Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
NediM17
Posts: 21690
Joined: 05/11/2009 11:49

#23576 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by NediM17 »

I to nije dobro pazio na casu. :-)
Sta kaze, pasivni otpor. :lol:
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#23577 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by User987 »

Ne očekujem da mi vjeruješ. Ali, itekako sam je branio. Čak imam uspomenu sa prve linije, u koljenu. Ništa nisam naplatio, ali sam poslije rata imao posao i nisam loše prošao u odnosu na mnoge druge borce. Što se tiče migranata, fascinira me u negativnom smislu ta naša naivnost i nesposobnost za odbranu. Znam da mi nećeš ni ovo vjerovati, ali ću ti ipak reći. Istu naivnost i nesposobnost za odbranu sam vidio i 92. Naravno, danas će ti lažne patriote koje su dobro naplatile rat i svoju ulogu u njemu pričati druge bajke. Ali, ja znam kako je bilo.
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#23578 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by User987 »

NediM17 wrote: 21/02/2021 22:14 I to nije dobro pazio na casu. :-)
Sta kaze, pasivni otpor. :lol:
Ne volim kada se neko keseri bez razloga. Upotrijebio sam izraz PASIVNI OTPOR jer očigledno nismo sposobni za AKTIVNI OTPOR. Pasivni otpor može da bude jako efikasan. Indija je na taj način stekla nezavisnost, odnosno oslobodila se engleske dominacije. Nažalost, kod nas u borbi protiv najezde ilegalnih momaka kojima se ne zna ni tačan broj, akamoli ime i porijeklo, ne postoji raspoloženje ni za pasivni otpor.
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#23579 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by jednonogi_Jack »

User987 wrote: 21/02/2021 22:17 Ne očekujem da mi vjeruješ. Ali, itekako sam je branio. Čak imam uspomenu sa prve linije, u koljenu. Ništa nisam naplatio, ali sam poslije rata imao posao i nisam loše prošao u odnosu na mnoge druge borce. Što se tiče migranata, fascinira me u negativnom smislu ta naša naivnost i nesposobnost za odbranu. Znam da mi nećeš ni ovo vjerovati, ali ću ti ipak reći. Istu naivnost i nesposobnost za odbranu sam vidio i 92. Naravno, danas će ti lažne patriote koje su dobro naplatile rat i svoju ulogu u njemu pričati druge bajke. Ali, ja znam kako je bilo.
Niđe veze onaj rat sa ovom situacijom. Kakve divizije i bakrači, samo se provaljuješ.
NediM17
Posts: 21690
Joined: 05/11/2009 11:49

#23580 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by NediM17 »

Izvini Gandi, nisam te prepozn'o. Je l' moglo i 92. tako "pasivno". Od tebe se ipak ocekivao nesto radikalniji pristup rjesavanju ovog problema sudeci po stavovima koje iznosis.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#23581 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Hemel »

Ja sam ga bas provalio na tim divizijama koje ni 1% ne koristi.
Kod nas se koriste drugi izrazi za vojne formacije.

...trolaju temu da napakoste nekome. Nista pametno na temu ne kazu ali zato izmisljaju, lazu, podmecu, izvrcu...sve sa jednim razlogom.
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#23582 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by User987 »

NediM17 wrote: 21/02/2021 22:32 Izvini Gandi, nisam te prepozn'o. Je l' moglo i 92. tako "pasivno". Od tebe se ipak ocekivao nesto radikalniji pristup rjesavanju ovog problema sudeci po stavovima koje iznosis.
Ne čitaš ono što ja iznosim. Nemam nikakve radikalne stavove. Ne pozivam na nasilje. A 92. godine je bila druga situacija i tada nije moglo "pasivno". Nisi ti tada bio ni rodjen, ali ako hoćeš sve ću ti ispričati. Sjećanje me dobro služi.
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#23583 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by User987 »

Hemel wrote: 21/02/2021 22:34 Ja sam ga bas provalio na tim divizijama koje ni 1% ne koristi.
Kod nas se koriste drugi izrazi za vojne formacije.

...trolaju temu da napakoste nekome. Nista pametno na temu ne kazu ali zato izmisljaju, lazu, podmecu, izvrcu...sve sa jednim razlogom.
Nisi ti mene dečko "provalio, precjenjuješ sebe. Izraz "divizija" sam posudio od Fatmira Alispahića. A šta ti uopšte znaš o vojnim formacijama? Ti bolan nisi ni vojsku služio. A kome bih ja to htio napakostiti? Možda Islamskoj zajednici ili SDA? Ili ilegalnim migrantima? I ko to laže, podmeće i izvrće? Da li lažu oni koji stalno ponavljaju da imamo ukupno 7 hiljada ilegalnih migranata ili oni koji koji tvrde da ih ima bar tri puta više? Da li lažu i podmeću oni koji tvrde da se ne radi o ilegalnim migrantima koji krše zakon ili oni koji tvrde da su to ljudi u pokretu? Da li lažu oni koji vjeruju svojim očima i kažu da im oči vide sve same muškarce od 20 do 30 godina ili oni koji govore o ženama i djeci? Itd, itd.
Evo, reci ti kao vidiš ovu situaciju sa ilegalnim migrantima? Ti nisi trol nego se o tebe uvijek može nešto mametno čuti. Daj prosvijetli me. :D
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#23584 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Hemel »

User987 wrote: 21/02/2021 22:50
Hemel wrote: 21/02/2021 22:34 Ja sam ga bas provalio na tim divizijama koje ni 1% ne koristi.
Kod nas se koriste drugi izrazi za vojne formacije.

...trolaju temu da napakoste nekome. Nista pametno na temu ne kazu ali zato izmisljaju, lazu, podmecu, izvrcu...sve sa jednim razlogom.
Nisi ti mene dečko "provalio, precjenjuješ sebe. Izraz "divizija" sam posudio od Fatmira Alispahića. A šta ti uopšte znaš o vojnim formacijama? Ti bolan nisi ni vojsku služio. A kome bih ja to htio napakostiti? Možda Islamskoj zajednici ili SDA? Ili ilegalnim migrantima? I ko to laže, podmeće i izvrće? Da li lažu oni koji stalno ponavljaju da imamo ukupno 7 hiljada ilegalnih migranata ili oni koji koji tvrde da ih ima bar tri puta više? Da li lažu i podmeću oni koji tvrde da se ne radi o ilegalnim migrantima koji krše zakon ili oni koji tvrde da su to ljudi u pokretu? Da li lažu oni koji vjeruju svojim očima i kažu da im oči vide sve same muškarce od 20 do 30 godina ili oni koji govore o ženama i djeci? Itd, itd.
Evo, reci ti kao vidiš ovu situaciju sa ilegalnim migrantima? Ti nisi trol nego se o tebe uvijek može nešto mametno čuti. Daj prosvijetli me. :D
:lol: :lol:

Ja mislio ti ozbiljan. Haj ti sa Fatmirom pod ruku jer nije ni on bio u ratu.

p.s. vrati se par stranica pa procitaj sta sam ja sve upisao na ovboj temi.

prvo moras razluciti sta je uzrok a sta posljedica, ne smijes biti politicki, nacionalno ili bilo kako drugacije pristrastan i onda je lahko pisati.
NediM17
Posts: 21690
Joined: 05/11/2009 11:49

#23585 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by NediM17 »

Pa vidis mu uzora, fatko. :(
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#23586 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

Hemel wrote: 21/02/2021 22:55
User987 wrote: 21/02/2021 22:50
Hemel wrote: 21/02/2021 22:34 Ja sam ga bas provalio na tim divizijama koje ni 1% ne koristi.
Kod nas se koriste drugi izrazi za vojne formacije.

...trolaju temu da napakoste nekome. Nista pametno na temu ne kazu ali zato izmisljaju, lazu, podmecu, izvrcu...sve sa jednim razlogom.
Nisi ti mene dečko "provalio, precjenjuješ sebe. Izraz "divizija" sam posudio od Fatmira Alispahića. A šta ti uopšte znaš o vojnim formacijama? Ti bolan nisi ni vojsku služio. A kome bih ja to htio napakostiti? Možda Islamskoj zajednici ili SDA? Ili ilegalnim migrantima? I ko to laže, podmeće i izvrće? Da li lažu oni koji stalno ponavljaju da imamo ukupno 7 hiljada ilegalnih migranata ili oni koji koji tvrde da ih ima bar tri puta više? Da li lažu i podmeću oni koji tvrde da se ne radi o ilegalnim migrantima koji krše zakon ili oni koji tvrde da su to ljudi u pokretu? Da li lažu oni koji vjeruju svojim očima i kažu da im oči vide sve same muškarce od 20 do 30 godina ili oni koji govore o ženama i djeci? Itd, itd.
Evo, reci ti kao vidiš ovu situaciju sa ilegalnim migrantima? Ti nisi trol nego se o tebe uvijek može nešto mametno čuti. Daj prosvijetli me. :D
:lol: :lol:

Ja mislio ti ozbiljan. Haj ti sa Fatmirom pod ruku jer nije ni on bio u ratu.

p.s. vrati se par stranica pa procitaj sta sam ja sve upisao na ovboj temi.

prvo moras razluciti sta je uzrok a sta posljedica, ne smijes biti politicki, nacionalno ili bilo kako drugacije pristrastan i onda je lahko pisati.
:thumbup:

Zanimljivo kako se ne usuđuju tebi uvredljivo pisati kao što su meni.
🤔... Doduše, puno to govori o njima.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#23587 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Hemel »

Chloe wrote: 21/02/2021 23:10
Hemel wrote: 21/02/2021 22:55
User987 wrote: 21/02/2021 22:50

Nisi ti mene dečko "provalio, precjenjuješ sebe. Izraz "divizija" sam posudio od Fatmira Alispahića. A šta ti uopšte znaš o vojnim formacijama? Ti bolan nisi ni vojsku služio. A kome bih ja to htio napakostiti? Možda Islamskoj zajednici ili SDA? Ili ilegalnim migrantima? I ko to laže, podmeće i izvrće? Da li lažu oni koji stalno ponavljaju da imamo ukupno 7 hiljada ilegalnih migranata ili oni koji koji tvrde da ih ima bar tri puta više? Da li lažu i podmeću oni koji tvrde da se ne radi o ilegalnim migrantima koji krše zakon ili oni koji tvrde da su to ljudi u pokretu? Da li lažu oni koji vjeruju svojim očima i kažu da im oči vide sve same muškarce od 20 do 30 godina ili oni koji govore o ženama i djeci? Itd, itd.
Evo, reci ti kao vidiš ovu situaciju sa ilegalnim migrantima? Ti nisi trol nego se o tebe uvijek može nešto mametno čuti. Daj prosvijetli me. :D
:lol: :lol:

Ja mislio ti ozbiljan. Haj ti sa Fatmirom pod ruku jer nije ni on bio u ratu.

p.s. vrati se par stranica pa procitaj sta sam ja sve upisao na ovboj temi.

prvo moras razluciti sta je uzrok a sta posljedica, ne smijes biti politicki, nacionalno ili bilo kako drugacije pristrastan i onda je lahko pisati.
:thumbup:

Zanimljivo kako se ne usuđuju tebi uvredljivo pisati kao što su meni.
🤔... Doduše, puno to govori o njima.
shovinizam
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#23588 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Piaty »

User987 wrote: 21/02/2021 22:17 Ne očekujem da mi vjeruješ. Ali, itekako sam je branio. Čak imam uspomenu sa prve linije, u koljenu. Ništa nisam naplatio, ali sam poslije rata imao posao i nisam loše prošao u odnosu na mnoge druge borce. Što se tiče migranata, fascinira me u negativnom smislu ta naša naivnost i nesposobnost za odbranu. Znam da mi nećeš ni ovo vjerovati, ali ću ti ipak reći. Istu naivnost i nesposobnost za odbranu sam vidio i 92. Naravno, danas će ti lažne patriote koje su dobro naplatile rat i svoju ulogu u njemu pričati druge bajke. Ali, ja znam kako je bilo.
Prijatelju, radis sizifov posao. Nemas ti sta kome govoriti da li da ti vjeruje ili ne vjeruje. Ti si covjek koji vjeruje instiktima, zdravom razumu i Bogu. Covjek se gradi na temelju iskustva i to se kod tebe vidi, pa makar i da nisi bio u ratu, nema veze, jer pokazujes vitalnost, zelju za zivotom i energiju. Kod tebe nema mjesta naklapanju, sta bi bilo kada bi bilo (nisu nasi dzaba govorili da su to sejtanska posla).
To sto ti volis Fatmira - tvoja stvar, oni nek vole Ylvu Johanson, ove nase kvazi-begovske lidere, stranacke uhljebe itd. Ti volis Bosnu, oni nesto drugo. Ti, ma stvari koje su bitne, gledas iz ugla kolektiva i racionalnosti a oni posmatraju stvari na osnovu onoga sto nazivamo emocijom, empatijom sto moze biti apsolutno neracionalna stvar koja se uvijek moze nametnuti u nekom trenutku od strane nekog ili je ranije nametnuta pa prevagne nad cistim razumom.
Danasnji covjek je kao ona baba sa Velebita koja bi da mazi zmiju a da joj zmija pritom nista ne ucini. Baba koja bi da mijenja prirodni poredak. Sve je super, cool i ja mogu raditi sta pozelim jer je zivot lijep. Na tu temu je bas i Fatmir objavio jedan tekst.

Prijatelju, meni je policajac trazio licnu kartu nekih 100 metara od kuce a tu je nekad u ratu bila linija koju je moj otac sa subircima drzao i kasnije, uz Bozju pomoc, nam je omogucio (skupa sa svojim ratnim drugovima omogucio) da se vratimo u nas dom. To policajcevo insistiranje na licnoj me toliko zaboljelo bas zbog te ratne proslosti da bih najradije tu noc plakao da sam mogao. Kasnije je moj otac obolio i umro od posljedica rata. Od njegove smrti me to posebno frustrira.

Ja sam uvijek ispadao budala kada sam govorio da vrijedi ostati u drzavi, ne napustati je pa makar. Pomisao na cinjenicu da je neko toliko krvavo oslobadjao svaki metar i da bi mi tek tako otisli odatle je meni nekako zastrazujuca, frustrirajuca, kao da mi potomci pljujemo po njihovoj borbi. Pa ko smo to mi?
I sada nemocni gledamo kako sa ovim, krvavo stecenim komadom zemlje, radi ko sta stigne!

Zato pozdravljam od srca tebe i sve one, tebi slicne, koji brinete i koji na bilo koji nacin radite za Bosnu i njen narod. Za sve druge (stranacke pripadnike, dinastijske podanike, one koji zadovoljavaju neke vlastite interese) osjecam odvratnost i ne obracam im se.

Sve najbolje i ovim se i oprastam
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#23589 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by jednonogi_Jack »

Piaty wrote: 22/02/2021 00:27 Sve najbolje i ovim se i oprastam
Jarane, držimo te za riječ.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#23590 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

Piaty wrote: 22/02/2021 00:27
User987 wrote: 21/02/2021 22:17 Ne očekujem da mi vjeruješ. Ali, itekako sam je branio. Čak imam uspomenu sa prve linije, u koljenu. Ništa nisam naplatio, ali sam poslije rata imao posao i nisam loše prošao u odnosu na mnoge druge borce. Što se tiče migranata, fascinira me u negativnom smislu ta naša naivnost i nesposobnost za odbranu. Znam da mi nećeš ni ovo vjerovati, ali ću ti ipak reći. Istu naivnost i nesposobnost za odbranu sam vidio i 92. Naravno, danas će ti lažne patriote koje su dobro naplatile rat i svoju ulogu u njemu pričati druge bajke. Ali, ja znam kako je bilo.
Prijatelju, radis sizifov posao. Nemas ti sta kome govoriti da li da ti vjeruje ili ne vjeruje. Ti si covjek koji vjeruje instiktima, zdravom razumu i Bogu. Covjek se gradi na temelju iskustva i to se kod tebe vidi, pa makar i da nisi bio u ratu, nema veze, jer pokazujes vitalnost, zelju za zivotom i energiju. Kod tebe nema mjesta naklapanju, sta bi bilo kada bi bilo (nisu nasi dzaba govorili da su to sejtanska posla).
To sto ti volis Fatmira - tvoja stvar, oni nek vole Ylvu Johanson, ove nase kvazi-begovske lidere, stranacke uhljebe itd. Ti volis Bosnu, oni nesto drugo. Ti, ma stvari koje su bitne, gledas iz ugla kolektiva i racionalnosti a oni posmatraju stvari na osnovu onoga sto nazivamo emocijom, empatijom sto moze biti apsolutno neracionalna stvar koja se uvijek moze nametnuti u nekom trenutku od strane nekog ili je ranije nametnuta pa prevagne nad cistim razumom.
Danasnji covjek je kao ona baba sa Velebita koja bi da mazi zmiju a da joj zmija pritom nista ne ucini. Baba koja bi da mijenja prirodni poredak. Sve je super, cool i ja mogu raditi sta pozelim jer je zivot lijep. Na tu temu je bas i Fatmir objavio jedan tekst.

Prijatelju, meni je policajac trazio licnu kartu nekih 100 metara od kuce a tu je nekad u ratu bila linija koju je moj otac sa subircima drzao i kasnije, uz Bozju pomoc, nam je omogucio (skupa sa svojim ratnim drugovima omogucio) da se vratimo u nas dom. To policajcevo insistiranje na licnoj me toliko zaboljelo bas zbog te ratne proslosti da bih najradije tu noc plakao da sam mogao. Kasnije je moj otac obolio i umro od posljedica rata. Od njegove smrti me to posebno frustrira.

Ja sam uvijek ispadao budala kada sam govorio da vrijedi ostati u drzavi, ne napustati je pa makar. Pomisao na cinjenicu da je neko toliko krvavo oslobadjao svaki metar i da bi mi tek tako otisli odatle je meni nekako zastrazujuca, frustrirajuca, kao da mi potomci pljujemo po njihovoj borbi. Pa ko smo to mi?
I sada nemocni gledamo kako sa ovim, krvavo stecenim komadom zemlje, radi ko sta stigne!

Zato pozdravljam od srca tebe i sve one, tebi slicne, koji brinete i koji na bilo koji nacin radite za Bosnu i njen narod. Za sve druge (stranacke pripadnike, dinastijske podanike, one koji zadovoljavaju neke vlastite interese) osjecam odvratnost i ne obracam im se.

Sve najbolje i ovim se i oprastam
Sa ovim nickom?! :hm:
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#23591 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by GAU8 »

Piaty wrote: 22/02/2021 00:27 zdravom razumu i Bogu.
:roll: :roll: :roll:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#23592 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Sigma90 »



Ima bradera iz guinea :lol:
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2266
Joined: 14/02/2013 14:11

#23593 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Hercegoviina »

Sigma90 wrote: 22/02/2021 09:20

Ima bradera iz guinea :lol:
vodi ga kući, kad se tako brineš
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#23594 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Sigma90 »

Zasto bi ga ja vodio kuci kad imamo ovdje promigrantsku ekipu. Valjda je to njihov posao. :thumbup:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#23595 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

Sa mogućom turističkom sezonom se pozdravite i u Bihaću i u Sarajevu ukoliko ovaj ološ nagrne u većem broju i ne zaboravite iduće godine ponovo zaokružiti zelene i ukopajte sami sebe za naredne četiri godine.
Ne pamtim kada sam posljednji put išao do čaršije u Sarajevu. Iz priča pojedinih forumaša stekao sam utisak da sarajevska Baščaršija više liči na Kabul nego na Sarajevo. Ja USK izbjegavam maksimalno otkako su počeli problemi sa bandom migrantskom i izbjeglim ISIL-ovcima. O raftingu na Uni više i ne razmišljam.
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#23596 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by mRNA »

neko_sa_strane wrote: 22/02/2021 09:41 Sa mogućom turističkom sezonom se pozdravite i u Bihaću i u Sarajevu ukoliko ovaj ološ nagrne u većem broju i ne zaboravite iduće godine ponovo zaokružiti zelene i ukopajte sami sebe za naredne četiri godine.
Ne pamtim kada sam posljednji put išao do čaršije u Sarajevu. Iz priča pojedinih forumaša stekao sam utisak da sarajevska Baščaršija više liči na Kabul nego na Sarajevo. Ja USK izbjegavam maksimalno otkako su počeli problemi sa bandom migrantskom i izbjeglim ISIL-ovcima. O raftingu na Uni više i ne razmišljam.
nema ni dijaspore neće dolazit u USK sve su im kuće zauzeli i spalili migranti
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#23597 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

User987 wrote: 21/02/2021 22:39
NediM17 wrote: 21/02/2021 22:32 Izvini Gandi, nisam te prepozn'o. Je l' moglo i 92. tako "pasivno". Od tebe se ipak ocekivao nesto radikalniji pristup rjesavanju ovog problema sudeci po stavovima koje iznosis.
Ne čitaš ono što ja iznosim. Nemam nikakve radikalne stavove. Ne pozivam na nasilje. A 92. godine je bila druga situacija i tada nije moglo "pasivno". Nisi ti tada bio ni rodjen, ali ako hoćeš sve ću ti ispričati. Sjećanje me dobro služi.
Naprotiv ako im se odgovori nasiljem možda će shvatiti da se ne mogu bahatiti i da im nije svako brother. U punom tramvaju jedan migrant izazove incident a ljudi u tramvaju se povuku u zadnji dio ostavljajući vozača da se sam s njim bakće. Da su bar dvojica priskočila mogli bi ga savladati.
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#23598 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

NediM17 wrote: 21/02/2021 23:05 Pa vidis mu uzora, fatko. :(
Tebi je etiketiranje izgleda omiljeni hobi. Nije ti ni prvi put.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#23599 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Sigma90 »

neko_sa_strane wrote: 22/02/2021 09:41 Sa mogućom turističkom sezonom se pozdravite i u Bihaću i u Sarajevu ukoliko ovaj ološ nagrne u većem broju i ne zaboravite iduće godine ponovo zaokružiti zelene i ukopajte sami sebe za naredne četiri godine.
Ne pamtim kada sam posljednji put išao do čaršije u Sarajevu. Iz priča pojedinih forumaša stekao sam utisak da sarajevska Baščaršija više liči na Kabul nego na Sarajevo. Ja USK izbjegavam maksimalno otkako su počeli problemi sa bandom migrantskom i izbjeglim ISIL-ovcima. O raftingu na Uni više i ne razmišljam.
Pa zamisli stranca dodje na rafting a ono uz obalu brader se gol sapira. To je mozda u SDA krugovima normala ali ne kod ostatka europe.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#23600 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

mRNA wrote: 22/02/2021 09:42
neko_sa_strane wrote: 22/02/2021 09:41 Sa mogućom turističkom sezonom se pozdravite i u Bihaću i u Sarajevu ukoliko ovaj ološ nagrne u većem broju i ne zaboravite iduće godine ponovo zaokružiti zelene i ukopajte sami sebe za naredne četiri godine.
Ne pamtim kada sam posljednji put išao do čaršije u Sarajevu. Iz priča pojedinih forumaša stekao sam utisak da sarajevska Baščaršija više liči na Kabul nego na Sarajevo. Ja USK izbjegavam maksimalno otkako su počeli problemi sa bandom migrantskom i izbjeglim ISIL-ovcima. O raftingu na Uni više i ne razmišljam.
nema ni dijaspore neće dolazit u USK sve su im kuće zauzeli i spalili migranti
:shock: Stvaaaarnooooooo?????? :?
Locked