Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#20126 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

MensurM wrote: 17/09/2021 15:36
preselio na ahiret wrote: 17/09/2021 15:05 Zamisli lika naziva me lazovom a on citiro izjavu ferageta gdje se kaze kako snimka nema sa kuce serifa :lol:
Jedne kamere?

Snimaka ima, prikazani su na suđenju.
Ne vodim evidenciju i tacno ne znam ali sam ti naveo sta se pisalo i sta si sam citirao.Tada se pricalo da je to bila glavna kamera i kao nije bila upaljena,sta li.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#20127 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

preselio na ahiret wrote: 17/09/2021 15:38
MensurM wrote: 17/09/2021 15:36

Jedne kamere?

Snimaka ima, prikazani su na suđenju.
Ne vodim evidenciju i tacno ne znam ali sam ti naveo sta se pisalo i sta si sam citirao.
Znači, nemaš dokaz, kao ni Memići, da Tužilaštvo laže, a hodža ne laže? Al ti odlučio vjerovati hodži. Tek onako?

Kamera nije dokaz očito. Spominje se i Kuvajtska. Nikad nije demantovano ovo saopštenje tužilaštva.

A ono je ključno jer tada Kreće Murizova priča da zna ubicu i da će reći prezime
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#20128 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

MensurM wrote: 17/09/2021 15:41
preselio na ahiret wrote: 17/09/2021 15:38

Ne vodim evidenciju i tacno ne znam ali sam ti naveo sta se pisalo i sta si sam citirao.
Znači, nemaš dokaz, kao ni Memići, da Tužilaštvo laže, a hodža ne laže? Al ti odlučio vjerovati hodži. Tek onako?

Kamera nije dokaz očito. Spominje se i Kuvajtska. Nikad nije demantovano ovo saopštenje tužilaštva.

A ono je ključno jer tada Kreće Murizova priča da zna ubicu i da će reći prezime
Pa normalno da nemam dokaz jer nisam covjek koji ih sakuplja i radi na slucaju :lol: presmjesan si lik majke mi :lol:
Ovde se komentarise po onome sto se iznosi u javnost sa svih strana,cuj dokaz :lol:
Dokaze ces imat kad sud zakljuci slucaj.Pola ih nije ni izneseno u javnost.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#20129 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

argument:
rek'o ifet :D

rek'o je on svasta, i da su romima platili i prijetili i prebili ih i gurali pistoj u usta ... ali nije rek'o ko, kad, kako ... ni sta od ponudjenih varijanti

rek'o nedavno da su mu i na vikendicu pucali :-)


ma nemam zivaca, sabrana djela ifetovih lazi, bilo direktno bilo iiz murizovih usta


ali sega je kad ovdje raja izvlaci argument koji nisu ifet i muriz upotrijebili prije 4-5 godina :-)
da ima o od osnove - multiplicirali bi ga i napravili najnoviji novi dokaz

slag'o lik, vjerovatno uz'o pare i alajhmanet efendija
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#20130 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by invincible1921 »

Koume wrote: 17/09/2021 15:31
invincible1921 wrote: 17/09/2021 15:28

Ja neam pojma ko je lik, eo vjeruj sutra da ga sretnem ne bi ga prepozno...nek lezi ako je kriv, ali mislim nakon svega ovoga i tolikih godina, pa naslo bi se nesto.

Uostalom ispocetka je isla prica da ga je 100% on ubio, sad vec pllako se svi prave da to nikad nisu rekli
Upravo to ti govorim, sto bi se dizala hajka na nekog lika za kojeg vecina ne zna. Da su htjeli mogli su dici hajku na Bakira, na Asima, na onog Fikreta, mogli su na sami vrh SDA udarit, oni uzese Budnju. Znaci ima tu nesto. Pretresi se ne mogu radit tek tako. Za to ti treba neki dokaz da je ta osoba umjesana, validan dokaz. I nisam upoznat da Budnjo obavlja ikakvu politicku funkciju, da su htjeli politicke igre neke i lazna svaljivanja izabrali bi nekog s jacom funkcijom
A sto se ne bi dizala? U ovom drustvu punom predrasuda, jaza i ostalog treba neki poseban povod da razapinju nekoga?

Bukvalno da muriz sutra kaze da ima svjedoka koji je vidio bakira kako licno udara dzenana raja bi se primila...

Samo je bitno da je niz dlaku javnosti.

Haj pazi ovu teoriju sad...budnjo platio romima da prebiju dzenana i ovaj podlego? Pa znas kad bi ifet, muriz i javnost pristali na to...a sve j da pristanu sta cemo s romima kojima se vise zahvaljujuci murizu ne moze sudit ha ovo djelo?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#20131 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Koume wrote: 17/09/2021 15:31
invincible1921 wrote: 17/09/2021 15:28

Ja neam pojma ko je lik, eo vjeruj sutra da ga sretnem ne bi ga prepozno...nek lezi ako je kriv, ali mislim nakon svega ovoga i tolikih godina, pa naslo bi se nesto.

Uostalom ispocetka je isla prica da ga je 100% on ubio, sad vec pllako se svi prave da to nikad nisu rekli
Upravo to ti govorim, sto bi se dizala hajka na nekog lika za kojeg vecina ne zna. Da su htjeli mogli su dici hajku na Bakira, na Asima, na onog Fikreta, mogli su na sami vrh SDA udarit, oni uzese Budnju. Znaci ima tu nesto. Pretresi se ne mogu radit tek tako. Za to ti treba neki dokaz da je ta osoba umjesana, validan dokaz. I nisam upoznat da Budnjo obavlja ikakvu politicku funkciju, da su htjeli politicke igre neke i lazna svaljivanja izabrali bi nekog s jacom funkcijom
dobar dio naroda zna, pogotovo oni koji se sjecaju kad je neki polupismeni anonimni zanatlija kupio za dz najljepsi i najvrijedniji turisticki kompleks u sarajevu

vjerujem da na ilidzi svi znaju ko je budnjo (muriz jako dobro zna, vidjelo se kod senada, zna sve, i pije rata i poslije)

budnjo je simbol kapitane kradje i unistavanja drzave
pod okriljem sda, naravno

cak i ako neko nije cuo za budnju nakon dvije recenice ce mu biti jasno o kome i cemu se radi

zato je junior izabran da bude meta - tajkunski sin, i to ne obicnog tajkuncica nego takoreci vlasnika citave ilidze

nece meta biti sin kakvog portira
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#20132 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

uglavnomja wrote: 17/09/2021 16:05
Koume wrote: 17/09/2021 15:31
Upravo to ti govorim, sto bi se dizala hajka na nekog lika za kojeg vecina ne zna. Da su htjeli mogli su dici hajku na Bakira, na Asima, na onog Fikreta, mogli su na sami vrh SDA udarit, oni uzese Budnju. Znaci ima tu nesto. Pretresi se ne mogu radit tek tako. Za to ti treba neki dokaz da je ta osoba umjesana, validan dokaz. I nisam upoznat da Budnjo obavlja ikakvu politicku funkciju, da su htjeli politicke igre neke i lazna svaljivanja izabrali bi nekog s jacom funkcijom
dobar dio naroda zna, pogotovo oni koji se sjecaju kad je neki polupismeni anonimni zanatlija kupio za dz najljepsi i najvrijedniji turisticki kompleks u sarajevu

vjerujem da na ilidzi svi znaju ko je budnjo (muriz jako dobro zna, vidjelo se kod senada, zna sve, i pije rata i poslije)

budnjo je simbol kapitane kradje i unistavanja drzave
pod okriljem sda, naravno

cak i ako neko nije cuo za budnju nakon dvije recenice ce mu biti jasno o kome i cemu se radi

zato je junior izabran da bude meta - tajkunski sin, i to ne obicnog tajkuncica nego takoreci vlasnika citave ilidze

nece meta biti sin kakvog portira
A zasto bas su nestali snimci sa hotela,koga brane,nece branit vjerovatno sina nekog portira.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#20133 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

uglavnomja wrote: 17/09/2021 16:05
Koume wrote: 17/09/2021 15:31
Upravo to ti govorim, sto bi se dizala hajka na nekog lika za kojeg vecina ne zna. Da su htjeli mogli su dici hajku na Bakira, na Asima, na onog Fikreta, mogli su na sami vrh SDA udarit, oni uzese Budnju. Znaci ima tu nesto. Pretresi se ne mogu radit tek tako. Za to ti treba neki dokaz da je ta osoba umjesana, validan dokaz. I nisam upoznat da Budnjo obavlja ikakvu politicku funkciju, da su htjeli politicke igre neke i lazna svaljivanja izabrali bi nekog s jacom funkcijom
dobar dio naroda zna, pogotovo oni koji se sjecaju kad je neki polupismeni anonimni zanatlija kupio za dz najljepsi i najvrijedniji turisticki kompleks u sarajevu

vjerujem da na ilidzi svi znaju ko je budnjo (muriz jako dobro zna, vidjelo se kod senada, zna sve, i pije rata i poslije)

budnjo je simbol kapitane kradje i unistavanja drzave
pod okriljem sda, naravno

cak i ako neko nije cuo za budnju nakon dvije recenice ce mu biti jasno o kome i cemu se radi

zato je junior izabran da bude meta - tajkunski sin, i to ne obicnog tajkuncica nego takoreci vlasnika citave ilidze

nece meta biti sin kakvog portira
A koliko je jos tajkuna medju SDA, ne moze bit politicka borba napad na tajkuna koji ne obavlja niti jednu funkciju. Dobili su sad na izborima zar nisu mogli preko ViKa da ga uniste. Dobio za dz, kao i pola ovih biznismena u Sarajevu. Zna ga mozda Ilidza, ali dalje nije poznat. A Muriz zna, sam je i Budnjo rekao da se znaju od prije i da su uvijek imali dobre odnose. Nije tajna da se znaju njih dvojica. Na kraju krajeva sta i kad padne sin tajkuna nista nisu postigli, porezi nisu placeni, zemljiste jos uvijek imaju za dz, vodu nisu platili, nit planiraju.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#20134 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

nema sumnje da je budnjo jedan od najjacih ljudi sda. i obicno su ti ljudi iz sjene za oje malo ko zna i cuje su i najopasniji i najjaci. pa kad hoces posao u telekomu ili drugim firmama pod kontrolom sda, njemu su se pare nosile prije nekih 10ak godina. i nema sumnje da je to odron od covjeka, lopina, profiter i sta sve ne, i ja bih volio da truhne u zatvoru i da mu se oduzme sva profiterski stecena imovina i da se vrati na onih 20 maraka s kojim je iz rata izasao.
ali sto se tice slucaja memic, iskreno, i dabogda da sam i ovdje u krivu, nemaju memici nista kontra budnja.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#20135 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

invincible1921 wrote: 17/09/2021 15:56
Koume wrote: 17/09/2021 15:31
Upravo to ti govorim, sto bi se dizala hajka na nekog lika za kojeg vecina ne zna. Da su htjeli mogli su dici hajku na Bakira, na Asima, na onog Fikreta, mogli su na sami vrh SDA udarit, oni uzese Budnju. Znaci ima tu nesto. Pretresi se ne mogu radit tek tako. Za to ti treba neki dokaz da je ta osoba umjesana, validan dokaz. I nisam upoznat da Budnjo obavlja ikakvu politicku funkciju, da su htjeli politicke igre neke i lazna svaljivanja izabrali bi nekog s jacom funkcijom
A sto se ne bi dizala? U ovom drustvu punom predrasuda, jaza i ostalog treba neki poseban povod da razapinju nekoga?

Bukvalno da muriz sutra kaze da ima svjedoka koji je vidio bakira kako licno udara dzenana raja bi se primila...

Samo je bitno da je niz dlaku javnosti.

Haj pazi ovu teoriju sad...budnjo platio romima da prebiju dzenana i ovaj podlego? Pa znas kad bi ifet, muriz i javnost pristali na to...a sve j da pristanu sta cemo s romima kojima se vise zahvaljujuci murizu ne moze sudit ha ovo djelo?
A pazi sad teorije. Alisa Mutap bila ili prostitutka ili necija ljubavnica. Nije zeljela to vise da bude, vidjela u Dzenanu izlaz iz toga. Taj ko je koristio Alisu, Dzenan mu se nije svidio, da li se licno sukobios njim ili je nekome placeno da malo nalupa Dzenana to ne znam, znam da Dzenan nije trebao biti ubijen vec samo izudaran. Sad po tvojoj teoriji niko se ne bi potrudio ovako da sakrije rome. Nego bi romi fino u tvorza jer ne bi imali dokaza da ih je neko platio, ili da im je neko rekao da urade to sto su uradili. Brisanje kamera sa hotela, sa kuca, Alisine amnezije, razliciti iskazi, greske policajaca, greske nadredjenih tih policajaca. Dalidina recenica nije on njega htio ubiti. Inace sastav recenice kad pricas o osobi koju poznajes. Sud KS donio oslobadjajucu presudu za saobracajku 2 puta, 2 puta se ponisti, ode na vrhovni sud i on ih oslobodi, pa jel tuzioce makar malo sramota. Nece neko ici na sud radi nekih nebitnih roma, a isto tako nece sad niko propjevat jer i kad bi propjevali dobili bi svi po 5 god minimalno, jer saucesnistvo se tretira kao i ubistvo, koliko god se oni nagodili moraju u zatvor.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#20136 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#20137 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

karanana wrote: 17/09/2021 16:26 ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
Pazi, ako tebi neko prijeti ubistvom tebe ili ubistvom tvog djeteta, nekog tebi bliskog, ne mozes krivit covjeka, iako je on u neku ruku saucesnik. I nemoj da bi neko rekao mozes ga krivit iako mu je prijeceno, ne mozete ih krivit jer to nisu male stvari. Ja koliko se sjecam Feraget je rekao na jednom od intervjua da ce javnost biti brzo upoznata kome se za sta davao novac i od koga.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#20138 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

znate šta je strašno, što na cijeloj ovoj temi od bezmalo 800 strana, postoji svega 2-3 osobe kojima ne bi uspjeli uvaliti pogrešne respiratore
(da se razumijemo, mene bi preveslali)
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#20139 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by invincible1921 »

karanana wrote: 17/09/2021 16:26 ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
i jos ga oslobodis trajno
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#20140 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

invincible1921 wrote: 17/09/2021 16:30
karanana wrote: 17/09/2021 16:26 ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
i jos ga oslobodis trajno
Lslobodis ga za saobracajku
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#20141 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

MensurM wrote: 17/09/2021 14:46
Koume wrote: 17/09/2021 14:33
Ja ovdje vidim zestoko isprepadanog svjedoka
Ne, ti ovdje vidiš što želiš vidjeti.

1. Je li Muriz kaže da ima ISTA saznanja kao ovaj svjedok?
2. Je li ovaj svjedok rekao da je vidio kako Budnjo šamara Alisu?

1 + 2 = Budnjo je Murizov ubica.

Ajmo dalje...

"Tada je saslušan Asad Fočo, koji je ponovio sve što je rekao i policiji. Odmah nakon toga, 16. marta 2017. godine saslušan je i svjedok E.M. koji u svom iskazu nije potvrdio navode Asada Foče u službenoj zabilješci FUP-a. Tako je izjavio da ne može potvrditi da je kritične noći bio na tom mjestu, odnosno, 8. februara 2016.godine, dakle, suprotno od onoga što je policiji rekao Asad Fočo. Svjedok je rekao da nije vidio ni Muamera Budnju, što je suprotno navodima Asada Foče koji je naveo da je svjedok vidio Muamera Budnju. Kretao se ulicom Jasike, a ne kako je naveo Asad Fočo ulicom Karla Maja. Također, nije vidio ni svađu ni prepirku između osoba koje je te noći vidio. Iskaz ovog svjedoka potvrđuju i snimci s nadzornih kamera s kuće u vl. Šerifa Konjevića u ul. Jasike, kao i Kuvajtske rezidencije, što znači da ni prije ni poslije kritičnog događaja, svjedok nije bio na mjestu događaja."
Ipak Dalida i denden zajedno i najviše seruckaju
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#20142 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Nebi dalida bila sklonjena sa pozicije da je ljubo ubica i sve bi davno bilo zavrseno.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#20143 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 17/09/2021 15:52 argument:
rek'o ifet :D

rek'o je on svasta, i da su romima platili i prijetili i prebili ih i gurali pistoj u usta ... ali nije rek'o ko, kad, kako ... ni sta od ponudjenih varijanti

rek'o nedavno da su mu i na vikendicu pucali :-)
argument:
rek'o Mensur, denden, Džo, uglavnom i you are .... Ma stvarno su svašta napričali
uglavnomja wrote: 17/09/2021 15:52
ma nemam zivaca, sabrana djela ifetovih lazi, bilo direktno bilo iiz murizovih usta
E cuj nema živaca? Pa polako, mlada si, valja ti deverati, rađati zdravu djecu, naučiti šta je život, realnost, malo emocija da obezbjediti....
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#20144 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

karanana wrote: 17/09/2021 16:26 ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
Izuzmeš svaku verziju da je Ljubo uradio bilo šta u vezi ubistva Dženan a Memića
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#20145 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

Ljubu i njegov kombi na mjesto stradanja Dzenana Memica je postavila forenzika a bome i snimci. Kad se vec prica o snimcima.
Ignorisati Ljubu (nezavisno koju verziju dogadjaja zastupate) i tvrditi da on nije kljuc slucaja je nista vise nego glupost.
Pa i hajku na Alisu je zapoceo niko drugi nego Ljubo recenicom, parafraziram kao Alisa sve zna. To je on jos davno rekao koliko se sjecam i od tada je Alisa postala “kljuc” slucaja.
Muriza ne bih zaista pominjao u nekom negativnom kontekstu. Zelim da vjerujem da je covjek izgubljen nakon svega. Teske su to stvari. Ali ga necu abolirati za milion razlicitih izjava koje nemaju neko utemeljenje.
Brzo ce proces pred sudom BiH…bice interesantno svjedocenje Seferovica. Avaz je tvrdio da ce biti svjedok.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#20146 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Tesla Edison »

MensurM wrote: 17/09/2021 15:41
preselio na ahiret wrote: 17/09/2021 15:38

Ne vodim evidenciju i tacno ne znam ali sam ti naveo sta se pisalo i sta si sam citirao.
Znači, nemaš dokaz, kao ni Memići, da Tužilaštvo laže, a hodža ne laže? Al ti odlučio vjerovati hodži. Tek onako?

Kamera nije dokaz očito. Spominje se i Kuvajtska. Nikad nije demantovano ovo saopštenje tužilaštva.

A ono je ključno jer tada Kreće Murizova priča da zna ubicu i da će reći prezime
Hodža ne smije lagati
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#20147 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

bitangeIprinceze wrote: 17/09/2021 17:09
karanana wrote: 17/09/2021 16:26 ali koju god verziju da uzmes: da ih je ljubo pjanski udario autom, da je ljubo placen da ih udari i izubija, da je ljubo samo placen da bude podmetnut iako nije imao nikakve veze sa tim.....ne znam ima li jos koja verzija, ali koju god da uzmes, ljubo je kljuc i saucesnik u ubistvu ili sam ubica. ali kakav sado-mazo moras biti da se boris za njegovo oslobadjanje i stavljanje majice sa likom ubijenog na ljubu.
Izuzmeš svaku verziju da je Ljubo uradio bilo šta u vezi ubistva Dženan a Memića
Nema te verzije u kojoj Ljubo nije bitan. Kljucan rekao bih. Jel ga neko poturio, platio, prijetio itd….
No spamerski pokusavas nesto..ne zna niko sta. Osim licnog motiva protiv Alise Mutap.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#20148 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

pyrocool1 wrote: 17/09/2021 17:22
bitangeIprinceze wrote: 17/09/2021 17:09
Izuzmeš svaku verziju da je Ljubo uradio bilo šta u vezi ubistva Dženan a Memića
Nema te verzije u kojoj Ljubo nije bitan. Kljucan rekao bih. Jel ga neko poturio, platio, prijetio itd….
No spamerski pokusavas nesto..ne zna niko sta. Osim licnog motiva protiv Alise Mutap.
Tacno tako jer ako on nije zna ko mu je dao pare da laze.
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#20149 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

i agree wrote: 17/09/2021 09:08
Ateista wrote: 17/09/2021 09:04
Znaci tvrdis da je toliko glup da je nasjeo na price okoline iako on vjerovatno ima najvise informacija o slucaju, te da je kasnije poceo svjesno lagati i braniti ubicu svog sina samo da ne bi priznao da se zajebo? Stvatno mislis da je covjek toliki supak, sociopata, sta vec, da je spreman na tako nesto?
Prica gluposti,vidjelo se da istraga od pocetka nije bila sprovedena kako treba,muriz je obicni kamionđija a ne reziser filmova. :-D
Obični kamiondžija koji se, koristeći tadašnju skoro duplo od današnje veću podršku i popularnost, počeo petljati u visoku politiku i pričati o stranačkoj trgovini za izborni zakon. Onda se javnost upitala "kako on, kamiondžija, da o tome pametuje i da se u to petlja?" Onda je taj koji ga koristi kao marionetu skontao da su ipak malo previše potcijenili javnost, pa je nakon mjesec-dva, Muriz promijenio ploču iz bivanja ekspertom za sve i imanja mišljenja o svemu u dijametralno suprotno i skromno "ja sam prost čovjek, ja sam kamiondžija". Oni koji ga koriste kao marionetu, upravo "režiseri filmova", nakon toga da drže u tom modu.
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#20150 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

preselio na ahiret wrote: 17/09/2021 17:27
pyrocool1 wrote: 17/09/2021 17:22
Nema te verzije u kojoj Ljubo nije bitan. Kljucan rekao bih. Jel ga neko poturio, platio, prijetio itd….
No spamerski pokusavas nesto..ne zna niko sta. Osim licnog motiva protiv Alise Mutap.
Tacno tako jer ako on nije zna ko mu je dao pare da laze.
Pa sto onda da ga izuzimamo? Citas li ti sta napises misa mu. 😂 A zar nije pistolj u usta a ne pare?
Mislim ovi “one liner-i” su za “ignore” al’ hajde
Locked