Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29351 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

uglavnomja wrote: 21/05/2022 15:58

dobro sto laze i spinuje, nista novo, bilo bi cudi da nije tako

ali sam svoju optuznicu ponistava :lol:

oslobadja ozegovica, rastura organizovanu grupu, "glavni dokaz", famozni snimak, postaje nebitan (nema veze sa slucajem jer je prostitucija nestala iz izjava kad je alisa dugla tuzbu i nikad vise nije spomenuta do ove izjave)

valjda misle da ce se vratiti na staze stare slave starim izmisljotinama na koje se narod najvise palio - stari i mladi budnjo makroi, alisa ravaku ... :-)


bas me zanima sta ce biti sa alisinom tuzbom kad se ovaj cirkus zavrsi i koliko ce im para uzeti :D
Kao da glupsonska sljeposljedbenička rulja konta da Feraget konstantno sam sebe pobija ili, čak i kad bi kojim čudom skontali, kao da bi im bilo bitno :-)

Feraget izvana đoni način nastupa Semira Osmanagića (mirne, umjereno teatralno izrečene, sračunate, staložene, netrepćuće laži), dok je sadržaj, kad se pogleda ispod te folije, čista "kuririzacija", tj. tabloidizacija, poslušaj samo, "Dženan je morao umrijeti, nije smio preživjeti", sve je organizovano sa vrha", "vrh ne dopušta da se dođe do glavnih", "lik ubice je poznat, još samo da dokažemo", "znam, ali ne smijem reći", "od početka govorim istinu" ( :lol: ), "Dženan je saznao nešto što nije smio saznati", "prostitucija"...

Udara na isto na šta i Željko Mitrović, ista publika, isti porivi te publike :lol:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29352 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

Reprezentativna ilustracija modusa operandi Muriza, Ferageta, murizovaca inače i na temi:
Admir Mujanović je kazao da mu je Dženan Memić bio “kao brat”. Rekao je kako je išao u bolnicu kada mu je njegov otac Muriz Memić javio da je Dženan imao sudar. Ispričao je da su u kolicima izveli Alisu Mutap, koja je ocu rekla: “Tata, zovi svoje ljude, neko nas je pokušao ubiti”.
TRIPL DABL/TD MAJKA: Rekla svome ocu "Tata, zovi svoje ljude, znam ko je ovo uradio

Puno je pisano na temi o tom modusu operandi, kroz neoborivo raskrinkavanje desetina pojedinačnih slučajeva poput gornjeg.

Ali, sav taj modus operandi može stati u tri slova:

LAŽ

Svjesna, podla, manipulativna.

Uz istovremeno konstantno plasiranje zvučnih i plemenitih parola o istini, pravdi, Allahu, poštenju itd.
Kako to lažovi već i inače rade.

ZAŠTO, ŠEŠIRDŽIJO, PODRŽAVAŠ NEINTELIGENTNE, DEBILNE, PODLE LAŽI I NAKON ŠTO SU RASKINKANE?
PRLJAVA LAŽ MURIZA MEMIĆA: I taj isti njegov advokat Ermin Gačanović, on je pričao, evo imam svjedoka pred kojim je pričao, da je ovo namješten slučaj, da su namještali komade stakla i komad laka, on je tad bio tužilac u tom momentu. Pa je kasnije otišo u advokate, a zna on što je moro napustiti tužilaštvo."
STVARNOST:
Biografija branioca Ermina Gačanovića:
U periodu od 2005. do 2010. godine radio je kao stručni saradnik u Tužilaštvu/Tužiteljstvu BiH, a od 2010. do 2015. godine bio je nosilac funkcije javnog tužioca u Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo. Prije prelaska u advokaturu rukovodio je Odjelom forenzike i sprječavanja poslovne prijevare u austrijskoj wind-down banci HETA Asset Resolution BiH. Aktivno poznaje engleski i dobro poznaje francuski, arapski i malajski jezik.
Dakle, MURIZ MEMIĆ PRLJAVO I POKVARENO LAŽE.
Branilac Hasana Dupovca nije mogao nakon 08.02.2016., kad je Dženan stradao, kao tužilac Kantonalnog tužilaštva govoriti o tome kako su krhotine podmetnute, niti je zbog toga morao napustiti Kantonalnog tužilaštvo, jer je on već prethodne godine, 2015., prije Dženanovog stradanja, radio u banci HETA BiH.

Dakle, CRNO NA BIJELO, MURIZ MEMIĆ SVJESNO, POKVARENO, PO KO ZNA KOJI PUT, U FRENETIČNOJ BORBI ZA PROGONOM NEDUŽNIH LJUDI I ODBRANE NAVJEROVATNIJEG UBICE SVOGA SINA, LAŽE i potkapacitiranom empatičnom javnošću manipuliše pričama o svojim navodnim svjedocima za stvari koje ne da su laž, nego nisu ni moguće.

Tolike laži koje plasira "pokriva" tvrdnjom da "ima svjedoka za to".

Ali ovdje ni priča o imaginarnom svjedoku ne pomaže, jer je prosto u pitanju LAŽ, branilac Hasana Dupovca je prestao biti tužilac 2015. godine, a Dženan je stradao 2016., MURIZOVA IZJAVA JE, SA SVJEDOKOM ILI BEZ, POKVARENA SMRDLJIVA LAŽ.

Naravno, potkapacitiranoj sektaškoj rulji ne smeta što ih Muriz laže, jer u sektama nije istina ono što ima vrijednost (istina je ustvari najveći neprijatelj svih sektaša), nego autoritet vođe sekte i njegove, u ovom slučaju krajnje lažljive, dogme.

ZAŠTO, ŠEŠIRDŽIJO, JESI LI SATANISTA , SENDVIČAR, BOT, IMAŠ LI TRUNKU OBRAZA?
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3013
Joined: 25/06/2014 14:16

#29353 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kakotakonikako »

:lol: :lol: :lol:

Guru,prvo procitaj moj post i na sta sam ti replicirao.

Kada i ako skontas moj post, onda nastavi pisati kilometarske postove, kao da ces njihovom duzinom nekoga impresionirati. Mozda svoje slijepe sljedbenike, sektase :lol: :lol: :lol:

:bih:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29354 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

kakotakonikako wrote: 21/05/2022 16:36 :lol: :lol: :lol:

Guru,prvo procitaj moj post.

Kada i ako skontas moj post, onda nastavi pisati kilometarske postove, kao da ces njihovom duzinom nekoga impresionirati. Mozda svoje slijepe sljedbenike, sektase :lol: :lol: :lol:

:bih:
Ti bi sad svoje priprosto paćeničko trolanje izjednačavao sa nuklearnom fizikom :lol:

Sami se identifikujete.

Ako ste pali na Murizove retardirane ublehe, sami ste se svrstali u intelektualno potkapacitiranu rulju.

Ako ih podržavate i nakon što su raskrinkane, sami ste se svrstali u karakterno potkapacitiranu rulju.

DAKLE, ZAŠTO, ŠEŠIRDŽIJO, PODRŽAVAŠ NEINTELIGENTNE, DEBILNE, PODLE LAŽI I NAKON ŠTO SU RASKRINKANE?
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3013
Joined: 25/06/2014 14:16

#29355 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kakotakonikako »

denden wrote: 21/05/2022 16:42
kakotakonikako wrote: 21/05/2022 16:36 :lol: :lol: :lol:

Guru,prvo procitaj moj post.

Kada i ako skontas moj post, onda nastavi pisati kilometarske postove, kao da ces njihovom duzinom nekoga impresionirati. Mozda svoje slijepe sljedbenike, sektase :lol:

:bih:
Ti bi sad svoje priprosto trolanje izjednačavao sa nuklearnom fizikom :lol:

Sami se identifikujete.

Ako ste pali na Murizove retardirane ublehe, sami ste se svrstali u intelektualno potkapacitiranu rulju.

Ako ih podražavate i nakon što su raskrinkane, sami ste se svrstali u karakterno potkapacitiranu rulju.

DAKLE, ZAŠTO, ŠEŠIRDŽIJO, PODRŽAVAŠ NEINTELIGENTNE, DEBILNE, PODLE LAŽI I NAKON ŠTO SU RASKINKANE?
:lol:

Sto si nervozan, laki ..... :D

Ja nikog ne podrzavam, ali posto slijepo ne slijedim tebe gurua, kao tvoji sektasi ( ne spustam se na tvoj nivo vrijedjanja, jer to pokazuje tvoju slabost ) onda iznosis LAZI ( kao onu o mrtvoj Suljinoj, bivseg Titinog milicajca, hanumi ).

Ponovicu ti, posto znam da volis analizirati moje postove, da sam se aktivnije ( ali ni stoti dio kao ti - ili si direktno ukljucen u slucaj, ili je neko blizak tebi ukljucen u slucaj, ili te stranka placa, ili si bot, ili ti je nekada Feraget palio klempe ili ti maznuo trebu ) ukljucio u ovo kada sam procitao pisanje jednog forumasa da pijan vozac udari u nekoga i umjesto da pomogne toj osobi ili pobjegne - on jos palicom ga dotuce :-) :-) :-) . Pricao sam o tome sa par advokata, sudijom, krim inspektorom, psihologom i nekolicinom obicnih smrtnika ( medju njma i sa komsijom Suljom, bivsim Titinim milicajcem ) i SVI SE GROHOTOM NA TO SMIJU.

:bih:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29356 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

Znaci nastavak pacenickog trolanja sa vracanjem na galeriju imaginarnih likova sa nivoa petogodisnjeg nesigurnog djeteta. :lol:

Da se i sam ne stidis ublehe koju podrzavas imao bi petlje objasniti zasto si, kroz pacenicko trolanje, na strani raskrinkanih podlih lazi.

Zasto si protiv istine.

Kakva ubleha, takvi i njeni poklonici. I obratno. :izet:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#29357 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zateznistub »

denden wrote: 21/05/2022 17:10 Znaci nastavak pacenickog trolanja sa vracanjem na galeriju imaginarnih likova sa nivoa petogodisnjeg nesigurnog djeteta. :lol:

Da se i sam ne stidis ublehe koju podrzavas imao bi petlje objasniti zasto si, kroz pacenicko trolanje, na strani raskrinkanih podlih lazi.

Zasto si protiv istine.

Kakva ubleha, takvi i njeni poklonici. I obratno. :izet:
Ne znam ko si. Ne znam koga u stvari braniš, ali braniš i to životom. Ja oca rahmetli ne bi ovoliko branio. Slomi čovječe. Nema dana i stranice da nema najviše tvojih unosa. Stvarno je muka postala dolaziti na ovu temu i pokušavati čitati.
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29358 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

zateznistub wrote: 21/05/2022 17:32
denden wrote: 21/05/2022 17:10 Znaci nastavak pacenickog trolanja sa vracanjem na galeriju imaginarnih likova sa nivoa petogodisnjeg nesigurnog djeteta. :lol:

Da se i sam ne stidis ublehe koju podrzavas imao bi petlje objasniti zasto si, kroz pacenicko trolanje, na strani raskrinkanih podlih lazi.

Zasto si protiv istine.

Kakva ubleha, takvi i njeni poklonici. I obratno. :izet:
Ne znam ko si. Ne znam koga u stvari braniš, ali braniš i to životom. Ja oca rahmetli ne bi ovoliko branio. Slomi čovječe. Nema dana i stranice da nema najviše tvojih unosa. Stvarno je muka postala dolaziti na ovu temu i pokušavati čitati.
"Odoh kmečati, ali tako da ne izgleda kao da kmečim" :lol:

Rezervna taktika murizovaca nakon fijaska sa "argumentacijom" i fijaska sa pozivom da se zatvori tema i javnost informiše na njihovoj stranici :lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#29359 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zateznistub »

Nisi jarane nimalo ni zanimljiv ni interesantan. Daleko sam od "Murozovaca" svjetlosnu godinu. Ali momak, ti uduši baš da valja. Ubio si temu svojim peglanje i kilometarskim trakatima
kvinoja
Posts: 415
Joined: 03/12/2021 23:37

#29360 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

I tako prođe još jedna subota za našeg dendena. Prelijep sunčan dan u Sarajevu koji se proveo ponavljajući istu priču 5 godina. Opet apelujem da mu se poveća dnevnica.
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#29361 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

zijancer wrote: 20/05/2022 22:11 Meni je ostalo čudno to sa Bekrijinom instrukcijom porodici - to da ne govore kojim je kombijem Ljubo dolazio do njih, jer kad pogledaš njegovu priču o događajima te večeri ispada da se nije zaustavljao ni kod Zinete u Karla Maya, ni kod Vehbijine sestre (to je ona sestra kojoj je Vehbija Seferovic II vozio djecu), pa odkud Bekriji ideja da bi oni mogli znati u kakvom je kombiju bio.
Na stranu ostale zapetljanosti njihovih izjava.
Bili su kod Bekrijine "druge" zene u drugoj kuci.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#29362 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

To bi bila Ana? Da li je i ona nastanjena u Kamenolomu ili negdje dalje?
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#29363 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

kvinoja wrote: 21/05/2022 20:21 I tako prođe još jedna subota za našeg dendena. Prelijep sunčan dan u Sarajevu koji se proveo ponavljajući istu priču 5 godina. Opet apelujem da mu se poveća dnevnica.
A čita se znači :-D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#29364 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mali jomu »

denden wrote: 21/05/2022 17:10 Zasto si protiv istine.

Ovo me svaki put zacudi, kontas sabrat ce se ljudi a ono jos gori... :thumbup:
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#29365 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

Komentar sa strane: "Sve je to Ifetovo maslo. On sebi sad mora da stvara odstupnicu. A to radi preko Muriza, kako će drugačije."
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#29366 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Ja ne znam što se javnost ovoliko boji Ifata?? Sve što glupo pišete o Ifetu ide njemu u prilog. Rejting mu sve veći.
Čovjek zna da radi poso i svakim danom je sve uspješniji. :thumbup:
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#29367 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

bitangeIprinceze wrote: 21/05/2022 21:48 Ja ne znam što se javnost ovoliko boji Ifata?? Sve što glupo pišete o Ifetu ide njemu u prilog. Rejting mu sve veći.
Čovjek zna da radi poso i svakim danom je sve uspješniji. :thumbup:
Image

citiram: Pravo da vam kazem pravio sam shprdnju sa institucijama i dalje cu praviti shprdnju i da ih zlostavljam.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nije vazno sta se kaze vec protiv koga se kaze .

I Adolf je bio popularan.

-----------------------------------------------------------Image
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29368 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

kvinoja wrote: 21/05/2022 20:21 I tako prođe još jedna subota za našeg dendena. Prelijep sunčan dan u Sarajevu koji se proveo ponavljajući istu priču 5 godina. Opet apelujem da mu se poveća dnevnica.
Još te nije prošla zabrinutost :lol:
kvinoja wrote: 15/05/2022 19:34 Samo da bude zabilježeno (ako neko nekad bude čitao ovu temu), danas je bila divna sunčana nedjelja u Sarajevu koju su neki iskoristili za pisanje romana protiv Memićeve borbe. Apelujem da im gazda poveća današnju dnevnicu, zaslužili su.
="Denden je neoborivim argumentima izvrsio uriniranje po mojoj ublehi, rastavio je na atome, ponizio me, skupa sa mojim sefovima iz centrale i prikazao u ispravnom svjetlu kao slijeposljedbenickog muljatora koji je poklonik i protagonista najcrnjih lazi, spinova, podvala, koji bezrezervno, kao vjerni djavolji sluga, bira stranu lazi i zla i nakon sto je sto puta neoborivo dokazana kao takva. Kao bolni jecaj, koji odjekuje do neba, moga bola, nemoci i ocaja, kriknucu kako je on vrijeme iskoristeno za XXX bucanje moje ublehe, mogao iskoristiti na drugi nacin. U fazonu "jeste Moskva potopljena, ali Ukrajinci su gore prosli, ostali su bez projektila koji ju je izbusio".


:D

Zahvaljujem ti na brizi za moj raspored vremena, jer ipak odabirom i vremenskim rasporedom licnih zadovoljstava sam upravljam, a ti strasno potcjenjujes uzivanje u zvuku vaseg pacenickog nemocnog kmecanja i koprcanja nakon sto sprcam vase djavolje ublehe. Kao sto rekoh, neke stvari su NE-PRO-CJE-NJI-VE.

Da dnevnice postoje, tražio bih da ih naplaćujem po intenzitetu vašeg bola kojeg osjećate zbog sprcanosti ubleha sa kojim se identifikujete i bio bih bogatiji od Elona Maska :lol:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29369 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

zateznistub wrote: 21/05/2022 21:02
Nisi ti, lutko moja, dobre glave. Ja sve skupa imam par postova na ovoj temi. Izbroj svoje!
Ma jedna tvoja rečenica je dovoljna da zapahne buđ sa dna kace :lol:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29370 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

bitangeIprinceze wrote: 21/05/2022 21:48 Ja ne znam što se javnost ovoliko boji Ifata?? Sve što glupo pišete o Ifetu ide njemu u prilog. Rejting mu sve veći.
Čovjek zna da radi poso i svakim danom je sve uspješniji. :thumbup:
Ifet svoju ulogu igra maestralno, đavo bi od njeg mogao učiti umjetnost obmane.

Lično sam Feragetu zahvalan, jer servira ublehe čije mi prcanje predstavlja neopisiv ćejf. Na žalost vas što se sa njima identifikujete, pa se osjećate kao da vas prcam.

Međutim, vrijeme je dželat ublehama, Feraget troši sve više napora, a postiže sve manje obmanjivačke rezultate.

Samo na ovoj temi raskrinkane su stotine njegovih laži. Sudski proces koji je u toku pokazuje da je sve suprotno od onog što su Feraget i Muriz godinama jednostrano i bez ikakve provjere vazili.

Postoje u Murizovom okruženju ljudi dobronamjerni prema Murizu, a da se bude, čak i probuđeni, iz omađijanosti čiji rok trajanja za njih ističe.

Oni će sjebati Ferageta i njegovu ublehu, a oslobađajuća presuda za "zavjerenike" će ubrzati te procese.

Nijedna ubleha ne traje vječno.
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#29371 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

mali jomu wrote: 21/05/2022 21:02
denden wrote: 21/05/2022 17:10 Zasto si protiv istine.

Ovo me svaki put zacudi, kontas sabrat ce se ljudi a ono jos gori... :thumbup:
Neki se sabiraju u tišini, a nekima psihološki odbrambeni mehanizam pred konačno sabiranje nalaže da najžešće brane ublehu i onda nastupi samo klik i saberu se.


Feragetova ubleha prosto previše traje i prosto je previše potcjenjivačka prema inteligenciji svoje ciljne publike, makar ta publika u prosjeku bila nerafinirana.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#29372 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

ubleha je imala cilj da traje do izbora

posto se ni br. 1 ni br. 2 nece kandidovati za predsjednistvo ostaje da se vidi za koga ce se sad igrati igranka

gordane nema, stranci se debelo petljaju u problematiku "predmeta iz gordanine ladice" ...


ili sad pocinje vadiona, tipa kamera i prostitucija, a ne slucaj

a tariguz ih prati ... stara je to veza
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#29373 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

denden wrote: 21/05/2022 23:20
bitangeIprinceze wrote: 21/05/2022 21:48 Ja ne znam što se javnost ovoliko boji Ifata?? Sve što glupo pišete o Ifetu ide njemu u prilog. Rejting mu sve veći.
Čovjek zna da radi poso i svakim danom je sve uspješniji. :thumbup:
Ifet svoju ulogu igra maestralno, đavo bi od njeg mogao učiti umjetnost obmane.

Lično sam Feragetu zahvalan, jer servira ublehe čije mi prcanje predstavlja neopisiv ćejf. Na žalost vas što se sa njima identifikujete, pa se osjećate kao da vas prcam.

Međutim, vrijeme je dželat ublehama, Feraget troši sve više napora, a postiže sve manje obmanjivačke rezultate.

Samo na ovoj temi raskrinkane su stotine njegovih laži. Sudski proces koji je u toku pokazuje da je sve suprotno od onog što su Feraget i Muriz godinama jednostrano i bez ikakve provjere vazili.

Postoje u Murizovom okruženju ljudi dobronamjerni prema Murizu, a da se bude, čak i probuđeni, iz omađijanosti čiji rok trajanja za njih ističe.

Oni će sjebati Ferageta i njegovu ublehu, a oslobađajuća presuda za "zavjerenike" će ubrzati te procese.

Nijedna ubleha ne traje vječno.
Ja takođe dajem podršku Ifetu, živ i zdrav bio. Nema boljeg advokata. Da Bog da pohapsio sve ubice i kriminalce svih kriminalnih djela.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#29374 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

mali jomu wrote: 21/05/2022 21:02
denden wrote: 21/05/2022 17:10 Zasto si protiv istine.

Ovo me svaki put zacudi, kontas sabrat ce se ljudi a ono jos gori... :thumbup:
A šta je istina? :roll:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#29375 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 22/05/2022 08:21 ubleha je imala cilj da traje do izbora

posto se ni br. 1 ni br. 2 nece kandidovati za predsjednistvo ostaje da se vidi za koga ce se sad igrati igranka

gordane nema, stranci se debelo petljaju u problematiku "predmeta iz gordanine ladice" ...


ili sad pocinje vadiona, tipa kamera i prostitucija, a ne slucaj

a tariguz ih prati ... stara je to veza
Pravda za Dženana :bih: :bih: :bih: to je moto i krajnji cilj je pohapsiti ubice, nalogodavce, saučesnike, skrivače dokaza.... Ne znam za druga vremenska ograničenja.
Locked