Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#21801 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Neko mi "šuka" zbog moga sažaljenja jedne trudne mlade žene pred njenim (prvim) porodom.

Sažaljenje?

Porodicu Memic sazaljevam (tzv empatija) zbog gubitka sina, nacina na kojeg ga vise nema (nasilna smrt), zbog izostanka kaznjavanja krivca, izostanka pravde i zbog ovog njihovog visegodisnjeg mrcvarenja.

Optuzenu Alisu sazaljevam (tzv empatija) jer je bila uhapsena trudnica pred porodom koja je ipak bila neopravdano zatvorena, trudna pritvorena mjesec u pritvoru (bez provedenog vjestacenja zbog cega je pritvorena). Sazaljevam (empatija) i njeno djete jos nerodjeno koje je pod stresom majke i vlastitim (naucno dokazano), sazaljevam oboje jer pate, a pate nepotrebno ovako dugo i kvalitetno zbog neprofesionalizma tuzilastva i krvozednosti ostrascene svjetine koju predvode "savjetnik" i njegov klijent.

Optuzenu Alisu ne bih sazaljevao da se sumnjici da ga je ONA ubila sama ili sa ocem, tada bih prvi "bacio kamen na nju". Ali prema tuzilastvu (oba) ona nije ubica, ni njen babo. Uostalom tuzilastvo i ne tvrdi da je Dzenan ubijen jer se ona i ostali optuzuju da su "prikrili nacin na koji su Dzenanu nanesene teske tjelesne povrede od kojih je preminuo", dakle zbog mogucih djela: saobracajke sa smrtnom posljedicom, umisljajnog ubistva, nehatnog ubistva, ubistva na mah, ili nekog drugog krivicnog djela sa smrtnom posljedice, ali to tuzilastvo ne zna, ili nece da zna.

A njen zlocin je taj, uprosteno, sto se nece ili se ne zeli sjetiti dogadjaja: prava ili lazna amnezija - to je ono zbog cega se ona pritvara, optuzuje i sudi, sve vezano za dogadjaj za koji drzavno tuzilastvo ne zna kako se desio i ko je u njemu ucestvovao.

Materijal za istragu, a ne za visegodisnje sudjenje koje ce se zavrsiti vjerovatno oslobadjanjem svih. Zato je ovo sudjenje u startu promasaj za ovaj SLUCAJ, jer nece nakon par godina utvrditi "nacin na koji su Dzenanu nanesene teske tjelesne povrede od kojih je preminuo" i pocinitelj nacina, vec SAMO, kada je Alisa u pitanju, pojednostavljeno: kriva je ili nije kriva sto se ne sjeca "nacina na koji su Dzenanu nanesene teske tjelesne povrede od kojih je preminuo", tako slicno i za ostale.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#21802 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by milejovic1971 »

preselio na ahiret wrote: 19/10/2021 00:45
uglavnomja wrote: 19/10/2021 00:44 kad bi se kakav moderator ponekad ukazao ovdje da prebroji koliko vas pise s jedne adrese :D
sad vam i oni trebaju :lol:

onaj se raskuko kako alisa nece moci na suđenje zbog djeteta a ne vidi da je zivot bumerang i da bog sve vidi,pa nije dzaba tada zakazano suđenje,boga mozda ne vidite ali djelima pokazuje da je tu kolko god vi mislili da ste iznad njega
tek ce vidjeti muke sa sudjenjima, odlaganjima, advokatima, godinama ce ovo... :izet:
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21803 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

Sto ne mogu patetike oko alise i njene trudnoce i majcinstva. Svakom je jasno da laze i da nesto prikriva, sama je sebi kriva, samo mi je zao tog djeteta koje nije moglo birati ko su mu roditelji...
Karikaturist
Posts: 3644
Joined: 20/12/2020 10:03

#21804 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Karikaturist »

Majka je majka :lol:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#21805 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Shvataju i imaju oni samo razumjevanja za mutape,kad su oni u pitanju nema price a druga strana nije imala pravo da zivi zivot normalno.
I kazu nama mi sektasi :lol:
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#21806 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Dajteee ljudi malo SDA stranku spominjite pa sad će izbori, nema veze murize zbog debakla na skupu pa umjesto 50 hiljada 3,4 nema veze sto turneja nije uspjela… kaže muriz memic u 13:30 će piti kafu u Bihaću, aa već sutra na dzumi u Goraždu :run:

Da se upoznamo isključivo sam radi ove teme na forumu

Nervira me Muriz, nervira me feraget, nervira me Arijana
Nervira me nas narod ograničeni
Maaa sve me nervira
Sto se ovde uopste piše, sto nevini leže, sto je babuka ubice oslobodio, sto je advokat( faca varalice) moralna vertikala,sto iz avaza čitamo “istinu” sto nam je zastupnica u kantonalnoj skupštini neobrazovana tračara ustvari, sto nema zavjere, sto nema dokaza sto nema svjedoka, sto su svi pametni, i svi sve znaju a pojma nemaju, sto se spinuje i laže od časne porodice memic i njihovog pro bono advokata.

Tako ja 5 godina skim god pričam na ovu temu sizim, al ne popustam… nema zavjere, nema tajkuna(bega), Alisa nije prostitutka, policija je časno radila svoj poso, SDA stranka nema veze,ne može 50 ljudi biti iz tužilaštva i sudstva umiješani i onda obrati te pažnju na ovo zadnje kako vladati širokim narodnim masama kojima je intelekt na nivou pa recimo arijaninog daj te im sve prema čemu imaju amonizet: beg, prostitutka,policija, SDA, Tužilaštvo i imaš veoma ljutu rulju koja se po čitav dan ibreti i podržava sve sto kažeš svo sto slažeš jer nije bitno sta kažeš već protiv koga.

Sad o slučaju od ovog na državnom nema ništa… sad će ovi “Babini” :dokazi, svjedoci, gdje snimak, sto im se sudi, babo zijo, Alisa amnezija, majica bla bla Mrs ba jadan vam je intelekt ako mislite da se ubistvo namješta i prikriva e ovako kako se ovim stavlja na teret da se vako namještalo znali bi za ubistvo i prije nego sto se desilo nadam se da razumijete sta hoću da kažem ako ne svakako nikad nećete razumjet babi je u pravu kako god

Sto se tiče ubice i samog ubistva/ saobraćajne nesreće(sad komentar sud reko nije bila..)
Zar nije dovoljno priznanje aktera i svjedoka, zar nije dovoljno sto su bili na licu mjesta u vrijeme izvršenja, zar nije dovoljno sto se 5 godina niko drugi ne pojavljuje pa ni ni ni blizu,
Ljudi priznali hej priznali sto nije ploskic priznao klio zeleni prijetio poruke motiv sto njemu nisu Namjestili bilo bi im lakše nego cigama ( romima)
Amaa ljudi priznali halo priznalo pola familije i komsiluka sto ne zvoni kad se navečer ugasi svjetlo ( ako znate vic)
I o čemu se ovde vise priča
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#21807 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

Cjelokupna javnost ima visegodisnje razumijevanje i daje podrsku ne samo borbi porodice, vec se pridruzuje neljudskim bespotrebnim mrcvarenjima onih koje Smatraju krivim, kao i bespogovornom zatvaranju ociju pred onima koje Ne Smatraju.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21808 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by RagibUzoriti »

Bice zanimljivo citati/cuti izjave zasticenih svjedoka na sudjenju.

Nakon toga,znat cemo vjerovatno da li Muriz cijelo vrijeme ima pravo ili je sve bilo prenapuhana hajka.

Nazalost,dokazano je da je bilo propusta cijelo vrijeme istrage,vecina slucaja se svodi na mahalske price i ima jedan dobar dio enigme koji daje raji za pravo da vjeruje da je Muriz u pravu.

Vidjet cemo tokom narednih sedmica sta ce se desavati.
IrenaT
Posts: 102
Joined: 07/10/2021 11:53

#21809 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by IrenaT »

Bilo je slicnih "medijski popracenih slucajeva" (Mrnjavac, Mistric, one cure na Marin Dvoru) gdje su isti brzo razrjeseni u smislu identiteta i nacina pocinjenja jer je bilo svjedoka koji nisu glumili amneziju (ja sam 95% uvjerena da je glumi vjerovatno zbog straha od posljedica),a cak su sa ubijenim bili manje povezani nego Alisa sa Dzenanom. Tako da svako sam bira svoj put, Alisa je imala tolike godine da se "sjeti" sada mora zivjeti sa ovim, njenom djetetu zelim sve najbolje, ali to dijete ce kad prvi put nauci citat i ukuca na Google Alisa Mutap vidjeti po čemu je Alisa poznata.

Inace, apsolutno sam za to da se ova istraga mora pozabaviti Seferovicima kao sastavnim dijelom eventualne zavjere, oni moraju biti ispitani zasto su prvobitno priznali i to pred sudom. Stvari se moraju istjerati na cistac
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#21810 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zijancer »

Ne zelis ti nikome sve najbolje, ali u pravu si svako bira svoj put. Svima nam jedino zelim precizniju, potpuniju i pravovremenu dijagnostiku, ako dodemo u situaciju da nam bude potrebna.
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21811 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

Evo jos jedan bot, nadam se da vas bar fino placaju. :D
pyrocool1
Posts: 310
Joined: 21/07/2020 09:08

#21812 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pyrocool1 »

zijancer wrote: 19/10/2021 11:39 Ne zelis ti nikome sve najbolje, ali u pravu si svako bira svoj put. Svima nam jedino zelim precizniju, potpuniju i pravovremenu dijagnostiku, ako dodemo u situaciju da nam bude potrebna.
Posto nema vise ono “svidjanje” posta…svaka cast majstore.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#21813 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Ateista wrote: 19/10/2021 09:27 Sto ne mogu patetike oko alise i njene trudnoce i majcinstva. Svakom je jasno da laze i da nesto prikriva, sama je sebi kriva, samo mi je zao tog djeteta koje nije moglo birati ko su mu roditelji...
Evo meni recimo to nije "jasno" to što tvrdiš da je navodno svima jasno.

Može li neko da mi objasni?

Slažem se da uvijek može postojati sumnja, ali negdje postoji i granica.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#21814 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Šta ima sa onim suđenjem, što je Alisa tužila Muriza za klevetu? To više niko ne spominje.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#21815 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

klix wrote: 19/10/2021 13:32 Šta ima sa onim suđenjem, što je Alisa tužila Muriza za klevetu? To više niko ne spominje.
nema nista,sta ima kod tebe :lol:

kakva to pitanja postavljas vidis da nema za sebe vremena zbog nadolazeceg djeteta da prisustvuje suđenjima a kamo li da ona nekoga tuzi :-)
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#21816 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

preselio na ahiret wrote: 19/10/2021 13:40
klix wrote: 19/10/2021 13:32 Šta ima sa onim suđenjem, što je Alisa tužila Muriza za klevetu? To više niko ne spominje.
nema nista,sta ima kod tebe :lol:

kakva to pitanja postavljas vidis da nema za sebe vremena zbog nadolazeceg djeteta da prisustvuje suđenjima a kamo li da ona nekoga tuzi :-)
Pa nije ta tužba od juče. Bilo je zakazano ročište.
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21817 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

GAU8 wrote: 19/10/2021 13:21
Ateista wrote: 19/10/2021 09:27 Sto ne mogu patetike oko alise i njene trudnoce i majcinstva. Svakom je jasno da laze i da nesto prikriva, sama je sebi kriva, samo mi je zao tog djeteta koje nije moglo birati ko su mu roditelji...
Evo meni recimo to nije "jasno" to što tvrdiš da je navodno svima jasno.

Može li neko da mi objasni?

Slažem se da uvijek može postojati sumnja, ali negdje postoji i granica.
Vec sam pisao da ne znam detalje o slucaju, nisam nesto upoznat pa ne volim neke stvari komentarisati, ali to da ona nesto sakriva sam nekih 98% siguran, jednostavno procjena ljudi, zivotno iskustvo, nacin na koji ona i njena porodica komuniciraju sa murizom i prepucavaju se. Ne tvrdim ni da je muriz zlatan, i on ima cudnih izjava i svo to vjerovatno blefiranje oko imena ubice, iako razumijem razloge treba i on imati mjeru, ali njeno ponasanje jednostavno nema logike. Da zamislim da mi djevojku neko ubije pred mojim ocima i da stvarno imam amneziju, trudio bih se da sto vise saradjujem sa njenim roditeljima da se to rasvijetli, a ne da se prepucavam sa njima preko medija.

Ne tvrdim da SDA stoji iza ovoga jer nemam dokaza, ne mogu tvrditi kako je ubijen i zasto jer ni za to nema jasnih dokaza, cak i da je stvarno ljubo ubica, i dalje sam uvjeren da ona tu nesto krije i nekoga stiti od necega sto se desilo u to vrijeme ubistva, sad da li ubicu ili nekog drugog to ne znam. U ovakvim procjenama ljudi ne grijesim.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#21818 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

klix wrote: 19/10/2021 13:45
preselio na ahiret wrote: 19/10/2021 13:40

nema nista,sta ima kod tebe :lol:

kakva to pitanja postavljas vidis da nema za sebe vremena zbog nadolazeceg djeteta da prisustvuje suđenjima a kamo li da ona nekoga tuzi :-)
Pa nije ta tužba od juče. Bilo je zakazano ročište.
Kako ce ako zdravstveno ne moze,vjerovatno ce se prolongirati...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#21819 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Ateista wrote: 19/10/2021 13:51
GAU8 wrote: 19/10/2021 13:21

Evo meni recimo to nije "jasno" to što tvrdiš da je navodno svima jasno.

Može li neko da mi objasni?

Slažem se da uvijek može postojati sumnja, ali negdje postoji i granica.
Vec sam pisao da ne znam detalje o slucaju, nisam nesto upoznat pa ne volim neke stvari komentarisati, ali to da ona nesto sakriva sam nekih 98% siguran, jednostavno procjena ljudi, zivotno iskustvo, nacin na koji ona i njena porodica komuniciraju sa murizom i prepucavaju se. Ne tvrdim ni da je muriz zlatan, i on ima cudnih izjava i svo to vjerovatno blefiranje oko imena ubice, iako razumijem razloge treba i on imati mjeru, ali njeno ponasanje jednostavno nema logike. Da zamislim da mi djevojku neko ubije pred mojim ocima i da stvarno imam amneziju, trudio bih se da sto vise saradjujem sa njenim roditeljima da se to rasvijetli, a ne da se prepucavam sa njima preko medija.

Ne tvrdim da SDA stoji iza ovoga jer nemam dokaza, ne mogu tvrditi kako je ubijen i zasto jer ni za to nema jasnih dokaza, cak i da je stvarno ljubo ubica, i dalje sam uvjeren da ona tu nesto krije i nekoga stiti od necega sto se desilo u to vrijeme ubistva, sad da li ubicu ili nekog drugog to ne znam. U ovakvim procjenama ljudi ne grijesim.
kada i kako su mutapi komunicirali i sa kim?

jedino sto ponekad na instragamu jedna sestra nesto stavi

nikakvog prepucavanja, prozivanja, vrjedjanja, cak ni branjenja, ni intervjua u novinama ... ma nikad ih nigdje nema, osim u sudskim izjavama
cak su se i advokati oglasili samo par puta pred neke sudske odluke

medijski prostor vezan za mutape je pasivan, sluze samo kao zrtveni jarci memicima za izivljavanje i istresanje frustracija narodu
i za politicke poene



jedino ako ne vjerujes u ono da je mutap rekao - uginuo ti dzenan???? :?:

ili da je alisin muz fakat prijetio murizu? :roll:
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21820 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

uglavnomja wrote: 19/10/2021 14:05
Ateista wrote: 19/10/2021 13:51

Vec sam pisao da ne znam detalje o slucaju, nisam nesto upoznat pa ne volim neke stvari komentarisati, ali to da ona nesto sakriva sam nekih 98% siguran, jednostavno procjena ljudi, zivotno iskustvo, nacin na koji ona i njena porodica komuniciraju sa murizom i prepucavaju se. Ne tvrdim ni da je muriz zlatan, i on ima cudnih izjava i svo to vjerovatno blefiranje oko imena ubice, iako razumijem razloge treba i on imati mjeru, ali njeno ponasanje jednostavno nema logike. Da zamislim da mi djevojku neko ubije pred mojim ocima i da stvarno imam amneziju, trudio bih se da sto vise saradjujem sa njenim roditeljima da se to rasvijetli, a ne da se prepucavam sa njima preko medija.

Ne tvrdim da SDA stoji iza ovoga jer nemam dokaza, ne mogu tvrditi kako je ubijen i zasto jer ni za to nema jasnih dokaza, cak i da je stvarno ljubo ubica, i dalje sam uvjeren da ona tu nesto krije i nekoga stiti od necega sto se desilo u to vrijeme ubistva, sad da li ubicu ili nekog drugog to ne znam. U ovakvim procjenama ljudi ne grijesim.
kada i kako su mutapi komunicirali i sa kim?

jedino sto ponekad na instragamu jedna sestra nesto stavi

nikakvog prepucavanja, prozivanja, vrjedjanja, cak ni branjenja, ni intervjua u novinama ... ma nikad ih nigdje nema, osim u sudskim izjavama
cak su se i advokati oglasili samo par puta pred neke sudske odluke

medijski prostor vezan za mutape je pasivan, suze samo kao zrtveni jarci za izivljavanje i istresanje frustracija



jedino ako ne vjerujes u ono da je mutap rekao - uginuo ti dzenan???? :?:

ili da je alisin muz fakat prijetio murizu? :roll:
Pa dovoljno je to sto njena sestra povremeno radi, kao i to sto ocigledno ne zeli da mu pomogne, u te nepotvrdjene price ne bih ni ja ulazio.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#21821 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

mislis na one instagram objave gdje se proziva muriz? nesto mu se kao alisa ruga? naknadno otkrivene nakon x godina

pa to moze i dijete od 12 godina napraviti :roll:


sestra je zadnje stavila, bar je neko ovdje to stavio, informaciju kao sud ih je OSLOBODIO mjesra zabrane, a avaz je napisao sud je UBLAZIO mjere

uglavnom ta vrsta informacija, bezlicna

nisu ni oni blesavi, znaju sa kim imaju posla, ne treba im maltretiranje bez razloga

kao sto je na pr. zastupnica odlucila da je provokacija sto sestra dupovca kaze ljubavi svom bratu
i sl.
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21822 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

Eto sad ce ispasti jos da je to sve montirano i da alisina sestra nista od toga nije pisala, vjerovatno je izmisljena i ta tuzba za klevetu i slicno... :-)

To "ljubavi" je sigurno bilo na provokativan nacin i sigurno ima neka pozadina toga, ljudi znaju tako hinjski sukati a da bude kao nisam nista lose rekao, koliko puta sam samo cuo takve provokacije.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#21823 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Ateista wrote: 19/10/2021 14:29 Eto sad ce ispasti jos da je to sve montirano i da alisina sestra nista od toga nije pisala, vjerovatno je izmisljena i ta tuzba za klevetu i slicno... :-)

To "ljubavi" je sigurno bilo na provokativan nacin i sigurno ima neka pozadina toga, ljudi znaju tako hinjski sukati a da bude kao nisam nista lose rekao, koliko puta sam samo cuo takve provokacije.
tuzba za klevetu je stvarna

sudjenje je odgodjeno par puta
jednom su muriz i ifet morali negdje
drugi put kazu bomba najavljena ...

a sta se poslije desavalo, ne znam, zasto je tuzba nestala iz price

jer alisin odlazak u zatvor ne znaci automatsko povlacenje njene tuzbe


mada vjerujem saznace se i to jednoog dana





a sto se tice provokacija, uvazenoj nepismenoj zastupnici je provokacija i sto joj se prvi komsija i rodjak zeni i jos slavi vjencanje (na stranu sto su komplet debili zbog pucanja i sluzbenog auta i ostalog...., ali to nema veze sa temom)
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#21824 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Zastupnica je tipična primitivna mahaluša. 🤷‍♀️
User avatar
Ateista
Posts: 46328
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#21825 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

uglavnomja wrote: 19/10/2021 14:34
Ateista wrote: 19/10/2021 14:29 Eto sad ce ispasti jos da je to sve montirano i da alisina sestra nista od toga nije pisala, vjerovatno je izmisljena i ta tuzba za klevetu i slicno... :-)

To "ljubavi" je sigurno bilo na provokativan nacin i sigurno ima neka pozadina toga, ljudi znaju tako hinjski sukati a da bude kao nisam nista lose rekao, koliko puta sam samo cuo takve provokacije.
tuzba za klevetu je stvarna

sudjenje je odgodjeno par puta
jednom su muriz i ifet morali negdje
drugi put kazu bomba najavljena ...

a sta se poslije desavalo, ne znam, zasto je tuzba nestala iz price

jer alisin odlazak u zatvor ne znaci automatsko povlacenje njene tuzbe


mada vjerujem saznace se i to jednoog dana





a sto se tice provokacija, uvazenoj nepismenoj zastupnici je provokacija i sto joj se prvi komsija i rodjak zeni i jos slavi vjencanje (na stranu sto su komplet debili zbog pucanja i sluzbenog auta i ostalog...., ali to nema veze sa temom)
Ok, znaci jeste ga tuzila, to je ono o cemu govorim, umjesto da je uz svog oca svog ubijenog momka ona ga tuzi...

Za "ljubavi" ne mogu tvrditi ali moze biti provokacija, za pucnjavu su se mozda malo zaletili sa zakljuccima iako bih i ja u toj situaciji prvo to pomislio, kako god ocigledno je da alisa nije bas zainteresovana da saradjuje sa ocem svog ubijenog momka.

Edit: da ne govorimo o pljuvanju muriza i "zastupnice" od strane botova, evo primjer iznad...
Locked