Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#19951 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tranquil »

zijancer wrote: 16/09/2021 10:19 tranquil, datumi clanaka
Hej zajebao sam sve, mislio sam da je ovo saopćenje Tužilaštva sa Budnjinim alibijem, ovo je nešto skroz drugo, izvinjavam se, nije još proradila kafa.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#19952 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

ne brini, kad je u pitanju dekoncentisanost niko me
ne moze potuci :mrgreen:
Last edited by zijancer on 16/09/2021 10:40, edited 1 time in total.
td_maajka
Posts: 1024
Joined: 05/02/2021 09:57

#19953 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

Memsure i zijancerko.. Evo da vam objasnim, posto niste shvatili o cemu ja pricam.

Tekst koji ste podijelili je za Tuzilastvo KS trebao biti tekst "nekog tamo urednika nekog tamo medija, koji nista ne govori eksplicitno, vec spominje i Budnju i Bakira", a njima je bio POVOD da objave sluzbeno saopcenje u kojem daju sve podatke Muamerovog alibija.

Sto to ne stima?

Pa ne stima iz sljedecih razloga:

- Muamera su ispitivali u toku istrage vec skoro godinu dana prije objave ovog teksta i taj tekst znaci ne moze biti osnov za bilo kakvu reakciju postupajuceg tuzilastva, osim eventualno za ispitavanje navoda (sto su i ucinili, pozvavsi Latica na "informativni razgovor"), ali svakako ne za to da budu PR sluzba sinu nekog tajkuna (za kojeg btw. znamo da nikada ni zasta nije odgovarao, pa cak ni za nasilnicko ponasanjenje kojemu je svjedocilo desetine gradjana Sarajeva usred bijela dana, a kamoli za druge slucajeve zastrasivanja gradjana itd)

- O Alisi Mutap i njenim sestrama, kao i ocu se pisalo prije toga vec cesce i eksplicitnije - kada je i gdje Tuzilastvo KS objavilo sluzbeno saopcenje o Alisinom alibiju ili alibiju njenog oca? Zasto nije? Je li to Alisa manje vrijedna od Budnje?

- Kada i gdje je Tuzilastvo KS objavilo sluzbeno saopcenje o alibiju Mirze Ploskica, bivseg momka Alise Mutap, a u pocetku jednog od osumnjicenih u ovom slucaju, i to na osnovu navoda Alise i njene porodice (pa zar nisu trebali objaviti i da saopcenje koje pocinje rijecima "... a zbog dovodjenja u vezi Mirze Ploskica sa ubistvom Dzenana Memica od strane porodice Mutap...)?

Naravno, vi to necete tako vidjeti i ponavljam po ko zna koji put, da na to imate potpuno pravo - na to da imate svoje misljenje.
Ali izmedju misljenja i cinjenica nekada postoji velika razlika. U ovom slucaju, vidjet cete na kraju da se vase misljenje jednostavno ne poklapa s dokazima.

PS: ne tvrdim ja da je Budnjo ubica, ne tvrdim ni da nije. Vidjet cemo kakvu je ulogu u ovome igrao, ali cinjenica jeste da su po izjavi policije izuzeti neki novi dokumenti, ono sto Tuzilastvu do sada nije bilo poznato. Sta ce ti dokumenti znaciti, to cemo tek da vidimo.

PPS: mozda si veceras otvorim jednu flasu nekog dobrog portugalskog vina i popijem casicu u vase ime, pogotovo tvoje Memsure, koji si se slomio braneci potpunu "nevinost" Muamaera Budnje u ovom slucaju. Mozda ja nemam pojma ni o cemu, a mozda i imam :D ali znam da kada si ti otvorio ovu temu, da tada apsolutno nije bilo potrebe toliko zustro braniti Budnju, sto je mozda jednim dijelom i jos vise odvuklo paznju u njegovom smjeru. Mozda ce ti se jednog dana i on za to zahvaliti, ne znam, ali evo, hvala ti od mene :D
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#19954 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

Black swan wrote: 16/09/2021 09:12
td_maajka wrote: 16/09/2021 08:12 Mislim, koliko glup moras biti da ti kantonalno tuzilastvo izbaci saopcenje za javnost o tvom alibiju, a da prije tog trenutka niko nije zaista znao ni da si bio osumnjicen. Sam pao, sam se ubio. :mrgreen:
što jes jes :mrgreen:
:P
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#19955 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bordo gandalf »

Zeleni na fadilovim respiratorima
td_maajka
Posts: 1024
Joined: 05/02/2021 09:57

#19956 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

zijancer wrote: 16/09/2021 10:43
Black swan wrote: 16/09/2021 09:12

što jes jes :mrgreen:
:P
I opet se vracamo na isto, citaj sta pise... "a da prije tog trenutka niko zaista nije znao da si bio osumnjicen" - bio je osumnjicen godinu dana ranije, izjavom svjedoka E.M. on nije bio osumnjicen, izasao je tekst Latica, nakon toga je usljedio taj dio sa svjedokom koji se usr*o i pricao gluposti, Foco to prenio, ovi rekli nema osnova i onda NAKON toga objavljuju njegov alibi u vidu PR-teksta.

Ne znam jel govorimo istim jezikom, ali se nadam da sam sada bila jasna O CEMU ja pricam. O povodu - ne o uzroku. ;-)
DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#19957 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by DonieBrasco »

Sve je ovo predstava za javnost da institucije kao nesto rade, zao mi je porodice Memic smiju im se u lice mnogi i uljevaju im laznu nadu.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#19958 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jefff »

Eto ti sad Muamere kad si kiflinu Marinu odvaljivo a kifla i Nermin Muzur dolazili u hotel na Ilidzi da je traze nisi mislio da ces ovako zavrsiti.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19959 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

da li su iznrisani snimci sa svih 16 kamera za te dane?
User avatar
Truba
Posts: 81762
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#19960 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

uglavnomja wrote: 16/09/2021 11:13 da li su iznrisani snimci sa svih 16 kamera za te dane?
Bio je jak strujni udar :mrgreen:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#19962 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Puno su vazne cinjenice koje se mogu procitati na forumu, bitnije od zapisnika policije. Policija i ne zna sta zna forum.
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#19963 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jazzer »

Ja mu teksta i govana. Je li ovo napisao dok se vozio u taxiju od M. Dvora do Pofalica?
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#19964 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

Pa u ovom hotelu Kristal svi imaju pristup videonadzoru :D I bLudnjo i ožegović, još malo pa će i goste sprovoditi u prdekanu zbog pristupa videonadzoru... A vještačenje provedeno "na osnovu izjava svjedoka":) (ako je tačan tekst sa SB)
Sex, laži i videotrake :D
A sve zbog zasjedanja drugostepene komisije :run:
saabsa
Posts: 1855
Joined: 07/10/2009 01:17

#19965 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saabsa »

Cirkus, realno šta ćeš naći u pretresu nakon 5 godina ?
Pa da si dva puta retardiran do tad bi ili sakrio ili izgubio sve eventualne dokaze koji ti mogu naškoditi.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19966 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

uglavnomja wrote: 16/09/2021 11:13 da li su iznrisani snimci sa svih 16 kamera za te dane?
:?:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#19967 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

saabsa wrote: 16/09/2021 12:11 Cirkus, realno šta ćeš naći u pretresu nakon 5 godina ?
Pa da si dva puta retardiran do tad bi ili sakrio ili izgubio sve eventualne dokaze koji ti mogu naškoditi.
Pa jedino ako su nesto u medjuvremenu pricali ili ako su zaboravili nesto skloniti. Ali sumnjam. Znaju da mogu biti meta istrage.
TheGodfather001 wrote: 16/09/2021 12:01 Pa u ovom hotelu Kristal svi imaju pristup videonadzoru :D I bLudnjo i ožegović, još malo pa će i goste sprovoditi u prdekanu zbog pristupa videonadzoru... A vještačenje provedeno "na osnovu izjava svjedoka":) (ako je tačan tekst sa SB)
Sex, laži i videotrake :D
A sve zbog zasjedanja drugostepene komisije :run:
A eto sad ispada da je i on imao pristup i to sa mobitela. Sad ce odbrana Ozegovica traziti da se utvrdi da nije ipak sa mobitela ovog obrisano jer, ako je vjerovati ovo sto pise Istraga, postoji i remote pristup.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19968 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Povodom današnje policijske akcije, koja je provedena po naredbi Tužilaštva BiH, a u slučaju istrage o prikrivanju dokaza o stradanju Dženana Memića, pretreseni su, između ostalog, stan Muamera Budnje, kao i Hotel Crystal. Povodom ovih pretresa oglasio se i advokat Muamera Budnje, Vlado Adamović, pojasnivši šta je konkretno policija tražila.

- Državno tužilaštvo provjerava sve ono što je radilo Kantonalno tužilaštvo i vodi potpuno novu istragu. Oni su došli u hotel Crystal i u stan Muamera Budnje, kao odgovorne osobe, da izvrše ponovne pretrese u vezi sa nekakvim dokazima za pomoć počinitelju poslije izvršenja krivičnog djela.

Vrlo je važno reći da Muamer nije uključen u ubistvo. On nema veze sa ubistvom, nego se radi o onom famoznom brisanju snimaka. Pošto su snimci pobrisani, državni tužilac traga da li je snimke pobrisao recepcionar, da li je to pobrisala policija, ili je Muamer naredio, kao odgovorna osoba, da se ti snimci pobrišu, kazao je Adamović.

Očekivano, Adamovvić tvrdi kako njegov klijent nije naredio brisanje snimaka, argumetujući to time da Muamer Budnjo nije ni bio tu u vrijeme kada je stradao Dženan Memić.

- On je to naknadno saznao. Muamer je sve dobrovoljno predao što je od njega traženo. Ustvari nije ništa ni nađeno, nego je nađeno par CD-ova sa svadbi, nešto bez veze, nije ni važno. Uglavnom, mi smo sve dobrovoljno predali što je policija htjela. Odbrana cijelo vrijeme insistira da se provjere svi dokazi, jer nama to paše, zato što od samog početka tvrdimo da Muamer nema nikakve veze sa ubistvom, da su to spinovi, insinuacije i da nikada nije ni imao veze.

Dakle jutros je policija došla, sačinjeni su zapisnici, na svakom zapisniku piše dobrovoljna predaja, kao i da je odbrana insistirala da se sve provjeri, jer nama je to u inetresu, da se dokaže da Muamer nije kriv. On čak nije ni osnovano sumnjiv.

U samoj naredbi stoji: "Sud BiH, sudija Tatjana Kosović, kao sudija za prethodni postupak u krivičnom predmetu postojanja osnovane sumnje da je počinjeno krivično djelo orgaanizovani kriminal...", a sada slijedi ovo što se odnosi na Muamera: "...pomoć učiniocu poslije učinjenog krivičnog djela...". To se odnosi na snimke. Osumnjičeni recepcionar u svom kazivanju nije naznačio da mu je to naredio Muamer, istakao je Adamović.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... vom-690981
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19969 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

pinkman wrote: 16/09/2021 12:27
saabsa wrote: 16/09/2021 12:11 Cirkus, realno šta ćeš naći u pretresu nakon 5 godina ?
Pa da si dva puta retardiran do tad bi ili sakrio ili izgubio sve eventualne dokaze koji ti mogu naškoditi.
Pa jedino ako su nesto u medjuvremenu pricali ili ako su zaboravili nesto skloniti. Ali sumnjam. Znaju da mogu biti meta istrage.
TheGodfather001 wrote: 16/09/2021 12:01 Pa u ovom hotelu Kristal svi imaju pristup videonadzoru :D I bLudnjo i ožegović, još malo pa će i goste sprovoditi u prdekanu zbog pristupa videonadzoru... A vještačenje provedeno "na osnovu izjava svjedoka":) (ako je tačan tekst sa SB)
Sex, laži i videotrake :D
A sve zbog zasjedanja drugostepene komisije :run:
A eto sad ispada da je i on imao pristup i to sa mobitela. Sad ce odbrana Ozegovica traziti da se utvrdi da nije ipak sa mobitela ovog obrisano jer, ako je vjerovati ovo sto pise Istraga, postoji i remote pristup.
gdje je ta eksterna firma koja je kontrolisala videonadzor?
ne mogu se sjetiti imena

kod njih se moglo sve naci, i kada i sa kojeg uredjaja je obrisano (tj. moralo bi u normalnoj kvalitetno opremljenoj firmi)
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#19970 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

uglavnomja wrote: 16/09/2021 12:29 gdje je ta eksterna firma koja je kontrolisala videonadzor?
ne mogu se sjetiti imena

kod njih se moglo sve naci, i kada i sa kojeg uredjaja je obrisano (tj. moralo bi u normalnoj kvalitetno opremljenoj firmi)
Pa vjerovatno su i njih kontaktirali. Logicno bi bilo.

Ja znam da je na onom snimku sa rocista advokat rekao da je obrisano u periodu izmedju petka i ponedjeljka odnosno da nije precizno utvrdjeno vrijeme.

Za ovu teoriju od denden bih rekao ok mozda i jeste tako kao sto tvrdis, ali se ovi snimci ne uklapaju nikako tj. zasto su obrisani.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19971 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

pinkman wrote: 16/09/2021 12:34
uglavnomja wrote: 16/09/2021 12:29 gdje je ta eksterna firma koja je kontrolisala videonadzor?
ne mogu se sjetiti imena

kod njih se moglo sve naci, i kada i sa kojeg uredjaja je obrisano (tj. moralo bi u normalnoj kvalitetno opremljenoj firmi)
Pa vjerovatno su i njih kontaktirali. Logicno bi bilo.

Ja znam da je na onom snimku sa rocista advokat rekao da je obrisano u periodu izmedju petka i ponedjeljka odnosno da nije precizno utvrdjeno vrijeme.

Za ovu teoriju od denden bih rekao ok mozda i jeste tako kao sto tvrdis, ali se ovi snimci ne uklapaju nikako tj. zasto su obrisani.
zato sto moguce nemaju nikakve veze sa samim slucajem nego sa necim drugim sto se htjelo sakriti, mozda je cak i varijanta da taj crni golf koji je vozio u zabrani ne plati kaznu :-)

zna se da je "interesantnom" snimku samo taj auto, muriz rekao crni golf, ili dva

i to je sve
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#19972 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by EasyMan »

jefff wrote: 16/09/2021 11:02 Eto ti sad Muamere kad si kiflinu Marinu odvaljivo a kifla i Nermin Muzur dolazili u hotel na Ilidzi da je traze nisi mislio da ces ovako zavrsiti.
Ko je kifla, a ko Marina? :D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#19973 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

td_maajka wrote: 16/09/2021 10:40 Memsure i zijancerko.. Evo da vam objasnim, posto niste shvatili o cemu ja pricam.

Tekst koji ste podijelili je za Tuzilastvo KS trebao biti tekst "nekog tamo urednika nekog tamo medija, koji nista ne govori eksplicitno, vec spominje i Budnju i Bakira", a njima je bio POVOD da objave sluzbeno saopcenje u kojem daju sve podatke Muamerovog alibija.

Sto to ne stima?

Pa ne stima iz sljedecih razloga:

- Muamera su ispitivali u toku istrage vec skoro godinu dana prije objave ovog teksta i taj tekst znaci ne moze biti osnov za bilo kakvu reakciju postupajuceg tuzilastva, osim eventualno za ispitavanje navoda (sto su i ucinili, pozvavsi Latica na "informativni razgovor"), ali svakako ne za to da budu PR sluzba sinu nekog tajkuna (za kojeg btw. znamo da nikada ni zasta nije odgovarao, pa cak ni za nasilnicko ponasanjenje kojemu je svjedocilo desetine gradjana Sarajeva usred bijela dana, a kamoli za druge slucajeve zastrasivanja gradjana itd)

- O Alisi Mutap i njenim sestrama, kao i ocu se pisalo prije toga vec cesce i eksplicitnije - kada je i gdje Tuzilastvo KS objavilo sluzbeno saopcenje o Alisinom alibiju ili alibiju njenog oca? Zasto nije? Je li to Alisa manje vrijedna od Budnje?

- Kada i gdje je Tuzilastvo KS objavilo sluzbeno saopcenje o alibiju Mirze Ploskica, bivseg momka Alise Mutap, a u pocetku jednog od osumnjicenih u ovom slucaju, i to na osnovu navoda Alise i njene porodice (pa zar nisu trebali objaviti i da saopcenje koje pocinje rijecima "... a zbog dovodjenja u vezi Mirze Ploskica sa ubistvom Dzenana Memica od strane porodice Mutap...)?

Naravno, vi to necete tako vidjeti i ponavljam po ko zna koji put, da na to imate potpuno pravo - na to da imate svoje misljenje.
Ali izmedju misljenja i cinjenica nekada postoji velika razlika. U ovom slucaju, vidjet cete na kraju da se vase misljenje jednostavno ne poklapa s dokazima.

PS: ne tvrdim ja da je Budnjo ubica, ne tvrdim ni da nije. Vidjet cemo kakvu je ulogu u ovome igrao, ali cinjenica jeste da su po izjavi policije izuzeti neki novi dokumenti, ono sto Tuzilastvu do sada nije bilo poznato. Sta ce ti dokumenti znaciti, to cemo tek da vidimo.

PPS: mozda si veceras otvorim jednu flasu nekog dobrog portugalskog vina i popijem casicu u vase ime, pogotovo tvoje Memsure, koji si se slomio braneci potpunu "nevinost" Muamaera Budnje u ovom slucaju. Mozda ja nemam pojma ni o cemu, a mozda i imam :D ali znam da kada si ti otvorio ovu temu, da tada apsolutno nije bilo potrebe toliko zustro braniti Budnju, sto je mozda jednim dijelom i jos vise odvuklo paznju u njegovom smjeru. Mozda ce ti se jednog dana i on za to zahvaliti, ne znam, ali evo, hvala ti od mene :D
Već sad lutaš uveliko.

Saopštenje Tužilaštva je 100 posto došlo nakon Murizove tvrdnje da je uništen iskaz svjedoka. Ljudi su se samo branili.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ica/263395

Da se isto tvrdilo za Ploskića, Alisu... Da Tužilaštvo nešto skriva, onda bi se oglasili. Ovako nisu imali potrebe jer ih niko nije prozivao.

A to za mene i Budnju, ha-ha. Do pokretanja ove teme, Latićevih laži i Murizovih lažnih svjedoka nisam ni čuo za dotičnog, a i dan danas mi je smiješno da vam je onaj njegov tata brko strah i trepet na Ilidži.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#19974 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Jao kako će se ovo Tužilaštvo osramotiti, a s njima i Memići na kraju. To će biti jedna od najvećih sramota u poslijeratnoj BiH.

Muamer Budnjo je, navodi tužilac Ćazim Hasanspahić, bio odgovorno lice i direktor pravnog lica “Hoteli Ilidža” i, kao takav, “odgovoran je za funkcionisanje videonadzora u Hotelu Kristal. Tužilaštvo navodi da je, na osnovu izjava svjedoka, jasno da su “relevantni dijelovi videonadzora obrisani” a da je “pristup videonadzoru” imao i direktor Muamer Budnjo. Hasanspahić dalje ističe da je Budnjo videonadzor hotela mogao pratiti putem svog mobilnog telefona. To je, dakle, razlog zbog kojeg je, pet godina nakon događaja u Velikoj aleji tokom kojeg je stradao Dženan Memić , Tužilaštvo BiH pretreslo objekte koje koristi Muamer Budnjo. On je osumnjičen da je počinio krivično djelo “organizirani kriminal iz člana 342 Krivičnog zakona FBiH u vezi sa krivičnim djelima pomoć učinitelju poslije učinjenog krivičnog djela iz člana 346 Krivičnog zakona FBiH i Protuzakonito posredovanje. Dakle, i u ovom aktu Tužilaštva BiH nije navedeno da je Dženan Memić ubijen, kao što nije navedeno ko su eventualni izvršioci krivičnog djela kojima je Budnjo, navodno, pomagao.

Vještak saobraćajne struke Ševal Kovačević je osumnjičen da je “u svojstvu vještaka išao na konsultacije u cilju prilagođavanja svog nalaza i mišljenja”, što, navodi dalje tužilac Ćazim Hasanspahić, “dovodi u sumnju objektivno sačinjavanje i postupanje vještaka u ovom predmetu”. Podsjećamo, vještak Kovačević je, slično kao i njegov kolega Ištvan Bodolo iz Novog Sada, konstatovao da postoji mogućnost da je Dženan Memić stradao u saobraćajnoj nesreći. No, Tužilaštvo BiH je poklonilo vjeru vještaku Željku Karanu za kojeg je Muriz Memić tvrdio da mu je “tražio novac”, i kojeg je pravni zastupnik porodice Memić – Ifet Feraget prijavio zbog podmetanja dokaza u predmetu David Dragučević.


Znači, sudi se jednom frajeru zbog brisanja snimaka, a istražuje drugog zbog - brisanja snimaka :lol:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#19975 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

uglavnomja wrote: 16/09/2021 12:39 zato sto moguce nemaju nikakve veze sa samim slucajem nego sa necim drugim sto se htjelo sakriti, mozda je cak i varijanta da taj crni golf koji je vozio u zabrani ne plati kaznu :-)

zna se da je "interesantnom" snimku samo taj auto, muriz rekao crni golf, ili dva

i to je sve
Zanimljivo je da Ozegovic policajce optuzuje. To je novi podatak.
- Ovdje je vrlo važno da kažem da Muamer nije uključen u ubistvom niti on ima veze s tim . Ovdje se radi o tome ko je u hotelu "Crystal" brisao snimke i šta s tim ima Muamer Budnjo. Moram reći da kada su snimci obrisani, on nije ni bio u Sarajevu. Ovaj uhapšeni recepcioner Ožegović (Muamer,op.a) je rekao da nije ni on brisao snimke, nego da su policajci. Eto, neka se sve utvrdi ko je šta radio - kaže Adamović za "Avaz"
https://avaz.ba/vijesti/bih/681820/advo ... a-snimkama
Locked