Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#12001 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by last mohicans »

Sto je kujica minđom zavela da i ovaj blecak završi u cuzi,pa nek im djecu ulica odgaja.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#12002 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by e__ »

Blackjack21 wrote: 20/06/2021 23:04 Shvataš li da se vodi istraga o prikrivanju i zataškavanju ubistva, a ne o samom ubistvu? Sadržaj centralne jedinice nema veze s ovim predmetom, ovaj predmet se bavi uništavanjem dokaznog materijala, brisanjem snimka, podmetanjem dokaza, navođenjem na krivi trag, korupcijom policijskih službenika itd.

Raspetljavanjem ovog klupka ćemo saznati sva imena vezana za ovaj slučaj na bilo koji način, pa čak i bez pregledavanja famoznog snimka.
Previse ste kontradiktornosti iznijeli u vasem postu… sadrzaj centralne jedinice jeste relevantan ukoliko tvrde da su snimci namjerno obrisani.

Isto tako, ne mozete reci da istrazujete npr. Amira Amirovica a da ne uzmete listing svih njegovih poruka i poziva, da bi vidjeli da li je u kontaktu sa drugim osumnjicenim, itd.

To nije nista cudno, i ako stvarno zelite pomoci porodici Memic da bi konacno imali malo mira, i da bi mogli dostojanstveno nastaviti sa svojim zivotima. Onda se ne bi samo morale provjeriti sve poruke, i svi pozivi, vec se mora, kao sto rekoh prije, provjeriti kredibilitet osoba koje su prvenstveno optuzene. Kvalifikacija na stranu, jer su samo cinjenice bitne. Cinjenica je da kako god sagledate situaciju, Ljubo je i dalje bitan u ovoj citavoj prici.
splinter
Posts: 7434
Joined: 08/10/2011 12:28

#12003 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by splinter »

Prijetnje smrću. To bi trebao biti višegodišnji all inclusive u nekim od zatvora.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#12004 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Chmoljo »

last mohicans wrote: 20/06/2021 23:34 Sto je kujica minđom zavela da i ovaj blecak završi u cuzi,pa nek im djecu ulica odgaja.
igrom slučaja znam lika. nema on veze sa svim oko Dženana, i nisam siguran je li uopšte tada poznavao Alisu.

najbolji opis bi bio taj što si upotrijebio, blećak. gotovo sam siguran da je ubijeđen u Alisinu nevinost. bilo mi je strašno žao kad sam vidio da je nju oženio, a ovo sada je samo posljedica tog braka. bio mi je drag momak, srčan, odgojen.

žalosno.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12005 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

Obitelj ramic mutap

Fini neki ljudi

Umjesto da ganja i da mu punica ide u cuzu sad kad se zene akrepa oslobodio on zaglavi na robiji :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#12006 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

pinkman wrote: 20/06/2021 23:30 Evo Avaz objavio da je uhapsen muz od Alise Mutap. Pise da se zove Fahrudin Ramic. Nisam nigdje prije procitao njegovo ime.

https://avaz.ba/vijesti/bih/660618/uhap ... izu-memicu

EDIT: I Klix je objavio

https://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapsen ... /210620087
Nevažno za slučaj. Čovjeka ponijele emocije.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12007 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

nije to tako jednostavno, a pogotovo nije onako kako propagandisticki pise na stranici - kao prepali se pravde ovo ono ...
nema ovo veze sa dzenanom, procesom, ...

zena mu je trudna, od stresa moze izgubiti dijete, njegovo nerodjeno dijete

da ne vjeruje da nije kriva ne bi je zenio
tako da za sve moguce posljedice krivi muriza

a sad je usr'o motku ... i sjebao svoj zivot
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#12008 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sime_cipol »

Sad znamo ko u kuci Ramića nosi pantole. Taj se ne odaziva na ime F. Mora da su mu isprali mozak, pa jadan i ne konta sta radi
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12009 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#12010 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by last mohicans »

Chmoljo wrote: 20/06/2021 23:41
last mohicans wrote: 20/06/2021 23:34 Sto je kujica minđom zavela da i ovaj blecak završi u cuzi,pa nek im djecu ulica odgaja.
igrom slučaja znam lika. nema on veze sa svim oko Dženana, i nisam siguran je li uopšte tada poznavao Alisu.

najbolji opis bi bio taj što si upotrijebio, blećak. gotovo sam siguran da je ubijeđen u Alisinu nevinost. bilo mi je strašno žao kad sam vidio da je nju oženio, a ovo sada je samo posljedica tog braka. bio mi je drag momak, srčan, odgojen.

žalosno.
Očito je manipulatorica, i to zesca. Opet, malo nas je koji svoje supruge ne bi pokušali na neki način zaštiti, bilo nevine ili krive. Ono sto je ona njemu prezentirala očito nije istina pa je krenuo grlom u jagode. Zalosno, koliko zivota je sjebala, pa evo i tom suprugu koji samo kriv sto ju je oženio. Ključ rješenja je kod nje, to je od početka jasno. A svakom prokletniku koji je na bilo koji način ovo pokušao prikriti, zelim sve najgore.
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#12011 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Blitz1 »

Black swan wrote: 20/06/2021 23:42 Obitelj ramic mutap

Fini neki ljudi

Umjesto da ganja i da mu punica ide u cuzu sad kad se zene akrepa oslobodio on zaglavi na robiji :lol:
Početničku grešku napravi. Korak do slobode.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12012 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

mada jos uvijek se ne zna sta je tacno rekao, po obicaju informacija iz 3. ruke


ima svjedoka, pa ce se saznati
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#12013 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
:lol:
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#12014 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

e__ wrote: 20/06/2021 22:49 skreno se nadam da nisam u pravu, ali neke stvari jednostavno nemaju smisla. Ukoliko ne koriste tragediju za politicke igre, sto nisu kontaktirali, npr. Njemacku ili Americku ambasadu da se vjestaci da centralna jedinica, te da vrate te iste izbrisane snimke, s obzirom da je rijec o hard disku koji se samo koristi za nadzornu kameru, tako da je velika sansa da se isti mogu vratiti. Jer jedino kada bi bilo tesko moguce je kada je u pitanju hard disk koji se koristi svakodnevno za pisanje i brisanje podataka, video igre, slike, filmovi, i da vi nakon par mjeseci probate nesto vratiti, iako je izmedju toga kreirano i izbrisano na desetine GB fajlova.
Znas li ti koliko se obrise videomaterijala na disku koji se koristi za video nadzor.
Ako brise npr.svakih mjesec dana ili 15 dana ako snima sa 16 kamera gdje je dosta prometno,dosta ima ljudi puno ima materijala. Ako je disk koriscen na primjer 2 godine,svaki mjesec ako obrise npr 10Gb .Ovaj disk je starije generacije comon. Sigurno je briso puno vise nego sto brise neko ko normalno koristi kompjuter.
Last edited by dzolix on 21/06/2021 00:22, edited 1 time in total.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#12015 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by spinel_ »

Samo hapsi govna!!!
Mraka
Posts: 206
Joined: 13/04/2009 18:31

#12016 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mraka »

Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#12017 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Chmoljo »

last mohicans wrote: 20/06/2021 23:52
Chmoljo wrote: 20/06/2021 23:41
last mohicans wrote: 20/06/2021 23:34 Sto je kujica minđom zavela da i ovaj blecak završi u cuzi,pa nek im djecu ulica odgaja.
igrom slučaja znam lika. nema on veze sa svim oko Dženana, i nisam siguran je li uopšte tada poznavao Alisu.

najbolji opis bi bio taj što si upotrijebio, blećak. gotovo sam siguran da je ubijeđen u Alisinu nevinost. bilo mi je strašno žao kad sam vidio da je nju oženio, a ovo sada je samo posljedica tog braka. bio mi je drag momak, srčan, odgojen.

žalosno.
Očito je manipulatorica, i to zesca. Opet, malo nas je koji svoje supruge ne bi pokušali na neki način zaštiti, bilo nevine ili krive. Ono sto je ona njemu prezentirala očito nije istina pa je krenuo grlom u jagode. Zalosno, koliko zivota je sjebala, pa evo i tom suprugu koji samo kriv sto ju je oženio. Ključ rješenja je kod nje, to je od početka jasno. A svakom prokletniku koji je na bilo koji način ovo pokušao prikriti, zelim sve najgore.
upravo tako.
Toni12345
Posts: 57
Joined: 14/03/2021 18:19

#12018 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Toni12345 »

bosanska senzacija wrote: 20/06/2021 21:11 I zeleni lak
Za nokte! :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#12019 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by skafiskafsnjak »

Mraka wrote: 20/06/2021 23:58
Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
Iz Zenice je...ne zamjeri :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12020 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

A mogao je biti i zlatan prije nje, balavo i nepromišljeno, znao je koga ženi s obzirom na prošlost koju ona ima, preko pet godina ovo sve traje, nije s Marsa pao. Valjda dođe tobe večeras kad malo razmisli u četiri zida, ne vjerujem da će biti težih mjera izrečenih, zabrana prilaska i ćao, kad su mogli "onog Senadovog" pustiti i njega će. Helem diže frku bez potrebe, sve je za razumjeti, supruga mu i još trudna ali nije mu Muriz zatvorio Alisu, tužilaštvo dalo prijedlog a sud prihvatio i potvrdio, ako je kome htio prijetiti onda mu je Muriz zadnja adresa za isto. Ja sam fakat mislio da je nešto mnogo ozbiljnije, iskreno nemam snage ni da ga žalim.
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#12021 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by malakh »

..

napisah sumnju, pa procitah chmoljin post.
Last edited by malakh on 21/06/2021 00:16, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#12022 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Chmoljo »

Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 00:12 A mogao je biti i zlatan prije nje, balavo i nepromišljeno, znao je koga ženi s obzirom na prošlost koju ona ima, preko pet godina ovo sve traje, nije s Marsa pao. Valjda dođe tobe večeras kad malo razmisli u četiri zida, ne vjerujem da će biti težih mjera izrečenih, zabrana prilaska i ćao, kad su mogli "onog Senadovog" pustiti i njega će. Helem diže frku bez potrebe, sve je za razumjeti, supruga mu i još trudna ali nije mu Muriz zatvorio Alisu, tužilaštvo dalo prijedlog a sud prihvatio i potvrdio, ako je kome htio prijetiti onda mu je Muriz zadnja adresa za isto. Ja sam fakat mislio da je nešto mnogo ozbiljnije, iskreno nemam snage ni da ga žalim.
ma ja ga žalim jer ga znam, neiskvaren lik. ali tvrdoglav uvijek bio i jebiga, sam je sebe zajebo.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#12023 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

Koliko je njemu moguca max kazna?? Razumijem da stiti zenu, posebno ako je stvarno trudna kako se tvrdi, ali bas glup nepromisljen potez, logicno je bilo da ce ga prijaviii i sta je sad dobio??
Isto tako i Alisa je glupa AKO je zaista trudna, da je ostala trudna i da unisti zivot i sebi i djetetu... zasto??

Bojim se da mi kao siroka javnost necemo tek tako saznati ko je nalogodavac i ko stvarno stoji iza svega...

Sto se i dalje raspravlja o vozilima, kad je Burzicka Murizu i Feragetu odmah na pocetku rekla "da ne da Alisu i da su se naguravali sa Dzenanom, bez namjere za ubistvom"...
A nikada ne rece KO TO, sto znaci da Alisa direktmo nije kriva, ali ko zna da li je indirektno..
Last edited by Nisrin on 21/06/2021 00:27, edited 1 time in total.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12024 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

Mraka wrote: 20/06/2021 23:58
Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
Ne ozb pitam. To sto vi nasjedate na populizam je druga stvar. Nema te majke na svijetu koja bi dijete nosila u ćeliju da ga ugrozi i sebe i njega. Majčinski instinkt.

I to logika ona skriva nekoga kao a ubija oca sebe i svoje dijete u ćeliji hahahah sve se desava radi Murizovog medijskog pritiska. Nema logike da ubija sebi tri najdraža bica na svijetu a da skriva nekoga tamo desetog.


I najprimjer veceras su barem 2 zene od muza brutalno pretucene i sta Ce biti nista, 24 sata pritvora i 500 maraka kazne i cao a ovaj levat muz sto je rekao bude li sta zeni i dijetu i tebi Ce dobiti radi medija i glupe javnosti mjesec dana.
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#12025 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by malakh »

Nisrin wrote: 21/06/2021 00:20 Koliko je njemu moguca max kazna?? Razumijem da stiti zenu, posebno ako je stvarno trudna kako se tvrdi, ali bas glup nepromisljen potez, logicno je bilo da ce ga prijaviii i sta je sad dobio??
Isto tako i Alisa je glupa AKO je zaista trudna, da je ostala trudna i da unisti zivot i sebi i djetetu... zasto??

Bojim se da mi kao siroka javnost necemo tek tako saznati ko je nalogodavac i ko stvarno stoji iza svega...
pa oko 6 do 12 mjeseci uslovne. nije ometao istragu. valjda nije.

najbolje da sklopi nagodbu i sve ispriča i to je to. ako je trudna, mislim da maksimalno može izvući u svoju korist i korist svog djeteta i supruga.
Locked