Kuhinje po mjeri za inostranstvo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
fatality

#1 Kuhinje po mjeri za inostranstvo

Post by fatality » 02/08/2020 19:58

Pozz,

da li neko poznaje firmu koja se bavi proizvodnjom kuhinja, ali i da te iste kuhinje salju u austriju/njemacku (sa montazom)?
Imam ponudu za kuhinju, no posto je cijena relativno visoka (ne sumnjam da ima i skupljih kuhinja :D) reko da provjerim da li na podrucju balkana ima neka firma koja je pouzdana i vrsi izradu kvalitetnijih kuhinja. Kao sto rekoh kuhinja je malo skuplja, i mislim da bih se bolje osjecao ako je "prava" firma u pitanju, jer ako sta na bude valjalo lakse su sa njima izaci na kraj, nego sa stolarom iz komsiluka :D.
A ja, firma ne mora biti iz bosne, moze i srbija, hrvatska ...

Hvala :)

P.S.

nedavno je na klix-u bio reklamni clanak za ovu firmu https://eurosag.com. Na netu ne nadjoh nikakve recenzije i u nekom drugom clanku procitah nesto tipa "eurosag planira ove godine nabavku "specijalnih" masina, cime ce se kuhinje moci brze izradjivati i biti kvalitetnije" (parafraziram). Tu onda posumnjah u tretnutnu kvalitetu kuhinja i odustadoh od njih (iako su mi bili prva opcija)

CikCikCikPogodi

#2 Re: Kuhinje po mjeri za inostranstvo

Post by CikCikCikPogodi » 02/08/2020 20:43

Bolan oni to nama salju, a mi im posaljemo drvo.

Heller

#3 Re: Kuhinje po mjeri za inostranstvo

Post by Heller » 02/08/2020 21:44

Dok sam radio u Babilonu oni su znali dostavljati i montirati kuhinje po Njemačkoj i Austriji.

Post Reply