Povorka ponosa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2626 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 27/09/2021 20:43
S4mpion wrote: 27/09/2021 14:51

Prema LGBT politici, ti si već homofob, jer nemaš pravo da se ne slažeš. Ako se ne slažeš, ti mrziš homoseksualce i sve koji su drugačiji od tebe. LGBT politika ti ne ostavlja drugi izlaz, nego da razmišljaš u potpunosti kao i oni. Gdje si vidio da LGBT politika prihvata bilo kakve kritike, pa čak i one osnovane?

To je čitava jedna politika, sa gomilom prljave propagande. Ravnati LGBT populaciju sa organizatorima i učesnicima povorke je identično tome da Bošnjake ravnaš sa SDA strankom.

Što se tiče brnjica, nije to nikakav fetiš, nego politika nametanja. Njemu nije dovoljno da brnjicu nosa po kući, on hoće pravo da ga se smatra psom, on hoće da ga društvo smatra psom. Već su se izborili za pravo da jedan muškarac u društvu biva prihvaćen kao žena, a to je bolesno ponašanje, karakteristično za bolesno društvo, a LGBT propaganda nikada nije oprala ruke od tih sranja, nego podržavaju sve redom.
LGBT politika nema bas 100% usaglasen stav u cijelom svijetu, postoje razna LGBT udruzenja te se neke stvari vjerovatno i razlikuju, kao sto se i pojedinci znacajno razlikuju. Stoji to da oni neki od njih znaju biti iskljucivi i da sa nekim stvarima pretjeruju u smislu da ako se ne slazes sa nekim njihovim tvrdnjama da ce te smatrati homofobom i slicno, mozda je i to posljedica diskriminacije, tesko je reci, ali naravno da ima stvari gdje se malo pretjeruje. I pored toga, smatram da imaju pravo da se bore za svoja prava i tu ih podrzavam, iako nisam bio na samoj paradi i nesto bas i nemam namjeru jer nisam dio toga ni na koji nacin.

Opet brnjice i slicne stvari mijesas sa LGBT populacijom iako nije iskljucivo vezano za njih. Nisam jos cuo da neko hoce da bude pas, to je uglavnom vezano za sado mazo igrice koje i strait osobe praktikuju. Tacno je da su se izborili u nekim drzavama da neko ko je rodjen kao musko bude prihvacen kao zensko i slicno, i to je OK zato sto se neki ljudi stvarno rode u pogresnom tijelu. Zasto je tako ne znam, samo ti kazem da probas zamisliti kako je i da to nije ni malo jednostavno. Nisu to neki hirevi kako neki misle, ljudi se stvarno drugacije osjecaju i jedini nacin da vode ispunjen zivot je da pocnu da se ponasaju onako kako se osjecaju, a za to im je nekad potrebna podrska okoline, porodice, drzave i slicno, ovdje je na zalost uglavnom nemaju. Neki se samo pocnu ponasati i oblaciti onako kako se osjecaju i to im je dovoljno, nekima nije i rade hormonalne terapije, promjenu spola i slicno, sve su to nacini na koji ti ljudi pokusavaju imati normalan i ispunjen zivot i nema razloga da to bilo koga od nas ugrozava, niko nas ne tjera da budemo u vezi sa transrodnom osobom da bi nam to trebalo smetati, treba pustiti ljude da vode svoj zivot.
LGBT politike imaju različitosti, ali su po pitanju isključivosti identične - ti si homofob i nemaš druge solucije.

Što se tiče brnjica, to je bolesno i neprihvatljivo ponašanje koje veze nema sa igricama, izašao si na ulicu i glumiš psa?

Je li trebamo čekati kada će nam djeca dolaziti kući krvava zato što je neki čiko odlučio biti pas i ujedati ljude uokolo? U tom slučaju, on može i opljačkati banku, ali mu ne možeš sudit', jer on je pas? Ako umisli da je medvjed, pa pobije 10ak ljudi, on je medvjed, nema smisla suditi mu? Šta ako autom zgazim psa?

To je taj apsurd koji vodi ka urušavanju društva, apsurd protiv kojeg se itekako ima smisla boriti.

Okrenite se nauci, previše ste se udaljili.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2627 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 27/09/2021 21:10
Ateista wrote: 27/09/2021 20:43
LGBT politika nema bas 100% usaglasen stav u cijelom svijetu, postoje razna LGBT udruzenja te se neke stvari vjerovatno i razlikuju, kao sto se i pojedinci znacajno razlikuju. Stoji to da oni neki od njih znaju biti iskljucivi i da sa nekim stvarima pretjeruju u smislu da ako se ne slazes sa nekim njihovim tvrdnjama da ce te smatrati homofobom i slicno, mozda je i to posljedica diskriminacije, tesko je reci, ali naravno da ima stvari gdje se malo pretjeruje. I pored toga, smatram da imaju pravo da se bore za svoja prava i tu ih podrzavam, iako nisam bio na samoj paradi i nesto bas i nemam namjeru jer nisam dio toga ni na koji nacin.

Opet brnjice i slicne stvari mijesas sa LGBT populacijom iako nije iskljucivo vezano za njih. Nisam jos cuo da neko hoce da bude pas, to je uglavnom vezano za sado mazo igrice koje i strait osobe praktikuju. Tacno je da su se izborili u nekim drzavama da neko ko je rodjen kao musko bude prihvacen kao zensko i slicno, i to je OK zato sto se neki ljudi stvarno rode u pogresnom tijelu. Zasto je tako ne znam, samo ti kazem da probas zamisliti kako je i da to nije ni malo jednostavno. Nisu to neki hirevi kako neki misle, ljudi se stvarno drugacije osjecaju i jedini nacin da vode ispunjen zivot je da pocnu da se ponasaju onako kako se osjecaju, a za to im je nekad potrebna podrska okoline, porodice, drzave i slicno, ovdje je na zalost uglavnom nemaju. Neki se samo pocnu ponasati i oblaciti onako kako se osjecaju i to im je dovoljno, nekima nije i rade hormonalne terapije, promjenu spola i slicno, sve su to nacini na koji ti ljudi pokusavaju imati normalan i ispunjen zivot i nema razloga da to bilo koga od nas ugrozava, niko nas ne tjera da budemo u vezi sa transrodnom osobom da bi nam to trebalo smetati, treba pustiti ljude da vode svoj zivot.
LGBT politike imaju različitosti, ali su po pitanju isključivosti identične - ti si homofob i nemaš druge solucije.

Što se tiče brnjica, to je bolesno i neprihvatljivo ponašanje koje veze nema sa igricama, izašao si na ulicu i glumiš psa?

Je li trebamo čekati kada će nam djeca dolaziti kući krvava zato što je neki čiko odlučio biti pas i ujedati ljude uokolo? U tom slučaju, on može i opljačkati banku, ali mu ne možeš sudit', jer on je pas? Ako umisli da je medvjed, pa pobije 10ak ljudi, on je medvjed, nema smisla suditi mu? Šta ako autom zgazim psa?

To je taj apsurd koji vodi ka urušavanju društva, apsurd protiv kojeg se itekako ima smisla boriti.

Okrenite se nauci, previše ste se udaljili.
Nije mi bitno, neka me proglase homofobom, ja i dalje smatram da je njihova borba za praba ispravna i podrzavam ih.

Opet kazem, brnjice nemaju veze sa tim, cak i da ima to je necije pravo da misli da je pas, nikad nisam cuo da se to moze ozvaniciti niti da se za to bore. Ako nekog ugrize odgovarace zakonski kao i svako drugi, tako da je ta prica nidje veze. Dok me ne ujeda i ne napada, neka misli sta god hoce da je, ni na koji nacin to ne urusava drustvo.

Sta cemo sa ljudima koji su nesretni zbog soola ili seksualne orjentacije, sta predlazes da urade?
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2628 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 27/09/2021 16:09
Ateista wrote: 27/09/2021 16:06

Pogledaj moj post prije par stranica vezan za pedofiliju, tu sam objasnio puno toga i koje su sustinske razlike.
Za ostalo kasnije odgovorim, nemam sad vremena.
Nije problem u razlikama, problem je u negiranju sličnosti, koje definitivno postoje.

Porediti nije isto što i izjednačiti, miješamo osnovne pojmove.
Jedina slicnost je sto se i jedno i drugo smatra sexualnom orjentacijom, ali tu zavrsava svaka slicnost, jer ako jedni praktikuju svoje sklonosti to nikog ne ugrozava jer su u pitanju odrasle osobe koje daju pristanak, a drugi to moraju raditi sa djecom sto je zakonski kaznjivo u svim drzavama koliko znam, zato sto djeca nisu dovoljno zrela da mogu dati pristanak na tako nesto i to se smatra zlostavljanjem.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2629 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 28/09/2021 08:14
S4mpion wrote: 27/09/2021 21:10

LGBT politike imaju različitosti, ali su po pitanju isključivosti identične - ti si homofob i nemaš druge solucije.

Što se tiče brnjica, to je bolesno i neprihvatljivo ponašanje koje veze nema sa igricama, izašao si na ulicu i glumiš psa?

Je li trebamo čekati kada će nam djeca dolaziti kući krvava zato što je neki čiko odlučio biti pas i ujedati ljude uokolo? U tom slučaju, on može i opljačkati banku, ali mu ne možeš sudit', jer on je pas? Ako umisli da je medvjed, pa pobije 10ak ljudi, on je medvjed, nema smisla suditi mu? Šta ako autom zgazim psa?

To je taj apsurd koji vodi ka urušavanju društva, apsurd protiv kojeg se itekako ima smisla boriti.

Okrenite se nauci, previše ste se udaljili.
Nije mi bitno, neka me proglase homofobom, ja i dalje smatram da je njihova borba za praba ispravna i podrzavam ih.

Opet kazem, brnjice nemaju veze sa tim, cak i da ima to je necije pravo da misli da je pas, nikad nisam cuo da se to moze ozvaniciti niti da se za to bore. Ako nekog ugrize odgovarace zakonski kao i svako drugi, tako da je ta prica nidje veze. Dok me ne ujeda i ne napada, neka misli sta god hoce da je, ni na koji nacin to ne urusava drustvo.

Sta cemo sa ljudima koji su nesretni zbog soola ili seksualne orjentacije, sta predlazes da urade?
Ne radi se o pravima i o tome šta ko misli za sebe, već o onome što taj bolesnik nameće društvu. Muškarac je upravo ušao u kavez i premlatio ženu, uz gromoglasne aplauze, zato što je tretiran kao žena.

Šta ćemo ako odrasli muškarac opljačka banku, a onda prizna da je pas? Ne može se suditi psu. Šta ćemo ako prizna da je petogodišnjak? Kako suditi djetetu?
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2630 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 28/09/2021 08:24
S4mpion wrote: 27/09/2021 16:09

Nije problem u razlikama, problem je u negiranju sličnosti, koje definitivno postoje.

Porediti nije isto što i izjednačiti, miješamo osnovne pojmove.
Jedina slicnost je sto se i jedno i drugo smatra sexualnom orjentacijom, ali tu zavrsava svaka slicnost, jer ako jedni praktikuju svoje sklonosti to nikog ne ugrozava jer su u pitanju odrasle osobe koje daju pristanak, a drugi to moraju raditi sa djecom sto je zakonski kaznjivo u svim drzavama koliko znam, zato sto djeca nisu dovoljno zrela da mogu dati pristanak na tako nesto i to se smatra zlostavljanjem.
Vidiš da su itekako uporedive, pogriješio si tvrdeći suprotno.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2631 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 13:50
Ateista wrote: 28/09/2021 08:24
Jedina slicnost je sto se i jedno i drugo smatra sexualnom orjentacijom, ali tu zavrsava svaka slicnost, jer ako jedni praktikuju svoje sklonosti to nikog ne ugrozava jer su u pitanju odrasle osobe koje daju pristanak, a drugi to moraju raditi sa djecom sto je zakonski kaznjivo u svim drzavama koliko znam, zato sto djeca nisu dovoljno zrela da mogu dati pristanak na tako nesto i to se smatra zlostavljanjem.
Vidiš da su itekako uporedive, pogriješio si tvrdeći suprotno.
nisu uporedive nikako jer se homoseksualnost odnosi samo na istospolne osobe a pedofilija nema tih "problema" a i vecinom pedofili su oni koji napadaju male djevojcice a ne izricito djecake
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2632 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

foxlife wrote: 28/09/2021 13:55
S4mpion wrote: 28/09/2021 13:50

Vidiš da su itekako uporedive, pogriješio si tvrdeći suprotno.
nisu uporedive nikako jer se homoseksualnost odnosi samo na istospolne osobe a pedofilija nema tih "problema" a i vecinom pedofili su oni koji napadaju male djevojcice a ne izricito djecake
Zapravo si pogriješio u svemu što si napisao. :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2633 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 13:58
foxlife wrote: 28/09/2021 13:55

nisu uporedive nikako jer se homoseksualnost odnosi samo na istospolne osobe a pedofilija nema tih "problema" a i vecinom pedofili su oni koji napadaju male djevojcice a ne izricito djecake
Zapravo si pogriješio u svemu što si napisao. :mrgreen:
nisam ja uopste pogrijesio nego ti ne kontas ili neces da prihvatis cinjenicu
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2634 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

foxlife wrote: 28/09/2021 13:59
S4mpion wrote: 28/09/2021 13:58

Zapravo si pogriješio u svemu što si napisao. :mrgreen:
nisam ja uopste pogrijesio nego ti ne kontas ili neces da prihvatis cinjenicu
Opet istu priču guslaš svakome s kim razmijeniš par postova. :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2635 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 14:07
foxlife wrote: 28/09/2021 13:59

nisam ja uopste pogrijesio nego ti ne kontas ili neces da prihvatis cinjenicu
Opet istu priču guslaš svakome s kim razmijeniš par postova. :mrgreen:
pa zato jer je to cinjenica koju neces da prihvatis
jbg ili ti je zica pregorila ili neces da priznas da si u krivu
jbg jebeno je biti homofob kad znas da je to pogresno
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2636 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 28/09/2021 13:49
Ateista wrote: 28/09/2021 08:14

Nije mi bitno, neka me proglase homofobom, ja i dalje smatram da je njihova borba za praba ispravna i podrzavam ih.

Opet kazem, brnjice nemaju veze sa tim, cak i da ima to je necije pravo da misli da je pas, nikad nisam cuo da se to moze ozvaniciti niti da se za to bore. Ako nekog ugrize odgovarace zakonski kao i svako drugi, tako da je ta prica nidje veze. Dok me ne ujeda i ne napada, neka misli sta god hoce da je, ni na koji nacin to ne urusava drustvo.

Sta cemo sa ljudima koji su nesretni zbog soola ili seksualne orjentacije, sta predlazes da urade?
Ne radi se o pravima i o tome šta ko misli za sebe, već o onome što taj bolesnik nameće društvu. Muškarac je upravo ušao u kavez i premlatio ženu, uz gromoglasne aplauze, zato što je tretiran kao žena.

Šta ćemo ako odrasli muškarac opljačka banku, a onda prizna da je pas? Ne može se suditi psu. Šta ćemo ako prizna da je petogodišnjak? Kako suditi djetetu?
Naravno da se radi o pravima, ne mogu u bolnici posjetiti partnera sa kojim dijele zivot, ne smiju prosetati zagrljeni gradom i slicno. Vec sam rekao da je samo premlacivanje druge osobe da bi zabavio druge bolesno za sebe, nevezano za spol.

Ovo drugo bas lupas, niti lgbt trazi da se neko prizna da je pas niti se moze tako nesto zakonski regulisati. Da bi te tretirali kao dijete za to treba medicinski nalaz mentalne retardacije i tada imas mnoga ogranicenja, imas staratelja koji je odgovoran i slicno, i opet ni to nema veze sa lgbt.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2637 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 28/09/2021 13:50
Ateista wrote: 28/09/2021 08:24
Jedina slicnost je sto se i jedno i drugo smatra sexualnom orjentacijom, ali tu zavrsava svaka slicnost, jer ako jedni praktikuju svoje sklonosti to nikog ne ugrozava jer su u pitanju odrasle osobe koje daju pristanak, a drugi to moraju raditi sa djecom sto je zakonski kaznjivo u svim drzavama koliko znam, zato sto djeca nisu dovoljno zrela da mogu dati pristanak na tako nesto i to se smatra zlostavljanjem.
Vidiš da su itekako uporedive, pogriješio si tvrdeći suprotno.
Sve je uporedivo, i ti se mozes porediti sa pedofilima jer si pripadnik ljudske vrste i slicno... govorimo o sustinskim stvarima koje su razlika, i opet kljucna stvar - lgbt se ne zalaze za prava pedofila i zlostavljaca i to ni jedna drzava nikad nece dozvoliti i legalizovati.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2638 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 28/09/2021 14:57
S4mpion wrote: 28/09/2021 13:49

Ne radi se o pravima i o tome šta ko misli za sebe, već o onome što taj bolesnik nameće društvu. Muškarac je upravo ušao u kavez i premlatio ženu, uz gromoglasne aplauze, zato što je tretiran kao žena.

Šta ćemo ako odrasli muškarac opljačka banku, a onda prizna da je pas? Ne može se suditi psu. Šta ćemo ako prizna da je petogodišnjak? Kako suditi djetetu?
Naravno da se radi o pravima, ne mogu u bolnici posjetiti partnera sa kojim dijele zivot, ne smiju prosetati zagrljeni gradom i slicno. Vec sam rekao da je samo premlacivanje druge osobe da bi zabavio druge bolesno za sebe, nevezano za spol.

Ovo drugo bas lupas, niti lgbt trazi da se neko prizna da je pas niti se moze tako nesto zakonski regulisati. Da bi te tretirali kao dijete za to treba medicinski nalaz mentalne retardacije i tada imas mnoga ogranicenja, imas staratelja koji je odgovoran i slicno, i opet ni to nema veze sa lgbt.
Kakav nalaz je potreban ovom muškarcu koji je pretukao ženu u kavezu? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena?

Kakav nalaz je potreban onom muškarcu koji je pobijedio žene na takmičenju u dizanju tegova? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena? LGBT traži da se ljudi prihvate onako kako se oni osjećaju, nema veze koliko njihovi zahtjevi bolesni bili.

Budući da nema ništa bolesno u dizanju tegova, očigledno je da se samo izvlačiš.

LGBT politika je politika nametanja, nikako politika prihvatanja drugačijeg.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2639 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

foxlife wrote: 28/09/2021 13:55
S4mpion wrote: 28/09/2021 13:50

Vidiš da su itekako uporedive, pogriješio si tvrdeći suprotno.
nisu uporedive nikako jer se homoseksualnost odnosi samo na istospolne osobe a pedofilija nema tih "problema" a i vecinom pedofili su oni koji napadaju male djevojcice a ne izricito djecake
Kod pedofila zlostavljaca jeste cest slucaj da su zrtve djecaci, ali opet ne zato sto su oni homoseksualci, takvi najcesce imaju privlacnost prema dobi a ne spolu, tako da to nema veze sa homoseksualizmom.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2640 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 28/09/2021 15:02
Ateista wrote: 28/09/2021 14:57

Naravno da se radi o pravima, ne mogu u bolnici posjetiti partnera sa kojim dijele zivot, ne smiju prosetati zagrljeni gradom i slicno. Vec sam rekao da je samo premlacivanje druge osobe da bi zabavio druge bolesno za sebe, nevezano za spol.

Ovo drugo bas lupas, niti lgbt trazi da se neko prizna da je pas niti se moze tako nesto zakonski regulisati. Da bi te tretirali kao dijete za to treba medicinski nalaz mentalne retardacije i tada imas mnoga ogranicenja, imas staratelja koji je odgovoran i slicno, i opet ni to nema veze sa lgbt.
Kakav nalaz je potreban ovom muškarcu koji je pretukao ženu u kavezu? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena?

Kakav nalaz je potreban onom muškarcu koji je pobijedio žene na takmičenju u dizanju tegova? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena? LGBT traži da se ljudi prihvate onako kako se oni osjećaju, nema veze koliko njihovi zahtjevi bolesni bili.

Budući da nema ništa bolesno u dizanju tegova, očigledno je da se samo izvlačiš.

LGBT politika je politika nametanja, nikako politika prihvatanja drugačijeg.
Za tah primjer dizanja tegova ne vidim nista bolesno tu, samo nije fer prema drugim ucesnicama, cudi me da to pravila sporta dozvoljavaju i sa tim se ne slazem, ali ne vidim nista bolesno u tome sto se neki muskarac osjeca kao zensko i sto je priznat tako ako ce zbog toga biti sretniji/sretnija u zivotu.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2641 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

Ateista wrote: 28/09/2021 15:13
foxlife wrote: 28/09/2021 13:55

nisu uporedive nikako jer se homoseksualnost odnosi samo na istospolne osobe a pedofilija nema tih "problema" a i vecinom pedofili su oni koji napadaju male djevojcice a ne izricito djecake
Kod pedofila zlostavljaca jeste cest slucaj da su zrtve djecaci, ali opet ne zato sto su oni homoseksualci, takvi najcesce imaju privlacnost prema dobi a ne spolu, tako da to nema veze sa homoseksualizmom.
nisu cest slucaj djecaci al ih ima naravno jer im je to najlakse dostupno da kazem pa je zato djecak a ne djevojcica
i naravno da nema veze sa homoseksualizmom nego jednostavno ga privlaci dijete kao sto si i sam napisao
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2642 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 28/09/2021 15:17
S4mpion wrote: 28/09/2021 15:02

Kakav nalaz je potreban ovom muškarcu koji je pretukao ženu u kavezu? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena?

Kakav nalaz je potreban onom muškarcu koji je pobijedio žene na takmičenju u dizanju tegova? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena? LGBT traži da se ljudi prihvate onako kako se oni osjećaju, nema veze koliko njihovi zahtjevi bolesni bili.

Budući da nema ništa bolesno u dizanju tegova, očigledno je da se samo izvlačiš.

LGBT politika je politika nametanja, nikako politika prihvatanja drugačijeg.
Za tah primjer dizanja tegova ne vidim nista bolesno tu, samo nije fer prema drugim ucesnicama, cudi me da to pravila sporta dozvoljavaju i sa tim se ne slazem, ali ne vidim nista bolesno u tome sto se neki muskarac osjeca kao zensko i sto je priznat tako ako ce zbog toga biti sretniji/sretnija u zivotu.
Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2643 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 15:02
Ateista wrote: 28/09/2021 14:57

Naravno da se radi o pravima, ne mogu u bolnici posjetiti partnera sa kojim dijele zivot, ne smiju prosetati zagrljeni gradom i slicno. Vec sam rekao da je samo premlacivanje druge osobe da bi zabavio druge bolesno za sebe, nevezano za spol.

Ovo drugo bas lupas, niti lgbt trazi da se neko prizna da je pas niti se moze tako nesto zakonski regulisati. Da bi te tretirali kao dijete za to treba medicinski nalaz mentalne retardacije i tada imas mnoga ogranicenja, imas staratelja koji je odgovoran i slicno, i opet ni to nema veze sa lgbt.
Kakav nalaz je potreban ovom muškarcu koji je pretukao ženu u kavezu? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena?

Kakav nalaz je potreban onom muškarcu koji je pobijedio žene na takmičenju u dizanju tegova? Njemu niko nije tražio dokaz da je žena? LGBT traži da se ljudi prihvate onako kako se oni osjećaju, nema veze koliko njihovi zahtjevi bolesni bili.

Budući da nema ništa bolesno u dizanju tegova, očigledno je da se samo izvlačiš.

LGBT politika je politika nametanja, nikako politika prihvatanja drugačijeg.
prvo sam taj sport mma karate ovakav onakav boks i sl su licno meni bolesni bez obzira na spol ucesnika
kad vec postoji to onda je na organizatoru da to uredi
valjda mogu u pravila staviti svaki transvestit transrodna trans ovaj trans onaj ne moze se takmiciti u kategoriji zena nego cemo oformiti novu kategoriju pa neka se pucaju dokle hoce
to vazi i za dizanje tegova i za sve gdje snaga igra glavnu ulogu u takmicenju

upravo tvoja politika je politika nametanja a nikako politika prihvatanja drugacijeg jer su homosi drugaciji a ti neces to da prihvatis
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2644 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 15:19
Ateista wrote: 28/09/2021 15:17

Za tah primjer dizanja tegova ne vidim nista bolesno tu, samo nije fer prema drugim ucesnicama, cudi me da to pravila sporta dozvoljavaju i sa tim se ne slazem, ali ne vidim nista bolesno u tome sto se neki muskarac osjeca kao zensko i sto je priznat tako ako ce zbog toga biti sretniji/sretnija u zivotu.
Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
zasto ne mogu boksati tyson i zijo poljo?
jer su razlicita kategorija
tako isto i ovaj koji je zena al je bio muskarac
nije ista kategorija kao ova djevojka
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2645 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

foxlife wrote: 28/09/2021 15:23
S4mpion wrote: 28/09/2021 15:19

Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
zasto ne mogu boksati tyson i zijo poljo?
jer su razlicita kategorija
tako isto i ovaj koji je zena al je bio muskarac
nije ista kategorija kao ova djevojka
Hoćeš reći da on zapravo nije žena? On nema pravo boriti se u kategoriji žena, je li?
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2646 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

S4mpion wrote: 28/09/2021 15:19
Ateista wrote: 28/09/2021 15:17

Za tah primjer dizanja tegova ne vidim nista bolesno tu, samo nije fer prema drugim ucesnicama, cudi me da to pravila sporta dozvoljavaju i sa tim se ne slazem, ali ne vidim nista bolesno u tome sto se neki muskarac osjeca kao zensko i sto je priznat tako ako ce zbog toga biti sretniji/sretnija u zivotu.
Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
Foxlife ti je odgovorio da nisu ista kategorija, prihvatam ih kao zene ako oni tako hoce, ali uz napomenu da je u pitanju tranvestit.
Hakiz
Posts: 39901
Joined: 30/07/2015 20:01

#2647 Re: Povorka ponosa

Post by Hakiz »

Ateista wrote: 28/09/2021 15:29
S4mpion wrote: 28/09/2021 15:19

Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
Foxlife ti je odgovorio da nisu ista kategorija, prihvatam ih kao zene ako oni tako hoce, ali uz napomenu da je u pitanju tranvestit.
Rješiće se to. Kategorije ne samo po težini nego i po indeksu tjelesne mase, i ne može muškarac od 120 kg koji se osjeća kao žena ući u ring sa pravom ženom od 60 kg. Ili ići u istu kategoriju dizanja tegova.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2648 Re: Povorka ponosa

Post by foxlife »

S4mpion wrote: 28/09/2021 15:25
foxlife wrote: 28/09/2021 15:23

zasto ne mogu boksati tyson i zijo poljo?
jer su razlicita kategorija
tako isto i ovaj koji je zena al je bio muskarac
nije ista kategorija kao ova djevojka
Hoćeš reći da on zapravo nije žena? On nema pravo boriti se u kategoriji žena, je li?
hoces da kazes da zijo ili tyson nisu muskarci?
zato i postoje kategorije jbt
ako se zna da je ovaj trans nesto onda ide u tu kategoriju i to je to
sta komplikujes samo da bi ispao upravu
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2649 Re: Povorka ponosa

Post by S4mpion »

Ateista wrote: 28/09/2021 15:29
S4mpion wrote: 28/09/2021 15:19

Kako se ne slažeš? Je li priznaješ ovog muškarca kao ženu ili ne?
Foxlife ti je odgovorio da nisu ista kategorija, prihvatam ih kao zene ako oni tako hoce, ali uz napomenu da je u pitanju tranvestit.
To je samo ljepši način da kažeš kako ih ne prihvataš kao žene.

Ili ih prihvataš ili ne prihvataš, nema "ali".

Ako ih prihvataš kao žene, a izbacuješ ih iz kategorije za žene, ti onda kršiš njihova prava.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2650 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

Hakiz wrote: 28/09/2021 16:05
Ateista wrote: 28/09/2021 15:29
Foxlife ti je odgovorio da nisu ista kategorija, prihvatam ih kao zene ako oni tako hoce, ali uz napomenu da je u pitanju tranvestit.
Rješiće se to. Kategorije ne samo po težini nego i po indeksu tjelesne mase, i ne može muškarac od 120 kg koji se osjeća kao žena ući u ring sa pravom ženom od 60 kg. Ili ići u istu kategoriju dizanja tegova.
Nadam se da hoce, ovo je prvi put na ovoj temi da vidim ovakav slucaj i koliko god podrzavam prava LGBT populacije, smatram da ovo ne treba dopustati i da to treba ozbiljno urediti.
Post Reply