine.

Kao sto sam napisao, cijenim to. Hvala tebi i kolegi Saianu od neku vecer, i svim ostalim koji su spremni da odvoje vremena da ukazu na moje pravopisne greske. Nemam nikakav problem da to ispravim i naucim. Kao sto nemam nikakv problem s egom radi toga kad vec znam da vecina ljudi koji zive od pisanja vjerojatno imaju ljude koje placaju da im proofread i edit napisano. Tako da svima vama jos jednom hvala sto to radite besplatno.

That said. Ti si ocigledno shvatio znacenje i sadrzaj, pa vjerujem da bi i ostali. Ipak, vise bi cijenio kada bi, pored ispravljanja pravopisa, se ukljucili u diskusiju i napisali vase iskreno misljenje.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#345 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

:lol: :kiss:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#346 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by MUNAFIK »

Kad bi ovako bili zabrinuti za stvarne probleme djece i kada bi stitili djecu od stetnih uticaja narkomanskih repera i muzicara i kojekakvih influensera koji promovišu nemoralan nacina zivota kao i LGBT I TRANS propagande svima bi bilo bolje.
Ali problem je celavi lik koji govori radite, mislite, budite nezavisni, zaradjujte za sebe i svoju porodicu trenirajte svoje tijelo i svoj duh i nedopustite da vas propaganda perverznjaka uzme pod svoje itd...

User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#347 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by dale cooper »

MUNAFIK wrote: 07/03/2023 15:37 Kad bi ovako bili zabrinuti za stvarne probleme djece i kada bi stitili djecu od stetnih uticaja narkomanskih repera i muzicara i kojekakvih influensera koji promovišu nemoralan nacina zivota kao i LGBT I TRANS propagande svima bi bilo bolje.


A Tate je to moralan? :cekam: Pa lik je suštinski obični glorificirani svodnik. :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#348 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Riddle »

Parlament? Nisam znao da je tamo završio. :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50448
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#349 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by Bloo »

MUNAFIK wrote: 07/03/2023 15:37 Kad bi ovako bili zabrinuti za stvarne probleme djece i kada bi stitili djecu od stetnih uticaja narkomanskih repera i muzicara i kojekakvih influensera koji promovišu nemoralan nacina zivota kao i LGBT I TRANS propagande svima bi bilo bolje.
Ali problem je celavi lik koji govori radite, mislite, budite nezavisni, zaradjujte za sebe i svoju porodicu trenirajte svoje tijelo i svoj duh i nedopustite da vas propaganda perverznjaka uzme pod svoje itd...

I turbo folka i ZMBT!
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#350 Re: Andrew Tate ALL ABOUT

Post by madner »

Ako je seks transkacija onda nema nista sporno da covjek bude manager zenama koje zele zaraditi sto vise ali nemaju distribuciju za robu.
Post Reply