Upozorenje na Intersport!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
saiks
Posts: 1017
Joined: 12/11/2013 13:06

#526 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by saiks »

Kupih prije 2 godine neke reebok tene u INTERSPORTU oko 70km bile,dodjem kuci,obe na noge obujem kad u jedne skroz kod prstiju fali dio uloska u duzini od 1cm,nakon 5 dana odem i uredno mi zamjene,hoces iste skuplje,biraj sam. Ugledam Reebok goretex oko 200km cijena,uredno kupim,namirim razliku,dodjem kuci,i kako hodam u jedne se ulozak odljepljiva,ono stanes zalijepi se dignes nogu odljepi se i to se cuje kako se odljepljiva. Odem u ljekarnu kupim injekciju,sekundarno ljepilo i kroz ulozak ubrizgam ljepilo da se posteno ulozak zaljepi i evo vec 2 godine tako stoji a niti vodu ne pustaju
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#527 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by Snake Eyes »

kafanski_covjek wrote:
supercali wrote: Ne ovdje fali da vidimo jesu li protopile I koliko ako jesu

:D
Meni se čini da je lijeva propustila kod malog prsta :D

Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#528 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by O'zone »

kafanski_covjek wrote:

:D
Image


Imaš od mene bonus izlaska iz banovića :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#529 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by supercali »

Od mene ima pice u banovicima :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#530 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by Hakiz »

liaar wrote:Pa nije digo temu da upozori da su radnici bezobrazni i stoka, nego da ta "renomirana" radnja prodaje falš robu, ne prodaje orginale. O tome i jeste riječ
Možda nije do radnje nego do uvoznika.

Ja uvoznik, ti maloprodaja, ja tebi prodam robu, ti prodaš kranjem kupcu, roba falš, ti ispao kriv. Ne, ja sam kriv.

Naravno, ako je uvoznik sam Intersport, onda je sigurno do njih.

Ali čak i ako oni nisu uvoznik i uvoznik je njih prevario, trebaju uzeti tene nazad, vratit krajnjem kupcu novac ili dati drugu robu, a onda oni riješiti to sa uvoznikom ili ga prijaviti inspekcijama i tužilaštvu, ako i proizvođaču. Jer su u tom slučaju i oni oštećena stranka.

Ja sam u Intersport vjerovao jer sam mislio da su oni renomirana firma i da su kod njih sigurno originali. Poslije ovoga, ne vjerujem im, naročito kada prodaju robu trećeg branda, ne njihovog (Energetic, McKinley itd). A prodavali su North Face jakne po 1.000 KM.

Doduše, kupovao sam kod njih one jeftine Dryway majice njihovog brenda Energetic i nešto od jeftinijih McKinley stvari (a McKinley je postao bezobrazno skup brand) i bilo su OK, ali u tom slučaju sam bio svjestan da kupujem jeftino od maltene Noname firme.

Trebalo bi centrali Intersporta kao i Salomonu poslati link na ovu temu, pa ako im se da čitati :)
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2543
Joined: 16/06/2014 20:33

#532 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by Dosadno mii »

O'zone wrote:

Imaš od mene bonus izlaska iz banovića :mrgreen:

Trebalo bi nagraditi i respu. Treba biti veliki čovjek i priznati kad nisi u pravu. :P
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#533 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by O'zone »

Dosadno mii wrote:
O'zone wrote:

Imaš od mene bonus izlaska iz banovića :mrgreen:

Trebalo bi nagraditi i respu. Treba biti veliki čovjek i priznati kad nisi u pravu. :P
To ćemo riješiti uz kafu.... :mrgreen:
Nokian808
Posts: 935
Joined: 13/05/2013 20:50

#534 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by Nokian808 »

kafanski_covjek wrote:
supercali wrote: Ne ovdje fali da vidimo jesu li protopile I koliko ako jesu

:D

HaHa...hvala mada moram priznati da je tvoj test bio cak extremniji - ja ih nisam imao na nogama i micao se (ups sad ce biti komentar da je to razlog sto su propustile;-)
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#535 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by mali jomu »

Kupio sam i ja masu i obuce i garderobe dok nisam nadoso..... :lol:


Za orginale.... moras sam ici vani da kupis, ili neko ko je vani da ti donese, mada je i to dobro upakovano. :mrgreen:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#536 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by kafanski_covjek »

ima li kakvih novosti? :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#537 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by JanuaryJones »

Neki dan u Ložioničkoj.
- Imate li windstoppera?
- Nemamo, možda jedna ili dvije da su ostale, mali broj.

Ja se zarovim, raznih windstoppera ima. Ponesem jednu da pogleda ima li veći broj ili u kompjuteru, negdje drugo.
- Imate li ovu u L veličini?
- Nema
- Imal u nekoj drugoj radnji?
- Ne znam, nisam gledala.

Ne d'o Bog da šta prodaju ili kome pomognu. Ja ne znam šta je ono, mrsko im radit, prodat, zaradit :shock:
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#538 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by zavezata-vreca »

Ne nego je tebi mrsko biti uporan za sebe. Ja cekam pored pulta dok mi ne provjeri gdje ima model i velicina koja mi odg. Ako nesto vec trazis i pitas onda udi do kraja ... ako nece da radi zovnes sefa ako nece ni sef posaljes zalbu centrali. Mi smo pogan narod sve od drugih ocekujemo a za sebe nista necemo. Sve mislimo neko ce ili ce se samo rijesiti.
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#539 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by holowey »

trebas na koljenima moliti da ostavis pare kod njih...ja treba da ubijedim prodavca da mi nesto proda...paralelna dimenzija u kojoj je sve naopako...
User avatar
ortodont
Posts: 1834
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#540 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by ortodont »

kafanski_covjek wrote:ima li kakvih novosti? :D
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#541 Re: Upozorenje na Intersport!

Post by bluesjunior »

ja bio juče... ono treba zatvorit il promijenit osoblje
Post Reply