Povorka ponosa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4326 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 16:46
Ateista wrote: 27/06/2022 16:35 Malo probaj zamisliti kroz sta ti ljudi prolaze i kakve probleme imaju u zivotu, a tebi problem jedna subota sto je grad blokiran.
Najvaznije od svega, da nije budala koje bi ih prebioe da mogu, ne bi bilo potrebe za tolikim blokadama, to se zahvali tim fasistima.
Imaju oni svoje probleme, a imamo i mi probleme koji ne podpadaju pod LGBTQ populaciju, a terorise na ova" ugrozena vrsta " vec desetljecima.
Istina, nije bilo potrebe za ovim ,u ovom obimu,pogotovo na vrucinama i na sjebanom prevozu trenutno, ali CILJ JE POSTIGNUT da se drvinja o tome,iako imamo precih problema trenutno. Zao mi je.
Ko je nama kriv sto se ne organizujemo i ne pravimo proteste zbog nasih problema?
Slazem se da jeste malo pretjerano, ali opet je to do policije i procjene sigurnosti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4327 Re: Povorka ponosa

Post by moonca »

Ateista wrote: 27/06/2022 16:43
moonca wrote: 27/06/2022 16:39

Ima li incidenata. prebijanja.. na ulicama .... u svakodnevnom zivotu/ na radnom mjestu, restoranu itd ....?

vechina gay-eva. njihova pojava i ponashanje, su upechatljivi, i oni sami to potenciraju...
Nema jer sute i kriju se. Jednom su organizovali neko okupljanje u nekom klubu i uletile budale da naprave sranje.

To da oni potenciraju svojim ponasanjem je kao kad se optuzi zrtva silovanja da se provikativno obukla i da je to isprovocirala...
Kako se kriju.. kad rade, studiraju setaju... 'paradiraju'.. :zoka:
. nije KAO, I ne poredi s silovanim , siromashnim, starim itd. da, potenciraju s svim raspolozivim sredstvima. no. sta je interesantno u zemljama gdje imaju sva prava kao i ostali. ponashaju se normalno. ne kreshte , ne uvrchu se i nose/ odjecha / se normalno....
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4328 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

moonca wrote: 27/06/2022 16:52
Ateista wrote: 27/06/2022 16:43

Nema jer sute i kriju se. Jednom su organizovali neko okupljanje u nekom klubu i uletile budale da naprave sranje.

To da oni potenciraju svojim ponasanjem je kao kad se optuzi zrtva silovanja da se provikativno obukla i da je to isprovocirala...
Kako se kriju.. kad rade, studiraju setaju... 'paradiraju'.. :zoka:
. nije KAO, I ne poredi s silovanim , siromashnim, starim itd. da, potenciraju s svim raspolozivim sredstvima. no. sta je interesantno u zemljama gdje imaju sva prava kao i ostali. ponashaju se normalno. ne kreshte , ne uvrchu se i nose/ odjecha / se normalno....
Kriju ko su i sta su, ne svi ali mnogi krijunod kolega, pprodice i slicno. Da ne govorim o mogucnosti stupanja u brak.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4329 Re: Povorka ponosa

Post by guruguru95 »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 16:46
Ateista wrote: 27/06/2022 16:35 Malo probaj zamisliti kroz sta ti ljudi prolaze i kakve probleme imaju u zivotu, a tebi problem jedna subota sto je grad blokiran.
Najvaznije od svega, da nije budala koje bi ih prebioe da mogu, ne bi bilo potrebe za tolikim blokadama, to se zahvali tim fasistima.
Imaju oni svoje probleme, a imamo i mi probleme koji ne podpadaju pod LGBTQ populaciju, a terorise na ova" ugrozena vrsta " vec desetljecima.
Istina, nije bilo potrebe za ovim ,u ovom obimu,pogotovo na vrucinama i na sjebanom prevozu trenutno, ali CILJ JE POSTIGNUT da se drvinja o tome,iako imamo precih problema trenutno. Zao mi je.
:thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17245
Joined: 31/03/2019 14:56

#4330 Re: Povorka ponosa

Post by vjeshalica »

Ateista wrote: 27/06/2022 16:52 Ko je nama kriv sto se ne organizujemo i ne pravimo proteste zbog nasih problema?
Slazem se da jeste malo pretjerano, ali opet je to do policije i procjene sigurnosti.
Vala jebi drzavu u kojoj za svaku stvar moras praviti proteste, valjda se nesto treba rjesavati i regularnim putem. Doduse mi smo kita od drzave i kiturina od ljudi tako da smo dobili govna koja smo umutili sebi.
User avatar
TojoOptics
Posts: 649
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#4331 Re: Povorka ponosa

Post by TojoOptics »

salik79 wrote: 27/06/2022 16:50
TojoOptics wrote: 27/06/2022 16:48

Tako ferceraju ankete, neces voditi anketu na nacin da pitas za misljenje 8 milijardi ljudi.
Tamam, ja prihvatam ovu anketu Pew Research Centera, sta cemo sada?

Eh, sada za zatvorenike?
proguglaj dragi covjece, pa nisam ja tebi ovdje na usluzi, tvoj potrcko. Veci dio obrazovanih ljudi su ateisti, veci dio ljudi bez obrazovanja su vjernici. Kraj price.
User avatar
canvra888
Posts: 4353
Joined: 09/07/2021 15:03

#4332 Re: Povorka ponosa

Post by canvra888 »

Ateista wrote: 27/06/2022 16:47
canvra888 wrote: 27/06/2022 16:44

Znači moral of the story 'isprobaj sve pa vidi šta ti se sviđa'? To se može primijeniti na jako mnogo segmenata u životu, nisam ni siguran da nam trebaju onda neka usmjerenja i pravila. Prepustimo sve svojim strastima i porivima pa upoznajmo sami sebe, ha ja.
Moze na sve gdje ne ugrozavas sebe i druge, zasto da ne?
Šta ugrožva samog sebe je jako jako relativno stvar i otvara vrata mnogim diskusijama. Počevši od pitanja ilegalnosti psihodeličnih supstanci (ponajprije sintetičkih) do povećanog rizika od spolno prenosivih bolesti kod gej populacije.
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4333 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

guruguru95 wrote: 27/06/2022 16:51
Ateista wrote: 27/06/2022 16:35
Malo probaj zamisliti kroz sta ti ljudi prolaze i kakve probleme imaju u zivotu, a tebi problem jedna subota sto je grad blokiran.
Najvaznije od svega, da nije budala koje bi ih prebioe da mogu, ne bi bilo potrebe za tolikim blokadama, to se zahvali tim fasistima.
Apsolutno se slažem :thumbup: Ali gospodo draga, ne egzistira LGBT pokret u Sarajevu samo taj jedan dan, kada se organizuje povorka koja blokira čitav grad. Šta je sa ostala 364 dana u godini kada pripadnici LGBT pokreta sasvim normalno idu na posao, sjede u kafićima i šetaju gradom, bez skoro ikakvih incidenata. Njih nekolicina radi u mojoj firmi i znam da nikad nisu imali nijednu neugodnost u ovom gradu.

Ne ne, gospodo, nije Sarajevo toliko netolerantno, zaostalo i homofobno kao što se pokušava predstaviti.

Povorka i šetnja gradom nije nikakav problem, apsolutno poštujem i podržavam. Ali sve se to može obaviti za dva-tri sata, a ne da me neko hebe u mozak punih 9 sati, od 12 do 21, i da mi transporteri stoje pred kućom, kao da je opsadno stanje. E to je već cirkus i bespotrebno kurčenje.

Ali na stranu moje gunđanje oko blokade grada :mrgreen: , Sarajevo je položilo ispit tolerancije, suživota i poštovanja ljudskih prava.

Next stop - Banjaluka. Da vidimo kako će se tamo provesti :thumbup:
Ne egzistira samo tad, to je dan kad se javno bore za svoja prava. Ostalim danima moraju paziti kome mogu reci da su gay a kome ne smiju.
Slazem se da je sarajevo polozilo i da nije tako netolerantno, dosta je i do organizacije naravno.
User avatar
TojoOptics
Posts: 649
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#4334 Re: Povorka ponosa

Post by TojoOptics »

canvra888 wrote: 27/06/2022 16:56
Ateista wrote: 27/06/2022 16:47

Moze na sve gdje ne ugrozavas sebe i druge, zasto da ne?
Šta ugrožva samog sebe je jako jako relativno stvar i otvara vrata mnogim diskusijama. Počevši od pitanja ilegalnosti psihodeličnih supstanci (ponajprije sintetičkih) do povećanog rizika od spolno prenosivih bolesti kod gej populacije.
U Islamu je dozvoljena poligamija, mozes misliti koliko ima polnih bolesti? Samo, nema podataka, sve hermeticki zatvoreno, k'o u haremu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4335 Re: Povorka ponosa

Post by salik79 »

TojoOptics wrote: 27/06/2022 16:58
canvra888 wrote: 27/06/2022 16:56

Šta ugrožva samog sebe je jako jako relativno stvar i otvara vrata mnogim diskusijama. Počevši od pitanja ilegalnosti psihodeličnih supstanci (ponajprije sintetičkih) do povećanog rizika od spolno prenosivih bolesti kod gej populacije.
U Islamu je dozvoljena poligamija, mozes misliti koliko ima polnih bolesti? Samo, nema podataka, sve hermeticki zatvoreno, k'o u haremu.
Koliko muslimana konzumira poligamni brak?! Kolika je mogucnos razvijanja seksualno prenosivih bolesti izmedju jednog muskarca i maksimalno 4 zene?
no_sikiriki
Posts: 17275
Joined: 11/12/2012 13:21

#4336 Re: Povorka ponosa

Post by no_sikiriki »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 16:55 Doduse mi smo kita od drzave i kiturina od ljudi tako da smo dobili govna koja smo umutili sebi.
:lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17245
Joined: 31/03/2019 14:56

#4337 Re: Povorka ponosa

Post by vjeshalica »

salik79 wrote: 27/06/2022 17:03 Koliko muslimana konzumira poligamni brak?! Kolika je mogucnos razvijanja seksualno prenosivih bolesti izmedju jednog muskarca i maksimalno 4 zene?
Koliko muslimana konzumira poligamni zivot, a ne brak? ;)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4338 Re: Povorka ponosa

Post by salik79 »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 17:04
salik79 wrote: 27/06/2022 17:03 Koliko muslimana konzumira poligamni brak?! Kolika je mogucnos razvijanja seksualno prenosivih bolesti izmedju jednog muskarca i maksimalno 4 zene?
Koliko muslimana konzumira poligamni zivot, a ne brak? ;)
On namjerno uvlaci vjeru u ovo. A vjera nema nista sa zloupotrebom iste od strane onih koji sebe smatraju muslimanima a cine ono sto vjera striktno zabranjuje.
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#4339 Re: Povorka ponosa

Post by piupiu »

no_sikiriki wrote: 27/06/2022 17:04
vjeshalica wrote: 27/06/2022 16:55 Doduse mi smo kita od drzave i kiturina od ljudi tako da smo dobili govna koja smo umutili sebi.
:lol:
kad smo kod kite, komentar dana:
Kaže SDA da nije bilo narušavanja javnog (čime impliciraju da ima i tajni) morala dok su oni bili na vlasti. To kad oni nisu bili na vlasti se malo teže sjetiti, ali evo, govorila je jedna starija kolegica: Handri me što puno pamtim, pa ću da vas ne davim (a vi slobodno dopunite) redom. Moral je najjeftinija riječ u SDA redovima, oni su krali, oni su dogovarali, njihovi su prvaci iz stranke krenuli u osvajanje privatizacije, oni su šurovali s mafijom, SDA nas je sve skinula do gaća, SDA je uvela nemoral u naše živote, pokazujući nam da je biti lopov, lažov, prevarant, izdajnik sasvim normalno i valjda "moralno". Poslao me Asim! Ili poslao me Kemo Čaušević. Ili poslao me Fikret Hodžić. Poslao me Emir Bubalo. Poslao me Esed Džananović. Poslao me Senaid Memić. Poslao me Huso Ćesir... Dakle, ova visokomoralna stranka veli da poštuje ustav i zakon. Lažu, kako zinu. I oni i njihovi Zahiragić - DIA puleni. Slažem se da mlataranje ćunom i nije uvijek velika umjetnost. Ali, razumijem što je to za SDA problem. Oni su mislili da je javno pokazivanje ćune njihovo exluzivno pravo. Hebi ga, eto više nije!

Senka K.
:lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17245
Joined: 31/03/2019 14:56

#4340 Re: Povorka ponosa

Post by vjeshalica »

salik79 wrote: 27/06/2022 17:07
vjeshalica wrote: 27/06/2022 17:04

Koliko muslimana konzumira poligamni zivot, a ne brak? ;)
On namjerno uvlaci vjeru u ovo. A vjera nema nista sa zloupotrebom iste od strane onih koji sebe smatraju muslimanima a cine ono sto vjera striktno zabranjuje.
Ok
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4341 Re: Povorka ponosa

Post by salik79 »

piupiu wrote: 27/06/2022 17:08
no_sikiriki wrote: 27/06/2022 17:04

:lol:
kad smo kod kite, komentar dana:
Kaže SDA da nije bilo narušavanja javnog (čime impliciraju da ima i tajni) morala dok su oni bili na vlasti. To kad oni nisu bili na vlasti se malo teže sjetiti, ali evo, govorila je jedna starija kolegica: Handri me što puno pamtim, pa ću da vas ne davim (a vi slobodno dopunite) redom. Moral je najjeftinija riječ u SDA redovima, oni su krali, oni su dogovarali, njihovi su prvaci iz stranke krenuli u osvajanje privatizacije, oni su šurovali s mafijom, SDA nas je sve skinula do gaća, SDA je uvela nemoral u naše živote, pokazujući nam da je biti lopov, lažov, prevarant, izdajnik sasvim normalno i valjda "moralno". Poslao me Asim! Ili poslao me Kemo Čaušević. Ili poslao me Fikret Hodžić. Poslao me Emir Bubalo. Poslao me Esed Džananović. Poslao me Senaid Memić. Poslao me Huso Ćesir... Dakle, ova visokomoralna stranka veli da poštuje ustav i zakon. Lažu, kako zinu. I oni i njihovi Zahiragić - DIA puleni. Slažem se da mlataranje ćunom i nije uvijek velika umjetnost. Ali, razumijem što je to za SDA problem. Oni su mislili da je javno pokazivanje ćune njihovo exluzivno pravo. Hebi ga, eto više nije!

Senka K.
:lol:
:thumbup:
I s ovim se u potpunosti slazem. Munafikluk je najgora osobina.
Last edited by salik79 on 27/06/2022 17:10, edited 1 time in total.
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4342 Re: Povorka ponosa

Post by Ateista »

canvra888 wrote: 27/06/2022 16:56
Ateista wrote: 27/06/2022 16:47

Moze na sve gdje ne ugrozavas sebe i druge, zasto da ne?
Šta ugrožva samog sebe je jako jako relativno stvar i otvara vrata mnogim diskusijama. Počevši od pitanja ilegalnosti psihodeličnih supstanci (ponajprije sintetičkih) do povećanog rizika od spolno prenosivih bolesti kod gej populacije.
Fokus bi trebao biti na to da ne ugrozava druge, sebe ima pravo ako je punoljetan. Postoje kondomi i dostupni su danas, kako hetero tako i homo parovima.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17245
Joined: 31/03/2019 14:56

#4343 Re: Povorka ponosa

Post by vjeshalica »

piupiu wrote: 27/06/2022 17:08
no_sikiriki wrote: 27/06/2022 17:04

:lol:
kad smo kod kite, komentar dana:
Kaže SDA da nije bilo narušavanja javnog (čime impliciraju da ima i tajni) morala dok su oni bili na vlasti. To kad oni nisu bili na vlasti se malo teže sjetiti, ali evo, govorila je jedna starija kolegica: Handri me što puno pamtim, pa ću da vas ne davim (a vi slobodno dopunite) redom. Moral je najjeftinija riječ u SDA redovima, oni su krali, oni su dogovarali, njihovi su prvaci iz stranke krenuli u osvajanje privatizacije, oni su šurovali s mafijom, SDA nas je sve skinula do gaća, SDA je uvela nemoral u naše živote, pokazujući nam da je biti lopov, lažov, prevarant, izdajnik sasvim normalno i valjda "moralno". Poslao me Asim! Ili poslao me Kemo Čaušević. Ili poslao me Fikret Hodžić. Poslao me Emir Bubalo. Poslao me Esed Džananović. Poslao me Senaid Memić. Poslao me Huso Ćesir... Dakle, ova visokomoralna stranka veli da poštuje ustav i zakon. Lažu, kako zinu. I oni i njihovi Zahiragić - DIA puleni. Slažem se da mlataranje ćunom i nije uvijek velika umjetnost. Ali, razumijem što je to za SDA problem. Oni su mislili da je javno pokazivanje ćune njihovo exluzivno pravo. Hebi ga, eto više nije!

Senka K.
:lol:
Sto se tice sunovrata morala,kite i slicno, vidjeli smo primjer dovodjenja kuplermajstora u dzamiju. Najzadnja vrsta ljudi na svijetu ovi pogani iz SDA, o njihovim 30to godisnjim moralnim vratolomijama i moralnom talogu mozemo nabrajati do besvijesti. Ako je iko kupleraj i nemoral unio u drustvo onda su to oni. Kita gola je nebitna na tom nekakvom performansu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4344 Re: Povorka ponosa

Post by salik79 »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 17:11
piupiu wrote: 27/06/2022 17:08

kad smo kod kite, komentar dana:



:lol:
Sto se tice sunovrata morala,kite i slicno, vidjeli smo primjer dovodjenja kuplermajstora u dzamiju. Najzadnja vrsta ljudi na svijetu ovi pogani iz SDA, o njihovim 30to godisnjim moralnim vratolomijama i moralnom talogu mozemo nabrajati do besvijesti. Ako je iko kupleraj i nemoral unio u drustvo onda su to oni. Kita gola je nebitna na tom nekakvom performansu.
100%. Kita je manifestacija i posljedica te politike i moralnog sunovrata drustva.
Last edited by salik79 on 27/06/2022 17:13, edited 1 time in total.
no_sikiriki
Posts: 17275
Joined: 11/12/2012 13:21

#4345 Re: Povorka ponosa

Post by no_sikiriki »

piupiu wrote: 27/06/2022 17:08
no_sikiriki wrote: 27/06/2022 17:04

:lol:
kad smo kod kite, komentar dana:
Kaže SDA da nije bilo narušavanja javnog (čime impliciraju da ima i tajni) morala dok su oni bili na vlasti. To kad oni nisu bili na vlasti se malo teže sjetiti, ali evo, govorila je jedna starija kolegica: Handri me što puno pamtim, pa ću da vas ne davim (a vi slobodno dopunite) redom. Moral je najjeftinija riječ u SDA redovima, oni su krali, oni su dogovarali, njihovi su prvaci iz stranke krenuli u osvajanje privatizacije, oni su šurovali s mafijom, SDA nas je sve skinula do gaća, SDA je uvela nemoral u naše živote, pokazujući nam da je biti lopov, lažov, prevarant, izdajnik sasvim normalno i valjda "moralno". Poslao me Asim! Ili poslao me Kemo Čaušević. Ili poslao me Fikret Hodžić. Poslao me Emir Bubalo. Poslao me Esed Džananović. Poslao me Senaid Memić. Poslao me Huso Ćesir... Dakle, ova visokomoralna stranka veli da poštuje ustav i zakon. Lažu, kako zinu. I oni i njihovi Zahiragić - DIA puleni. Slažem se da mlataranje ćunom i nije uvijek velika umjetnost. Ali, razumijem što je to za SDA problem. Oni su mislili da je javno pokazivanje ćune njihovo exluzivno pravo. Hebi ga, eto više nije!

Senka K.
:lol:
:lol: :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17245
Joined: 31/03/2019 14:56

#4346 Re: Povorka ponosa

Post by vjeshalica »

salik79 wrote: 27/06/2022 17:12
vjeshalica wrote: 27/06/2022 17:11

Sto se tice sunovrata morala,kite i slicno, vidjeli smo primjer dovodjenja kuplermajstora u dzamiju. Najzadnja vrsta ljudi na svijetu ovi pogani iz SDA, o njihovim 30to godisnjim moralnim vratolomijama i moralnom talogu mozemo nabrajati do besvijesti. Ako je iko kupleraj i nemoral unio u drustvo onda su to oni. Kita gola je nebitna na tom nekakvom performansu.
100%. Kita je manifestacija i posljedica te politike i moralnog sunovrata drustva.
Mi smo svi udareni kitom u celo 30 godina. Samo je do toga hoce li neko priznati. Maloprije bili rokalji na TVSA i udarali nas "moralnim" govorancijama. Ma da ne govorim kolicinu njihovih govana koje su istresali na ljude....ko nije iskusio ne zna sta je kretenoid iz SDA
kasnas
Posts: 349
Joined: 25/02/2022 16:28

#4347 Re: Povorka ponosa

Post by kasnas »

piupiu wrote: 27/06/2022 17:08 Ali, razumijem što je to za SDA problem. Oni su mislili da je javno pokazivanje ćune njihovo exluzivno pravo. Hebi ga, eto više nije![/b]

Senka K.
Reče Senka K. "nezavisna novinarka" potrčko SDP-a. :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 4353
Joined: 09/07/2021 15:03

#4348 Re: Povorka ponosa

Post by canvra888 »

Ateista wrote: 27/06/2022 17:10
canvra888 wrote: 27/06/2022 16:56

Šta ugrožva samog sebe je jako jako relativno stvar i otvara vrata mnogim diskusijama. Počevši od pitanja ilegalnosti psihodeličnih supstanci (ponajprije sintetičkih) do povećanog rizika od spolno prenosivih bolesti kod gej populacije.
Fokus bi trebao biti na to da ne ugrozava druge, sebe ima pravo ako je punoljetan. Postoje kondomi i dostupni su danas, kako hetero tako i homo parovima.
Ali hajde naprimjer zašto će 90% ljudi osuditi vezu osamnaestogodišnjakinje sa osobom od 65-70 godina? Koga oni ugrožavaju?

Što se tiče priče o kondomima, kada ih spomeneš kao argument oko neke druge problematike današnjice, jednostavno postanu irelevantni, tako da ih ne bih sada pominjao u ovom kontekstu.
Sociolog
Posts: 4348
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#4349 Re: Povorka ponosa

Post by Sociolog »

Sta ima ovaj Musa pametovati o porodici..i uzoru za djeci..frajer se svake 5 godina vjencava..

Svaki put..sve mladja i mladja studentica..

Praviti djecu sirocadima..jel to po mjeri Muse?

Jel moralno to za Musu da bude 20+ stariji od svoje supruge?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4350 Re: Povorka ponosa

Post by Bloo »

kasnas wrote: 27/06/2022 16:48
TojoOptics wrote: 27/06/2022 16:44

Sta cemo sa lezbikama? A, zaboravio sam, njih cemo ostaviti na miru, jer bog voli da ih gleda, mrzi samo male gay populaciju.
Nećemo s njima ništa, imaju dovoljno problema i bez nas. U sukobu su i sa samim penisom, a ne da još s nama nešto raspravljaju.
Hajd dosta trolanja.
Trajni.
Post Reply