Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
Truba
Posts: 81651
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12301 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

Image
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#12302 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by skafiskafsnjak »

MensurM wrote: 21/06/2021 13:44 Oglasili se Mutapi. Ali kao da fali dio saopštenja, preslabo je ovo.

"Molimo da u cjelosti objavite hitno saopštenje porodice Mutap povodom privođenja Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Želimo da obavjestimo javnost, da je Muriz Memić lažno prijavio Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Da ne bi čekali Muriza Memića narednih pet godina, kao što čekamo da nam konačno saopšti ime ubice njegovog sina, kojeg zna i s kojim se povremeno sretne, a možda ga i nahrani kao što je hranio Seferoviće (prema njegovim navodima) mi kao porodica odlučili smo da saopštimo javnosti koga je on prijavio – navode u saopštenju.

U daljem tekstu saopćenja porodica Mutap tvrdi da „Muriz Memić terorizira javnost“.

-Terorizirate i nas, i javnost, Gospodine Memiću sa Vašim senzacionalistickim najavama: "Ja ću reći danas, možda ću sutra ili neću, nek neko kaže ime, ja ću prezime". Murize Memiću, ko je ubio Vašeg sina? Zar Vas nije briga barem za ostale građane krijući i štiteći ubicu? Zanemarit ćemo činjenicu da je to krivično djelo. Sve pohvale za brzu reakciju policije, nadamo se da će također biti tako brzi i u budućnosti –naveli su u saopćenju.
Dosadan si . Ne interesuje nikoga sta ta kriminalna organizacija ima.reci
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12303 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

MensurM wrote: 21/06/2021 13:44 Oglasili se Mutapi. Ali kao da fali dio saopštenja, preslabo je ovo.

"Molimo da u cjelosti objavite hitno saopštenje porodice Mutap povodom privođenja Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Želimo da obavjestimo javnost, da je Muriz Memić lažno prijavio Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Da ne bi čekali Muriza Memića narednih pet godina, kao što čekamo da nam konačno saopšti ime ubice njegovog sina, kojeg zna i s kojim se povremeno sretne, a možda ga i nahrani kao što je hranio Seferoviće (prema njegovim navodima) mi kao porodica odlučili smo da saopštimo javnosti koga je on prijavio – navode u saopštenju.

U daljem tekstu saopćenja porodica Mutap tvrdi da „Muriz Memić terorizira javnost“.

-Terorizirate i nas, i javnost, Gospodine Memiću sa Vašim senzacionalistickim najavama: "Ja ću reći danas, možda ću sutra ili neću, nek neko kaže ime, ja ću prezime". Murize Memiću, ko je ubio Vašeg sina? Zar Vas nije briga barem za ostale građane krijući i štiteći ubicu? Zanemarit ćemo činjenicu da je to krivično djelo. Sve pohvale za brzu reakciju policije, nadamo se da će također biti tako brzi i u budućnosti –naveli su u saopćenju.
I sami Mutapi odustali od price o saobracajnoj nesreci :-D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#12304 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by skafiskafsnjak »

Koume wrote: 21/06/2021 13:47
MensurM wrote: 21/06/2021 13:44 Oglasili se Mutapi. Ali kao da fali dio saopštenja, preslabo je ovo.

"Molimo da u cjelosti objavite hitno saopštenje porodice Mutap povodom privođenja Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Želimo da obavjestimo javnost, da je Muriz Memić lažno prijavio Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Da ne bi čekali Muriza Memića narednih pet godina, kao što čekamo da nam konačno saopšti ime ubice njegovog sina, kojeg zna i s kojim se povremeno sretne, a možda ga i nahrani kao što je hranio Seferoviće (prema njegovim navodima) mi kao porodica odlučili smo da saopštimo javnosti koga je on prijavio – navode u saopštenju.

U daljem tekstu saopćenja porodica Mutap tvrdi da „Muriz Memić terorizira javnost“.

-Terorizirate i nas, i javnost, Gospodine Memiću sa Vašim senzacionalistickim najavama: "Ja ću reći danas, možda ću sutra ili neću, nek neko kaže ime, ja ću prezime". Murize Memiću, ko je ubio Vašeg sina? Zar Vas nije briga barem za ostale građane krijući i štiteći ubicu? Zanemarit ćemo činjenicu da je to krivično djelo. Sve pohvale za brzu reakciju policije, nadamo se da će također biti tako brzi i u budućnosti –naveli su u saopćenju.
I sami Mutapi odustali od price o saobracajnoj nesreci :-D
Kolektivna amnezija :lol:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12305 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

Koume wrote: 21/06/2021 13:33
Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 13:31 Neki su mi stari forumaši definitivno pali u očima kao i neki koje sam imao priliku upoznati.

Kakve se sve gluposti neće ovdje napisati.

Desetine ljudi izbjeglo pravdi na Balkanu bez da su uopšte neke "velike face", neke od njih niko više i ne potražuje, neke kao traže a izručuje ih se vrlo malo i primjera za isto je i previše do sada.

Za Alisu se mnogo toga može reći osim da je "nevina" u svemu ovome ili da to formulišem ovako, ona jeste nevina u onolikoj mjeri koliko je njena trudnoća rezultat bezgriješnog začeća.

Slučajno tražeći nešto naletim na ovo a da iskreno nisam imao pojma o istom:

“Alisin otac je svojevremeno obavijestio MUP kantona da je Alisa Mutap sa slike prepoznala jednog od napadača. Ja sam apelaciju Ustavnom sudu pisao iz razloga, ne što sam mislio da će Ustavni sud presjeći ovu stvar, iako bi Ustavni sud presjekao i Tužilaštvo dostavilo sve dokaze, međutim, ni Ustavnom sudu nije dostavljeno ovih 200 dokaza. Ustavni sud je dezavuisan. Alisin otac, Zijad Mutap je obavijestio MUP KS da je njegova kćerka prepoznala napadača sa slike. Nama Tužilaštvo KS nikada nije dostavilo tu izjavu a u spisu Ustavnog suda sam našao ono što stoji u ovoj izjavi od 10.02.2016. godine i tu izjavu je Alisa dala Hasanu Dupovcu. U toj izjavi ona kaže da je njih neko napao ko je bio sakriven iza drveta, a onda koristi na kraju formulaciju gdje kaže, ‘ne isključuje mogućnost da nas je udario auto’. Meni je to bilo vrlo simptomatično jer su to dvije dijametralno suprotne mogućnosti događaja. Ako vas je neko napao sakriven iza drveta, pa udario ne znam na koji način prvo vas pa onda Dženana ili obrnuto, kako je moguće da ne isključujete saobraćaj ako u toj izjavi ona sama kaže ‘nismo čuli zvuk motora, nismo vidjeli nikakva svjetla, nas je neko napao ko je bio sakriven’, tako da vrlo je bitno u budućnosti ispitati kako je došlo do ove formulacije.”

"Tužilac je bio sam dužan da ovu izjavu provjeri i da vidi kako je moguće da jedini svjedok kaže da ih je neko napao. Kako je moguće da je ona sa slike nekog prepoznala i kako je moguće da njen otac traži od MUP-a zaštitu za svoju kćerku, pa da istraga ode svjesno potpuno u drugom smjeru, da se utvrđuje da se radi o saobraćaju. Ovdje se radi o teškim zloupotrebama od strane Tužilaštva."

Isto datira još sa početka 2018-e.
Kasno im javili da moraju glumit amneziju...
Ma samo jedan od pokazatelja da "ona jeste nevina u onolikoj mjeri koliko je njena trudnoća rezultat bezgriješnog začeća" i da se zataškavalo kako u policiji tako i od strane Tužilaštva KS.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12306 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 13:50
Koume wrote: 21/06/2021 13:33
Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 13:31 Neki su mi stari forumaši definitivno pali u očima kao i neki koje sam imao priliku upoznati.

Kakve se sve gluposti neće ovdje napisati.

Desetine ljudi izbjeglo pravdi na Balkanu bez da su uopšte neke "velike face", neke od njih niko više i ne potražuje, neke kao traže a izručuje ih se vrlo malo i primjera za isto je i previše do sada.

Za Alisu se mnogo toga može reći osim da je "nevina" u svemu ovome ili da to formulišem ovako, ona jeste nevina u onolikoj mjeri koliko je njena trudnoća rezultat bezgriješnog začeća.

Slučajno tražeći nešto naletim na ovo a da iskreno nisam imao pojma o istom:

“Alisin otac je svojevremeno obavijestio MUP kantona da je Alisa Mutap sa slike prepoznala jednog od napadača. Ja sam apelaciju Ustavnom sudu pisao iz razloga, ne što sam mislio da će Ustavni sud presjeći ovu stvar, iako bi Ustavni sud presjekao i Tužilaštvo dostavilo sve dokaze, međutim, ni Ustavnom sudu nije dostavljeno ovih 200 dokaza. Ustavni sud je dezavuisan. Alisin otac, Zijad Mutap je obavijestio MUP KS da je njegova kćerka prepoznala napadača sa slike. Nama Tužilaštvo KS nikada nije dostavilo tu izjavu a u spisu Ustavnog suda sam našao ono što stoji u ovoj izjavi od 10.02.2016. godine i tu izjavu je Alisa dala Hasanu Dupovcu. U toj izjavi ona kaže da je njih neko napao ko je bio sakriven iza drveta, a onda koristi na kraju formulaciju gdje kaže, ‘ne isključuje mogućnost da nas je udario auto’. Meni je to bilo vrlo simptomatično jer su to dvije dijametralno suprotne mogućnosti događaja. Ako vas je neko napao sakriven iza drveta, pa udario ne znam na koji način prvo vas pa onda Dženana ili obrnuto, kako je moguće da ne isključujete saobraćaj ako u toj izjavi ona sama kaže ‘nismo čuli zvuk motora, nismo vidjeli nikakva svjetla, nas je neko napao ko je bio sakriven’, tako da vrlo je bitno u budućnosti ispitati kako je došlo do ove formulacije.”

"Tužilac je bio sam dužan da ovu izjavu provjeri i da vidi kako je moguće da jedini svjedok kaže da ih je neko napao. Kako je moguće da je ona sa slike nekog prepoznala i kako je moguće da njen otac traži od MUP-a zaštitu za svoju kćerku, pa da istraga ode svjesno potpuno u drugom smjeru, da se utvrđuje da se radi o saobraćaju. Ovdje se radi o teškim zloupotrebama od strane Tužilaštva."

Isto datira još sa početka 2018-e.
Kasno im javili da moraju glumit amneziju...
Ma samo jedan od pokazatelja da "ona jeste nevina u onolikoj mjeri koliko je njena trudnoća rezultat bezgriješnog začeća" i da se zataškavalo kako u policiji tako i od strane Tužilaštva KS.
Mi smo bez pravne drzave davno ostali
User avatar
hilmija frlj
Posts: 964
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#12307 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by hilmija frlj »

Koume wrote: 21/06/2021 13:47
MensurM wrote: 21/06/2021 13:44 Oglasili se Mutapi. Ali kao da fali dio saopštenja, preslabo je ovo.

"Molimo da u cjelosti objavite hitno saopštenje porodice Mutap povodom privođenja Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Želimo da obavjestimo javnost, da je Muriz Memić lažno prijavio Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Da ne bi čekali Muriza Memića narednih pet godina, kao što čekamo da nam konačno saopšti ime ubice njegovog sina, kojeg zna i s kojim se povremeno sretne, a možda ga i nahrani kao što je hranio Seferoviće (prema njegovim navodima) mi kao porodica odlučili smo da saopštimo javnosti koga je on prijavio – navode u saopštenju.

U daljem tekstu saopćenja porodica Mutap tvrdi da „Muriz Memić terorizira javnost“.

-Terorizirate i nas, i javnost, Gospodine Memiću sa Vašim senzacionalistickim najavama: "Ja ću reći danas, možda ću sutra ili neću, nek neko kaže ime, ja ću prezime". Murize Memiću, ko je ubio Vašeg sina? Zar Vas nije briga barem za ostale građane krijući i štiteći ubicu? Zanemarit ćemo činjenicu da je to krivično djelo. Sve pohvale za brzu reakciju policije, nadamo se da će također biti tako brzi i u budućnosti –naveli su u saopćenju.
I sami Mutapi odustali od price o saobracajnoj nesreci :-D
Što pitaju Muriza, nek pitaju Alisu :roll:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12308 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:( ali ona se ne sjeća. nakon drveta se sjetila da se ne sjeća. naravno, osim ciganske glave, jedino toga se sjeća.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12309 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

sve je ovo velika predstava za preuzimanje moci

tesko je povjerovati da campara nije znao da ce muz biti pusten ili je vec bio pusten kad je pricao o ugrozenosti svjedoka i prijetnji murizu

https://avaz.ba/vijesti/bih/660713/vide ... ipu-baricu


a tacno je navedeno sta su ciljevi svega: To su radili MUP Kantona Sarajevo i Tužilaštvo Kantona Sarajevo.

sto je apsolutno potrebno, ocistiti 2 legla kriminala, pogotovo tuzilastvo i sud


samo nacin je :roll:
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12310 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

uglavnomja wrote: 21/06/2021 14:16 sve je ovo velika predstava za preuzimanje moci

tesko je povjerovati da campara nije znao da ce muz biti pusten ili je vec bio pusten kad je pricao o ugrozenosti svjedoka i prijetnji murizu

https://avaz.ba/vijesti/bih/660713/vide ... ipu-baricu


a tacno je navedeno sta su ciljevi svega: To su radili MUP Kantona Sarajevo i Tužilaštvo Kantona Sarajevo.

sto je apsolutno potrebno, ocistiti 2 legla kriminala, pogotovo tuzilastvo i sud


samo nacin je :roll:
Svi ce oni da padnu jednog dana
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12311 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:( i ja mislim da bi ih trebalo umjesto ovoga oštro opomenuti i da obećaju da to više neće raditi.
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#12312 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

JThomas wrote: 21/06/2021 14:26 :( i ja mislim da bi ih trebalo umjesto ovoga oštro opomenuti i da obećaju da to više neće raditi.
Posto ne vidim iz obavjestenja za medije, a ti bi to sigurno mogao znati (mislim, koja je praksa u ovakvom slucaju) :) Je li donesena odluka o neprovodjenju istrage, ili je pusten kuci, a istraga ce se izvrsiti?

Da li bi ga policija zadrzala, da je samo Murizova rijec protiv njegove?
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#12313 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jazzer »

MensurM wrote: 21/06/2021 13:44 Oglasili se Mutapi. Ali kao da fali dio saopštenja, preslabo je ovo.

"Molimo da u cjelosti objavite hitno saopštenje porodice Mutap povodom privođenja Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Želimo da obavjestimo javnost, da je Muriz Memić lažno prijavio Alisinog supruga zbog navodnih prijetnjih. Da ne bi čekali Muriza Memića narednih pet godina, kao što čekamo da nam konačno saopšti ime ubice njegovog sina, kojeg zna i s kojim se povremeno sretne, a možda ga i nahrani kao što je hranio Seferoviće (prema njegovim navodima) mi kao porodica odlučili smo da saopštimo javnosti koga je on prijavio – navode u saopštenju.

U daljem tekstu saopćenja porodica Mutap tvrdi da „Muriz Memić terorizira javnost“.

-Terorizirate i nas, i javnost, Gospodine Memiću sa Vašim senzacionalistickim najavama: "Ja ću reći danas, možda ću sutra ili neću, nek neko kaže ime, ja ću prezime". Murize Memiću, ko je ubio Vašeg sina? Zar Vas nije briga barem za ostale građane krijući i štiteći ubicu? Zanemarit ćemo činjenicu da je to krivično djelo. Sve pohvale za brzu reakciju policije, nadamo se da će također biti tako brzi i u budućnosti –naveli su u saopćenju.
Tako su recenice formulisane da se ne bih iznenadio i da si im ti licno ovo napisao.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12314 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

piše ovdje na portalu da je osumnjičeni i da će ići u redovnu proceduru.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#12315 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

MensurM wrote: 21/06/2021 09:24 Al ovaj forum je pravo ogledalo bh. društva, najnepismenijeg i najmanje inteligentnog društva Europe.

S jedne strane imaš petoricu ljudi koji nešto propitkuju, istražuju, logički razmišljaju. Možda griješe, vjerovatno griješe, ali pitaju, traže i nude rješenja i odgovore.

S druge strane imaš rulju koja ponavlja jedno te isto i slijepo vjeruje. Sva pitanja preskače, vrijeđa, ismijava. Zapitajte se malo dokle ćete dogurati u životu s takvim stavom.
Mraka i polusvijet :oops:
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#12316 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

Fala, fulila sam to onda nekako. :thumbup:
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#12317 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

Kad smo kod mrake i polusvijeta...

Image
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#12318 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

dustaban wrote: 21/06/2021 10:53 Da sam istrazitelj istragu bih fokusirao na ovdje nazoČne botove...
Botovanje jos uvijek (na zalost) nije protuzakonito... Dzaba fokusiras
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#12319 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

td_maajka wrote: 21/06/2021 14:35 Kad smo kod mrake i polusvijeta...

Image
Hoces li se ti posuti pepelom ako se ispostavi da su svi nedavno popritvarani nevini i budu oslobodjeni optuzbi?
Last edited by GAU8 on 21/06/2021 14:40, edited 1 time in total.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12320 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

GAU8 wrote: 21/06/2021 14:32
MensurM wrote: 21/06/2021 09:24 Al ovaj forum je pravo ogledalo bh. društva, najnepismenijeg i najmanje inteligentnog društva Europe.

S jedne strane imaš petoricu ljudi koji nešto propitkuju, istražuju, logički razmišljaju. Možda griješe, vjerovatno griješe, ali pitaju, traže i nude rješenja i odgovore.

S druge strane imaš rulju koja ponavlja jedno te isto i slijepo vjeruje. Sva pitanja preskače, vrijeđa, ismijava. Zapitajte se malo dokle ćete dogurati u životu s takvim stavom.
Mraka i polusvijet :oops:
Ovdje imaju dvije grupe ljudi, jedna koja shvata da je momak ubijen i da se sve zataskavajer ima nesto vise u tome, a druga sumnja u svaku koju Muriz Memic kaze.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#12321 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Koume wrote: 21/06/2021 14:40
GAU8 wrote: 21/06/2021 14:32
MensurM wrote: 21/06/2021 09:24 Al ovaj forum je pravo ogledalo bh. društva, najnepismenijeg i najmanje inteligentnog društva Europe.

S jedne strane imaš petoricu ljudi koji nešto propitkuju, istražuju, logički razmišljaju. Možda griješe, vjerovatno griješe, ali pitaju, traže i nude rješenja i odgovore.

S druge strane imaš rulju koja ponavlja jedno te isto i slijepo vjeruje. Sva pitanja preskače, vrijeđa, ismijava. Zapitajte se malo dokle ćete dogurati u životu s takvim stavom.
Mraka i polusvijet :oops:
Ovdje imaju dvije grupe ljudi, jedna koja shvata da je momak ubijen i da se sve zataskavajer ima nesto vise u tome, a druga sumnja u svaku koju Muriz Memic kaze.
Ja sam sklon vierovati da definitivno nije saobracajka i da ima "nesto vise" u tome. Ali Murizu treba jedno pola odvaditi... nije ni on za sve u pravu.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#12322 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

Tužilac Čampara na ovo je odgovorio da je Barić imao jasnu naredbu od tadašnjeg tužioca, a sada svjedoka u postupku Merisa Ćate da izuzme svu odjeću od Dženana i Alise.

- Imao je jasnu naredbu da izuzme odjeću, ali svjesno nije postupio po naredbi tužioca - kaže Čampara.

https://avaz.ba/vijesti/bih/660713/vide ... ipu-baricu
Zna li neko je li Memic prijavio ovog tuzioca? Sad je izgleda postao svjedok.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12323 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

GAU8 wrote: 21/06/2021 14:42
Koume wrote: 21/06/2021 14:40
GAU8 wrote: 21/06/2021 14:32

Mraka i polusvijet :oops:
Ovdje imaju dvije grupe ljudi, jedna koja shvata da je momak ubijen i da se sve zataskavajer ima nesto vise u tome, a druga sumnja u svaku koju Muriz Memic kaze.
Ja sam sklon vierovati da definitivno nije saobracajka i da ima "nesto vise" u tome. Ali Murizu treba jedno pola odvaditi... nije ni on za sve u pravu.
Do sad je bio, sta god je rekao da ce biti i hapsenja i da Alisa spava u obuci ispade istina
Mer11
Posts: 112
Joined: 08/02/2021 11:59

#12324 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mer11 »

GAU8 wrote: 21/06/2021 14:40
td_maajka wrote: 21/06/2021 14:35 Kad smo kod mrake i polusvijeta...

Image
Hoces li se ti posuti pepelom ako se ispostavi da su svi nedavno popritvarani nevini i budu oslobodjeni optuzbi?
Alisa Mutap Ramic koja je svjesna, komunikativna i orjentirana zaustavila policajce i pricala sa njima 10 minuta, i koja je sutila da pored lezi Dzenan, koji je bio u zivotnoj opansosti? Ta Alisa je nevina i bit ce oslobodjena? :?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12325 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:mrgreen: i to je to, ko je pritvoren pritvoren je jer je nevin i jer im se navalio polusvijet i mraka, a ko nije - isto nije jer je nevin. zdrav razum uvijek pobjeđuje.
Locked