Vriska djece po kaficima i igra?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
dr_Evil
Posts: 12291
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#476 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Bloo wrote: 10/08/2022 09:03 Iko konsultirao djecjeg psihologa kao strucno lice koje poznaje razvoj djeteta?
Zvao hecime, rekli samo pazi da ne padne na glavu proci ce, hoce to kod djece :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50401
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#477 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Bloo »

dr_Evil wrote: 10/08/2022 09:04
Bloo wrote: 10/08/2022 09:03 Iko konsultirao djecjeg psihologa kao strucno lice koje poznaje razvoj djeteta?
Zvao hecime, rekli samo pazi da ne padne na glavu proci ce, hoce to kod djece :D
Mda, sta ce mahala reci. :D
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#478 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by tranquil »

GAU8 wrote: 10/08/2022 09:01
Suzie Q wrote: 10/08/2022 08:07 cak mislim da je to s nocnim strahovima faza kod vecine djece, negdje sam citala da moze biti povezano s jednom od vakcina koje se primaju u toj dobi. Kako god, ne znam kako zvuci drugima ali samim roditeljima je strasno. Da ti dijete place i vristi a ne mozes pomoci.
To svakako nema veze s temom jer na to nemas nikakvog utjecaja.
Mozda je jednostavno povezano sa samom starosnom dobi.
Zapravo vjerovatno je povezano iskljucivo sa starosnom dobi.
Naravno da je povezano sa starosnom dobi. To je jedna od mali milion "faza" kroz koje prolaze većina djece. Djeca se u tom uzrastu brzo mijenjaju, i neke promjene znaju biti neugodne, ali sve faze na kraju prođu. Dijete dakle nije bolesno kao što pričaju neznalice (koji bezobrazno optužuju roditelje za sebičnost a nemaju blage veze o čemu se radi). Što se tiče vakcina, to je tek glupost, ali moram priznati, pravo je čudo kako se na ovoj temi nisu pojavile ranije, da je ovo Facebook, bile bi već u prvih deset komentara.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12291
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#479 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Bloo wrote: 10/08/2022 09:07
dr_Evil wrote: 10/08/2022 09:04

Zvao hecime, rekli samo pazi da ne padne na glavu proci ce, hoce to kod djece :D
Mda, sta ce mahala reci. :D
E mahale me najvise strah bilo, jos ce nek neojeban da zovne socijalnu sluzbu pod optuzbom da napastujem dijete pa place ko mahnito u sred noci.
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#480 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Snake Eyes »

Bio sam u slicnim situacijama kada mi se dijete iz drugih razloga budilo i plakalo nocu. Zacehne se od plakanja...nosi ga, ninaj ga, pjevaj mu, tepaj mu, nahrani ga...nista ne pomaze. I nasao se nedojebani komsija da mi neuroticno lupa od zidove...ono smiri to deriste, sta mu radite.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#481 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

zokach wrote: 09/08/2022 22:33
Ateista wrote: 09/08/2022 22:25

Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
Jako sebicno,ljudi su dosli na odmor a ne da slusaju arlaukanje tvog djeteta.Sa bolesnom djecom se ne ide na put.
Kao prvo - dijete nije bilo bolesno, mnoga djeca prolaze kroz te faze i znaju imati nekontrolisano plakanje.
Drugo, ide se i sa bolesnom djecom na put. Hoces da kazes da roditelji sa djecom sa na primjer autizmom ili slicnim problemima ne smiju izaci iz kuce da nekom nadrkanim namcoru ne bi slucajno poremetilo odmor?
Zbog toga postoje hoteli i apartmani koji primaju djecu i oni koji ne primaju, ko je toliko osjetljiv neka trazi ovo drugo.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#482 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

moonca wrote: 09/08/2022 22:57
Ateista wrote: 09/08/2022 22:25

Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
Djeca su nepredvidiva, tako. . ako dijete plache i ne prestaje.. ima problem. svima je to jasno. ali, nije jasno da ako ti zena iz susjedne prostorije, kaze da se uznemirila, od placha. nije mogla spavati. vjerujem da joj je chak i bilo zao djeteta... niko ne voli taj plach, ti je ..hladno skinesh. zashto ?? shta je ona loshe ucinila tebi i jel' ona doprinijela uznemirenosti djeteta...
Ako si ovako napisao recenziju na bookingu.. ja bih taj apartman/ vlasnika . odabrala .. nisi ispravno postupio... :-)
Vidi, ja razumijem da je plac probudio, ali ona nije dosla da pita jeli dijete dobro vec da se zali, iako je pricala na poljskom ili nekom slicnom jeziku, to je bilo jasno. Nismo nju skinuli, pokusali joj objasniti da dijete place i da se ne moze smiriti, ali nije ok doci i kucati na vrata, hajd da dijete prica i galami, ali kad cujes da malo dijete tako place jasno je da ne mozemo nista.
Gazdarica je problem jer je iduci dan zvocala zbog toga, los review smo napisali zato sto djeca ocito nisu dobrodosla iako je pisalo da jesu, sli i zbog jos nekoliko stvari sa kojim nas je iznervirala i bila pravo bezobrazna, i nismo bili jedini, bilo je jos puno losih komentara nakon tog ljeta iako je sam apartman extra bio.
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#483 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Suzie Q »

tranquil wrote: 10/08/2022 09:07
GAU8 wrote: 10/08/2022 09:01

Mozda je jednostavno povezano sa samom starosnom dobi.
Zapravo vjerovatno je povezano iskljucivo sa starosnom dobi.
Naravno da je povezano sa starosnom dobi. To je jedna od mali milion "faza" kroz koje prolaze većina djece. Djeca se u tom uzrastu brzo mijenjaju, i neke promjene znaju biti neugodne, ali sve faze na kraju prođu. Dijete dakle nije bolesno kao što pričaju neznalice (koji bezobrazno optužuju roditelje za sebičnost a nemaju blage veze o čemu se radi). Što se tiče vakcina, to je tek glupost, ali moram priznati, pravo je čudo kako se na ovoj temi nisu pojavile ranije, da je ovo Facebook, bile bi već u prvih deset komentara.
bezveze ih spomenuh, vise u smislu rekla-kazala, a nisu se stigle prije spomenuti jer je bilo precih rasprava :lol:
u svakom slucaju, opet kazem to je nesto sasvim drugo sto ne spada u ovu temu.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#484 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

dr_Evil wrote: 10/08/2022 07:35
moonca wrote: 09/08/2022 22:57

Djeca su nepredvidiva, tako. . ako dijete plache i ne prestaje.. ima problem. svima je to jasno. ali, nije jasno da ako ti zena iz susjedne prostorije, kaze da se uznemirila, od placha. nije mogla spavati. vjerujem da joj je chak i bilo zao djeteta... niko ne voli taj plach, ti je ..hladno skinesh. zashto ?? shta je ona loshe ucinila tebi i jel' ona doprinijela uznemirenosti djeteta...
Ako si ovako napisao recenziju na bookingu.. ja bih taj apartman/ vlasnika . odabrala .. nisi ispravno postupio... :-)
Moonca pravi djecu pa ces znati o cemu covjek prica. Nocni strahovi, dozivili smo ih par puta su katastrofa, nikakvog kontakta sa djetetom ne mozes ostvariti, a dijete je potpuno zdravo, kad dodje sebi ne sjeca se nicega.

Mes cini ima smisla ona teorema o neojebanim, tamo nekome. Zasluzila je taj los review, i jos gore.
:thumbup:
Tako je, treba to proci, sto je najgore sama gazdarica je vec imala dvoje djece, trebala bi da razumije.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#485 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

GAU8 wrote: 10/08/2022 09:01
Suzie Q wrote: 10/08/2022 08:07 cak mislim da je to s nocnim strahovima faza kod vecine djece, negdje sam citala da moze biti povezano s jednom od vakcina koje se primaju u toj dobi. Kako god, ne znam kako zvuci drugima ali samim roditeljima je strasno. Da ti dijete place i vristi a ne mozes pomoci.
To svakako nema veze s temom jer na to nemas nikakvog utjecaja.
Mozda je jednostavno povezano sa samom starosnom dobi.
Zapravo vjerovatno je povezano iskljucivo sa starosnom dobi.
Jeste i sa starosnom dobi, vremenom je to postajalo sve rijedje i skroz se izgubilo nakin trece ili cetvrte godine. Sreca pa nam se nije desavalo precesto, a kod nekih zna biti puno cesce.
User avatar
Ateista
Posts: 46504
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#486 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

Suzie Q wrote: 10/08/2022 10:12
tranquil wrote: 10/08/2022 09:07

Naravno da je povezano sa starosnom dobi. To je jedna od mali milion "faza" kroz koje prolaze većina djece. Djeca se u tom uzrastu brzo mijenjaju, i neke promjene znaju biti neugodne, ali sve faze na kraju prođu. Dijete dakle nije bolesno kao što pričaju neznalice (koji bezobrazno optužuju roditelje za sebičnost a nemaju blage veze o čemu se radi). Što se tiče vakcina, to je tek glupost, ali moram priznati, pravo je čudo kako se na ovoj temi nisu pojavile ranije, da je ovo Facebook, bile bi već u prvih deset komentara.
bezveze ih spomenuh, vise u smislu rekla-kazala, a nisu se stigle prije spomenuti jer je bilo precih rasprava :lol:
u svakom slucaju, opet kazem to je nesto sasvim drugo sto ne spada u ovu temu.
Ne spada diretktno u temu, to se slazem, ali opet pokazuje koliko ima netolerantnih ljudi kad su djeca u pitanju.
Sa druge strane ima i roditelja koje zaboli neka stvar sta im dijete radi i da li koga ometa, da li je to vrijeme i mjesto za djecu i slicno.
Mene recimo nervira kad vidim u 10 ili 11 sati navece da ljudi vodaju malu djecu od par godina po kaficima i slicno, kada im je realno vrijeme za spavanje i logicno je da ce takva djeca biti umorna i kenjkava.
broj dva
Posts: 4534
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#487 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by broj dva »

Blixen wrote: 09/08/2022 10:11
dr_Evil wrote: 09/08/2022 10:07

Iskreno dobro si prosao, ja nemam probleme da trpim uvrede od balkanskih seljacina na svoj racun, cak mi je i zabavno gledati nekad te slabe kompleksase kako svoje neuspjehe iskazuju agresivnoscu, ali na djecu sam slab, vjerovatno bih te viljuskom u oko.

Ima finih nacina da kazes nekome da malo djecu stavi pod konac.
Kažem neko bi nekoga ubio
Ja sa svojih 101 Kg mišića nisam nikad dobio batine
Lud sam potpuno a često i nosim oružje
Volio bih da recimo kreneš na mene tom viljuškom
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
I Zenica je za ljude
Nije svako u Zenici zbog pljačke banke
Neko ženu zadavio
Neko nekom ocu čije kopile urla u restoranu poizbijao sve zube
Nadam de da je neka niskokvalitetna satira ali znajući kskvih paćenika ima...
broj dva
Posts: 4534
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#488 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by broj dva »

tranquil wrote: 10/08/2022 09:07
GAU8 wrote: 10/08/2022 09:01

Mozda je jednostavno povezano sa samom starosnom dobi.
Zapravo vjerovatno je povezano iskljucivo sa starosnom dobi.
Naravno da je povezano sa starosnom dobi. To je jedna od mali milion "faza" kroz koje prolaze većina djece. Djeca se u tom uzrastu brzo mijenjaju, i neke promjene znaju biti neugodne, ali sve faze na kraju prođu. Dijete dakle nije bolesno kao što pričaju neznalice (koji bezobrazno optužuju roditelje za sebičnost a nemaju blage veze o čemu se radi). Što se tiče vakcina, to je tek glupost, ali moram priznati, pravo je čudo kako se na ovoj temi nisu pojavile ranije, da je ovo Facebook, bile bi već u prvih deset komentara.
Da se to lječiti ezoteričnim uljima :D
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#489 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Suzie Q »

Ateista wrote: 10/08/2022 10:18
Suzie Q wrote: 10/08/2022 10:12
bezveze ih spomenuh, vise u smislu rekla-kazala, a nisu se stigle prije spomenuti jer je bilo precih rasprava :lol:
u svakom slucaju, opet kazem to je nesto sasvim drugo sto ne spada u ovu temu.
Ne spada diretktno u temu, to se slazem, ali opet pokazuje koliko ima netolerantnih ljudi kad su djeca u pitanju.
Sa druge strane ima i roditelja koje zaboli neka stvar sta im dijete radi i da li koga ometa, da li je to vrijeme i mjesto za djecu i slicno.
Mene recimo nervira kad vidim u 10 ili 11 sati navece da ljudi vodaju malu djecu od par godina po kaficima i slicno, kada im je realno vrijeme za spavanje i logicno je da ce takva djeca biti umorna i kenjkava.
iskreno u to vrijeme djeci nije mjesto ni u parku ni na igralistu i sto se toga tice, imam osjecaj da nekim roditeljima odgovara da su djeca sto duze budna, da bi ujutro mogli duze spavati. Moja djeca su od rodjenja "postavljena" tako da je sad 20-20:30h zadnja granica a i to se pomicalo kako su rasli. Jest da su ujutro na nogama u 7 ali sve ima svoju cijenu.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12291
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#490 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Suzie Q wrote: 10/08/2022 10:46
iskreno u to vrijeme djeci nije mjesto ni u parku ni na igralistu i sto se toga tice, imam osjecaj da nekim roditeljima odgovara da su djeca sto duze budna, da bi ujutro mogli duze spavati. Moja djeca su od rodjenja "postavljena" tako da je sad 20-20:30h zadnja granica a i to se pomicalo kako su rasli. Jest da su ujutro na nogama u 7 ali sve ima svoju cijenu.
Kod nas ista stvar, ko u vojsci, 20-20:30, ustajanje u 7. Zato svake nedjelje psujem sam sebi kad ulete u 6:30 u sobu :D
sale07
Posts: 1283
Joined: 18/05/2018 12:28

#491 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by sale07 »

Tananarive wrote: 09/08/2022 11:11
dr_Evil wrote: 09/08/2022 11:08

Nalazim se ponekad, kao i vecina roditelja. Nije normalno ni dijete koje suti i pristaje na sve sta mu se servira, i to spada u red poremecaja. ABd i ATd dobit ces male drekavace i sam(ili usvojiti), pa ces da vidis kako je.
curica punoljetna 18 i kusur malac 15 i po, othranio nikad beknuli nisu kad sam vani, nisu ni kod kuće, nikad tukao nisam, ali se znalo i zna ko koga hrani odijeva oblači i grije...
Hajd sto lazes nas, al sto lazes sebe :D
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#492 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Snake Eyes »

Zaboravio je reci da mu se djeca zovu Fikus i Eukaliptus.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12291
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#493 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Ovo je bilo u rangu, dobar je memo
zokach
Posts: 21
Joined: 06/08/2022 21:33

#494 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by zokach »

Ateista wrote: 10/08/2022 10:03
zokach wrote: 09/08/2022 22:33
Jako sebicno,ljudi su dosli na odmor a ne da slusaju arlaukanje tvog djeteta.Sa bolesnom djecom se ne ide na put.
Kao prvo - dijete nije bilo bolesno, mnoga djeca prolaze kroz te faze i znaju imati nekontrolisano plakanje.
Drugo, ide se i sa bolesnom djecom na put. Hoces da kazes da roditelji sa djecom sa na primjer autizmom ili slicnim problemima ne smiju izaci iz kuce da nekom nadrkanim namcoru ne bi slucajno poremetilo odmor?
Zbog toga postoje hoteli i apartmani koji primaju djecu i oni koji ne primaju, ko je toliko osjetljiv neka trazi ovo drugo.
Idu normalno samo se to naglasi pri rezervaciji da znaju gdje ce da vas smjeste jer tu su tu dosli mnogi da se odmore i nema im pravo niko remetiti mir.Za to su platili.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#495 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by tranquil »

zokach wrote: 10/08/2022 12:47
Ateista wrote: 10/08/2022 10:03
Kao prvo - dijete nije bilo bolesno, mnoga djeca prolaze kroz te faze i znaju imati nekontrolisano plakanje.
Drugo, ide se i sa bolesnom djecom na put. Hoces da kazes da roditelji sa djecom sa na primjer autizmom ili slicnim problemima ne smiju izaci iz kuce da nekom nadrkanim namcoru ne bi slucajno poremetilo odmor?
Zbog toga postoje hoteli i apartmani koji primaju djecu i oni koji ne primaju, ko je toliko osjetljiv neka trazi ovo drugo.
Idu normalno samo se to naglasi pri rezervaciji da znaju gdje ce da vas smjeste jer tu su tu dosli mnogi da se odmore i nema im pravo niko remetiti mir.Za to su platili.
Dijete nije bilo bolesno, nema šta da naglašava. Ako su dozvoljena djeca, onda su dozvoljena djeca, nema priče, i svi onda znaju da su takve stvari moguće. čovjek je u pravu.
zokach
Posts: 21
Joined: 06/08/2022 21:33

#496 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by zokach »

Ateista wrote: 10/08/2022 10:10 Vidi, ja razumijem da je plac probudio, ali ona nije dosla da pita jeli dijete dobro vec da se zali, iako je pricala na poljskom ili nekom slicnom jeziku, to je bilo jasno. Nismo nju skinuli, pokusali joj objasniti da dijete place i da se ne moze smiriti, ali nije ok doci i kucati na vrata, hajd da dijete prica i galami, ali kad cujes da malo dijete tako place jasno je da ne mozemo nista.
Gazdarica je problem jer je iduci dan zvocala zbog toga, los review smo napisali zato sto djeca ocito nisu dobrodosla iako je pisalo da jesu, sli i zbog jos nekoliko stvari sa kojim nas je iznervirala i bila pravo bezobrazna, i nismo bili jedini, bilo je jos puno losih komentara nakon tog ljeta iako je sam apartman extra bio.
Zbog cega bi tamo neka Poljakinja dosla da se raspituje oko tvog djeteta i zdravlja,nit si joj rod nit pomozi Bog?Zenu si ti bio duzan obavjestit i izvinut joj se na toj situaciji a ne ocekivat da se ona tebi izvinjava i da vas po ramenu tapse.
zokach
Posts: 21
Joined: 06/08/2022 21:33

#497 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by zokach »

tranquil wrote: 10/08/2022 12:48
zokach wrote: 10/08/2022 12:47

Idu normalno samo se to naglasi pri rezervaciji da znaju gdje ce da vas smjeste jer tu su tu dosli mnogi da se odmore i nema im pravo niko remetiti mir.Za to su platili.
Dijete nije bilo bolesno, nema šta da naglašava. Ako su dozvoljena djeca, onda su dozvoljena djeca, nema priče, i svi onda znaju da su takve stvari moguće. čovjek je u pravu.
Kod zdrave djece se to ne desava da u po noci arlaucu bez razloga, izvini ali grijesis.
no_sikiriki
Posts: 17053
Joined: 11/12/2012 13:21

#498 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by no_sikiriki »

zokach wrote: 10/08/2022 12:51
tranquil wrote: 10/08/2022 12:48

Dijete nije bilo bolesno, nema šta da naglašava. Ako su dozvoljena djeca, onda su dozvoljena djeca, nema priče, i svi onda znaju da su takve stvari moguće. čovjek je u pravu.
Kod zdrave djece se to ne desava da u po noci arlaucu bez razloga, izvini ali grijesis.
Pričaš gluposti.
Više ljudi se javilo na temi i reklo da su i njihova djeca imala noćne more. Tako i moje. Nisu bili bolesni.
I to nije nešto što se može predviditi - je li predlažeš da se neko odrekne godišnjeg odmora, jer se MOŽE desiti da dijete zaplače u toku noći?
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#499 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by tranquil »

zokach wrote: 10/08/2022 12:51
tranquil wrote: 10/08/2022 12:48

Dijete nije bilo bolesno, nema šta da naglašava. Ako su dozvoljena djeca, onda su dozvoljena djeca, nema priče, i svi onda znaju da su takve stvari moguće. čovjek je u pravu.
Kod zdrave djece se to ne desava da u po noci arlaucu bez razloga, izvini ali grijesis.
Ako ti je već nekoliko ljudi s djecom reklo da je to stvarna i normalna pojava, take a hint.
zokach
Posts: 21
Joined: 06/08/2022 21:33

#500 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by zokach »

no_sikiriki wrote: 10/08/2022 12:54
zokach wrote: 10/08/2022 12:51
Kod zdrave djece se to ne desava da u po noci arlaucu bez razloga, izvini ali grijesis.
Pričaš gluposti.
Više ljudi se javilo na temi i reklo da su i njihova djeca imala noćne more. Tako i moje. Nisu bili bolesni.
I to nije nešto što se može predviditi - je li predlažeš da se neko odrekne godišnjeg odmora, jer se MOŽE desiti da dijete zaplače u toku noći?
Nema potrebe za takvom komunikacijom,ako si se pronasla nije moja stvar.Ne mora se niko nicega odricati samo ne treba biti sebican i ako neko dodje vec kod tebe na vrata zbog tvog problema ljudski je izvinuti se jer dosao si u odmaraliste a nisi između svoja 4 zida da mozes radit sta hoces kad ti volja i sta ti volja,mada ni tada ne mozes jer postoji kucni red i ako pravis belaje komsija ti moze zvati policiju.
Post Reply