Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Dr Kova
Posts: 14576
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#26 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by Dr Kova »

namiami wrote: 20/01/2022 12:59 Evo ti konkretan savjet

:gunjastajl:

ili :izet:

ili jos bolje :gunjastajl: :izet: :gunjastajl:
Ovo je definitivno najbolji savjet
RtrnOfSalisbury
Posts: 3575
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#27 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by RtrnOfSalisbury »

bas sam razmisljo o ovi problem i mislim da ne bi podizo temzije, nego vise prijateljski i kulturno bi odgovorio: ooooooj dzesi hodjaaa, imal posla u tebe, hocemol na olimpijske :thumbup:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#28 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by ZyzzSar »

burazeru, oko cega se ti brines i trazis savjete, ti nisi dobar nikako al et nek ti bude :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26693
Joined: 16/07/2010 13:49

#29 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by medvjed23 »

Optimalna reakcija sastoji se od niza pažljivo odabranih i pametno tempiranih objava na Facebooku. Prvo: "Dušmani šic-šic!" Zatim: "Ljubomorne duše mogu da ga puše!" Potom: "Baci me vukovima i vratiću se kao vođa čopora!" Svaku od objava propratiti selfijem sa dakfejsom i repetiranom obrvom koja jasno naglašava superiornost...
Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#30 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by moonca »

:hm: .. zasto bash izabra hodzu.. da ocrni... nikako ne ide uz karekter istog....

.. inace . cijela pricha, kao da je prepisana s nekog mediteranskog bloga.. tinejdzera s kapicom... :wink: :zoka: ' mi jadni, niko nas ne voli' itd....
dimsum
Posts: 3
Joined: 20/01/2022 07:01

#31 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by dimsum »

moonca wrote: 22/01/2022 00:21 :hm: .. zasto bash izabra hodzu.. da ocrni... nikako ne ide uz karekter istog....

.. inace . cijela pricha, kao da je prepisana s nekog mediteranskog bloga.. tinejdzera s kapicom... :wink: :zoka: ' mi jadni, niko nas ne voli' itd....
Blago tebi jarane kad imas vremena da citas mediteranske blogove tinejdzera s kapicom (sta god to znacilo) :roll:
moonca wrote: 22/01/2022 00:21 :hm: .. zasto bash izabra hodzu.. da ocrni... nikako ne ide uz karekter istog....
Lol
Nisam ja izabrao hodzu, nego je hodza izabrao mene....
A sto se tice da li takve stvari idu uz karakter hodze... potpuno si u krivu, jer svoj komentar baziras na premisi da je karakter hodze=nuzno dobar karakter, drugim rijecima da je svako ko je hodza nuzno osoba dobrog i cvrstog karaktera. Imam vijesti za tebe, hodze su takodje ljudi i kao takvima im se karakter ne mora mnogo razlikovati od motorcikliste, ljekara, vozaca, profesora... drugim rjecima, moze biti i dobar i los.

Ovaj iz mog primjera je, konkretno, smece.
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#32 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by nepass1 »

Ljudi ce ti uvjek biti ljubimorni, da na lutriji sibicu osvojis bice prica para na paru us na fukaru itd

Rijetko ces u zivotu sresti nekog da ce se istinski radovati nekom tvom uspjehu, kupovini, bilo cemu.

Znam po sebi, ja sam sa 14 godina prvi put radio, radio ljeti na raspustu na autopraonici, pa sam radio po podrumima pica, teglinjao, istovarao kamione. Eh kad sam dobio solidan posao, sa finom platom odjednom "raja" ma ja sve se suti a posao se dobio. Isto kao da sam u telekomu, elektroprivredi ili kakvom ministarstvu poceo raditi.
A kad sam '96 prao dijaspori auta i cekao hoce li ko dvije marke baksisa baciti niko se nije pitao otkud mu posao.

Znas svoje, furaj svoje...
mishic
Posts: 6071
Joined: 28/04/2011 16:29

#33 Re: Potreban savjet: kako se nositi sa primitivnim i ljubomornim okruzenjem

Post by mishic »

Frustriranim osobama svašta smeta. A problem je zapravo u ličnoj frustraciji.
Koliko god se trudio da u ovom primjeru nađem umišljenu ljubomoru ne vidim je.
Danas nekome ponuditi posao i zaradu je premija. Ali eto nekoga to uvrijedi i ponizi. U tome vidi ljubomoru! Kakvu? Na Što?
Ni u hodžinom primjeru ne vidim nikakvu dozu ni ljubomore ni zavisi.

Ima ljudi koji postanu puni sebe pa u svemu oko sebe vide opasnost. A zapravo oni tako postaju opasni.
Post Reply