Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#20826 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by stakasa »

espn wrote:Sve izvjesnija obustava izdavanja lijekova pacijentima u Tuzli

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sve-izv ... /191105113

Nastavlja se trend odlaska ljekara i medicinskog kadra iz Goražda

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavl ... /191105143
Mogo si vala ovo razgodit u dva posta
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#20827 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by JanuaryJones »

stakasa wrote:
espn wrote:Sve izvjesnija obustava izdavanja lijekova pacijentima u Tuzli

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sve-izv ... /191105113

Nastavlja se trend odlaska ljekara i medicinskog kadra iz Goražda

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavl ... /191105143
Mogo si vala ovo razgodit u dva posta
:lol: :lol: :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#20828 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

:lol: :lol:
User avatar
512MB
Posts: 10555
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#20829 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Neka, saće Havana metnut Letu Štuke :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20830 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

:D
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#20831 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Od jutros velike gužve ispred Ambasade Slovenije u Sarajevu

Image

https://www.klix.ba/vijesti/bih/od-jutr ... /191106076
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20832 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

espn wrote:Od jutros velike gužve ispred Ambasade Slovenije u Sarajevu

Image

https://www.klix.ba/vijesti/bih/od-jutr ... /191106076
Image
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#20833 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Djeca iz sela Lokve kilometrima pješačila do škole, sada čekaju autobus koji ne dolazi

https://www.klix.ba/vijesti/bih/djeca-i ... /191106086
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20834 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pici »

VELIKE RIJEČI
|
Princeza Victoria: 60.000 izbjeglica iz BiH je pomoglo da izgradimo bolju Švedsku
primatel jos da gradimo sveCku a onda pod serijat vikinge...
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#20835 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

Ne kontam muhu, jel i svojoj djeci isto zamjeras sto napustise ovu ljepotu ili samo neznanim forumasima koji zele da idu ?
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20836 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

mirsek wrote:Ne kontam muhu, jel svojoj djeci isto zamjeras sto napustise ovu ljepotu ili samo neznanim forumasima koji zele da idu ?
kojoj mojoj djeci :? kcerka se udala u ŠveCku a sin ovdje i ne pada mu na pamet da ide :-D

gdje si ti vidio da ja nekom zamjeram što hoce da ide :? :? :? deder me uputi ako ti nije mrsko :-D

samo sam alergican na negativce koji lijececi svoje komplekse il zajebe pljuju po ovoj zemlji i nama koji ne mislimo ic ni za kakve pare :D
Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj :thumbup: možeš i na PP :-D da ne kvarimo ovako kvalitetnu temu :lol:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#20837 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

muha_sa wrote:
mirsek wrote:Ne kontam muhu, jel svojoj djeci isto zamjeras sto napustise ovu ljepotu ili samo neznanim forumasima koji zele da idu ?
kojoj mojoj djeci :? kcerka se udala u ŠveCku a sin ovdje i ne pada mu na pamet da ide :-D

gdje si ti vidio da ja nekom zamjeram što hoce da ide :? :? :? deder me uputi ako ti nije mrsko :-D

samo sam alergican na negativce koji lijececi svoje komplekse il zajebe pljuju po ovoj zemlji i nama koji ne mislimo ic ni za kakve pare :D
Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj :thumbup: možeš i na PP :-D da ne kvarimo ovako kvalitetnu temu :lol:
Pa sta te briga za negativce, ima ih uvijek. Sto neko postira negativne vijesti i mracnu statistiku o BIH koje fala Bogu ima na pretek ne znaci da to nisu cinjenice, to da smo u vecini dobrih stvari na dnu ljestvice. A ko to pljuje po tebi sto si u BIH ? Ovdje pricamo uglavnom o mladima i njihovoj perspektivi, oni trebaju odmah planirati i reagovati da se ne bi poslije kajali u sta im je prosao zivot cekanjem boljeg stanja u BIH.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20838 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Pa ko im brani da reaguju i odu? Ne kontam kako ce mu lakse biti otici ako ganja vijesti o autobusu u lokvama?
Nazif_Gljiva
Posts: 703
Joined: 06/02/2008 21:58

#20839 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Nazif_Gljiva »

Misliti i srati, nije isto
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20840 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

mirsek wrote:
muha_sa wrote:
mirsek wrote:Ne kontam muhu, jel svojoj djeci isto zamjeras sto napustise ovu ljepotu ili samo neznanim forumasima koji zele da idu ?
kojoj mojoj djeci :? kcerka se udala u ŠveCku a sin ovdje i ne pada mu na pamet da ide :-D

gdje si ti vidio da ja nekom zamjeram što hoce da ide :? :? :? deder me uputi ako ti nije mrsko :-D

samo sam alergican na negativce koji lijececi svoje komplekse il zajebe pljuju po ovoj zemlji i nama koji ne mislimo ic ni za kakve pare :D
Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj :thumbup: možeš i na PP :-D da ne kvarimo ovako kvalitetnu temu :lol:
Pa sta te briga za negativce, ima ih uvijek. Sto neko postira negativne vijesti i mracnu statistiku o BIH koje fala Bogu ima na pretek ne znaci da to nisu cinjenice, to da smo u vecini dobrih stvari na dnu ljestvice. A ko to pljuje po tebi sto si u BIH ? Ovdje pricamo uglavnom o mladima i njihovoj perspektivi, oni trebaju odmah planirati i reagovati da se ne bi poslije kajali u sta im je prosao zivot cekanjem boljeg stanja u BIH.
jebeš forum i šuplju pricu :-) daj ih malo poguraj kakvim savjetom kako i gdje otic :D

Evo od mene nešto konkretno za mlade koji kurcem ne mrdaju a kukaju : samo sjedite i jajca cešite, imate za kafu i dvije marke dopune a vi koji imate aVto naspite za cenera, pusti Cecu i otvori prozor nek grmi :D

Jebo izbore, bunt i ostale nacine da vam bude ljepše--pardon, da vas ne jašu ovi što nas jašu 20 i kusur godina. Ako vi necete hocemo yse pobunit MI stariji--peMzioneri su avangarda bili i vazda ce bit :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20841 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Ovaj je otiso garant. :(


Image
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#20842 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

HAVANA wrote:Pa ko im brani da reaguju i odu? Ne kontam kako ce mu lakse biti otici ako ganja vijesti o autobusu u lokvama?
Pa niko, ali sto vise stvari vidis da ti smeta oko tebe vise zelis da ides, tako da ovo dodje kao jedna od faza odlaska. Vazno je da niko nikome to ne zamjera, ni ovi sto ostaju ovima sto idu ali i obrnuto i to je to. Ali ako neko postavlja tonu negativnih vijesti pustite ga, necemo nazor nositi ruzicaste naocale. Mladi mogu situaciju promijeniti na izborima ili snalazenjem, a jedan od nacina snalazenja je i odlazak.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20843 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Ok,ali kad bi ja sad postavljao pozitivne vijesti,sto jezika bi bilo,ko i vazda...O njima niko i ne pise,ne prenose se,ludilo totalno i opsjednutost negativnim stvarima.Znam da ih ima puno ali ima i pozitivnih,nikada ih vidjeti,ako ih i pokazes negativcu,ko da si ga sarafcigerom u plucno krilo ubo.Boli ga jbt...Nevjerovatno. :-)
User avatar
512MB
Posts: 10555
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#20844 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

muha_sa wrote:
mirsek wrote:Ne kontam muhu, jel svojoj djeci isto zamjeras sto napustise ovu ljepotu ili samo neznanim forumasima koji zele da idu ?
kojoj mojoj djeci :? kcerka se udala u ŠveCku a sin ovdje i ne pada mu na pamet da ide :-D

gdje si ti vidio da ja nekom zamjeram što hoce da ide :? :? :? deder me uputi ako ti nije mrsko :-D

samo sam alergican na negativce koji lijececi svoje komplekse il zajebe pljuju po ovoj zemlji i nama koji ne mislimo ic ni za kakve pare :D
Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj :thumbup: možeš i na PP :-D da ne kvarimo ovako kvalitetnu temu :lol:
Čekaj da ti se sin uda u Švecku, ko holanđanin i onaj fransoa :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20845 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Sin se i skucio i ozenio i djecu dobio... :-D :P
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20846 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Lako je njemu kad mu je babo u sda.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20847 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Dobra ti ova austrija,prodjoh na aukciji u nakom straßwalchenu... :D
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#20848 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

HAVANA wrote:Ok,ali kad bi ja sad postavljao pozitivne vijesti,sto jezika bi bilo,ko i vazda...O njima niko i ne pise,ne prenose se,ludilo totalno i opsjednutost negativnim stvarima.Znam da ih ima puno ali ima i pozitivnih,nikada ih vidjeti,ako ih i pokazes negativcu,ko da si ga sarafcigerom u plucno krilo ubo.Boli ga jbt...Nevjerovatno. :-)
Pa zar nema posebna tema samo o pozitivnim vijestima ? Meni je drago kad cujem sve pozitivne vijesti ali sam i svjestan da one jos uvijek nece nadjacati one negativne. 23 godine su prosle od rata. Neko ko se 96. rodio sad poslije faksa trazi posao.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#20849 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hajvan »

netko ko je zavrsio faks bi trebao da zna sebi kreirti posao… :-)
Nazif_Gljiva
Posts: 703
Joined: 06/02/2008 21:58

#20850 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Nazif_Gljiva »

Ako se udaš u Švedsku, možeš se vratiti u Sarajevo :oops:
Post Reply