Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#18826 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

moonca wrote: 04/10/2020 22:48
howdy wrote: 04/10/2020 22:43 Haj kuci bona, nemoj se sikirat samo
U svom sam domu.. :thumbup: :-D
Ali nisi na svojoj zemlji :) tuzno je to. Kakav je to mazohizam, trcite da budete gradjani druge kategorije :?
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18827 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

howdy wrote: 05/10/2020 08:59
moonca wrote: 04/10/2020 22:48
howdy wrote: 04/10/2020 22:43 Haj kuci bona, nemoj se sikirat samo
U svom sam domu.. :thumbup: :-D
Ali nisi na svojoj zemlji :) tuzno je to. Kakav je to mazohizam, trcite da budete gradjani druge kategorije :?
Ja ponekad s mislima zalutam po zemljama gdje sam nekad na godisnjem bila pa me ona nostalogija uhvati ali ne i zelja da tamo zivim. Toliko o nastologiji. :D
Kojeg reda ces gradjanin biti je u vlastitim rukama i to sam odredjujes.Ako si vrijedan, sklon ucenju i napredku sigurno neces biti gradjanin drugog reda. Da je tako potvrdjuje i realnost da kako u BiH tako i sirom Balkana i ostalih zemalja na planeti imamo obadvije pa cak i trecu klasu kategorije ljudi. :mrgreen:
Da neidemo dalje u ofic pa da se na temu vratimo :kiss:
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#18828 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

biscanka2 wrote: 05/10/2020 14:27
howdy wrote: 05/10/2020 08:59
moonca wrote: 04/10/2020 22:48
U svom sam domu.. :thumbup: :-D
Ali nisi na svojoj zemlji :) tuzno je to. Kakav je to mazohizam, trcite da budete gradjani druge kategorije :?
Ja ponekad s mislima zalutam po zemljama gdje sam nekad na godisnjem bila pa me ona nostalogija uhvati ali ne i zelja da tamo zivim. Toliko o nastologiji. :D
Kojeg reda ces gradjanin biti je u vlastitim rukama i to sam odredjujes.Ako si vrijedan, sklon ucenju i napredku sigurno neces biti gradjanin drugog reda. Da je tako potvrdjuje i realnost da kako u BiH tako i sirom Balkana i ostalih zemalja na planeti imamo obadvije pa cak i trecu klasu kategorije ljudi. :mrgreen:
Da neidemo dalje u ofic pa da se na temu vratimo :kiss:
Jasno, samo ne mogu šuplje sestrem :lol:
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18829 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

howdy wrote: 05/10/2020 14:34
biscanka2 wrote: 05/10/2020 14:27
howdy wrote: 05/10/2020 08:59

Ali nisi na svojoj zemlji :) tuzno je to. Kakav je to mazohizam, trcite da budete gradjani druge kategorije :?
Ja ponekad s mislima zalutam po zemljama gdje sam nekad na godisnjem bila pa me ona nostalogija uhvati ali ne i zelja da tamo zivim. Toliko o nastologiji. :D
Kojeg reda ces gradjanin biti je u vlastitim rukama i to sam odredjujes.Ako si vrijedan, sklon ucenju i napredku sigurno neces biti gradjanin drugog reda. Da je tako potvrdjuje i realnost da kako u BiH tako i sirom Balkana i ostalih zemalja na planeti imamo obadvije pa cak i trecu klasu kategorije ljudi. :mrgreen:
Da neidemo dalje u ofic pa da se na temu vratimo :kiss:
Jasno, samo ne mogu šuplje sestrem :lol:
A ima i toga. :cry: :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#18830 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by escobar__ »

Fuck Croatia, fuck EU, fuck West, a onda borba do smrti da se dokopaš tih koje 'jebuckaš'. :lol:
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#18831 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

escobar__ wrote: 05/10/2020 16:16 Fuck Croatia, fuck EU, fuck West, a onda borba do smrti da se dokopaš tih koje 'jebuckaš'. :lol:
Ne bih ih s puskom natjero da se vrate
paladinka
Posts: 1884
Joined: 23/06/2013 17:08

#18832 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by paladinka »

Cuj to , znaci osoba u Njemackoj , gdje se moze reci uredjena zemlja , i ode na odmor i prica i drugom , trecem redu.
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#18833 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

paladinka wrote: 05/10/2020 21:07 Cuj to , znaci osoba u Njemackoj , gdje se moze reci uredjena zemlja , i ode na odmor i prica i drugom , trecem redu.
Selo se zove Veselo
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18834 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18835 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Ovako i mi po krajini trebamo.Oruzje u ruke i udri.Sto bi to krajisnici bili iznimka - ista smo drzava.

srijeda
7. oktobar 2020.
Policijska potjera za migrantima: Korišteno vatreno oružje?
Policija je pregledala sve automobile koji su se kretali cestom cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu / Ilustracija
POLICIJA JE PREGLEDALA SVE AUTOMOBILE KOJI SU SE KRETALI CESTOM CESTI PREMA POSUŠJU I TOMISLAV-GRADU / ILUSTRACIJA
A | A
Podijeli

Sinoć se na području Blidinja odvijala prava drama. Kako javlja Bljesak.info pozivajući se na neslužbene izvore, policija je bila u potrazi za većom grupom migranata, a navodno su na teren izašli i pripadnici specijalne policije. Prema istom izvoru, navodno je korišteno i vatreno oružje.

Izvor Bljeska je kazao da su postavljene policijske kontrole na cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu, te da je policija pregledala sve automobile koji su se kretali tom saobraćajnicom.

Iz MUP-a HNK-a jutros nam je potvrđeno da je policija jučer na području koje pokriva PU Jablanica, tačnije u Risovcu, zatekla šestoricu migranata koji su kazali da su iz Irana.

- S obzirom na to da nisu imali dokumente, predati su Službi za poslove sa strancima u Mostaru, kazali su nam iz MUP-a HNK-a.
--------------------------------
I pored izbjeglickog kampa koji je tamo prazan ovi ce biti za Bihac prebaceni.
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#18836 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by CikCikCikPogodi »

Treba izgraditi jedan lijepi zid na granici kojeg ce EU I Turska platiti 50/50
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#18837 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by CikCikCikPogodi »

biscanka2 wrote: 07/10/2020 10:46 Ovako i mi po krajini trebamo.Oruzje u ruke i udri.Sto bi to krajisnici bili iznimka - ista smo drzava.

srijeda
7. oktobar 2020.
Policijska potjera za migrantima: Korišteno vatreno oružje?
Policija je pregledala sve automobile koji su se kretali cestom cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu / Ilustracija
POLICIJA JE PREGLEDALA SVE AUTOMOBILE KOJI SU SE KRETALI CESTOM CESTI PREMA POSUŠJU I TOMISLAV-GRADU / ILUSTRACIJA
A | A
Podijeli

Sinoć se na području Blidinja odvijala prava drama. Kako javlja Bljesak.info pozivajući se na neslužbene izvore, policija je bila u potrazi za većom grupom migranata, a navodno su na teren izašli i pripadnici specijalne policije. Prema istom izvoru, navodno je korišteno i vatreno oružje.

Izvor Bljeska je kazao da su postavljene policijske kontrole na cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu, te da je policija pregledala sve automobile koji su se kretali tom saobraćajnicom.

Iz MUP-a HNK-a jutros nam je potvrđeno da je policija jučer na području koje pokriva PU Jablanica, tačnije u Risovcu, zatekla šestoricu migranata koji su kazali da su iz Irana.

- S obzirom na to da nisu imali dokumente, predati su Službi za poslove sa strancima u Mostaru, kazali su nam iz MUP-a HNK-a.
--------------------------------
I pored izbjeglickog kampa koji je tamo prazan ovi ce biti za Bihac prebaceni.
Ako bjeze od policije, ne vidim nikakav problem ako nekome padne mrtva glava. Niko bez razloga ne bjezi od policije. I policajac nema telepatski vid da vidi ima li neko oruzje sa sobom.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18839 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

CikCikCikPogodi wrote: 07/10/2020 12:10
biscanka2 wrote: 07/10/2020 10:46 Ovako i mi po krajini trebamo.Oruzje u ruke i udri.Sto bi to krajisnici bili iznimka - ista smo drzava.

srijeda
7. oktobar 2020.
Policijska potjera za migrantima: Korišteno vatreno oružje?
Policija je pregledala sve automobile koji su se kretali cestom cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu / Ilustracija
POLICIJA JE PREGLEDALA SVE AUTOMOBILE KOJI SU SE KRETALI CESTOM CESTI PREMA POSUŠJU I TOMISLAV-GRADU / ILUSTRACIJA
A | A
Podijeli

Sinoć se na području Blidinja odvijala prava drama. Kako javlja Bljesak.info pozivajući se na neslužbene izvore, policija je bila u potrazi za većom grupom migranata, a navodno su na teren izašli i pripadnici specijalne policije. Prema istom izvoru, navodno je korišteno i vatreno oružje.

Izvor Bljeska je kazao da su postavljene policijske kontrole na cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu, te da je policija pregledala sve automobile koji su se kretali tom saobraćajnicom.

Iz MUP-a HNK-a jutros nam je potvrđeno da je policija jučer na području koje pokriva PU Jablanica, tačnije u Risovcu, zatekla šestoricu migranata koji su kazali da su iz Irana.

- S obzirom na to da nisu imali dokumente, predati su Službi za poslove sa strancima u Mostaru, kazali su nam iz MUP-a HNK-a.
--------------------------------
I pored izbjeglickog kampa koji je tamo prazan ovi ce biti za Bihac prebaceni.
Ako bjeze od policije, ne vidim nikakav problem ako nekome padne mrtva glava. Niko bez razloga ne bjezi od policije. I policajac nema telepatski vid da vidi ima li neko oruzje sa sobom.
Niko ne osudjuje pucanje nego kako se to po krajini gleda,kritikuje i analizira a u drugim kantonima sve se moze.
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#18840 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by CikCikCikPogodi »

biscanka2 wrote: 07/10/2020 12:55
CikCikCikPogodi wrote: 07/10/2020 12:10
biscanka2 wrote: 07/10/2020 10:46 Ovako i mi po krajini trebamo.Oruzje u ruke i udri.Sto bi to krajisnici bili iznimka - ista smo drzava.

srijeda
7. oktobar 2020.
Policijska potjera za migrantima: Korišteno vatreno oružje?
Policija je pregledala sve automobile koji su se kretali cestom cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu / Ilustracija
POLICIJA JE PREGLEDALA SVE AUTOMOBILE KOJI SU SE KRETALI CESTOM CESTI PREMA POSUŠJU I TOMISLAV-GRADU / ILUSTRACIJA
A | A
Podijeli

Sinoć se na području Blidinja odvijala prava drama. Kako javlja Bljesak.info pozivajući se na neslužbene izvore, policija je bila u potrazi za većom grupom migranata, a navodno su na teren izašli i pripadnici specijalne policije. Prema istom izvoru, navodno je korišteno i vatreno oružje.

Izvor Bljeska je kazao da su postavljene policijske kontrole na cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu, te da je policija pregledala sve automobile koji su se kretali tom saobraćajnicom.

Iz MUP-a HNK-a jutros nam je potvrđeno da je policija jučer na području koje pokriva PU Jablanica, tačnije u Risovcu, zatekla šestoricu migranata koji su kazali da su iz Irana.

- S obzirom na to da nisu imali dokumente, predati su Službi za poslove sa strancima u Mostaru, kazali su nam iz MUP-a HNK-a.
--------------------------------
I pored izbjeglickog kampa koji je tamo prazan ovi ce biti za Bihac prebaceni.
Ako bjeze od policije, ne vidim nikakav problem ako nekome padne mrtva glava. Niko bez razloga ne bjezi od policije. I policajac nema telepatski vid da vidi ima li neko oruzje sa sobom.
Niko ne osudjuje pucanje nego kako se to po krajini gleda,kritikuje i analizira a u drugim kantonima sve se moze.
Ilegalni migranti samo donose kriminal i droge.
Ipak sam toliko otisao u desno da bi i Seselj pored mene bio svetac.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#18842 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Ja sam što se migranata tiče krajnje desno. U svemu ostalom lijevo.
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#18843 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Danas bio u Sarajevu, cuj mene Kabulu, ljudine motaju dzointe, rasuti ko riža :lol: :lol:
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18844 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

https://www.cazin.net/vijesti/dolazak-e ... a-u-bira-u
Na ovaj termin EU delegacije, trebaju se sarajlije organizovati i na protest pred vladu izaci.Od kukanja nema koristi.
Biscani i Kladuscani su odlucni Bira vise nece u njihove sape pasti a i Miral gradjani svakodnevno paze i na razrijesenje iste cekaju.
Last edited by biscanka2 on 08/10/2020 10:30, edited 1 time in total.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#18845 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

biscanka2 wrote: 08/10/2020 10:25 https://www.cazin.net/vijesti/dolazak-e ... a-u-bira-u
Na ovaj termin EU delegacije, trebaju se sarajlije organizovati i na protest pred vladu izaci.Od kukanja nema koristi.Biscani i Kladuscani su odlucni Bira vise nece u njihove sape pasti a i Miral gradjani svakodnevno paze i na razrijesenje iste cekaju.
https://avaz.ba/globus/svijet/600649/va ... u-sarajevo
RtrnOfSalisbury
Posts: 3602
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#18846 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

imam pitanje, kako ovi govnari da prostis komuniciraju sa vlastitijem ambasadama :shock: mogle bi him vala i te ambasade malo pomoc, jal se povode za onijem: 'nisam ja odavle' 8)
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#18847 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by sadie_forever »

Cherry-Cherry wrote: 07/10/2020 17:59 Ja sam što se migranata tiče krajnje desno. U svemu ostalom lijevo.
:lol:

ovo inace samo u bosni ima,a ti si jako desno u svemu osim ako se radi o nekim pravima koje iritiraju vjernika,kako sam skontala,specificno muslimane 8-)

Inace u bosni paradoks je taj sto su desnicari za migrante a ljevicari protiv..citala sam ista situacija u turskoj,sve to je jer je ovdje islam dominirajuca religija pa to mjenja neke stvari podosta :D desnicari su vjernici
Nedzada
Posts: 519
Joined: 14/09/2020 10:09

#18848 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Nedzada »

Moja nova taktika kad me snimi neki od njih i onu pačenićku facu složi i počne sister ... Ja stanem ubacim ručicu u torbu i tražim kao nešto, on se i dalje smješka a ja jagano izvučem ruku sa izpruženim srednjim prstom.
Hahaha ... valjal' ovako sa tvojim ljubimcima @sadie_forever ?
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#18849 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by sadie_forever »

Nedzada wrote: 08/10/2020 21:09 Moja nova taktika kad me snimi neki od njih i onu pačenićku facu složi i počne sister ... Ja stanem ubacim ručicu u torbu i tražim kao nešto, on se i dalje smješka a ja jagano izvučem ruku sa izpruženim srednjim prstom.
Hahaha ... valjal' ovako sa tvojim ljubimcima @sadie_forever ?
cuvaj se da ne pokupis opet ban samo :oops: :kiss:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#18850 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

sadie_forever wrote: 08/10/2020 20:59
Cherry-Cherry wrote: 07/10/2020 17:59 Ja sam što se migranata tiče krajnje desno. U svemu ostalom lijevo.
:lol:

ovo inace samo u bosni ima,a ti si jako desno u svemu osim ako se radi o nekim pravima koje iritiraju vjernika,kako sam skontala,specificno muslimane 8-)

Inace u bosni paradoks je taj sto su desnicari za migrante a ljevicari protiv..citala sam ista situacija u turskoj,sve to je jer je ovdje islam dominirajuca religija pa to mjenja neke stvari podosta :D desnicari su vjernici
Meni lično dušebriznici iz daljine i lažni vjernici i vjerski fanatici su mnogo gori i opasniji od desničara.
Locked