Teror nad djevojcicom u Jajcu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#126 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Toffee karamela »

heavyBrick wrote: 11/05/2021 01:10 mene nije toliko potresao ni sam napad, ni to što balavci okolo ne shvataju da to što se dešava nije normalno, koliko mi je bilo bolno gledati da dijete leži i šuti dok je teroriše vršnjakinja.

čekam da uzvrati i da se brani, ali ne, predalo se.

onda poslije objave da joj je i brat prethodno napadnut i prebijen.

šta rade roditelji, zar se ne objasni djetetu da ne da na sebe kad izađe iz kuće, da okolo svijet nije sav dobar, da moraju biti spremni na sve?
očito da ne

majka još uzela za ruku malu i krenula da se objašnjava sa gorilom

ima li tu muška u familiji, ako ne oca, onda daidže, amidže, rođaka nekoga? majka je priglupa očito, ružno je reći ali zaključak se sam nameće
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#127 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by YouAreMyDestiny »

Ovo je Sebijina kamikaza. :mrgreen:
heavyBrick
Posts: 800
Joined: 03/05/2021 14:18

#128 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by heavyBrick »

Toffee karamela wrote: 11/05/2021 14:11
heavyBrick wrote: 11/05/2021 01:10 mene nije toliko potresao ni sam napad, ni to što balavci okolo ne shvataju da to što se dešava nije normalno, koliko mi je bilo bolno gledati da dijete leži i šuti dok je teroriše vršnjakinja.

čekam da uzvrati i da se brani, ali ne, predalo se.

onda poslije objave da joj je i brat prethodno napadnut i prebijen.

šta rade roditelji, zar se ne objasni djetetu da ne da na sebe kad izađe iz kuće, da okolo svijet nije sav dobar, da moraju biti spremni na sve?
očito da ne

majka još uzela za ruku malu i krenula da se objašnjava sa gorilom

ima li tu muška u familiji, ako ne oca, onda daidže, amidže, rođaka nekoga? majka je priglupa očito, ružno je reći ali zaključak se sam nameće
prvo mi je bilo nejasno šta ima sa budalama raspravljati, to se odmah policiji prijavljuje i dalje gdje treba.

još šokantnije mi je bilo da je prešutila kad su joj prethodno sina premlatili.

osim toga, raskmečala se kako joj "dođe da digne na sebe ruku", što je još jedna budalaština svoje vrste.

ne može se tako živiti život, danas se moraš boriti kao životinje za opstanak. ili ideš dalje ili si donji. ako se povlačiš oni neće stati.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#129 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by MorningStar »

Bicemesa wrote: 11/05/2021 18:25
MorningStar wrote: 11/05/2021 15:24

A sta ti cekas eroj :lol:
Nisam u državi i nisam u mogućnosti doći. Ne, nisam od rata vani, od rođenja sam van BiH. I kad čovjek gleda sa strane kakvih mlakonja ima među vama, dođe mu da podrži one bobanove i karadžićeve i da vas rasparčaju jer ništa drugo ni ne zaslužujete. I usput, koga se vi bojite kukala vam majka.. Pa ja ovdje i jedne i druge sam toliko degenisao da su mi plaćali da to ne radim. FGR pichkice ussrane u gaće. Nikad nećete shvatit da s njima ne ide ufino jer su to svinje. Sa svinjama nikad ufino, samo na nož.
Sta je bilo , nece da upali vergla pa ne mozes doci :lol:
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#130 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

Bicemesa wrote: 11/05/2021 18:25
MorningStar wrote: 11/05/2021 15:24

A sta ti cekas eroj :lol:
Nisam u državi i nisam u mogućnosti doći. Ne, nisam od rata vani, od rođenja sam van BiH. I kad čovjek gleda sa strane kakvih mlakonja ima među vama, dođe mu da podrži one bobanove i karadžićeve i da vas rasparčaju jer ništa drugo ni ne zaslužujete. I usput, koga se vi bojite kukala vam majka.. Pa ja ovdje i jedne i druge sam toliko degenisao da su mi plaćali da to ne radim. FGR pichkice ussrane u gaće. Nikad nećete shvatit da s njima ne ide ufino jer su to svinje. Sa svinjama nikad ufino, samo na nož.
Ha ha ha evo ga jurišnik 5 minkenske oklopne brigade, viđali smo mi takijeh dosta na ovom forumu najgovorljiviji ste sa mržnjom i ultra nacionalizmom.
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#131 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

klix wrote: 11/05/2021 15:54 Ovo je Sebijina kamikaza. :mrgreen:
Iz 5 oklopne minkenske brigade

:lol: :lol: :lol: :lol:
Bicemesa
Posts: 7
Joined: 08/05/2021 18:33

#132 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Bicemesa »

MorningStar wrote: 11/05/2021 18:28
Sta je bilo , nece da upali vergla pa ne mozes doci :lol:
Čekam da vas počnu klat, a ne samo izbijat vam slezena pa da vam se ovako izdaleka smijem koliko ste glupi. :lol: :lol: :lol: Svinje fgr-ovske :mrgreen:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#133 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by MorningStar »

Bicemesa wrote: 11/05/2021 18:34
MorningStar wrote: 11/05/2021 18:28
Sta je bilo , nece da upali vergla pa ne mozes doci :lol:
Čekam da vas počnu klat, a ne samo izbijat vam slezena pa da vam se ovako izdaleka smijem koliko ste glupi. :lol: :lol: :lol: Svinje fgr-ovske :mrgreen:
Probaj nizbrdo al u rikverc ga pa mozda upali. :lol:

Ustvari pitaj babu on zna najbolje kako je 92 verglo :D
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#134 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

MorningStar wrote: 11/05/2021 18:35
Bicemesa wrote: 11/05/2021 18:34
MorningStar wrote: 11/05/2021 18:28
Sta je bilo , nece da upali vergla pa ne mozes doci :lol:
Čekam da vas počnu klat, a ne samo izbijat vam slezena pa da vam se ovako izdaleka smijem koliko ste glupi. :lol: :lol: :lol: Svinje fgr-ovske :mrgreen:
Probaj nizbrdo al u rikverc ga pa mozda upali. :lol:

Ustvari pitaj babu on zna najbolje kako je 92 verglo :D
Ne ne nek proba u treću bez gasa i da ne zaboravi spustit ručnu.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#135 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by YouAreMyDestiny »

Najbolji su jurišnici iz dijaspore. Posebno oni, koji nisu nikada živjeli ovdje. E to su heroji. :bih:
Bicemesa
Posts: 7
Joined: 08/05/2021 18:33

#136 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Bicemesa »

Neuki čobančići, hajmo redom.

Definicija termina dijaspora:

Dijaspora (starogrčki διασπορά = rasutost, rasprostranjenost) označava od druge polovine 20. vijeka grupu ljudi ili etničke grupe, koje su pod pritiskom sile napustile svoju tradicionalnu etničku domovinu i nastanile se po cijelom svijetu. Pojam dijaspora može istovremeno označavati i status manjine, na primjer određenih vjerskih grupa.

Prvobitno je pojam dijaspora označavao samo Jevreje, koje su Babilonci 586. godine p. n. e. istjerali iz Judeje, a Rimljani ih 135. godine istjerali u sve krajeve Rimskog carstva.

Moji nisu pod pritiskom sile tamo u onoj Šugoslaviji između 2 svjetska rata napustili Bosnu. Dakle, dijaspora nisam, naročito ne ova od 92-ge naovamo.
klix wrote: 11/05/2021 20:10 Najbolji su jurišnici iz dijaspore. Posebno oni, koji nisu nikada živjeli ovdje. E to su heroji. :bih:
Vidiš, koliko god me bezuspješno pokušavao diskriminisat, u jednoj stvari si, potpuno nesvjesno, ispao u pravu - upravo neko ko stvari gleda sa strane je mnogo objektivniji od onog koji sudjeluje u toj stvari. Vjeruj mi na riječ, Bošnjaci su, dok god ovako budu saginjali leđa pred ustašama i četnicima, uvijek biti šuga od naroda. Zapamti da sam i ja dio tog naroda pa ne vrijeđam tebe nego svih nas. Vrijediš onoliko koliko samog sebe cijeniš. A vi dole više cijenite vlastite dželate nego svoj narod. Pod krinkom civilizovanosti i mi-nismo-ko-oni sranya nevješto krijete kroničan nedostatak muda. Čast izuzecima. Samo ću ti reći da je zadnji srbin s kojim sam imao problem na nacionalnoj bazi ostao bez oka. A ja neokrznut. Samo i jedino tako treba igrati. Protiv čovjeka igraš ljudski. Protiv svinje svinjski. As simple as that.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#137 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by MorningStar »

Bicemesa wrote: 11/05/2021 21:01 Neuki čobančići, hajmo redom.

Definicija termina dijaspora:

Dijaspora (starogrčki διασπορά = rasutost, rasprostranjenost) označava od druge polovine 20. vijeka grupu ljudi ili etničke grupe, koje su pod pritiskom sile napustile svoju tradicionalnu etničku domovinu i nastanile se po cijelom svijetu. Pojam dijaspora može istovremeno označavati i status manjine, na primjer određenih vjerskih grupa.

Prvobitno je pojam dijaspora označavao samo Jevreje, koje su Babilonci 586. godine p. n. e. istjerali iz Judeje, a Rimljani ih 135. godine istjerali u sve krajeve Rimskog carstva.

Moji nisu pod pritiskom sile tamo u onoj Šugoslaviji između 2 svjetska rata napustili Bosnu. Dakle, dijaspora nisam, naročito ne ova od 92-ge naovamo.
klix wrote: 11/05/2021 20:10 Najbolji su jurišnici iz dijaspore. Posebno oni, koji nisu nikada živjeli ovdje. E to su heroji. :bih:
Vidiš, koliko god me bezuspješno pokušavao diskriminisat, u jednoj stvari si, potpuno nesvjesno, ispao u pravu - upravo neko ko stvari gleda sa strane je mnogo objektivniji od onog koji sudjeluje u toj stvari. Vjeruj mi na riječ, Bošnjaci su, dok god ovako budu saginjali leđa pred ustašama i četnicima, uvijek biti šuga od naroda. Zapamti da sam i ja dio tog naroda pa ne vrijeđam tebe nego svih nas. Vrijediš onoliko koliko samog sebe cijeniš. A vi dole više cijenite vlastite dželate nego svoj narod. Pod krinkom civilizovanosti i mi-nismo-ko-oni sranya nevješto krijete kroničan nedostatak muda. Čast izuzecima. Samo ću ti reći da je zadnji srbin s kojim sam imao problem na nacionalnoj bazi ostao bez oka. A ja neokrznut. Samo i jedino tako treba igrati. Protiv čovjeka igraš ljudski. Protiv svinje svinjski. As simple as that.
Eno ti cim predjes savu te srpske zastave , te cetnici te svasta - pa kad upalis auto eto. :lol:
Bicemesa
Posts: 7
Joined: 08/05/2021 18:33

#138 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Bicemesa »

MorningStar wrote: 11/05/2021 21:04

Eno ti cim predjes savu te srpske zastave , te cetnici te svasta - pa kad upalis auto eto. :lol:
No worries, kad upalim autom, ne idem u tom pravcu, ostajem u "minKenskoj brigadi" i odvaljivat ću od smjeha dok tebe četnici budu klali (osim ako i sam nisi četnik, ne bi bilo iznenađenje s obzirom na tvoje postove.. ono, bar mješanac, mama četnikuša utječe jako na tebe) :izet:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#139 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by MorningStar »

Bicemesa wrote: 11/05/2021 21:11
MorningStar wrote: 11/05/2021 21:04

Eno ti cim predjes savu te srpske zastave , te cetnici te svasta - pa kad upalis auto eto. :lol:
No worries, kad upalim autom, ne idem u tom pravcu, ostajem u "minKenskoj brigadi" i odvaljivat ću od smjeha dok tebe četnici budu klali (osim ako i sam nisi četnik, ne bi bilo iznenađenje s obzirom na tvoje postove.. ono, bar mješanac, mama četnikuša utječe jako na tebe) :izet:
E jbg ja se ponadao da ces hin ti stoCom sve :lol:
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#140 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by tetka762 »

Project Ashe wrote: 11/05/2021 18:30
Bicemesa wrote: 11/05/2021 18:25
MorningStar wrote: 11/05/2021 15:24

A sta ti cekas eroj :lol:
Nisam u državi i nisam u mogućnosti doći. Ne, nisam od rata vani, od rođenja sam van BiH. I kad čovjek gleda sa strane kakvih mlakonja ima među vama, dođe mu da podrži one bobanove i karadžićeve i da vas rasparčaju jer ništa drugo ni ne zaslužujete. I usput, koga se vi bojite kukala vam majka.. Pa ja ovdje i jedne i druge sam toliko degenisao da su mi plaćali da to ne radim. FGR pichkice ussrane u gaće. Nikad nećete shvatit da s njima ne ide ufino jer su to svinje. Sa svinjama nikad ufino, samo na nož.
Ha ha ha evo ga jurišnik 5 minkenske oklopne brigade, viđali smo mi takijeh dosta na ovom forumu najgovorljiviji ste sa mržnjom i ultra nacionalizmom.
@Bicemesa jarane u kojoj si državi? Ako smo u istoj da se selim :D
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#141 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by tetka762 »

sherbett wrote: 12/05/2021 00:58 O cemu vi ovdje sad raspravljate?
I zasto jos nitko nije spomenuo ustasw?
Osjecam se majorizirano :(
Ma šta se ima dalje raspravljati? I država i društvo u kurcu.
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#142 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

sherbett wrote: 12/05/2021 00:58 O cemu vi ovdje sad raspravljate?
I zasto jos nitko nije spomenuo ustasw?
Osjecam se majorizirano :(
Mog djeda su ustaše ubile negdje oko srebrenika u WW2, tako da moliću barem jedno izvinjenje za pretrpljenu bol.
konami666
Posts: 2392
Joined: 11/05/2015 21:57

#143 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by konami666 »

Šta očekivati kada društvo nije napredovalo niti u jednom pogledu već preko 30 godina. Ove scene će biti samo svakodnevnica, nešto kao Mad Max scenarij je neizvjestan. Želim curici puno zdravlja i da se ispali sto prije vani i živi u nekom normalnom društvu.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#144 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by foxlife »

Ma ovo je nas bagerista viljuskar samo u ovoj verziji nije otisao prije 10ak godina gore nego je gore od rodjenja
Rodi majka sda sina
Scopio
Posts: 416
Joined: 04/11/2012 13:03

#145 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Scopio »

U BIH treba promijenit kazneni zakon u vezi vjerske, nacioncionalne i ostale mržnje i uvesti da se može izreći mjera zabrane obavljanja državne službe/studiranja na državnom fakultetu/ primat stipendiju, socijanu pomoć, donaciju ako ti je ta mjera izrečena na nekoliko godina... Pa nikom nebi palo napamet ove stvari činiti.
Kod nas izgleda da odlazak u zatvor nema nikakvu odgojnu mjeru...
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#146 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Droog »



Ovaj lik - otac...ne znam il bih ga pljun'o ili bi mu cestitao, fkt ne znam.

Ili je tolika pi.zda ili je saburli ljudina...
User avatar
Rothmans
Posts: 2845
Joined: 21/11/2019 21:32

#147 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Rothmans »

Droog wrote: 13/05/2021 03:26

Ovaj lik - otac...ne znam il bih ga pljun'o ili bi mu cestitao, fkt ne znam.

Ili je tolika pi.zda ili je saburli ljudina...
Pizda kao i vecina mu sunarodnjaka. Dokad vise maskiranje kukavicluka nakim "saburom" ?!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#148 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by moonca »

Zar je moguce da je za tucu saznao.kad mu je komsinica rekla , da postoji video.
Kako nije primjetio isti dan.. po ponasanju djevojcice. oziljcima/ modricama ..ako je imala..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#149 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by foxlife »

Mi se trebamo boriti da se zakoni za ovo poostre i da se provode
Nemamo mi nista ako ovaj otac ode i prebije djevojcicu ili oca njenog pa ode u zatvor pa sutra dijete od onoga vrati nazad i tako u nedogled
Nismo valjda u srednjem vijeku ni albanci da imamo krvnu osvetu i sl
Sve hocemo da nam bude kao na zapadu al daj da to rjesavamo srednjovjekovno
User avatar
Sanjarko
Posts: 22924
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#150 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Sanjarko »

foxlife wrote: 13/05/2021 13:01 Mi se trebamo boriti da se zakoni za ovo poostre i da se provode
Nemamo mi nista ako ovaj otac ode i prebije djevojcicu ili oca njenog pa ode u zatvor pa sutra dijete od onoga vrati nazad i tako u nedogled
Nismo valjda u srednjem vijeku ni albanci da imamo krvnu osvetu i sl
Sve hocemo da nam bude kao na zapadu al daj da to rjesavamo srednjovjekovno
+1
Post Reply