Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#11401 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

dzolix wrote: 17/06/2021 19:45 Image
Kad si ovo kupio ferrari?
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11402 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

uvijekIInikadI wrote: 17/06/2021 20:03 Zar ti nisi na godisnjem i odmaras?
Vidis da je zima, malo prije februara 2016 .Vidi lokvi i vremena.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#11403 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bordo gandalf »

Dzolix, ocekujes li ih i ti???
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#11404 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

td_maajka wrote: 17/06/2021 18:39 Moramo biti svjesni da je trenutno svaka sekunda vise vremena prije cuze za nalogodavca, ubice, saucesnike, pomagace u prikrivanju, zlata vrijedna.

Sve sto iole moze prolongirati i hapsenja, pa i sama rocista, se sada svim mukama trazi. Na sve se udaraju zalbe, za sve se traze/nude vjestacenja, traze se tehnicke greske u procesu i greske u vjestacenjima, sve to sa bi se kupilo vrijeme. Jer jos uvijek postoji nada da ce neko odozgo, kao i svaki put do sada, naci nacin da to sprijeci.

Vidjet cemo sta ce sud reci za Alisu. Ja mogu nekako i zamisliti da njoj nece biti odredjen pritvor zbog trudnoce, eventualno se sudsko vijece sazali na nju. Ali mjere zabrane ce biti sigurno.

Ne znaju njihovi advokati, a ni oni sami, jos sta sve Tuzilastvo BiH zna i to ih boli najvise. To ih muci, a pogotovo ove sto su jos na slobodi.
Pa dobro nema sumnje da će se pokušati razvlačiti dokle god to bude moguće, ja svakako očekujem još hapšenja a što se Alise tiče iskreno se nadam da će joj se rezultati dosadašnjeg vještačenja u vezi amnezije odbaciti kao nerelevantni. Koliko znam ni nalaz o povredama joj ne ide u prilog u smislu da isti ne govori da je imala povrede koje su kao rezultat imale potres mozga. Pretpostavljam da kad bi ovo bilo ostvarivo i da se ista suoči sa kaznom zatvora za saučesništvo u ubistvu jer postoje dokazi da je lagala a da je se trenutno tereti samo za skrivanje dokaza, onda bi se Alisa otvorila i konačno progovorila. Ne vidim stvarno potrebu da je se pušta da se brani sa slobode zbog trenutne trudnoće, vjerujem da postoje uslovi da je uredno nosi i da se ista prati, nije sad da je ona neki pritvorenik visokog rizika. Što se dalje sudbine tiče u KPZ Tuzla postoji vrlo dobar odjel za žene, mislim da se zgrada nalazi u samom gradu i da ista ima uslove za prihvat i smještaj osuđenica u drugom stanju i sa djecom do 3 godine starosti.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11405 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

dzolix wrote: 17/06/2021 20:09
uvijekIInikadI wrote: 17/06/2021 20:03 Zar ti nisi na godisnjem i odmaras?
Vidis da je zima, malo prije februara 2016 .Vidi lokvi i vremena.
Sve mi se čini da i ti imaš amneziju? :lol: popularno to nešto ovih dana :skoljka: žestoke te dijagnoze pucaju :idea:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#11406 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Guadalajara »

mozhe se i od shoka...stresa...zaboraviti...otupiti...i tako to :zoka:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11407 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Nema @dendena. To je neko Alisin.
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11408 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

uvijekIInikadI wrote: 17/06/2021 20:44
dzolix wrote: 17/06/2021 20:09
uvijekIInikadI wrote: 17/06/2021 20:03 Zar ti nisi na godisnjem i odmaras?
Vidis da je zima, malo prije februara 2016 .Vidi lokvi i vremena.
Sve mi se čini da i ti imaš amneziju? :lol: popularno to nešto ovih dana :skoljka: žestoke te dijagnoze pucaju :idea:
Na ambreziju. Nisam alergican na ambroziju.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#11409 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

Pa definitivno se može reći da jeste, kako se pojavio počeo kilometarske postove da piše svakodnevno i odmah mi iz pika otišao na foe listu. Evo i ja sam se oglašavam i prečesto na temi u zadnja dva dana ali me prije toga uopšte nije bilo u tom obimu koji je on ostvarivao i neću se sigurno opet javljati neko vrijeme dok se ne pojave neke nove stvari. Niti pokušavam konstantno ovdje držati stranu Memića a iste ne poznajem lično što me komotno baca u kategoriju neutralaca a za što se on slomio da dokaže kako jeste jedan od njih. Realno mogu da prihvatim da neko ima drugačije mišljenje od većine i po pravilu takve osobe i izraze isto ovdje na temi ali se ne slomiše da dokazuju da su baš oni u pravu. Napiše se generalno nekoliko postova i normalne osobe se naravno povuku, ovi na zadatku su k'o pit bull, vrijeme i energija se troši nemilice da se nešto dokaže, ne popušta se ni milimetra čak ni kad se određene stvari koje oni forsiraju argumentovano pobiju od strane drugih forumaša.

Ja kontam da ti i takvi definitivno imaju pogrešnu taktiku i postižu kontra rezultate od očekivanih, razumljivo mi je da je Alisa nekome i draga i da je neko i voli pa mi je onako na pameti nekakav ljudskiji, emocionalniji pristup svemu u kome bi eventualno svojim pisanjem možda i stvorili drugačiju sliku o njoj na forumu. Helem, mogu se stvari ljepše upakovati ili makar probati učiniti isto, ko zna, možda bi onda i pobrali nečije simpatije, ovako - izgoriše k'o grabovina, plamena ima ali žara nigdje, ništa ne osta iza njih.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#11410 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

Mučno vas je gledati, prestanite piti iz lavora.
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11411 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

Glupo je o tome raspravljati ko kako pise. Sve zavisi od licne nafake ko sta nosi u sebi.
Ja nikad nisam pokusavo da vodim raspravu o tome ili da nekog osudjujem.
Kakvi moji napisani kilometarski postovi, to nije moj stil izbjegavam dugacka pisanja.
Kopiro sam dijelove presude.
Oko stavljanja na foe listu ti si jedini na mojoj foe listi iz razloga sto si ti prvi na forumu nagovaro da me drugi stave na f. listu a sa tobom nisam bio nikada u nekoj raspravi .Ja sam tebe stavio na listu ..bily.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11412 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

dzolix wrote: 17/06/2021 21:34
uvijekIInikadI wrote: 17/06/2021 20:44
dzolix wrote: 17/06/2021 20:09
Vidis da je zima, malo prije februara 2016 .Vidi lokvi i vremena.
Sve mi se čini da i ti imaš amneziju? :lol: popularno to nešto ovih dana :skoljka: žestoke te dijagnoze pucaju :idea:
Na ambreziju. Nisam alergican na ambroziju.
Al zato jesi na sudstvo i tužilaštvo, teške infekcije imaš
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11413 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

dzolix wrote: 17/06/2021 22:04 Glupo je o tome raspravljati ko kako pise. Sve zavisi od licne nafake ko sta nosi u sebi.
Ja nikad nisam pokusavo da vodim raspravu o tome ili da nekog osudjujem.
Kakvi moji napisani kilometarski postovi, to nije moj stil izbjegavam dugacka pisanja.
Kopiro sam dijelove presude.
Oko stavljanja na foe listu ti si jedini na mojoj foe listi iz razloga sto si ti prvi na forumu nagovaro da me drugi stave na f. listu a sa tobom nisam bio nikada u nekoj raspravi .Ja sam tebe stavio na listu ..bily.
Kako si miroljubiv mogo bi Palestince i Jevreje pomiriti. :) Ma pravi si humanista :izet: i još danas spominješ i pravdu :P ne do Bog nikome
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#11414 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Kaze ova alisa pristaje na poligraf pa vala za 5 godina je mogla naucit kako da ga zajebe.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#11415 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sociolog »

:skoljka:
suspect_zero wrote: 17/06/2021 14:51 Evo prilike da Armin propjeva :D ......riješiš se kabadahije punca od kojeg ne smije prnut :oops:

Na stranu zeza, fakat ljigava familija.....drsko, bahato, bezobrazno ponašanje, automafijanje, druženje sa krimosima, dovođenje u vezu sa prostitucijom, ucjene, prijetnje, ubistvo.....Bog ti da blagoslov sa tri zdrave kćerke i ti umjesto da odgajaš i usmjeravaš kako treba, radiš i svojim primjerom pokazuješ sve kako ne treba.
Jel ono Armin ozenio onu 88 godiste onu najbolju visoku crnku, iz 5 gimanzije??
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11416 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Zašto su Ljubo i Vasvija Seferović prvobitno priznali ubistvo?

Ako su oni proglašeni nevinima ko im je platio ili zaprijetio da priznaju nešto što nisu uradili?

Tužilaštvo je danas uhapsilo recepcionera zbog brisanja snimka sa hotela. Taj isti snimak prije brisanja su pregledala dva policajca i nisu našli za shodno da ga oduzmu!? Na osnovu čega su onda oni danas uhapsili recepcionera a nisu krivično tretirali ta dva policajca?

Uhapsili su i Alisu Mutap koja je te noći pretrpila identične povrede kao i Dženan Memić, s tim što nju taj udarac u glavu nije ubio. Možda je ubica znao procjeniti pa je udario tek toliko da zavara tragove. Pa su joj onda pocijepali dlanove, koljena i odjeću da bi to sve bilo uvjerljivije. Sve je moguće izgleda osim toga da ona govori istinu.

U ovoj nakaradnoj državi ništa me ne može više iznenaditi i čisto me jeza prođe kad vidim sa kakvim debilima imamo posla.

Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom a jedino što je dijeli od Dženana Memića je to što nju taj udarac u glavu nije ubio.

A Memimići zajedno sa Feragetom na čelu od mene više ništa ne mogu dobiti osim gađenja i prezira.
Mer11
Posts: 112
Joined: 08/02/2021 11:59

#11417 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mer11 »

bosanska senzacija wrote: 17/06/2021 23:21 Zašto su Ljubo i Vasvija Seferović prvobitno priznali ubistvo?

Ako su oni proglašeni nevinima ko im je platio ili zaprijetio da priznaju nešto što nisu uradili?

Tužilaštvo je danas uhapsilo recepcionera zbog brisanja snimka sa hotela. Taj isti snimak prije brisanja su pregledala dva policajca i nisu našli za shodno da ga oduzmu!? Na osnovu čega su onda oni danas uhapsili recepcionera a nisu krivično tretirali ta dva policajca?

Uhapsili su i Alisu Mutap koja je te noći pretrpila identične povrede kao i Dženan Memić, s tim što nju taj udarac u glavu nije ubio. Možda je ubica znao procjeniti pa je udario tek toliko da zavara tragove. Pa su joj onda pocijepali dlanove, koljena i odjeću da bi to sve bilo uvjerljivije. Sve je moguće izgleda osim toga da ona govori istinu.

U ovoj nakaradnoj državi ništa me ne može više iznenaditi i čisto me jeza prođe kad vidim sa kakvim debilima imamo posla.

Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom a jedino što je dijeli od Dženana Memića je to što nju taj udarac u glavu nije ubio.

A Memimići zajedno sa Feragetom na čelu od mene više ništa ne mogu dobiti osim gađenja i prezira.
Zamisli kroz kakav kosmar su prolazili i prolaze Memici vec pet ipo godina, dok su gledali kako ta ista Alisa normalno nastavlja sa zivotom ni vise ni manje nego godinu dana nakon svega?

Zapitaj se na koga ovdje treba gledati sa gadjenjem i prijezirom :kiss:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#11418 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

bosanska senzacija wrote: 17/06/2021 23:21 Zašto su Ljubo i Vasvija Seferović prvobitno priznali ubistvo?

Ako su oni proglašeni nevinima ko im je platio ili zaprijetio da priznaju nešto što nisu uradili?

Tužilaštvo je danas uhapsilo recepcionera zbog brisanja snimka sa hotela. Taj isti snimak prije brisanja su pregledala dva policajca i nisu našli za shodno da ga oduzmu!? Na osnovu čega su onda oni danas uhapsili recepcionera a nisu krivično tretirali ta dva policajca?

Uhapsili su i Alisu Mutap koja je te noći pretrpila identične povrede kao i Dženan Memić, s tim što nju taj udarac u glavu nije ubio. Možda je ubica znao procjeniti pa je udario tek toliko da zavara tragove. Pa su joj onda pocijepali dlanove, koljena i odjeću da bi to sve bilo uvjerljivije. Sve je moguće izgleda osim toga da ona govori istinu.

U ovoj nakaradnoj državi ništa me ne može više iznenaditi i čisto me jeza prođe kad vidim sa kakvim debilima imamo posla.

Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom a jedino što je dijeli od Dženana Memića je to što nju taj udarac u glavu nije ubio.

A Memimići zajedno sa Feragetom na čelu od mene više ništa ne mogu dobiti osim gađenja i prezira.
Samo jedno pitanje,sta mislis da je Ifet lud da radi jednog slucaja zrtvuje svoju karijeru?Pogotovo ako zastupa slucaj toliko godina bez dokaza?
User avatar
_Reds_
Posts: 9356
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#11419 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

Ne vezano za slucaj, advokat ima 100 nacina da i kad izgubi kaze da je do ovoga ili onoga. IF ne moze nikako izgubiti.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#11420 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by e__ »

Mer11 wrote: 18/06/2021 00:00 Zamisli kroz kakav kosmar su prolazili i prolaze Memici vec pet ipo godina, dok su gledali kako ta ista Alisa normalno nastavlja sa zivotom ni vise ni manje nego godinu dana nakon svega?

Zapitaj se na koga ovdje treba gledati sa gadjenjem i prijezirom :kiss:
To je zaista nezamislivo. Njegova prerana pogibija je nenadoknadiva, i naravno, on je njihova beba — koliko god njemu godina bilo, i cak i danas kad ga nema tu fizicki, on je u njihovim mislima, i sasvim je realno za ocekivati da ce imati odredjene sumnje ukoliko njegova djevojka nastavi sa svojim zivotom nakon njegove prerane pogibije.

Neki bi rekli da bi vasa voljena osoba htjela da vi nadjete nekoga ko ce vas voljeti, s kim mozete zaspati, ili jednostavno… s kim mozete imati djecu. Na zalost, tesko je odgajati djete kao samohrana majka. Sto sa dusevne tacke gledista, a i sa finansijske. Tako da, ako jednostavno hocete da fokusirate svu pozitivnu energiju na nesto lijepo… na ljudski zivot. Koje mozete stititi, i odgajati… onda je udaja, koja je popracena sa zacivanjem ljudskog zivota sasvim logicna odluka.

Mi ne mozemo znati njene motive, ali isto tako, bitno je napomenuti da njena udaja ne cini uspomenu na Dzenanov zivot nista manje vrijednom, niti ju vrijedja.

Zivot je cudan i kompleksan, i mnogi ne mogu zivjeti sami… sto iz straha, sto iz samoce. Iako su njihove sumnje opravdane, iskreno mislim da porodica ne moze gledati na to kao sto mi mozemo. Jer, mi ga nismo znali, niti smo ga grlili, i plakali za njim. Dok, oni, na zalost — jesu.

Cak i jedna njena slika na kojoj ima osmijeh bi bila dovoljna da povrijedi svaku osobu koja voli Dzenana. Ali, zivot ide dalje… bili vjernik ili ne, niko ne moze reci da Dzenan nije na boljem mjestu. Iako nije sa svojom porodicom u fizickom smislu, on i dalje pazi na njih (nesto sto se ne moze objasniti, ali moze se osjetiti, pogotovo kad ste tuzni, i kada vam nedostaje voljena osoba), i on i dalje zivi u njima. I kroz njih, i u nama, a to i nije nesto sto bi mnogi mogli reci za svoje voljene. Da ljudi sirom svijeta znaju za njihovo djete, brata… i da se nadaju, i mole, da ce porodici biti lakse nakon sto se sazna istina.

Nema pravde u povrijedjivanju drugih, i ako izgubimo dusu u procesu, onda to i nije pravda. Jer da pravda stvarno bude zadovoljena, osoba (ili osobe) koje su odgovorne moraju preuzeti krivicu. A da bi to uradili, moraju imati dusu, i moraju biti u mogucnosti da se mogu saosjecati sa drugima.

Ovdje, na zalost, imamo situaciju gdje je Ljubo poslije bio optuzen da je kupio “suprugu” (djete) za svog sina. Koji je poslije imao seksualni odnos sa istom, i natjerao ju da prosi. Kakav mentalni sklop morate imati da mislite da imate pravo da kupite neciji zivot, i koristite osobu za seksualnu gratifikaciju… cinjenica je da morate biti uzasna osoba, i da nemate postovanja niti suosjecanja za druga ljudska bica.

Jer ako se ne mozete suosjecati sa djetetom. Tesko je da bi ste mogli za sebe reci da bi ste mogli biti brat, ili otac… ma, obicno ljudsko bice. Teska je ovo tema…
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#11421 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by hillbill »

bosanska senzacija wrote: 17/06/2021 23:21 Zašto su Ljubo i Vasvija Seferović prvobitno priznali ubistvo?

Ako su oni proglašeni nevinima ko im je platio ili zaprijetio da priznaju nešto što nisu uradili?

Tužilaštvo je danas uhapsilo recepcionera zbog brisanja snimka sa hotela. Taj isti snimak prije brisanja su pregledala dva policajca i nisu našli za shodno da ga oduzmu!? Na osnovu čega su onda oni danas uhapsili recepcionera a nisu krivično tretirali ta dva policajca?

Uhapsili su i Alisu Mutap koja je te noći pretrpila identične povrede kao i Dženan Memić, s tim što nju taj udarac u glavu nije ubio. Možda je ubica znao procjeniti pa je udario tek toliko da zavara tragove. Pa su joj onda pocijepali dlanove, koljena i odjeću da bi to sve bilo uvjerljivije. Sve je moguće izgleda osim toga da ona govori istinu.

U ovoj nakaradnoj državi ništa me ne može više iznenaditi i čisto me jeza prođe kad vidim sa kakvim debilima imamo posla.

Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom a jedino što je dijeli od Dženana Memića je to što nju taj udarac u glavu nije ubio.

A Memimići zajedno sa Feragetom na čelu od mene više ništa ne mogu dobiti osim gađenja i prezira.
vidi...vidi ........malo pametno kako nas uci sta je bilo....
suspect_zero
Posts: 25761
Joined: 11/10/2008 21:45

#11422 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

Sociolog wrote: 17/06/2021 23:20 :skoljka:
suspect_zero wrote: 17/06/2021 14:51 Evo prilike da Armin propjeva :D ......riješiš se kabadahije punca od kojeg ne smije prnut :oops:

Na stranu zeza, fakat ljigava familija.....drsko, bahato, bezobrazno ponašanje, automafijanje, druženje sa krimosima, dovođenje u vezu sa prostitucijom, ucjene, prijetnje, ubistvo.....Bog ti da blagoslov sa tri zdrave kćerke i ti umjesto da odgajaš i usmjeravaš kako treba, radiš i svojim primjerom pokazuješ sve kako ne treba.
Jel ono Armin ozenio onu 88 godiste onu najbolju visoku crnku, iz 5 gimanzije??

To ti ne bih znala reći, Alisu nije što znači neku od druge dvije jeste....nisam ni znala da je Bjedić zet od Mutavog dok nije porodica dospjela u javnost povodom ubistva Dženana....realno, ne znam na šta je pokupio ženu jer je važio za ispodprosiječnog frajera.
Raja sa AP će ti to bolje objasniti, šlepo se svakoj curi i od svake noga, nezanimljiv, malehan, dosadan....tako bilo tada poslije rata.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#11423 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sociolog »

suspect_zero wrote: 18/06/2021 01:18
Sociolog wrote: 17/06/2021 23:20 :skoljka:
suspect_zero wrote: 17/06/2021 14:51 Evo prilike da Armin propjeva :D ......riješiš se kabadahije punca od kojeg ne smije prnut :oops:

Na stranu zeza, fakat ljigava familija.....drsko, bahato, bezobrazno ponašanje, automafijanje, druženje sa krimosima, dovođenje u vezu sa prostitucijom, ucjene, prijetnje, ubistvo.....Bog ti da blagoslov sa tri zdrave kćerke i ti umjesto da odgajaš i usmjeravaš kako treba, radiš i svojim primjerom pokazuješ sve kako ne treba.
Jel ono Armin ozenio onu 88 godiste onu najbolju visoku crnku, iz 5 gimanzije??

To ti ne bih znala reći, Alisu nije što znači neku od druge dvije jeste....nisam ni znala da je Bjedić zet od Mutavog dok nije porodica dospjela u javnost povodom ubistva Dženana....realno, ne znam na šta je pokupio ženu jer je važio za ispodprosiječnog frajera.
Raja sa AP će ti to bolje objasniti, šlepo se svakoj curi i od svake noga, nezanimljiv, malehan, dosadan....tako bilo tada poslije rata.
Hvala na replici, soory na off moderacija..
Sjecam se kroz maglu da je ona bila jedna od najboljih zenskih 5 gimanzije pa i u gradu u periodu 2005/10.
Da ne odemo u off molim se za Memice da istraju u borbi.
suspect_zero
Posts: 25761
Joined: 11/10/2008 21:45

#11424 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

bosanska senzacija wrote: 17/06/2021 23:21 Zašto su Ljubo i Vasvija Seferović prvobitno priznali ubistvo?

Ako su oni proglašeni nevinima ko im je platio ili zaprijetio da priznaju nešto što nisu uradili?

Tužilaštvo je danas uhapsilo recepcionera zbog brisanja snimka sa hotela. Taj isti snimak prije brisanja su pregledala dva policajca i nisu našli za shodno da ga oduzmu!? Na osnovu čega su onda oni danas uhapsili recepcionera a nisu krivično tretirali ta dva policajca?

Uhapsili su i Alisu Mutap koja je te noći pretrpila identične povrede kao i Dženan Memić, s tim što nju taj udarac u glavu nije ubio. Možda je ubica znao procjeniti pa je udario tek toliko da zavara tragove. Pa su joj onda pocijepali dlanove, koljena i odjeću da bi to sve bilo uvjerljivije. Sve je moguće izgleda osim toga da ona govori istinu.

U ovoj nakaradnoj državi ništa me ne može više iznenaditi i čisto me jeza prođe kad vidim sa kakvim debilima imamo posla.

Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom a jedino što je dijeli od Dženana Memića je to što nju taj udarac u glavu nije ubio.

A Memimići zajedno sa Feragetom na čelu od mene više ništa ne mogu dobiti osim gađenja i prezira.

Koju gomilu gluposti si napisao :roll:

Dobiješ takve udarce, kako ih ti klasifikuješ, a onda zoveš ćaću da dođe i sve to sredi sa svojim ljudima????
Mene neko da napadne na pravdi Boga, počinjem da se derem, vrištim, ako sam svjesna i u stanju da govorim i krećem se ( što pomenuta jeste bila, čim je pozvala oca) prvo valjda po instiktu prilaziš onome koji je bez svijesti i leži nepokretan. Dalje, nakon prvog šoka ( od koji minut) zoveš hitnu i policiju i čekajući da dođu pokušavaš pomoći unesrećenom.....taman bi se babe i matere sjetila tada :oops:

Zaslužila je svaki epitet kojim je etiketirana, bez obzira kakav ishod bio na kraju samo iz razloga što je mogla reći istinu na početku i skratiti muke Memićima.
Dodatno je sebi otežala nedostatkom empatije i bezobraznim/nadobudnim stavom i istupima u medijima.

A o njenoj porodici, tačnije ocu je suviše trošiti riječi....kriminalac, klošar, lopov....da je takav davno sankcionisan i sklonjen negdje u kavez, a ključ bačen....ništa se možda nebi ni dogodilo.
Tri sestre bi možda odrastale u normalnom porodičnom okruženju, bez devijantnosti, nekakvih krimi likova koji ti prolaze kroz kuću i avliju....ovako, uz ovakvog oca, teško da su mogle biti bolje.
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#11425 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Paco »

bosanska senzacija wrote: 17/06/2021 23:21 Ne pamtim ništa odvratnije od ove hajke na Alisu Mutap i njenu porodicu od strane cjelokupne javnosti. Zamislite samo taj košmar kroz koji oni prolaze evo već nekoliko godina. Čitav grad je naziva kurvom, droljom, lažovom, ubicom
...a evo su im i policija i tuzilastvo sjeli za vrat pa hapse, odvode...

:tugy: :plaky: :shmrtz:
Locked