Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17976 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

GAU8 wrote: 02/08/2021 10:26
vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:13
Ja nisam nikakav bot, a moderacija uvijek moze utvrditi o cemu je rijec.
Tebe samo jako jako nervira cinjenica da si provaljen na temi oko svoje neutralnosti, onda kada ti je zasmetalo da se o vasoj kriminalnoj Mutapusi prica na pravi nacin, onda si se okomio na Ifeta jer je po srijedi vas licni obracun, a forum ti je prilika istreses zuc kad upadnes u stanje sizofrenije kad ti nesto ne odgovara.
Ja mislim da je Ifet varalica. Svako normalan mrzi varalice. Zato ga i ja mrzim.
Naravno da uvijek postoji mogucnost da nisam u pravu i spreman sam na tu mogusnost.

Ti mislis da je Mutapusa varalica. Sasvim je normalno da je mrzis zbog toga.

Ali moras i ti biti spremna na mogucnost da ti nisi u pravu.

Vozdra
Ja Mutapusu ne mrzim jer laze.

Ako se ispostavi da je Ifet u pravu, hoces li ga prestati momentalno mrziti? :mrgreen:

Ti Ifeta mrzis jer te povlaci po podu.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#17977 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:16
dystopia wrote: 02/08/2021 10:09 Ovdje tačno moraš strogo stajati na jednoj strani i imsti strogo formirano mišljenje šta je posrijedi ili ti odmah imputiraju rekla si ovo, rekla si ono ...
Ne trebas, likovi koji su prozivani ovdje koji se bave odbranom Mutapove, serviraju sranja i govna i montiraju pricu. Preskacu bitne stvari kad im se ukaze na isto, a poneki sljedbenik sa neutralne strane forum koristi za istresanje zuci zbog drugih obracuna koje ima sa Ifetom koji ga povlaci po podu.
Otvoris mu profil i vidis da je sav njegov forumski fokus ostao na ovoj temi, iz licnih interesa a ne zbog njegove neutralosti.

Primjer

Tebi nista nije imputirano, sama si iznijela svoju pretpostavku i dozivljaj

Image
Da, SVOJU pretpostavku, ukoliko se desi da Mutapi budu oslobođeni.

Niti sam rekla da je to Muriz ikad igdje izjavio (što mi ti imputiraš) niti sam se zgražavala mafijom koja puca po kući Memića (što mi carobnjak imputira).
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#17978 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Evo i ovo sa slanjem mailova. :-)
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#17979 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

uglavnomja wrote: 02/08/2021 09:45
GAU8 wrote: 02/08/2021 09:08

Ja ne vidim uzrocno-posljedicnu vezu.

Ako se ne sazna ubica, mozes svirat' qrcu... Mutapi su samo satisfakcija mahali....
:thumbup:

kakve veze ima dzenanovo ubistvo sa ostankom sda na vlasti? u stvari kakve veze njegovo ubistvo ima i sa cim? nikakve logike, razloga, motiva ...


drugo sudnji dan za sda ce doci na izborima, ali i to je pitanje u kojoj mjeri jer jos ima dovoljno ovaca koje ne znaju ni citati ni razmisljati

sda drzi inspekciju dalkeo od sebije decenijama
3 f idu na susdjenje kao u kafanu, rade, primaju platu za nerad
osmica i dalje radi

dug je spisak sda-ovaca kojima je mjesto u zatvoru
ali nisu
zasto?
zato jer sda ima moc da sprijeci odlazak u zatvor, sa tadickom ili bez
da je sda u interesu da mutapi ne budu u pritvoru - ne bi bili ni dana
ali to im nije u interesu
jer nemaju veze sa mutapima, niti znaju ko su, a kamoli da su oni odradjivali ekstra super giga mega tajne poslove sakrivanje nekog vaznog ko je ubio dzenana radi nekih joz vaznijih i jos tajnijih razloga ...
da sda ima interesa da cuva mutape - romi bi bili osudjeni davno
sda siguro nece pustiti da u zatvoru trune neko ko zna prljave tajne i ko ce time "platiti" izlazak
dapace, odgovara im sve ovo
ifet i muriz rade za sda u krajnjoj instanci
jer na kraju ce vrlo vjerovatno sda pokupiti sve politicke poene
kad se saberu sve lazi koje su izgovorene i kad se vidi sav besmisao suplje optuznice, a to je igranka bez sda, zna se ko ce profitirati (osim ifeta, naravno, on je posebna kategorija)



jedino je sigurno
mutapi su nahebali kako god se okrene
i za jedne i za druge su samo sredstvo
a za narod su ventil za istresanje jada, jeda, frustracije i najnizih priitivnih strasti
SDA govna imaju odavno sasvim dovoljno materijala da ih se ruši neovisno od Dženanovog ubice.

Ali džaba opet narodu nije dovoljno, i taman da se dokaže na neki način da iza Dženanovog ubistva i prikrivanja istog stoji sam vrh stranke, opet će oni imati svoje podanike.

Tužna i gorka istina.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#17980 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Sjećam se jedne Arijanine izjave upućene Alisi, nedavno, parafraziram: "Što si me zvala i pitala šta je to Dženan trabunjao, je li te bilo strah da je Dženan rekao Murizu ko ga je napao?" tako nešto.

Nakon toga sam bila ubjeđena da time hoće reći da je sam Dženan rekao ocu šta se desilo. :-)
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#17981 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:34
Ako se ispostavi da je Ifet u pravu, hoces li ga prestati momentalno mrziti? :mrgreen:
Naravno. Vec sam napisao da ostavljam mogucnost da sam pogrijesio u procjeni.

Ako se pokaze da je on cijelo vrijeme bio u pravu, smatrat cu ga rijetkim genijalcem na ovim prostorima.

Slobodno zabiljezi ovaj post.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#17982 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

sda treba unistiti da ni trag ne ostane
ali sistem gradjen 30 godina se moze unistiti samo sistematski
a ne jednim slucajem, zasnovanim uglavnom na lazima
ni sa ljudima koji nemaju moralni ili intelektuani kapacitet da se bore s njima
User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17983 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

GAU8 wrote: 02/08/2021 10:49
vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:34
Ako se ispostavi da je Ifet u pravu, hoces li ga prestati momentalno mrziti? :mrgreen:
Naravno. Vec sam napisao da ostavljam mogucnost da sam pogrijesio u procjeni.

Ako se pokaze da je on cijelo vrijeme bio u pravu, smatrat cu ga rijetkim genijalcem na ovim prostorima.

Slobodno zabiljezi ovaj post.
Cim imas takve, promjene u emocijama,radikalne, dakle dijametralno suprotne za kratko vrijeme, dovoljno govori o strkturi tvoje licnosti, ali i pravom motivu mrznje prema Ifetu.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#17984 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

dystopia wrote: 02/08/2021 10:48 Sjećam se jedne Arijanine izjave upućene Alisi, nedavno, parafraziram: "Što si me zvala i pitala šta je to Dženan trabunjao, je li te bilo strah da je Dženan rekao Murizu ko ga je napao?" tako nešto.

Nakon toga sam bila ubjeđena da time hoće reći da je sam Dženan rekao ocu šta se desilo. :-)
Jedino tako može biti siguran, da nije Ljubo.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17985 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

dystopia wrote: 02/08/2021 10:37
vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:16

Ne trebas, likovi koji su prozivani ovdje koji se bave odbranom Mutapove, serviraju sranja i govna i montiraju pricu. Preskacu bitne stvari kad im se ukaze na isto, a poneki sljedbenik sa neutralne strane forum koristi za istresanje zuci zbog drugih obracuna koje ima sa Ifetom koji ga povlaci po podu.
Otvoris mu profil i vidis da je sav njegov forumski fokus ostao na ovoj temi, iz licnih interesa a ne zbog njegove neutralosti.

Primjer

Tebi nista nije imputirano, sama si iznijela svoju pretpostavku i dozivljaj

Image
Da, SVOJU pretpostavku, ukoliko se desi da Mutapi budu oslobođeni.

Niti sam rekla da je to Muriz ikad igdje izjavio (što mi ti imputiraš) niti sam se zgražavala mafijom koja puca po kući Memića (što mi carobnjak imputira).
Nisam ja to rekla vec drugi forumas. On se nastiklao na moj citat sa tvrdnjom da to Muris nije nigdje pomenuo ja sam rekla da je iskljucivo to moja replika na misljenje tvoje. Covjek samo ubacio element izmisljotine u razmjeni misljenja, gdje nije bilo potrebe za tim, ali motivi su cudo.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#17986 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:54
GAU8 wrote: 02/08/2021 10:49

Naravno. Vec sam napisao da ostavljam mogucnost da sam pogrijesio u procjeni.

Ako se pokaze da je on cijelo vrijeme bio u pravu, smatrat cu ga rijetkim genijalcem na ovim prostorima.

Slobodno zabiljezi ovaj post.
Cim imas takve, promjene u emocijama,radikalne, dakle dijametralno suprotne za kratko vrijeme, dovoljno govori o strkturi tvoje licnosti, ali i pravom motivu mrznje prema Ifetu.
Samo budala ili psihopata je bezuvjetno siguran u sebe
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#17987 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:34
GAU8 wrote: 02/08/2021 10:26

Ja mislim da je Ifet varalica. Svako normalan mrzi varalice. Zato ga i ja mrzim.
Naravno da uvijek postoji mogucnost da nisam u pravu i spreman sam na tu mogusnost.

Ti mislis da je Mutapusa varalica. Sasvim je normalno da je mrzis zbog toga.

Ali moras i ti biti spremna na mogucnost da ti nisi u pravu.

Vozdra
Ja Mutapusu ne mrzim jer laze.

Ako se ispostavi da je Ifet u pravu, hoces li ga prestati momentalno mrziti? :mrgreen:

Ti Ifeta mrzis jer te povlaci po podu.
Ifeta kao covjeka niko ovdje nije rekao da mrzi (ili ja mozda propustam nesto) nego dovodi u pitanje njegov nacin rada. Da ponovim, kada advokat izjavi da ZNA ko je ubica (jos 2019-e) a pri tom ne sastavi prijavu i podnese (resursa i podrske mu ne bi nedostajalo) istu te posljedicno pokusa istjerati na cistac stvar sa Alisom i sve ostalo, dovoljan je razlog za “crvena lampicu” i sumnju da u stvari spekulise. A imao je mogucnost, jer se tada proces Seferovicima vodio za saobracajku a ne ubiastvo pa da ima pravnu smetnju. .
Imas ti osjecaj za pravdu ali te
“confirmation bias” ometa u rasudjivanju. I sve svodis na licne obracune nekoga sa nekim. Pa verbalnom akrobatikom podmeces i trpas ljudima u usta rijeci koje nisu rekli ili ih optuzujes za nesto za sta nemas nijedan dokaz (vise profila, botovanje ili sta sve ne). To ne iskljucuje mogucnost da ima i takvih. No vecina onih koji su sumnjicavi samo postavlja logicna pitanja.
Ali dobro, forumski “papir” sve trpi.
Last edited by pyrocool1 on 02/08/2021 11:23, edited 2 times in total.
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#17988 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 09:52 Nisu Mutapi tudjom krivicom u govnima,nego sopstvenom.
Da li si ti ikada dozivila saobracajni udes, da si imala povredu glave ili da li je neko pored tebe pogino.
Cijelo vrijeme tvrdish da Alisa laze, mozda tu i ima neshto istine ali poshto sam se sam uvjerio i vidio i pokazo koliko Muriz i Feraget lazhu ja lichno da sam na Alisinom mjestu lago bi 10 puta vishe.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#17989 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Hoće li sada Ifet podnijeti krivičnu prijavu protiv ubice?
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#17990 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

klix wrote: 02/08/2021 11:19 Hoće li sada Ifet podnijeti krivičnu prijavu protiv ubice?
Hoćemo li slati mailove? :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17991 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

dzolix wrote: 02/08/2021 11:18
vjeshalica wrote: 02/08/2021 09:52 Nisu Mutapi tudjom krivicom u govnima,nego sopstvenom.
Da li si ti ikada dozivila saobracajni udes, da si imala povredu glave ili da li je neko pored tebe pogino.
Cijelo vrijeme tvrdish da Alisa laze, mozda tu i ima neshto istine ali poshto sam se sam uvjerio i vidio i pokazo koliko Muriz i Feraget lazhu ja lichno da sam na Alisinom mjestu lago bi 10 puta vishe.
Lazhes
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#17992 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

dystopia wrote: 02/08/2021 11:21
klix wrote: 02/08/2021 11:19 Hoće li sada Ifet podnijeti krivičnu prijavu protiv ubice?
Hoćemo li slati mailove? :lol:
Evo sad ću ja početi Sabini da pišem. :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17993 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

pyrocool1 wrote: 02/08/2021 11:15
vjeshalica wrote: 02/08/2021 10:34

Ja Mutapusu ne mrzim jer laze.

Ako se ispostavi da je Ifet u pravu, hoces li ga prestati momentalno mrziti? :mrgreen:

Ti Ifeta mrzis jer te povlaci po podu.
Ifeta kao covjeka niko ovdje nije rekao da mrzi (ili ja mozda propustam nesto) nego dovodi u pitanje njegov nacin rada. Da ponovim, kada advokat izjavi da ZNA ko je ubica (jos 2019-e) a pri tom ne sastavi prijavu i podnese (resursa i podrske mu ne bi nedostajalo) istu te posljedicno pokusa istjerati na cistac stvar sa Alisom i sve ostalo, dovoljan je razlog za “crvena lampicu” i sumnju da u stvari spekulise. A imao je mogucnost, jer se tada proces Seferovicima vodio za saobracajku a ne ubiastvo pa da ima pravnu smetnju. .
Imas ti osjecaj za pravdu ali te
“confirmation bias” ometa u rasudjivanju. I sve svodis na licne obracune nekoga sa nekim. Pa verbalnom akrobatikom podmeces i trpas ljudima u usta rijeci koje nisu rekli ili ih optuzujes za nesto za sta nemas nijedan dokaz (vise profila, botovanje ili sta sve ne). To ne iskljucuje mogucnost da ima i takvih. No vecina onih koji su sumnjicavi samo postavlja logicna pitanja.
Ali dobro, forumski “papir” sve trpi.
Ne znam kakav moras fjasko doziviti da citiras izjavu forumasa koji otvoreno govori da Ifeta mrzi, i kasnije napises da to to ovdje niko nije rekao, i onda krenes sa daljim izmisljotinama. :lol: :lol:
Pomozi sebi, sebi si najpreči. :lol: :lol:
GAU8 wrote: 02/08/2021 10:26
Ja mislim da je Ifet varalica. Svako normalan mrzi varalice. Zato ga i ja mrzim.
Last edited by vjeshalica on 02/08/2021 11:29, edited 2 times in total.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#17994 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

klix wrote: 02/08/2021 11:25
dystopia wrote: 02/08/2021 11:21

Hoćemo li slati mailove? :lol:
Evo sad ću ja početi Sabini da pišem. :mrgreen:
Ma kakvi crni mailovi.

Raja je poprilicno ohladila. A raja je i polijena. Ako dobiju 20-30 mailova, bice dobro...
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#17995 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by carobnjak_N »

ova vješalica ko fanatični pripadnik neke ekstremne sekte :roll:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#17996 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 11:27
pyrocool1 wrote: 02/08/2021 11:15
Ifeta kao covjeka niko ovdje nije rekao da mrzi (ili ja mozda propustam nesto) nego dovodi u pitanje njegov nacin rada. Da ponovim, kada advokat izjavi da ZNA ko je ubica (jos 2019-e) a pri tom ne sastavi prijavu i podnese (resursa i podrske mu ne bi nedostajalo) istu te posljedicno pokusa istjerati na cistac stvar sa Alisom i sve ostalo, dovoljan je razlog za “crvena lampicu” i sumnju da u stvari spekulise. A imao je mogucnost, jer se tada proces Seferovicima vodio za saobracajku a ne ubiastvo pa da ima pravnu smetnju. .
Imas ti osjecaj za pravdu ali te
“confirmation bias” ometa u rasudjivanju. I sve svodis na licne obracune nekoga sa nekim. Pa verbalnom akrobatikom podmeces i trpas ljudima u usta rijeci koje nisu rekli ili ih optuzujes za nesto za sta nemas nijedan dokaz (vise profila, botovanje ili sta sve ne). To ne iskljucuje mogucnost da ima i takvih. No vecina onih koji su sumnjicavi samo postavlja logicna pitanja.
Ali dobro, forumski “papir” sve trpi.
Ne znam kakav moras fjasko doziviti da citiras izjavu forumasa koji otvoreno govori da Ifeta mrzi, i kasnije napises da to to ovdje niko nije rekao, i onda krenes sa daljim izmisljotinama. :lol: :lol:
GAU8 wrote: 02/08/2021 10:26
Ja mislim da je Ifet varalica. Svako normalan mrzi varalice. Zato ga i ja mrzim.
Ti patis od paranoje. Potrazi strucnu pomoc
User avatar
vjeshalica
Posts: 17150
Joined: 31/03/2019 14:56

#17997 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

GAU8 wrote: 02/08/2021 11:29

Ti patis od paranoje. Potrazi strucnu pomoc
yar me nisi pozdravio? ovo su tvoji citati :lol:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#17998 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

carobnjak_N wrote: 02/08/2021 11:29 ova vješalica ko fanatični pripadnik neke ekstremne sekte :roll:
Steta da nema veci font :lol: :lol:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#17999 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

GAU8 wrote: 02/08/2021 11:28
klix wrote: 02/08/2021 11:25

Evo sad ću ja početi Sabini da pišem. :mrgreen:
Ma kakvi crni mailovi.

Raja je poprilicno ohladila. A raja je i polijena. Ako dobiju 20-30 mailova, bice dobro...
Ma znam, zezam se. Raja jest ohladila u zadnje vrijeme, ali baš..
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#18000 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

vjeshalica wrote: 02/08/2021 11:27
pyrocool1 wrote: 02/08/2021 11:15
Ifeta kao covjeka niko ovdje nije rekao da mrzi (ili ja mozda propustam nesto) nego dovodi u pitanje njegov nacin rada. Da ponovim, kada advokat izjavi da ZNA ko je ubica (jos 2019-e) a pri tom ne sastavi prijavu i podnese (resursa i podrske mu ne bi nedostajalo) istu te posljedicno pokusa istjerati na cistac stvar sa Alisom i sve ostalo, dovoljan je razlog za “crvena lampicu” i sumnju da u stvari spekulise. A imao je mogucnost, jer se tada proces Seferovicima vodio za saobracajku a ne ubiastvo pa da ima pravnu smetnju. .
Imas ti osjecaj za pravdu ali te
“confirmation bias” ometa u rasudjivanju. I sve svodis na licne obracune nekoga sa nekim. Pa verbalnom akrobatikom podmeces i trpas ljudima u usta rijeci koje nisu rekli ili ih optuzujes za nesto za sta nemas nijedan dokaz (vise profila, botovanje ili sta sve ne). To ne iskljucuje mogucnost da ima i takvih. No vecina onih koji su sumnjicavi samo postavlja logicna pitanja.
Ali dobro, forumski “papir” sve trpi.
Ne znam kakav moras fjasko doziviti da citiras izjavu forumasa koji otvoreno govori da Ifeta mrzi, i kasnije napises da to to ovdje niko nije rekao, i onda krenes sa daljim izmisljotinama. :lol: :lol:
Pomozi sebi, sebi si najpreči. :lol: :lol:
GAU8 wrote: 02/08/2021 10:26
Ja mislim da je Ifet varalica. Svako normalan mrzi varalice. Zato ga i ja mrzim.
Neka bude moj fijasko. Posto volis da cjepidlacis oko pravopisa, fjasko ne postoji.
Iako i dalje ne kontas.
I, i dalje ne znas sta je to confirmation bias.
Udostoji se pa odgovori. Sta je sprijecavalo advokata Ferageta da sastavi tuzbu (preciznije prijavu tuzilastvu) kada je izjavio da zna ko je ubica.
Edit: dodatak u zagradi.
Last edited by pyrocool1 on 02/08/2021 11:47, edited 2 times in total.
Locked