Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30926 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

A baš je sranje taj ustaavni sud. Samo ne znam što je to sada bitno. Sranja su uvijek nebitna.
Jer treba tražiti istinu i samo istinu. Pravda za Dženana :bih: :bih: :bih:
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#30927 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

bitangeIprinceze wrote: 26/06/2022 21:27 A baš je sranje taj ustaavni sud. Samo ne znam što je to sada bitno. Sranja su uvijek nebitna.
Jer treba tražiti istinu i samo istinu. Pravda za Dženana :bih: :bih: :bih:
Image

Image

samo istina,,,,,svi snimci sudjenja su od 10 min i vise, samo je ovaj malo naknadno skracen .

Fali jedan detalj svjedocenja o prebijanju policije u stanici.

Image
Last edited by dzolix on 28/06/2022 05:09, edited 2 times in total.
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#30928 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

denden wrote: 25/06/2022 10:30 Naravno, svako ima neotuđivo pravo da vjeruje u postojanje kakvih god bića i događaja želi. Samo...
Ateista wrote: 24/06/2022 15:05 Ono sto se mogu na pamet sjetiti - sumnjiva amnezija koja nije potvrdjena,
Da, sumnja u amneziju, koju sumnju vi ne predstavljate kao sumnju nego kao nepobitnu činjenicu, pri čemu je u pitanju djevojka koja je sama žrtva napada, na isti način, istim tupim oruđem bez oštrih ivica u lijevu stranu glave, samo par cm dalje od najmekšeg, sljepoočnog, dijela lobanje, koja je povraćala, za koju ključni svjedok optužbe tvrdi da je, za razliku od tvrdnje iz optužnice, nesumnjivo imala potres mozga, te da je bila u tipičnoj situaiciji za psihogenu amneziju (izloženost nasilju i mentalnom šoku) koja je mogla pokriti i događaje u trajanju od pola sata; gdje je tužilaštvo sakrilo nalaz tročlanog tima koji je utvrdio da je nesumnjivo imala teški pogres mozga i amenziju uzrokovanu udarcem i psihogenu; te za koju ni nakon šest godina ne postoji ni naznaka dokaza o motivu da bi mogla postojati osoba koja je i nju zamalo ubila, a koju bi ona štitila iz straha ili nekog drugog motiva; vi nemate "sumnju u amneziju"; nego vaša teorija zavjere je nastala i traje na kategoričkoj tvrdi da Alisa Mutap nema amneziju;

Ateista wrote: 24/06/2022 15:05misljenje suda da alisa nesto krije i daje nepovezane informacije,
Da, mišljenje nižestepenog suda zasnovano na eliminisanju, kako da ih nema, svih mišljenja vještaka koja potvrđuju njenu amneziju i vjerodostojnost iskaza, pa je ta pristrasnost i nestručnost Kantonalnog suda bila jedan od brojnih razloga da ukinu obje presude Kantonalnog suda, koje su postale pravno ništavne, a u jedinoj pravno valjanoj presudi, onoj Vrhovnog suda, ne stoji ništa od tih navoda, a ni ne može stajati, kad je njihova pristrasnost bila jedan od razloga za ukidanje tih presuda. Dakle, ti povjerenje daješ poništenim presudama nižeg suda, pri čemu je to u šta ti vjeruješ, a što oni navode, bio jedan od razloga za ukidanje tih presuda. :-)
Kao što rekoh, "vjerujem sudiji koji je pogriješio, a ne VAR-u koji je dokazao da je on nestručan" :lol:
Ateista wrote: 24/06/2022 15:05 prepoznavanje neke trece osobe od strane alise,
Ona nije prepoznala nikakvu treću osobu, nego rekla da joj jedna osoba liči na osobu koju je opisala policiji, a koju je sanjala da je gleda iz auta, te je rekla da pouzdanost te mogućnosti treba procijeniti policija, dakle, nije iznijela nikakvu kategoričnu tvrdnju, nego trag koji je u tom trenutku istrage koja je stajala u mjestu svakako bio vrijedan provjere.

Na osnovu tog benignog pokušaja da bude korisna istrazi, tranquil je napravio dvije teorije zavjere:

-Prva teorija zavjere: Alisa Mutap je htjela da podvali nekom nedužnom liku, ali nije uspjela, jer je on imao alibi
-Druga teorija zavjere: Alisa Mutap je rekla da se sjeća počinioca, što znači da ne može imati amneziju i da zna ko je počinilac.

U stvarnosti, a to se vidi i u zabilješci, "sjećanje na počinioca" Alise Mutap se referiše na ranije dat opis policiji, a iz KUčukalićevog i drugih svjedočenja znamo da se taj opis odnosi na osobu koju je sanjala par dana nakon događaja da ju gleda iz auta. Pošto je postojala mogućnost da je taj san proživljavanje ranijeg stvarnog događaja, njen otac ili policija su to interpretirali kao moguće sjećanje na stvarni događaj, čime bi taj osoba bila počinilac. Međutim, stvarna referenca je na "osobu koju je ranije opisala policiji", a tamo piše da je u pitanju san, a ne sjećanje kao takvo. Teorija zavjere napravljena je malicioznim "nerazumijevanjem" različitih (očekivano nepreciznih, kolokvijalno korištenih) pojmova za označavanje jedne te iste, nesumnjive stvari-njenog sna kojeg je kao san opisala policiji i ponovila vještacima.

Poseban biser je tvrdnja "ako se sjeća jednog prizora-slike, to znači da ne može imati amneziju na cio događaj".

Pokazuje do kojeg dna smisla i logike su murizovci spremni spustiti se u svojim željama da nasilno izvrnu činjenice i stvarnost.

Ateista wrote: 24/06/2022 15:05obrisan snimak za koji se dolazalo da nije u pitanju nestanak struje doveo do brisanja,
Vještak koji je uradio temeljitije vještačenje nije htio, a mogao je, iznijeti tvdnju da je snimak obrisan. Zato što nema dokaza da je obrisan, koristio je termin "nestao". Takođe su oba vještaka, nakon što su usko stručnim dijelom vještačenja utvrdili da nema tragova brisanja, izveli logički manjkave zaključke kojim isključuju struju kao mogući način brisanja fajlova (o čemu sam naširoko pisao i niko nije osporio te argumente, nego ih zaobišao u širokom luku, koristeći logičku grešku pozivanja na autoritet vještaka). Druga je stvar što Ožegovićev branilac nema potrebe da se trudi oko osporavanja vještačenja koja mu i bez njegovog osporavanja garantuju oslobađajuću presudu za klijenta.

Ateista wrote: 24/06/2022 15:05nestala majica koja je bila dokazni materijal,
E da, policajac rekao medicinskoj sestri da mu donese odjeću i uzeo ono što je donijela, bez da joj je naredio da ijedan pojedinačni dio odjeće donese ili ne donese. :lol:
Majica bila ispod jakne koja je uzeta. "Zavjerenici" "znali" da ima DNK ubice na majici koja je bila ispod jakne, ali da hiljadu posto nema na jakni koja je bila preko i zato nisu uzeli majicu :lol:


Ateista wrote: 24/06/2022 15:05par botova na temi koji su ocigledno po zadatku samo ovdje,
E ako je "tvoja procjena čitanja Alise Mutap kao osobe" glavni dokaz za tvoje vjerovanje, onda je priča o botovima virtuelni nastavak tvoje pozicije "čitača čehri", samo si sad čitač virtulenih otisaka :lol:
Da, još jedna teorija zavjere. "Neko ko dosljedno i temeljito prca naše ublehe, može biti samo neki bot, još jedan zavjerenik iz izvorne teorije zavjere u koju vjerujem, a koju on ismijava. Zato što piše samo na ovoj temi". :lol:
Ateista wrote: 24/06/2022 15:05te jedna od najvaznijih stvari - sto ima podignuta optuznica za ometanje istrage. Ima sigurno jos svasta, ovo je na prvu cega se mogu sjetiti.
Da, objektivno činjenica o postojanju osnovane sumnje je ono što daje vjetar u leđa vama teoretičirma zavjere, iako je sama optužnica nemjrljivo uže postavljena od široke teorije zavjere Feraget-Memić.
Naime, sama optužnica, a i presuda Vrhovnog suda protiv Seferovića je prije nekoliko dana natjerala td majku, vođu murizovaca na temi, da prizna ono što smo mi neteoretičari zavjere tvrdili godinama-da nema ukradenog sata, da Dženan nije ubijen negdje drugdje oko 21:40, a sa obraćajka podmetana do 22:40.
Drugim riječima, priznali su da je srž njihove teorije zavjere raskinkana i da su godinama lagali kad su iznosili kategoričke tvrdnje o ukradenom satu.

Međutim, ta optužnica ima nekoliko problema.
Svjedoci optužbe su je razvalili.
Pitanje je da li se po njoj uopšte može donijeti osuđujuća presuda, jer je prvi slučaj u istoriji bh, a vjerovatno i jugoslovenskog pravosuđa, da je neko optužen za pomaganje u situaciji gdje se ne zna šta se desilo ni kome se pomagalo. POšto kazna za pomaganje zavisi od osnovnog djela, a ono je ovdje nepoznato, kako uopšte nekog osuditi?
Realna je vjerovatnoća da će presuda biti odbijajuća.
I sama td majka je napisala da je optužnica objektivno zaista loša.

Ali, činjenica jeste da ona postoji, da se po njoj sudi i da ćemo morati sačekati presudu.
Uz uvažavanje presumpcije nevinosti, svakako.


E hajde sad ti, molim te, kaži, imaš li uopšte mišljenje o tome šta se desilo te noći, imaš li barem mišljenje o tome da li je LJubo bio na licu mjesta?

Jer je strašno ponižavajuće da neko ko nema ili ne smije da iznese mišljenje o osnovnim elementima događaja spreman da na isforisanim i spinovanim indicijama gradi jako ubjeđenje o postojanju zavjere.

Je li Ljubo bio na licu mjesta?

Otkud krhotine kombija koje se po linijama prsnuća poklapaju sa onim sa njegovog kombija, pa vještak odbrane Ljube Seferovića sa velikom sigurnošću potvrđuje da pripadaju Ljubinom kombiju?

Imaš li uopšte mišljenje o tome?
Pojma nemam sta je bilo jer nemam dovoljno informacija o tome. Ostavljam mogucnost da je neko placen da ga ubije ili samo prebije, da je to bio neko drugi a smjesteno ljubi ili da je i sam ljubo izvrsilac, da je alisa saucesnik i da ga je trebala odvesti tamo ili da nema veze sa tim ali da joj je neko zaprijetio ili je neko njen upetljan pa je odlucila da suti, ostavljam mogucnost da cak i jeste nesretan slucaj ali da su i dzenan i alisa bili upetjani u neki kriminal zbog kojeg ona ne smije reci sta se desilo to vece da sebe ne kompromituje ili opet nekog svog, i jos puno mogucih varijacija je tu. Ne tvrdim nista sto ne znam, samo sam skoro siguran da se tu nesto prikriva.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#30929 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
kvinoja
Posts: 424
Joined: 03/12/2021 23:37

#30930 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
Alisin momak :( :run:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#30931 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

kvinoja wrote: 27/06/2022 13:33
GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
Alisin momak :( :run:
Pa ko je Alisa, pa da je njen momak bitan?

De, ljudi, ne budalite :lol:
Do sada bi se sto moćnika našlo, da postoje, a ne jedan. Podigli su optužnicu za Fadila i Sebiju, a da ne mogu za nekog "moćnika" :-)
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#30932 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Ateista wrote: 27/06/2022 13:23 Pojma nemam sta je bilo jer nemam dovoljno informacija o tome. Ostavljam mogucnost da je neko placen da ga ubije ili samo prebije, da je to bio neko drugi a smjesteno ljubi ili da je i sam ljubo izvrsilac, da je alisa saucesnik i da ga je trebala odvesti tamo ili da nema veze sa tim ali da joj je neko zaprijetio ili je neko njen upetljan pa je odlucila da suti, ostavljam mogucnost da cak i jeste nesretan slucaj ali da su i dzenan i alisa bili upetjani u neki kriminal zbog kojeg ona ne smije reci sta se desilo to vece da sebe ne kompromituje ili opet nekog svog, i jos puno mogucih varijacija je tu. Ne tvrdim nista sto ne znam, samo sam skoro siguran da se tu nesto prikriva.
Ne brukaj se.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#30933 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

klix wrote: 27/06/2022 13:54
kvinoja wrote: 27/06/2022 13:33

Alisin momak :( :run:
Pa ko je Alisa, pa da je njen momak bitan?

De, ljudi, ne budalite :lol:
Do sada bi se sto moćnika našlo, da postoje, a ne jedan. Podigli su optužnicu za Fadila i Sebiju, a da ne mogu za nekog "moćnika" :-)
nista oni ne znaju, ali su sigurni da je alisa sa svojih 19 godina bila megagigaultra profesionalna pruzateljica seksulanih usluga :roll:

u budnjinim hotelima naravno

a medju musterijama su bili "neki mocnik"
i ljubo naravno, to je poveznica, stiti alisu svog ljubu :-)

:run:

samo su zaborravili da se muriz usutio kad je dignuta tuzba za klevetu na tu temu
pa prekinuta zbog "bombe" i trpanja trudnice u zatvor
ali nastavice se, mozda se i podigne cifra :) inflacija je ...
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30934 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

klix wrote: 27/06/2022 13:54
kvinoja wrote: 27/06/2022 13:33

Alisin momak :( :run:
Pa ko je Alisa, pa da je njen momak bitan?

De, ljudi, ne budalite :lol:
Do sada bi se sto moćnika našlo, da postoje, a ne jedan. Podigli su optužnicu za Fadila i Sebiju, a da ne mogu za nekog "moćnika" :-)
Samo je ubica bitan u ubistvu bilo koje osobe. A naravno onda moze i prateca garnitura krimosa.
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#30935 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

klix wrote: 27/06/2022 13:59
Ateista wrote: 27/06/2022 13:23 Pojma nemam sta je bilo jer nemam dovoljno informacija o tome. Ostavljam mogucnost da je neko placen da ga ubije ili samo prebije, da je to bio neko drugi a smjesteno ljubi ili da je i sam ljubo izvrsilac, da je alisa saucesnik i da ga je trebala odvesti tamo ili da nema veze sa tim ali da joj je neko zaprijetio ili je neko njen upetljan pa je odlucila da suti, ostavljam mogucnost da cak i jeste nesretan slucaj ali da su i dzenan i alisa bili upetjani u neki kriminal zbog kojeg ona ne smije reci sta se desilo to vece da sebe ne kompromituje ili opet nekog svog, i jos puno mogucih varijacija je tu. Ne tvrdim nista sto ne znam, samo sam skoro siguran da se tu nesto prikriva.
Ne brukaj se.
Pa brukanje je to sto vi mutapovci radite sa teorijama zavjere - dodik, tadicka, fahro..
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#30936 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

kvinoja wrote: 27/06/2022 13:33
GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
Alisin momak :( :run:
Koliko je meni poznato, on je bio prvi sumnjivac, i istraga je prvo i isla u tom smjeru. I nisu uspjeli naci nista osim nekih poruka.

A ko je on? Je li "mocan"
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#30937 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 14:09
klix wrote: 27/06/2022 13:54
Pa ko je Alisa, pa da je njen momak bitan?

De, ljudi, ne budalite :lol:
Do sada bi se sto moćnika našlo, da postoje, a ne jedan. Podigli su optužnicu za Fadila i Sebiju, a da ne mogu za nekog "moćnika" :-)
Samo je ubica bitan u ubistvu bilo koje osobe. A naravno onda moze i prateca garnitura krimosa.
De ba, i ti svaki dan drugu pricu prosipas...
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30938 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

GAU8 wrote: 27/06/2022 14:24
bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 14:09
Samo je ubica bitan u ubistvu bilo koje osobe. A naravno onda moze i prateca garnitura krimosa.
De ba, i ti svaki dan drugu pricu prosipas...
Samo je jedna prica, uvijek bila i ostala. Ne znam sta ti citas i kakve su ti misli?? Al to je tvoj problem
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#30939 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 14:41
GAU8 wrote: 27/06/2022 14:24

De ba, i ti svaki dan drugu pricu prosipas...
Samo je jedna prica, uvijek bila i ostala. Ne znam sta ti citas i kakve su ti misli?? Al to je tvoj problem
Sta je bilo sa: "ubica nije bitan"?
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#30940 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
To isto ne bih znao reci, ali to ne znaci da nema neki razlog za koji mi ne znamo. Vec sam pomenuo da nije iskljuceno ni da je bio ukljucen u neki kriminal, mozda zajedno sa alisom, mozda je neko bio ljubomoran, lupam sad, svasta je moguce.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30941 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

GAU8 wrote: 27/06/2022 14:42
bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 14:41
Samo je jedna prica, uvijek bila i ostala. Ne znam sta ti citas i kakve su ti misli?? Al to je tvoj problem
Sta je bilo sa: "ubica nije bitan"?
Pa nije ako je na 2.om mjestu. Al zato nalogodavci na 1.om mjestu :wink:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#30942 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 15:04
GAU8 wrote: 27/06/2022 14:42

Sta je bilo sa: "ubica nije bitan"?
Pa nije ako je na 2.om mjestu. Al zato nalogodavci na 1.om mjestu :wink:
De ne lupaj, života ti :-)
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#30943 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Ateista wrote: 27/06/2022 15:00
GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
To isto ne bih znao reci, ali to ne znaci da nema neki razlog za koji mi ne znamo. Vec sam pomenuo da nije iskljuceno ni da je bio ukljucen u neki kriminal, mozda zajedno sa alisom, mozda je neko bio ljubomoran, lupam sad, svasta je moguce.
Pa ti ništa ne bi znao reći, ali znaš da je zavjera
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30944 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

klix wrote: 27/06/2022 15:05
bitangeIprinceze wrote: 27/06/2022 15:04
Pa nije ako je na 2.om mjestu. Al zato nalogodavci na 1.om mjestu :wink:
De ne lupaj, života ti :-)
Ubice, ubice i samo ubice
I pomagaci u ubistvu
I saucesnici u ubistvu
I zataskivaci
I nalogodavci
Pa ti redaj po zelji 8-)
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#30945 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

klix wrote: 27/06/2022 15:06
Ateista wrote: 27/06/2022 15:00

To isto ne bih znao reci, ali to ne znaci da nema neki razlog za koji mi ne znamo. Vec sam pomenuo da nije iskljuceno ni da je bio ukljucen u neki kriminal, mozda zajedno sa alisom, mozda je neko bio ljubomoran, lupam sad, svasta je moguce.
Pa ti ništa ne bi znao reći, ali znaš da je zavjera
Pa to je ono sto je jasno iz dosadasnjih saznanja, ostalo ce se nadam se vremenom otkriti, mozda i nece nikad, koliko je samo nerijesenih slucajeva.
Ja se ne pravim da znam nesto sto ne znam, ne pravim teorije zavjere pa da ih pokusavam na silu dokazati kao neki ovdje, posteno kazem ako nemam informacija.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#30946 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Ateista wrote: 27/06/2022 15:00
GAU8 wrote: 27/06/2022 13:27 Ko je bio Dženan, da bi netko plaćao za njegovo "prebijanje"?

Ili što bi rekao Šerlok Holmes, gdje je motiv?
To isto ne bih znao reci, ali to ne znaci da nema neki razlog za koji mi ne znamo. Vec sam pomenuo da nije iskljuceno ni da je bio ukljucen u neki kriminal, mozda zajedno sa alisom, mozda je neko bio ljubomoran, lupam sad, svasta je moguce.
Zvučiš kao kada teisti brane ideju postojanja Boga.

"Ne znam ni kako ni zašto, ali to ne znači da Bog ne postoji"
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30947 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Al ubice postoje. Ubistvo je bilo. Ne znam kako ti ovo zvuci. Ako i dalje ne citas ono sto tebi pase iako je jasno napissano.
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#30948 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

GAU8 wrote: 27/06/2022 16:58
Ateista wrote: 27/06/2022 15:00

To isto ne bih znao reci, ali to ne znaci da nema neki razlog za koji mi ne znamo. Vec sam pomenuo da nije iskljuceno ni da je bio ukljucen u neki kriminal, mozda zajedno sa alisom, mozda je neko bio ljubomoran, lupam sad, svasta je moguce.
Zvučiš kao kada teisti brane ideju postojanja Boga.

"Ne znam ni kako ni zašto, ali to ne znači da Bog ne postoji"
Da, ali ja zato i ne tvrdim nista od ovoga, vec samo spekulisem o mogucim opcijama, nigdje ne tvrdim ni za jednu od ovih opcija, samo kazem da su moguce.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#30949 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Je li ti moguće, da ih je Ljubo namlatio palicom?
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#30950 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Ma ni u ludilu. Al sto ces to ovde pitati kad i sama znas od koga ces odgovore? Lakse bi ti bilo da si s ekipom otisla na kafu i ispricali se.
Locked