Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#126 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Image.. @muha_sa .............. ne prati... :zoka:

:oops:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#127 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

LordJack wrote: 30/10/2020 23:37
sssaaammmyyy wrote: 29/10/2020 08:57 Ja ne želim da ona bude nesretna nego najsretnija na svijetu, ako to ne može biti sa mnom neka bude sa kim može, ali ja ću i dalje biti zaljubljen u nju i to zadržati za sebe i tiho patiti, šta da se radi, takav je život. Šta vi mislite o čemu se zapravo ovdje radi?
Radi se o tome da si simp, googlaj taj termin ukoliko ne znas sta znaci. Ukoliko koristis drustvene mreze kao fb ili Instagram mozes je tu zapratiti, puno je lakse nego prici joj uzivo. Mada, nakon citanja prvog posta, prepostavljam da bi se ti ovako ponasao i da izadje sa tobom tako da bi te odjebala nakon 2 sata. Moras promjeniti mentalitet skroz, ona je osoba kao i ti, a ne neka boginja.
To zvuči dobro, ukucao sam, ali ne znam kako se to koristi i kako bi ja nju mogao zapratiti kad nemam nikakvih podataka o njoj, koja mi korist što sam ja na facebooku ili instagramu.Ako je to ipak moguće govori, pomagaj !!!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#128 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23
sherbett wrote: 30/10/2020 19:39
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32

U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Strasno si patetican
Uzas
pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#129 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 10:54
Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23
sherbett wrote: 30/10/2020 19:39
Strasno si patetican
Uzas
pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#130 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 11:15
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 10:54
Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23

pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!

Sva sreća pa sam se obratio i ljudima koji su se školovali za tu vrstu problema koji su mi dali odlične savjete, a ovdje sam se prijavio da razmjenim mišljenja i zahvaljujem se ljudima koji su na normalan način i u najboljoj namjeri komentarisali i u prijateljskom raspoloženju pisali.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#131 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

Doktori...psihijatri... hodje :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#132 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 11:22 To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!

Sva sreća pa sam se obratio i ljudima koji su se školovali za tu vrstu problema koji su mi dali odlične savjete, a ovdje sam se prijavio da razmjenim mišljenja i zahvaljujem se ljudima koji su na normalan način i u najboljoj namjeri komentarisali i u prijateljskom raspoloženju pisali.
Ti si se registrovao s otvaranjem ove teme/ tvog 'slatkog problema'.. da li si i ranije posjecivao ovakva mjesta--forume...?
..Sve napisano, reakcije, ne znace i da su 'stvarno misljenje' pojedinaca....i da se isti nisu imale slicne dogadjaje.... ako pojedine prartish na vishe tema --shvatit ces, ko su i cime se oni bore u zivotu. ne zamjeri im.. :)
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#133 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sherbett wrote: 31/10/2020 10:40
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 09:15
LordJack wrote: 30/10/2020 23:37
Radi se o tome da si simp, googlaj taj termin ukoliko ne znas sta znaci. Ukoliko koristis drustvene mreze kao fb ili Instagram mozes je tu zapratiti, puno je lakse nego prici joj uzivo. Mada, nakon citanja prvog posta, prepostavljam da bi se ti ovako ponasao i da izadje sa tobom tako da bi te odjebala nakon 2 sata. Moras promjeniti mentalitet skroz, ona je osoba kao i ti, a ne neka boginja.
To zvuči dobro, ukucao sam, ali ne znam kako se to koristi i kako bi ja nju mogao zapratiti kad nemam nikakvih podataka o njoj, koja mi korist što sam ja na facebooku ili instagramu.Ako je to ipak moguće govori, pomagaj !!!
Ja sam cula da je ta tvoja forumasica
A od koga si čula, od nje :roll: :-) ???
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#134 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

moonca wrote: 31/10/2020 12:52
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 11:22 To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!

Sva sreća pa sam se obratio i ljudima koji su se školovali za tu vrstu problema koji su mi dali odlične savjete, a ovdje sam se prijavio da razmjenim mišljenja i zahvaljujem se ljudima koji su na normalan način i u najboljoj namjeri komentarisali i u prijateljskom raspoloženju pisali.
Ti si se registrovao s otvaranjem ove teme/ tvog 'slatkog problema'.. da li si i ranije posjecivao ovakva mjesta--forume...?
..Sve napisano, reakcije, ne znace i da su 'stvarno misljenje' pojedinaca....i da se isti nisu imale slicne dogadjaje.... ako pojedine prartish na vishe tema --shvatit ces, ko su i cime se oni bore u zivotu. ne zamjeri im.. :)
Ne zamjerim nikome, zahvalan sam svima, sve što se čovjeku dešava donosi novo iskustvo i saznanje pa čak ako na prvu izgleda i negativno može da ima i pozitivne efekte i zato hvala svima !!!
User avatar
alijagoro
Posts: 3207
Joined: 06/03/2008 18:02

#135 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by alijagoro »

Strpljiva wrote: 30/10/2020 17:23 @postavljacu teme

Dvije hipoteticke situacije:

1. Svaki dan idem istom rutom na posao i usput vidjam lika koji mi privuce paznju: izgled, drzanje, ne djeluje ko manijak, you name it. Pocnem intenzivije razmisljati o njemu, radujem se svakom jutru jer cu ga sresti. Vidim gleda i on mene. Oho! Moglo bi neceg biti. Jedva bih cekala da uspostavimo neku komunikaciju, cak i isprazna konstatcija poput tvoje bi bila izgovor da ga bolje upoznam, pa vidjecemo kako ce se razvijati.

2. Na putu do posla, srecem nekog lika svako jutro. Ne pridajem tome puno znacaja. Kako dani prolaze poceo mi se osmijehivati, a ja iz kurtoazije uzvratim osmijeh. Ne svidja mi se. Ne vidim u njemu sliku muskarca s kojim zelim biti. Tako da, osim tih jutara kada se zapravo sretnemo, ne razmisljam o njemu. Prilazi, zeli kontakt sa mnom. Ljubazno ga izignorisem. Nastavim raditi isto svaki put kada ga sretnem jer ne zelim mu ulivati ikakve nade.

Ne vjerujem da si bio creepy, ali da se curi svidjas...ne vjerujem. Posto imas fiksaciju zaljubljenosti, pozovi je na kafu da se konacno razuvjeris.
Dobro napisano.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#136 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sherbett wrote: 31/10/2020 11:28 A sta su ti tekli ti strucni ljudi+
Nakon dužeg razgovora i pojašnjenja cijele situacije rekli su mi polako i strpljivo bez ikakvog forsiranja, korak po korak, ako je oboma stalo oboje će te biti strpljivi i čekaćete na ono što vam je cilj do suđenog trenutka koji se neće moći izbjeći ako oboje to želite, a ako ona ne želi izgubiće to strpljenje i pokazaće vam da od toga nema ništa, ali da ja ne bi nešto pokvario nekim ishitrenim potezom i od situacije u kojoj možda i može biti nešto napravim situaciju iz koje ne može biti ništa da je bolje da prikočim i da idem postepeno jer po njima se radi o vrlo povučenoj i zatvorenoj osobi koja se krije iza visokih zidova unutar kojih se nalazi nježno biće puno ljubavi koju je strah tu ljubav ispoljiti bilo kome, a ne samo meni.Kao posljedica toga su postupci kojima se brani od svakog ko joj priđe iako joj to u podsvijesti prija. Da li je razlog za takvo ponašanje loše iskustvo iz prošlosti ili majka priroda to nisu mogli ovako na daljinu da zaključe.Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.Takođe su mi rekli da je par dana izbjegavam, a onda da se pojavim i da vidim njenu reakciju, rekli su da kad me vidi ako ima ikakva osjećanja neće to moći sakriti da joj je to nešto nedostajalo taman da je po cijelom tijelu obložena betonom ako bude vibre taj beton će u sekundi da popuca, samo da pratim i sve će mi se samo kazati, a ako toga ne bude da se povučem.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#137 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Guadalajara wrote: 31/10/2020 12:44 Doktori...psihijatri... hodje :

Radi se o dvije osobe, jedna je psiholog koja je specijalizirala na muško ženskim odnosima, a druga je profesor komunikacionih tehnologija.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#138 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 17:07
Guadalajara wrote: 31/10/2020 12:44 Doktori...psihijatri... hodje :

Radi se o dvije osobe, jedna je psiholog koja je specijalizirala na muško ženskim odnosima, a druga je profesor komunikacionih tehnologija.
Ne pika se...nema hodje :-)
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#139 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 16:58
sherbett wrote: 31/10/2020 11:28 A sta su ti tekli ti strucni ljudi+
Nakon dužeg razgovora i pojašnjenja cijele situacije rekli su mi polako i strpljivo bez ikakvog forsiranja, korak po korak, ako je oboma stalo oboje će te biti strpljivi i čekaćete na ono što vam je cilj do suđenog trenutka koji se neće moći izbjeći ako oboje to želite, a ako ona ne želi izgubiće to strpljenje i pokazaće vam da od toga nema ništa, ali da ja ne bi nešto pokvario nekim ishitrenim potezom i od situacije u kojoj možda i može biti nešto napravim situaciju iz koje ne može biti ništa da je bolje da prikočim i da idem postepeno jer po njima se radi o vrlo povučenoj i zatvorenoj osobi koja nema nikakvog društva ni ženskog ni muškog i koja iz kuće izlazi samo kada mora na posao i nazad i koja se krije iza visokih zidova unutar kojih se nalazi nježno biće puno ljubavi koju je strah tu ljubav ispoljiti bilo kome, a ne samo meni.Kao posljedica toga su postupci kojima se brani od svakog ko joj priđe iako joj to u podsvijesti prija. Da li je razlog za takvo ponašanje loše iskustvo iz prošlosti ili majka priroda to nisu mogli ovako na daljinu da zaključe.Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.Takođe su mi rekli da je par dana izbjegavam, a onda da se pojavim i da vidim njenu reakciju, rekli su da kad me vidi ako ima ikakva osjećanja neće to moći sakriti da joj je to nešto nedostajalo taman da je po cijelom tijelu obložena betonom ako bude vibre taj beton će u sekundi da popuca, samo da pratim i sve će mi se samo kazati, a ako toga ne bude da se povučem.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#140 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 17:16
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 16:58
sherbett wrote: 31/10/2020 11:28 A sta su ti tekli ti strucni ljudi+
Nakon dužeg razgovora i pojašnjenja cijele situacije rekli su mi polako i strpljivo bez ikakvog forsiranja, korak po korak, ako je oboma stalo oboje će te biti strpljivi i čekaćete na ono što vam je cilj do suđenog trenutka koji se neće moći izbjeći ako oboje to želite, a ako ona ne želi izgubiće to strpljenje i pokazaće vam da od toga nema ništa, ali da ja ne bi nešto pokvario nekim ishitrenim potezom i od situacije u kojoj možda i može biti nešto napravim situaciju iz koje ne može biti ništa da je bolje da prikočim i da idem postepeno jer po njima se radi o vrlo povučenoj i zatvorenoj osobi koja vrlo moguće nema nikakvog društva ni ženskog ni muškog i koja iz kuće izlazi samo kada mora na posao i nazad i koja se krije iza visokih zidova unutar kojih se nalazi nježno biće puno ljubavi koju je strah tu ljubav ispoljiti bilo kome, a ne samo meni.Kao posljedica toga su postupci kojima se brani od svakog ko joj priđe iako joj to u podsvijesti prija. Da li je razlog za takvo ponašanje loše iskustvo iz prošlosti ili majka priroda to nisu mogli ovako na daljinu da zaključe.Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.Takođe su mi rekli da je par dana izbjegavam, a onda da se pojavim i da vidim njenu reakciju, rekli su da kad me vidi ako ima ikakva osjećanja neće to moći sakriti da joj je to nešto nedostajalo taman da je po cijelom tijelu obložena betonom ako bude vibre taj beton će u sekundi da popuca, samo da pratim i sve će mi se samo kazati, a ako toga ne bude da se povučem.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#141 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 17:17
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 17:16
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 16:58
Nakon dužeg razgovora i pojašnjenja cijele situacije rekli su mi polako i strpljivo bez ikakvog forsiranja, korak po korak, ako je oboma stalo oboje će te biti strpljivi i čekaćete na ono što vam je cilj do suđenog trenutka koji se neće moći izbjeći ako oboje to želite, a ako ona ne želi izgubiće to strpljenje i pokazaće vam da od toga nema ništa, ali da ja ne bi nešto pokvario nekim ishitrenim potezom i od situacije u kojoj možda i može biti nešto napravim situaciju iz koje ne može biti ništa da je bolje da prikočim i da idem postepeno jer po njima se radi o vrlo povučenoj, zatvorenoj i asocijalnoj osobi koja vrlo moguće nema nikakvog društva ni ženskog ni muškog osim kolega na poslu sa kojima se izvan posla ne druži i koja iz kuće izlazi samo kada mora na posao i nazad i koja se krije iza visokih zidova unutar kojih se nalazi nježno biće puno ljubavi koju je strah tu ljubav ispoljiti bilo kome, a ne samo meni.Kao posljedica toga su postupci kojima se brani od svakog ko joj priđe iako joj to u podsvijesti prija. Da li je razlog za takvo ponašanje loše iskustvo iz prošlosti ili majka priroda to nisu mogli ovako na daljinu da zaključe.Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.Takođe su mi rekli da je par dana izbjegavam, a onda da se pojavim i da vidim njenu reakciju, rekli su da kad me vidi ako ima ikakva osjećanja neće to moći sakriti da joj je to nešto nedostajalo taman da je po cijelom tijelu obložena betonom ako bude vibre taj beton će u sekundi da popuca, samo da pratim i sve će mi se samo kazati, a ako toga ne bude da se povučem.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#142 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Guadalajara wrote: 31/10/2020 17:09
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 17:07
Guadalajara wrote: 31/10/2020 12:44 Doktori...psihijatri... hodje :

Radi se o dvije osobe, jedna je psiholog koja je specijalizirala na muško ženskim odnosima, a druga je profesor komunikacionih tehnologija.
Ne pika se...nema hodje :-)
Hodža je na godišnjem odmoru :zjev:
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#143 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Satori »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 16:58 Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.
A 100% da je udata. :mrgreen:

Sretno, i javi nam kako je proslo kad se opet sretnete nakon pauze.
User avatar
512MB
Posts: 10514
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#144 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by 512MB »

Klasična kronična nejebica 🙈
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#145 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by van Basten »

Nemoj praviti predugu pauzu, svaki dan moze kakav lockout pa da prestanete ici do posla duze vrijeme, i sta onda?
Jurissssss..... :izet:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#146 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Satori wrote: 31/10/2020 21:49
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 16:58 Smatraju da je ova percepcija 70% realne mogućnosti, a 30% da je rezultat takvog ponašanja to što joj se ne sviđam.
A 100% da je udata. :mrgreen:

Sretno, i javi nam kako je proslo kad se opet sretnete nakon pauze.
Nije udata, to sam juče potpuno neočekivano uspio saznati.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#147 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

van Basten wrote: 01/11/2020 00:29 Nemoj praviti predugu pauzu, svaki dan moze kakav lockout pa da prestanete ici do posla duze vrijeme, i sta onda?
Jurissssss..... :izet:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#148 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 01/11/2020 09:09
van Basten wrote: 01/11/2020 00:29 Nemoj praviti predugu pauzu, svaki dan moze kakav lockout pa da prestanete ici do posla duze vrijeme, i sta onda?
Jurissssss..... :izet:
U pravi si 100%, onda sam ga njb.. mada u ovoj situaciji za mene lockout ne važi i kazne ću plaćati, ali ću se kretati međutim pretpostavljam da će ona to poštovati i koja mi onda korist :sad: :shock: :?
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#149 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 01/11/2020 09:14
sssaaammmyyy wrote: 01/11/2020 09:09
van Basten wrote: 01/11/2020 00:29 Nemoj praviti predugu pauzu, svaki dan moze kakav lockout pa da prestanete ici do posla duze vrijeme, i sta onda?
Jurissssss..... :izet:
U pravi si 100%, onda sam ga njb.. mada u ovoj situaciji za mene lockout ne važi i kazne ću plaćati, ali ću se kretati međutim pretpostavljam da će ona to poštovati i koja mi onda korist :sad: :shock: :?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#150 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

sssaaammmyyy wrote: 01/11/2020 09:14 U pravi si 100%, onda sam ga njb.. mada u ovoj situaciji za mene lockout ne važi i kazne ću plaćati, ali ću se kretati međutim pretpostavljam da će ona to poštovati i koja mi onda korist :sad: :shock:
.. neodgovorno.... :zoka:
Post Reply