Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
paladinka
Posts: 1884
Joined: 23/06/2013 17:08

#17076 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by paladinka »

Ne moze se reci ma jebe mi se da li je neko zedan , gladan. ...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#17077 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by vjesticanametli »

Moze, moze. Ko ih jebe. Odjebaus il nazad il merkelici drtini....ona ih je zvala :D
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#17078 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by escobar__ »

Jelena Sesar slobodno nek se napuši migrantskih kurčeva.
Naslovnica
Posts: 27928
Joined: 20/03/2013 15:38

#17079 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

escobar__ wrote: 25/08/2020 22:06 Jelena Sesar slobodno nek se napuši migrantskih kurčeva.
Očito naručen članak, garant neka Dodikova kuravela, prepuno laži.
paladinka
Posts: 1884
Joined: 23/06/2013 17:08

#17080 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote: 25/08/2020 22:05 Moze, moze. Ko ih jebe. Odjebaus il nazad il merkelici drtini....ona ih je zvala :D
Cuj ko ih jebe , niko ni je njih zvao nego je obaveza da se izbjeglice prime.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#17081 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by vjesticanametli »

Pa zauzmi se i vodi ih u svicu.....od nas nek odjebu....
Naslovnica
Posts: 27928
Joined: 20/03/2013 15:38

#17082 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

paladinka wrote: 25/08/2020 22:08
vjesticanametli wrote: 25/08/2020 22:05 Moze, moze. Ko ih jebe. Odjebaus il nazad il merkelici drtini....ona ih je zvala :D
Cuj ko ih jebe , niko ni je njih zvao nego je obaveza da se izbjeglice prime.
O kakvim sad izbjeglicama pričamo?!
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#17083 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

Naslovnica wrote: 25/08/2020 19:10
bunk wrote: 25/08/2020 18:57 Zasto takvi izrazi.To su ljudska bica i nisu od svoje kuce otisli onako,da propjesace svijet.
Nevolja jarane i to visedecenijska a koju je stara kurva Europa uvelike izazvala.
Znam da su problem i sam to svakodnevno vidim i osjecam ali malo postovanja nije na odmet.
I nas narod je nedavno morao bjezat i napustat svoja ognjista.
Stipu shuplje ba, ne znam samo kod koga jos uvijek pali ta srceparajuca patetika.
Zaista ne znam..
:roll:
Pali još uvijek kod "dobrijeh Bošnjana" iz zelene stranke.
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#17084 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by cimara »

piupiu wrote: 25/08/2020 21:45
cimara wrote: 25/08/2020 21:29
Ti si izgleda neka dobrica :wink: .Mi smo ti,kakvi god da smo multi-kulti društvo koje Hrvatska koju sam spomenuo nikad neće biti,a ona je u EU..Pazi,Europa je shvatila kakva joj mraka sve dolazi,a nas će početi ozbiljno shvatati tek kada se krenemo ponašati kao oni.Što su primali primali su.
Pa nisam dobrica, nego ljudi su sad tu. A to da kroz zemlju defiluje desetine hiljada ljudi bez papira, procedure, viza... to je isto pokazna vježba o nama kao državi. Šta reći.

Nismo mi multikulturalni ni u snu, samo multireligijsko, multietničko društvo koje dijeli 90% istih kulturoloških vrijednosti. Saznaćemo šta je multikulturalno kad nam se ova nova raja nastane po gradovima, al' u ozbiljnijem broju. ;-)
Ma mi smo usrano društvo,ali plivamo u tim govnima savršeno.Ta raja je problem,krenuli su u EU,ovi im nedaju,"nas"nije briga i onda će se svi čuditi kada krene tandžara trrr
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#17085 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

emirolini wrote: 25/08/2020 21:51
Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32

Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
Trpim jer mi moj sugrađanin Mujo, Vladimir, Ivan u Bihaću, Velikoj Kladuši, Krupi, Cazinu, imaju problema u slobodi kretanja u svom sopstvenom gradu. Imam problem jer mi Alma, Marija, Ivana ne smiju da izađu da prošetaju u park bez hladnog odbrambenog oružja.

Trpim i ove nase ljude, koji hodaju bez maski po gradovima, kaficima - nepismene idiote koji u vecini slucajeva - kao ti, brane ove migrante, nemojte, oni su napaceni, oni dolaze iz daleka... zedni, umorni ... ma goni ih u pm, jebe mi se da li su zedni ili umorni, samo me zanimaju nasi sugrađani da li su sigurni.

Hajmo prvo, idiot ti je tata koji te napravio a kao drugo, ti od sekiracije za Ivanom, mujom Almom i Marijom ne mozes spavati.
Spavas li mirno zato sto Dodik Bosnjake naziva Muslimanima, ne prizna im jezi, spavas li mirno sto Srbi nisu konstutivni u kantonima pod HDZ vlascu, spavas li mirno zato sto Bosnjaci biraju clana predsjednistva iz reda hrvatskog naroda...ma boli tebe briga za sve ovo isto kao i za migrante ali kad svi grakcu da i ja gracem.
Sjedim prije neki dan u dvoristu ispred kuce i prodje grupa od 20-30 migranata. Samo su prosli i nista vise.

Jedine probleme koje mogu da shvatim to su oni iz Krajine a sve ovo ''aj kuku pomagaj migranti, maramice, marka...''

...i u zadnje vrijeme nema ih ispred Binga pa ne znam kako vam mogu smetati.
paladinka
Posts: 1884
Joined: 23/06/2013 17:08

#17086 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by paladinka »

neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:10
Naslovnica wrote: 25/08/2020 19:10
bunk wrote: 25/08/2020 18:57 Zasto takvi izrazi.To su ljudska bica i nisu od svoje kuce otisli onako,da propjesace svijet.
Nevolja jarane i to visedecenijska a koju je stara kurva Europa uvelike izazvala.
Znam da su problem i sam to svakodnevno vidim i osjecam ali malo postovanja nije na odmet.
I nas narod je nedavno morao bjezat i napustat svoja ognjista.
Stipu shuplje ba, ne znam samo kod koga jos uvijek pali ta srceparajuca patetika.
Zaista ne znam..
:roll:
Pali još uvijek kod "dobrijeh Bošnjana" iz zelene stranke.
Pise osoba koja je par godina za zapadi i konta sve zna?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17087 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Bloo »

Naslovnica wrote: 25/08/2020 22:07
escobar__ wrote: 25/08/2020 22:06 Jelena Sesar slobodno nek se napuši migrantskih kurčeva.
Očito naručen članak, garant neka Dodikova kuravela, prepuno laži.
https://uk.linkedin.com/in/jelena-sesar-86b49116

Gospoda ipak ima malo jacu pozadinu od toga da je Dodikova kuravela...
I valjda mozes i ti dati neki protuanalizu ili komentar na njen clanak koji je malo vise elaboriran od "kuravela"...
Naslovnica
Posts: 27928
Joined: 20/03/2013 15:38

#17088 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

Bloo wrote: 25/08/2020 22:19
Naslovnica wrote: 25/08/2020 22:07
escobar__ wrote: 25/08/2020 22:06 Jelena Sesar slobodno nek se napuši migrantskih kurčeva.
Očito naručen članak, garant neka Dodikova kuravela, prepuno laži.
https://uk.linkedin.com/in/jelena-sesar-86b49116

Gospoda ipak ima malo jacu pozadinu od toga da je Dodikova kuravela...
I valjda mozes i ti dati neki protuanalizu ili komentar na njen clanak koji je malo vise elaboriran od "kuravela"...
Ujutro, poslije kafe.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#17089 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Romeo 80 »

_BataZiv_0809 wrote: 25/08/2020 19:33 Raskrsnica kod Vize za buducnost iz pravca Kranjceviceve, klosar prilazi autima i maramicom brise vozacev retrovizor. Ignorise te kad mu pokazes da prestane. Ja ga trznuo otvaranjem vrata, kofrci se nesto, garant mi psuje na nekom afro azijskom jeziku :-)
Taj je akademik bio neki dan na raskrsnici kod kina Radnik. I meni isto trljao retrovizor, mater li mu poganu. Znaci, sad mu je tu lokacija :roll:
User avatar
shbc
Posts: 3358
Joined: 20/07/2012 12:13

#17090 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by shbc »

Naslovnica wrote: 25/08/2020 17:43
shbc wrote: 25/08/2020 17:16 @Naslovnica i sta je tvoje rjesenje?

Dodik odbija da pojaca granicu sa Srbijom, ne zeli da pomogne da ih se vraca. A i zasto bi kad on nema problema sa njima. Samo ih posalji kod balija i libo me k. Sretan Vucic, sretan ja, sretan narod RS-a.

Dok god im se ne stvori problem po Banja Luci ovo se nece rijesiti. Za rjesenje treba konsenzus sve tri strane, a jedna radi sve u kontru. Dok god Srbima iz RS ne dodje do momenta gdje ce odjebati bracu preko Drine, ovi ce se samo gomilati po Krajini, Sarajevu i Tuzli.
De ba.
Bošnjaci godinu dana nisu u stanju da uklone skalameriju na tramvajskoj na Otoci, a misle da mogu riješiti pitanje kozojeba.
Rješenje pitanja kozojeba nije u BiH i BiH se tu ništa ne pita, suviše je slaba i niko je ne uzima za ozbiljno. Dzaferović&Cikotić, Dynamic Duo.
Jebala je minderaška SDA majku Bosni i Hercegovini, niste ni svjesni koliko. Memić ambasador...i vi bi vraćali kozojebe u BL i time rješavali taj problem?!
De ba...
Sposobnosti Bosnjaka, odnosno bosnjackog politickog vrha su neka druga tema, i tu se generalno slazem sa tobom. Vidio sam negdje i da predlazes da se migranti potrpaju po kampovima i da im se ne dozvoljava izlazak. I sa tim se slazem. Medjutim... Ocigledno postoji politika koja to ne dozvoljava, jer vjerujem da bi to policija vrlo rado uradila, a ne da se ovako svaki dan ganjaju sa njima.

Tako da, opet dodjemo na isto. A to je da je trenutno najbezbolnije i jedino rjesenje ovo sto radi USK. Ne dozvoljavanje MUP-u RS-a da istovara migrante na njihovu teritoriju.

Evropa nam nece pomoci da se rijesimo ovog problema. Njima ovo savrseno odgovara. Ovdje se grupisu gdje ih mogu imati fino na oku, a nisu unutar njihovih granica. I jebe im se sto mi imamo i tek cemo da imamo problema sa njima. Mi smo ovdje prepusteni sami sebi i moramo se poceti tako ponasati. A pocet cemo onog momenta kada sve tri strane budu u istim govnima. Za sad je samo jedna, ove dvije boli neka stvar.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#17091 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

Romeo 80 wrote: 25/08/2020 22:24
_BataZiv_0809 wrote: 25/08/2020 19:33 Raskrsnica kod Vize za buducnost iz pravca Kranjceviceve, klosar prilazi autima i maramicom brise vozacev retrovizor. Ignorise te kad mu pokazes da prestane. Ja ga trznuo otvaranjem vrata, kofrci se nesto, garant mi psuje na nekom afro azijskom jeziku :-)
Taj je akademik bio neki dan na raskrsnici kod kina Radnik. I meni isto trljao retrovizor, mater li mu poganu. Znaci, sad mu je tu lokacija :roll:
Jeste sigurni da je akademik odnekud a da nije iz Sapca ili lokalac.
Vec sam ih par do sada uhvatio da se svercaju kao akademici.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66211
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17092 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by _BataZiv_0809 »

paladinka wrote: 25/08/2020 22:08
vjesticanametli wrote: 25/08/2020 22:05 Moze, moze. Ko ih jebe. Odjebaus il nazad il merkelici drtini....ona ih je zvala :D
Cuj ko ih jebe , niko ni je njih zvao nego je obaveza da se izbjeglice prime.
Ovo nisu izbjeglice. Aj voz
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#17093 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

piupiu wrote: 25/08/2020 21:45
cimara wrote: 25/08/2020 21:29
Ti si izgleda neka dobrica :wink: .Mi smo ti,kakvi god da smo multi-kulti društvo koje Hrvatska koju sam spomenuo nikad neće biti,a ona je u EU..Pazi,Europa je shvatila kakva joj mraka sve dolazi,a nas će početi ozbiljno shvatati tek kada se krenemo ponašati kao oni.Što su primali primali su.
Pa nisam dobrica, nego ljudi su sad tu. A to da kroz zemlju defiluje desetine hiljada ljudi bez papira, procedure, viza... to je isto pokazna vježba o nama kao državi. Šta reći.

Nismo mi multikulturalni ni u snu, samo multireligijsko, multietničko društvo koje dijeli 90% istih kulturoloških vrijednosti. Saznaćemo šta je multikulturalno kad nam se ova nova raja nastane po gradovima, al' u ozbiljnijem broju. ;-)
EU odlično poznaje stanje u ovoj našoj močvari. Zna koliko smo podložni korupciji i slabi na tuđi novac. Znaju i da migranti neće vidjeti ni eura i da će završiti na privatnim računima. Ali oni su novac proslijedili i nije ih briga. Interesuje ih da primatelji novca ispune obaveze koje su došle s novčanom transakcijom. Znaju da na vlasti imamo tro etničku mafiju koju zaboli neka stvar za poreznim obveznicima odnosno biračima ali ni biračima nije previše stalo do sebe jer da jeste ne bi glasali na izborima za jedne te iste mafijaše već 30 godina. BiH im služi i kao deponija različitog otpada. Znaju da mafiju mogu uvijek podmititi. BiH sa etničko--vjerskom cosa nostrom nema šanse da postane članica Evropske unije. Jedino će njeni građani iseljenjem postati građani EU.
winpin
Posts: 849
Joined: 16/05/2020 17:08

#17094 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by winpin »

:-) :-)
Zvorničanin zaposlio migranta na crno i udario policajca

Vlasnik ugostiteljskog objekta “Sort šiša bar” Salih Nožinović iz Zvornika osumnjičen je da je nedavno polupao staklo na vratima Doma zdravlja i za napad na policajca.
Osim toga, prije tog incidenta u njegovoj kafani intervenisala je policija jer je otkriveno da je na crno zaposlio migranta iz Alžira Mohamedea Hamaduija.

https://noviglas.info/2020/08/22/zvorni ... xuz5WJqeGI
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#17095 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by cimara »

neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:34
piupiu wrote: 25/08/2020 21:45
cimara wrote: 25/08/2020 21:29
Ti si izgleda neka dobrica :wink: .Mi smo ti,kakvi god da smo multi-kulti društvo koje Hrvatska koju sam spomenuo nikad neće biti,a ona je u EU..Pazi,Europa je shvatila kakva joj mraka sve dolazi,a nas će početi ozbiljno shvatati tek kada se krenemo ponašati kao oni.Što su primali primali su.
Pa nisam dobrica, nego ljudi su sad tu. A to da kroz zemlju defiluje desetine hiljada ljudi bez papira, procedure, viza... to je isto pokazna vježba o nama kao državi. Šta reći.

Nismo mi multikulturalni ni u snu, samo multireligijsko, multietničko društvo koje dijeli 90% istih kulturoloških vrijednosti. Saznaćemo šta je multikulturalno kad nam se ova nova raja nastane po gradovima, al' u ozbiljnijem broju. ;-)
EU odlično poznaje stanje u ovoj našoj močvari. Zna koliko smo podložni korupciji i slabi na tuđi novac. Znaju i da migranti neće vidjeti ni eura i da će završiti na privatnim računima. Ali oni su novac proslijedili i nije ih briga. Interesuje ih da primatelji novca ispune obaveze koje su došle s novčanom transakcijom. Znaju da na vlasti imamo tro etničku mafiju koju zaboli neka stvar za poreznim obveznicima odnosno biračima ali ni biračima nije previše stalo do sebe jer da jeste ne bi glasali na izborima za jedne te iste mafijaše već 30 godina. BiH im služi i kao deponija različitog otpada. Znaju da mafiju mogu uvijek podmititi. BiH sa etničko--vjerskom cosa nostrom nema šanse da postane članica Evropske unije. Jedino će njeni građani iseljenjem postati građani EU.
Tko je primatelj novca?
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#17096 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

paladinka wrote: 25/08/2020 22:14
neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:10
Naslovnica wrote: 25/08/2020 19:10
Stipu shuplje ba, ne znam samo kod koga jos uvijek pali ta srceparajuca patetika.
Zaista ne znam..
:roll:
Pali još uvijek kod "dobrijeh Bošnjana" iz zelene stranke.
Pise osoba koja je par godina za zapadi i konta sve zna?
O čemu to ti? Ja živim u Sarajevu. Na Zapad planiram paliti za koju godinu zauvijek.
User avatar
shbc
Posts: 3358
Joined: 20/07/2012 12:13

#17097 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by shbc »

paladinka wrote: 25/08/2020 22:08
vjesticanametli wrote: 25/08/2020 22:05 Moze, moze. Ko ih jebe. Odjebaus il nazad il merkelici drtini....ona ih je zvala :D
Cuj ko ih jebe , niko ni je njih zvao nego je obaveza da se izbjeglice prime.
Upravu si. Prikladnije je ko im jebe mater 8-)

I da, da ponovim kolege forumase, ovo nisu izbjeglice.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17098 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

Maraschino wrote: 25/08/2020 22:32
Romeo 80 wrote: 25/08/2020 22:24
_BataZiv_0809 wrote: 25/08/2020 19:33 Raskrsnica kod Vize za buducnost iz pravca Kranjceviceve, klosar prilazi autima i maramicom brise vozacev retrovizor. Ignorise te kad mu pokazes da prestane. Ja ga trznuo otvaranjem vrata, kofrci se nesto, garant mi psuje na nekom afro azijskom jeziku :-)
Taj je akademik bio neki dan na raskrsnici kod kina Radnik. I meni isto trljao retrovizor, mater li mu poganu. Znaci, sad mu je tu lokacija :roll:
Jeste sigurni da je akademik odnekud a da nije iz Sapca ili lokalac.
Vec sam ih par do sada uhvatio da se svercaju kao akademici.
Moze bit lokalac ili sabcanin koji je naucio taj neki afroazijski jezik doduse :lol: :lol: :lol: :lol:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#17099 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

cimara wrote: 25/08/2020 22:36
neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:34
piupiu wrote: 25/08/2020 21:45

Pa nisam dobrica, nego ljudi su sad tu. A to da kroz zemlju defiluje desetine hiljada ljudi bez papira, procedure, viza... to je isto pokazna vježba o nama kao državi. Šta reći.

Nismo mi multikulturalni ni u snu, samo multireligijsko, multietničko društvo koje dijeli 90% istih kulturoloških vrijednosti. Saznaćemo šta je multikulturalno kad nam se ova nova raja nastane po gradovima, al' u ozbiljnijem broju. ;-)
EU odlično poznaje stanje u ovoj našoj močvari. Zna koliko smo podložni korupciji i slabi na tuđi novac. Znaju i da migranti neće vidjeti ni eura i da će završiti na privatnim računima. Ali oni su novac proslijedili i nije ih briga. Interesuje ih da primatelji novca ispune obaveze koje su došle s novčanom transakcijom. Znaju da na vlasti imamo tro etničku mafiju koju zaboli neka stvar za poreznim obveznicima odnosno biračima ali ni biračima nije previše stalo do sebe jer da jeste ne bi glasali na izborima za jedne te iste mafijaše već 30 godina. BiH im služi i kao deponija različitog otpada. Znaju da mafiju mogu uvijek podmititi. BiH sa etničko--vjerskom cosa nostrom nema šanse da postane članica Evropske unije. Jedino će njeni građani iseljenjem postati građani EU.
Tko je primatelj novca?
Stranka zelenih termita je primatelj. Koalicioni partneri SNSD i HDZ BiH odbili su novac.
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#17100 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by cimara »

neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:40
cimara wrote: 25/08/2020 22:36
neko_sa_strane wrote: 25/08/2020 22:34

EU odlično poznaje stanje u ovoj našoj močvari. Zna koliko smo podložni korupciji i slabi na tuđi novac. Znaju i da migranti neće vidjeti ni eura i da će završiti na privatnim računima. Ali oni su novac proslijedili i nije ih briga. Interesuje ih da primatelji novca ispune obaveze koje su došle s novčanom transakcijom. Znaju da na vlasti imamo tro etničku mafiju koju zaboli neka stvar za poreznim obveznicima odnosno biračima ali ni biračima nije previše stalo do sebe jer da jeste ne bi glasali na izborima za jedne te iste mafijaše već 30 godina. BiH im služi i kao deponija različitog otpada. Znaju da mafiju mogu uvijek podmititi. BiH sa etničko--vjerskom cosa nostrom nema šanse da postane članica Evropske unije. Jedino će njeni građani iseljenjem postati građani EU.
Tko je primatelj novca?
Stranka zelenih termita je primatelj. Koalicioni partneri SNSD i HDZ BiH odbili su novac.
Koliko?
Locked