Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#51 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Cookie85 »

malocvijece wrote:[youtube][/youtube]
Cookie85 wrote:
moonca wrote:Cudno da, sinovi tako reaguju... :-)
Mislim da ti svom coeku branis :D ako nemas muza, onda ces vjerovatno braniti kad budes imala. Ti mi djelujes da kad sjedite i on se digne (krene u wc) ti ga automatski pitas "gdje ces??" :D :D
Što zakuhavaš :D

Moram malo :D
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#52 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Euphoria »

Rano je još da bi ti bilo šta znao o moonci.... Svaka koja ostane iza zuba ili tastature, je zlatna :thumbup:
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#53 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Cookie85 »

Miss Moonlight wrote:Rano je još da bi ti bilo šta znao o moonci.... Svaka koja ostane iza zuba ili tastature, je zlatna :thumbup:
:-) :run:
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#54 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Cookie85 »

Ima da otvorim temu forumski stalkeri :D :D :lol: :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#55 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

... u zadnje vrijeme malo je muskaraca a vise zena, sad se vecinom oboje ozene
User avatar
Ludzak
Posts: 5483
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#56 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Ludzak »

Kad se ožene, ne smiju od žene.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#57 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

Ludzak wrote: Kad se ožene, ne smiju od žene.

normalno da nesmjuuu... nesmjuum ni ja odavno, od kad sam je naucio kako da rastavi i sastavi pistolj u 30s miran sam ko buba :mrgreen:

(razumijem ja njih... svako hoce svojim zivotom da ide, ima tu svakakva lutanja, vremenom dodje to sve na svoje :thumbup: )
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#58 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by gilla »

U 90% slučajeva, rijec je o zeni. Tj.ona im ne dozvoljava ili zvoca ako se ide njegovim. NJeni su zlatni, njegovi su dno.

Zena hoce kada se uda da ima kucu od lutaka kako je naucila kao djevojcica, da ona raspoređuje kako stvari tako i da upravlja muzem.
Prvi su an redu prijatelji ili raja da ih odvoji od njih, onda njegova familija.
Zena hoce da je ona jedini izvor srece za njenog muza (u malim dozama) i nece da bilo ko ima bilo kakvog uticaja na njegove odluke i njegov novcanik osim nje.
Većina muzeva boji se da se bilo kako suprostavi ovome, jer ih je strah da će izgubiti pristup mindji 2x godisnje. Iako lijepih i dotjeranih zena nikad vise nije bilo.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#59 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by ho oponopono »

...što pičetina zna srozati personu...da se geni bace u zaborav...eh, nema se kad od av av ženici ...u njenoj je sjenici...dok se ona šepuri u pjenici...samo je moj tuto kompleto...gore nego neko pseto...:pusi2:
izvrsni direktor
Posts: 9338
Joined: 20/12/2018 16:11

#60 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by izvrsni direktor »

gilla wrote:U 90% slučajeva, rijec je o zeni. Tj.ona im ne dozvoljava ili zvoca ako se ide njegovim. NJeni su zlatni, njegovi su dno.

Zena hoce kada se uda da ima kucu od lutaka kako je naucila kao djevojcica, da ona raspoređuje kako stvari tako i da upravlja muzem.
Prvi su an redu prijatelji ili raja da ih odvoji od njih, onda njegova familija.
Zena hoce da je ona jedini izvor srece za njenog muza (u malim dozama) i nece da bilo ko ima bilo kakvog uticaja na njegove odluke i njegov novcanik osim nje.
Većina muzeva boji se da se bilo kako suprostavi ovome, jer ih je strah da će izgubiti pristup mindji 2x godisnje. Iako lijepih i dotjeranih zena nikad vise nije bilo.
nije stvar jel joj coek smije se suprotstaviti ili ne. vec je stvar prepoznati da si upao u ovu zamku njenu, nesvjesno.
evo otvorio si mi oci :shock:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#61 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by moonca »

Nije zamka.. dio krivice snose i svekrve i njihovo ponasanje....
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#62 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Cookie85 »

gilla wrote:U 90% slučajeva, rijec je o zeni. Tj.ona im ne dozvoljava ili zvoca ako se ide njegovim. NJeni su zlatni, njegovi su dno.

Zena hoce kada se uda da ima kucu od lutaka kako je naucila kao djevojcica, da ona raspoređuje kako stvari tako i da upravlja muzem.
Prvi su an redu prijatelji ili raja da ih odvoji od njih, onda njegova familija.
Zena hoce da je ona jedini izvor srece za njenog muza (u malim dozama) i nece da bilo ko ima bilo kakvog uticaja na njegove odluke i njegov novcanik osim nje.
Većina muzeva boji se da se bilo kako suprostavi ovome, jer ih je strah da će izgubiti pristup mindji 2x godisnje. Iako lijepih i dotjeranih zena nikad vise nije bilo.
Ne znam kako sebi moze dopustiti tako nesto. Svaka cast njima pa mogu to da trpe!

To treba odmah mjenjati, cim vidis da ti komentarise na prijatelje ili familiju , hajd ti sreco kuci svojoj :D

Bolje biti sam, a sretan, nego sa nekim ko te cini jadnim!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by moonca »

Ma kao sto mijenjas zenu, tako isto i sa bracom i sestrama, ako ne cijene tebe, tvoj izbor.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#64 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Thorgerson »

Realno, danas je i malo prijatelja. Tako da tu mogu razumjeti i udaljavanje od istih.

Najjaci su oni "prijatelji" koji ti spocitavaju sto si se malo udaljio. Mislim ono, liku moraš nacrtati da imaš ženu, djecu i da ne možeš svako malo izlaziti i lokati do 3h ujutro. Sutra oni kad se ožene, ne da se malo udalje, nego ti se ne javljalju. Ok, ne javlja se. Ali na poruku da ne odgovori i sl. A ono, dok su bili single, jarane hajde papučaru vako nako.

I sam sam sin, a imam sestru. Kćerke su jednostavno osjećajnije i više vezane za roditelje. Zašto je to tako, ne znam, ali jeste. Ima li tu prirode, cega, nemam pojma. I onaj pračovjek sigurno nije vodio sa sobom curicu u lov, nego sina muškarca itd. Mislim, izmišljam, ali tu def ima nešto. Znači to vidim na svojoj sestri i na sebi. Nije da mene boli qrac za roditelje, redovno ih posjećujem i sve ostalo. Ali jednostavno vidim da sestra to radi sa više pažnje itd.

I to sam primjetio i kod drugih ljudi, kćerke su fkt blago. I jbg, tako da ja ne bih baš to sve svalio na žene. Da, ima i do muškarca, ali evo nađite mi vi ženu da će se tek tako odreći roditelja, jer eto muž ne da? Nema šanse. To je npr kod muških redovna pojava. Ne bih rekao da je to samo do muda.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#65 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

Thorgerson wrote: Realno, danas je i malo prijatelja. Tako da tu mogu razumjeti i udaljavanje od istih.

Najjaci su oni "prijatelji" koji ti spocitavaju sto si se malo udaljio. Mislim ono, liku moraš nacrtati da imaš ženu, djecu i da ne možeš svako malo izlaziti i lokati do 3h ujutro. Sutra oni kad se ožene, ne da se malo udalje, nego ti se ne javljalju. Ok, ne javlja se. Ali na poruku da ne odgovori i sl. A ono, dok su bili single, jarane hajde papučaru vako nako.

I sam sam sin, a imam sestru. Kćerke su jednostavno osjećajnije i više vezane za roditelje. Zašto je to tako, ne znam, ali jeste. Ima li tu prirode, cega, nemam pojma. I onaj pračovjek sigurno nije vodio sa sobom curicu u lov, nego sina muškarca itd. Mislim, izmišljam, ali tu def ima nešto. Znači to vidim na svojoj sestri i na sebi. Nije da mene boli qrac za roditelje, redovno ih posjećujem i sve ostalo. Ali jednostavno vidim da sestra to radi sa više pažnje itd.

I to sam primjetio i kod drugih ljudi, kćerke su fkt blago. I jbg, tako da ja ne bih baš to sve svalio na žene. Da, ima i do muškarca, ali evo nađite mi vi ženu da će se tek tako odreći roditelja, jer eto muž ne da? Nema šanse. To je npr kod muških redovna pojava. Ne bih rekao da je to samo do muda.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#66 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by ovo_mi_je_nick »

Kad se oženi zaboravi braću i sestre!!

To uglavnom kažu braća i sestre koje su samci i koje ljubomora puca jer je njihov brat našao za sebe nekoga i više ta ista braća i sestre nizu mezimci. To je isto kao kad majka rodi drugo dijete pa prvo puca od ljubomore.

Kad se ta braća i sestre (koji su ljubomorni i koji pucaju priče i prekidanju familijarnih veza) ožene i udaje neće jebavat nikoga ni 2 %.

Ako si vezan za ženu i porodicu onda si papučar. Ako ne jebeš ženu ni porodicu za 2 % onda si propalitet.

I oni koji te najviše kritikuju za neke stvari ti ljudi će iste stvari raditi isto čim dođu u priliku.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#67 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by dobar osjecaj »

ovo_mi_je_nick wrote:I oni koji te najviše kritikuju za neke stvari ti ljudi će iste stvari raditi isto čim dođu u priliku.
Vremenom skontaš kako samo saslušati (ili čak ni to) šta razni ljudi govore i voditi se svojim potrebama i zdravim razumom.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#68 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Blixen »

dale cooper wrote:
sadie_forever wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Ublehe baš. Mekušci koji ne znaju da se izbore za svoje i/ili ne žele iz nekih razloga. Ok je posjeta punici, ali svakako treba i majka biti tu negdje.

Tu ne razumijem ni žene koje to brane/ne žele.

Neke zene su vjesti politicari,ja ne znam kako neko uspije raskinut jaku vezu s 3 brata
Jesil' ti onog svog odučila od matere? :mrgreen:

ko sjedi naprijed u autu?
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#69 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Ommadawn »

dobar osjecaj wrote: Vremenom skontaš kako samo saslušati (ili čak ni to) šta razni ljudi govore i voditi se svojim potrebama i zdravim razumom.
I to je otprilike ono najmanje što je potrebno da živiš jedan sasvim normalan život.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#70 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

Ommadawn wrote:
dobar osjecaj wrote: Vremenom skontaš kako samo saslušati (ili čak ni to) šta razni ljudi govore i voditi se svojim potrebama i zdravim razumom.
I to je otprilike ono najmanje što je potrebno da živiš jedan sasvim normalan život.

U bilo kakvim kontaktima sa bilo kim gdje se vodi monolog je samo iz belaja u belaj... katastrofa

...za normalan zivot potreban je dijalog

monolog se ne vodi ni sa onim koga vidis u ogledalu, a kamoli u braku :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#71 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by Ommadawn »

mali jomu wrote:
Ommadawn wrote:
dobar osjecaj wrote: Vremenom skontaš kako samo saslušati (ili čak ni to) šta razni ljudi govore i voditi se svojim potrebama i zdravim razumom.
I to je otprilike ono najmanje što je potrebno da živiš jedan sasvim normalan život.

U bilo kakvim kontaktima sa bilo kim gdje se vodi monolog je samo iz belaja u belaj... katastrofa

...za normalan zivot potreban je dijalog

monolog se ne vodi ni sa onim koga vidis u ogledalu, a kamoli u braku :mrgreen:
Onda kad monolog počne u braku - stvari u kofere i preko vrata.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#72 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

Ommadawn wrote: Onda kad monolog počne u braku - stvari u kofere i preko vrata.

Bilo kakav monolog... razligu odmah :thumbup:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#73 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by vjesticanametli »

Odma dezertirat treba :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#74 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by mali jomu »

vjesticanametli wrote: Odma dezertirat treba :D
Odmah dezertirat... :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#75 Re: Kad se ozeni zaboravi na bracu i sestre!!

Post by vjesticanametli »

mali jomu wrote:
vjesticanametli wrote: Odma dezertirat treba :D
Odmah dezertirat... :lol:
isti tren :run: :lol:
Post Reply