Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#11501 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

ne bi rekla
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11502 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

vjeshalica wrote: 18/06/2021 10:59 ti sto iznosis montaze i lazi ne lincujes?
Dobro hajd mileva navedi jednu moju laz,daj primjer, odaberi po tvojoj zelji.
Naravno ako hoces.
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#11503 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by liaar »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 14:23 ljudi procitajte jos jednom ono sto su napisali pametni ljudi na ovu temu poput dendena njega ne zovete botom vidim
slazem se sa njim u svemu niste mu ni do koljena
Denden je odavno proglašen botom, i on i džolix, a ti se pridružuješ na listu.

Da si koga god drugog napisao, ne bi bilo ofirno, a ovako se samo pokopavaš.

Dabogda ne dobio taj sendvič
suspect_zero
Posts: 25765
Joined: 11/10/2008 21:45

#11504 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 15:09 citam da se uskoro treba odlucivati o pritvoru onih uhapsenih
nadam se da sud bosne i hercegovine ovaj put nece popopustiti pod pritiscima i tako unistiti dva policajca i njihove porodice niti ce pritvoriti alisu samo zbog njene amnezije
ocekujem da ce sud bosne i hercegovine ovaj put prekinuti taj niz nekritickog i neprofesionalnog servisiranja pogresnih poteza i sumnjivih nakana kojima nije cilj istina i pravda

Ti ašićare neka od ovih pritvorenih?...od Zije, Dupovca, Josipa, Alise, Hrvata??
Rekla bih od nekog od drotova.

Neće njima život biti uništen radi Tužilaštva, medija, Suda, pritiska javnosti, pisanja po forumima.....zbog svojih kriminalnih radnji i zlodjela hoće, i treba :)
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#11505 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by yasaq »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:12 opet ja "bot"? za "sendvic"? nisam sigurna sta tacno time hocete da kazete zbog cega i zasto po kojem osnovu tako nesta tvrdite?
ne treba biti pravnica da bi se zakljucilo da drzavno tuzilastvo u ovom predmetu postupa nehumano i neprofesionalno kada hapsi i predlaze pritvor za jednu zenu koja je jos i trudna kako sam to procitala i to bez dokaza protiv nje samo na osnovu pretpostavki i sumnjivih teorija! zato kazem da se nadam da ce bar sud bosne i hercegovine biti human i profesionalan i ovaj put odoljeti pritiscima svjetine i neprofesionalnosti
evo počelo je izvlačenje da je trudna. Šta je kriminalki rodilo u zatvoru, neće biti ni prva ni posljednja !
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11506 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Jadna Alisa, šmrc, šmrc 😪😪
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#11507 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bordo gandalf »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 15:09 citam da se uskoro treba odlucivati o pritvoru onih uhapsenih
nadam se da sud bosne i hercegovine ovaj put nece popopustiti pod pritiscima i tako unistiti dva policajca i njihove porodice niti ce pritvoriti alisu samo zbog njene amnezije
ocekujem da ce sud bosne i hercegovine ovaj put prekinuti taj niz nekritickog i neprofesionalnog servisiranja pogresnih poteza i sumnjivih nakana kojima nije cilj istina i pravda
Nece ih pustiti. Ima kosti da im struhnu u memli celijama
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#11508 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

dzolix wrote: 18/06/2021 15:43
vjeshalica wrote: 18/06/2021 10:59 ti sto iznosis montaze i lazi ne lincujes?
Dobro hajd mileva navedi jednu moju laz,daj primjer, odaberi po tvojoj zelji.
Naravno ako hoces.
nije mileva nego vjeshalica
kompletna dva tvoja profila su laz i smece
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11509 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

vjeshalica wrote: 18/06/2021 16:26
dzolix wrote: 18/06/2021 15:43
vjeshalica wrote: 18/06/2021 10:59 ti sto iznosis montaze i lazi ne lincujes?
Dobro hajd mileva navedi jednu moju laz,daj primjer, odaberi po tvojoj zelji.
Naravno ako hoces.
nije mileva nego vjeshalica
kompletna dva tvoja profila su laz i smece
Znaci toliko mislis da su lazni da cak ne zelis da suradjujes sa mnom pa da mi navedes primjer da vidim gdje to grijesim. Ok.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#11510 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

dzolix wrote: 18/06/2021 16:33
vjeshalica wrote: 18/06/2021 16:26
dzolix wrote: 18/06/2021 15:43

Dobro hajd mileva navedi jednu moju laz,daj primjer, odaberi po tvojoj zelji.
Naravno ako hoces.
nije mileva nego vjeshalica
kompletna dva tvoja profila su laz i smece
Znaci toliko mislis da su lazni da cak ne zelis da suradjujes sa mnom pa da mi navedes primjer da vidim gdje to grijesim. Ok.
pa smatraj da ti je receno, ili ti moram 2x ili vise od toga reci da kompletno tvoje pisanje je laz i smece u tvojoj reziji
dakle oba tvoja profila sa kojim se "naivno" sluzis su obicno smece,djubre,otpad, nazovi kako hoces
Last edited by vjeshalica on 18/06/2021 16:35, edited 1 time in total.
foton
Posts: 710
Joined: 05/07/2004 11:02

#11511 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by foton »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:25 mene kao gradjanku ove drzave nisu ubijedili da rade profesionalno i pravedno zato me je strah jer ovo nije pravna drzava i vladavina zakona
Mene kao gradjanina ove drzave nisu ubijedili da rade profesionalno i pravedno jer slucaj ubistva momka nije rijesen. zato me je strah jer ovo nije pravna drzava i vladavina zakona.

nista od ove zavjere, hajke, linca, medijskih pritisaka, politickog uplitanja, poena, palaca... ne bi bilo da... je... slucaj bio - RIJESEN.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11512 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Ova @HasibaAgic je Alisina sestra. Mahalsko - primitivni stil pisanja male papančice.
harka
Posts: 728
Joined: 18/02/2007 20:32

#11513 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by harka »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:25 na osnovu onoga sto sam procitala na ovom forumu se pitam
ma kako moze tuzilastvo makar bilo drzavno voditi istragu za djelo za koje nisu nadlezni i jos za neku maglu od djela
pa oni ne znaju jeli saobracajka ili ubistvo pa kako se moze "opstruirati istraga" za djelo za koje se ne zna koje je tacno u pitanju i ko su izvrsioci
nisu sacekali da vrhovni sud presudi da li je saobracajka ili ne onda bi imalo smisla da se vodi istraga ako nije saobracajka
pa kako mogu onda hapsiti i pritvarati ljude na osnovu pausalnih tvrdnji
zar smo postali sjeverna koreja ili neka juznoamericka banana drzava bez zakona
mene kao gradjanku ove drzave nisu ubijedili da rade profesionalno i pravedno zato me je strah jer ovo nije pravna drzava i vladavina zakona
[/quote

Citiram: " evo imene na klixu registrovo me unuk mahsuz za ovu temu
sve sam procitala sto je napisano na ovu temu i pratim je godinama
saucesce porodici Memic, divim se njihovom saburu, zelim da se utvrdi istina a odgovorni da se kazne po zakonu a svakako ih ceka pravedna kazna ako ne na ovom svijetu onda na onom na koji svi odemo neko ranije neko kasnije
nisam sigurna da ce ista bit od ovog cirkusa sto se sada pravi sa ovim pritvaranjem i hapsenjima niko nista vise nece reci sto je reko ranije i nista novoga necemo saznati osim jos poneke unistene karijere i unistenog zivota
a ovo sa hapsenjem alise je"


De reci unuku neka te izloguje ako ne znas sama.
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11514 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by muha_sa »

Izdrži Hasiba--uz tebe sam.
Ponosni dedo Muha :D
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11515 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Jaooo jesi providan ko celofan
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11516 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:45 Izvinjajem se zbig gresaka u pisanju slabo vidim i kucam
Ne brinite se draga gospodjo ili drugarice oni to tako na pocetku dok se ne priviknu na vas .
Ukljucite zoom, nek vam unuk pokaze pa cete vidjeti mape, presude fotografije i napisano..
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11517 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

🙄🙄🙄🙄
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#11518 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:45 Izvinjajem se zbig gresaka u pisanju slabo vidim i kucam
slabo i mozak upotrebljavas
belfy
Posts: 7672
Joined: 06/08/2007 09:00

#11519 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:42 moje misljenje nakon procitanih 450 komentara sa prilozima na ovom forumu
da je ovo bila kombinacija saobracajke i ubistva
koje je ljubina zena nezakomito priznala policijo da je ljubo u tom saobracajnom incidentu udario sipkom rahmetli dzenana
ali nakon sto je kantonalni sud odbio pritvor ljubi i unjega supruzi po tom osnovu kantonalno tuzilastvo odustaje od ubistva i ostaje na saobracajci koju ne mogu dokazati da je uzrok smrti
eto to je za mene najvjerovatnija verzija ovog dogadjaja
i zato je sve ovo tragicno i pogresno do bola sto se radi
od oslobadanje ubice ljube do hapsenja i linca nevinih ljudi a sada vidim i jedne trudnice
jasno, ali sto niti jednom ne kazes ko je po tebi najobjektivniji i cije misljenje ti je najblize...
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11520 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 16:42 moje misljenje nakon procitanih 450 komentara sa prilozima na ovom forumu
da je ovo bila kombinacija saobracajke i ubistva
koje je ljubina zena nezakomito priznala policijo da je ljubo u tom saobracajnom incidentu udario sipkom rahmetli dzenana
ali nakon sto je kantonalni sud odbio pritvor ljubi i unjega supruzi po tom osnovu kantonalno tuzilastvo odustaje od ubistva i ostaje na saobracajci koju ne mogu dokazati da je uzrok smrti
eto to je za mene najvjerovatnija verzija ovog dogadjaja
i zato je sve ovo tragicno i pogresno do bola sto se radi
od oslobadanje ubice ljube do hapsenja i linca nevinih ljudi a sada vidim i jedne trudnice
Mislim da tebe treba :izet: :izet: ako ne i linčovati?!
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11521 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 17:22 procitah da se pritvor trazi jos za cetiri osobe? za alisu za dva policajca i recepcionera a u pritvoru su odranije tri lica!
pa dragi drzavni tuzioci da uhapsite sva ama bas sva lica koja su imala neke bilo kakve veze sa ovim dogadjajem ukljucujuci i mozda neduzni kontejner koji je bio u blizini lica mjesta dogadjaja necete biti blizi ni za centimetar istini jer nam je istina pa tako i vama i svima pred ocima
priupitajte ubicu ljubu!
sramota!
pustite bar trudnicu na slobodu!
da ne pricam o unistenim zivotima i ponizenjima uhapsenih pritvorenih i njihovih porodica
nego ko ce placati te odstete zbog nezakonitog pritvaranja i slicno
tuzitelji i sudije iz svog dzepa
ne nego iz moga dzepa i ostalih uposlenih ili umirovljenih!
HahahaaaA ma kako da ne :izet: :izet: možda je nisu trebali ni pritvarati :-) ili bi ti radije u zamjenu?
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#11522 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by drugtito2011 »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 17:22 procitah da se pritvor trazi jos za cetiri osobe? za alisu za dva policajca i recepcionera a u pritvoru su odranije tri lica!
pa dragi drzavni tuzioci da uhapsite sva ama bas sva lica koja su imala neke bilo kakve veze sa ovim dogadjajem ukljucujuci i mozda neduzni kontejner koji je bio u blizini lica mjesta dogadjaja necete biti blizi ni za centimetar istini jer nam je istina pa tako i vama i svima pred ocima
priupitajte ubicu ljubu!
sramota!
pustite bar trudnicu na slobodu!
da ne pricam o unistenim zivotima i ponizenjima uhapsenih pritvorenih i njihovih porodica
nego ko ce placati te odstete zbog nezakonitog pritvaranja i slicno
tuzitelji i sudije iz svog dzepa
ne nego iz moga dzepa i ostalih uposlenih ili umirovljenih!
Postenje i objektivnost su tvoje najvece vrline. Da te nema trebalo bi te izmisliti. Kamo srece da je u BiH vise takvih kao ti.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11523 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

kad je prva oslobađajuća bila, kad definitivno nije prošlo, tad se i pojavljuje "kombinacija" kao rezervna varijanta. pa sve ima na temi. kao, jeste se griješilo, bilo je javašluka, ali najviše je muriz kriv...
harka
Posts: 728
Joined: 18/02/2007 20:32

#11524 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by harka »

HasibaAgic wrote: 18/06/2021 17:22 procitah da se pritvor trazi jos za cetiri osobe? za alisu za dva policajca i recepcionera a u pritvoru su odranije tri lica!
pa dragi drzavni tuzioci da uhapsite sva ama bas sva lica koja su imala neke bilo kakve veze sa ovim dogadjajem ukljucujuci i mozda neduzni kontejner koji je bio u blizini lica mjesta dogadjaja necete biti blizi ni za centimetar istini jer nam je istina pa tako i vama i svima pred ocima
priupitajte ubicu ljubu!
sramota!
pustite bar trudnicu na slobodu!
da ne pricam o unistenim zivotima i ponizenjima uhapsenih pritvorenih i njihovih porodica
nego ko ce placati te odstete zbog nezakonitog pritvaranja i slicno
tuzitelji i sudije iz svog dzepa
ne nego iz moga dzepa i ostalih uposlenih ili umirovljenih!

Jes ti ova https://www.facebook.com/Hasiba.Agic.Official :D
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#11525 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

Zna li neko sta se desilo sa Feragetom pa sad hvali tuzioca jer je svojevemeno (Feraget) izjavljivao da treba izuzeti tuzioca:
Advokat Ifet Feraget kazao je za Patriju da će na sastanku insistirati da na predmetu ne radi tužilac Ćazim Hasanspahić koji je vjenčani kum Vlade Miškovića, federalnog tužioca protiv kojeg porodica Memić podnosi krivičnu prijavu. Federalno tužilaštvo vršilo je kontrolu rada nad Tužilaštvom KS u slučaju Dženan Memić te nije našlo nepravilnosti u radu. U pripremi je krivična prijava protiv svih tužilaca Tužilaštva KS koji su radili na slučaju Memić, protiv tri federalna koja su vršila kontrolu rada, te protiv vještaka koji su sačinili lažne nalaze.

Izvor:
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... esa-397764
Po meni covjek dobro i posteno radi. Barem ovo sto smo do sada vidjeli. Mada mislim da je pritvor zbog uticaja na svjedoke bezveze jer su mogli da uticu koliko god su htjeli, ukljucujuci i ove koji ce u narednim krugovima biti uhapseni. Ali ponavljanje djela i uznemirenje javnosti je vec druga prica i to je ok.
Locked