Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#11726 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nero Histrion »

bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:05
klix wrote: 19/06/2021 12:58 Prostitutka i saučesnuca u ubistvu je u pritvoru.
Botovi je brane za sendvič. Kakvi su to ljudi, koji prodaju obraz za salamu i majonezu? Dođite kod mene, da vas kvalitetno nahranim, nemojte se spuštati tako nisko.
Da je Alisa Mutap na bilo koji način saučesnik u ubistvu ona bi uperila prstom u cigane i zatvorila slučaj.

Za nju se može reći da je svojom "amnezijom" zaštitila nikoga drugog nego cigane.

A Memići je ovamo optužuju da krije pola države.
Ako ima amaneziju kako ce onda uperiti prstom u bracu Rome? Onda ce raditi protiv sebe i pobiti nalaze da ima amneziju., a potvrditi one druge nalaze po kojima nije mogla imati amneziju. :izet: Ili ima samo selektivnu amneziju po pitanju rahmetli Dzenana? Memici su upravu sto nece da kazu sta znaju, a sigurno imaju mnog vise podataka koji nisu za javnost. Svi ovi sto prozivaju Memice i advokata Ferageta da kao eto samo govore da imaju dokaze a nece da kazu imena ili su dio iste klike ili im je kvocijent inteligenicje ispod prosjeka.
Toni12345
Posts: 57
Joined: 14/03/2021 18:19

#11727 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Toni12345 »

bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:32
dystopia wrote: 19/06/2021 13:22
bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:17

Pa oni su jučer optužili dva drota da su prije nego što su došli na posao obezbjeđivanja ambasade znali da će se desiti ubistvo.

Kako drugačije objasniti to što su ih svrstali u organizovanu kriminalnu grupu zbog pogrešnih uputa hitnoj pomoći?
Izvrćeš opet.

Drotovi nisu znali da će se desit ubistvo, nego su nakon napada dobili išaret :)

Zato i jesu pušteni da se brane sa slobode, jer je njihova uloga minorna (a isto tako može biti da su nenamjerno propustili da savjesno odrade svoj posao).

Zato i jest Ziji i Dupovcu produžen pritvor (što je rijetkost) a Alisi određen (što je isto tako rijetkost, pogotovo obzirom na njeno stanje) - jer je njihova uloga veća i važnija.

Sud, tužitelj, Memići i Feraget, nisu dužni ni tebi mi nikome da podastiru šta sve imaju od dokaznog materijala na osnovu kojih ove pojedince drže u pritvoru. Tako da gluposti poput "drže je samo jer se ne sjeća" :lol: ne piju vode ni kod koga.
Čuj dobili išaret :-)

5-6 minuta nakon udaranja Dženana Memića neko je uspio organizovati da dva drota upute pogrešan poziv hitnoj!?

Kao loše izrežirani film.
Odakle znas da je 5-6 minuta?
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#11728 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

Druže Menso, na foe si mi listi a pokretač si ove teme, valjda ti to dovoljno govori ali pošto te kvotaše sa tvojim obraćanjem meni nepovratno istrpih atak istim na vidne i mentalne funkcije moje malenkosti.

Helem, da ti odgovorim uz zamolbu da mi se više ne obraćaš, rahmetli Dženanu Memiću su šanse za preživljavanjem znatno umanjenje nepružanjem adekvatne stručne pomoći nakon samog čina ozlijeđivanja a uz dosadašnje informacije postoji osnovana sumnja da je Alisa Ramić rođ. Mutap dio organizovane grupe osoba koja ne samo da stoji iza napada na Dženana Memića nego i iza radnji navedenih na početku ovog mog pasusa. Iz napisanog se izvlači zaključak da je određivanje mjere pritvora u trajanju od mjesec dana sasvim razumljivo i očekivano u ovoj istrazi, o daljnjim eventualnim istragama i njenoj eventualnoj ulozi u istim će vjerujem tek biti govora na ovoj temi.

Tvoje spinovanje u smislu Alisine uloge u svemu i propusta da ona sama dovrši Dženana, da se radi o planiranom ubistvu, da se radi o dvije minute potrošene a ne minimum 15-ak itd. itd. je sve samo ne uspješno. Odvlačenje pažnje u ovom smjeru i neka rasprava o istom u pogledu konkretno ovog trenutnog procesa koji se vodi je apsolutno nepotrebno i zlonamjerno s tvoje strane.

A sad, zna se, adio, moram apdejtovati foe listu jer nisi jedini, vrište pojedinci svojim ukazanjima da ih se doda na istu.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11729 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

možda je 21 i nešto po ljetnom vremenu ustvari 22 i nešto po proljetnom :?: :zoka: ili jesenskom...
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#11730 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by spinel_ »

Ovi sto brane Mutape, sta je vas cilj na ovoj temi, sta zelite postici?
Vi ko satro neki moralisti i empaticari pa ubjedjujete sve nas u suprotno? Zasto niste na strani porodice Memic i strani pravde?
Kakav sljam moras biti da branis ovu od lazne amnezije?
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11731 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

spinel_ wrote: 19/06/2021 13:51 Ovi sto brane Mutape, sta je vas cilj na ovoj temi, sta zelite postici?
Vi ko satro neki moralisti i empaticari pa ubjedjujete sve nas u suprotno? Zasto niste na strani porodice Memic i strani pravde?
Kakav sljam moras biti da branis ovu od lazne amnezije?
Gube vrijeme,mogli su 5 godina lajat i pisat ovde gluposti sad kad je doslo sve na naplatu sta im je ostalo nego i dalje da laju ali dzaba im kad su im fanovi iza resetaka :lol:

Av av :D
McGradySA
Posts: 790
Joined: 24/02/2021 11:25

#11732 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by McGradySA »

JThomas wrote: 19/06/2021 13:49 možda je 21 i nešto po ljetnom vremenu ustvari 22 i nešto po proljetnom :?: :zoka: ili jesenskom...
vrijeme je relativno,govore mnogi fizičari
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#11733 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

td_maajka wrote: 19/06/2021 11:02
GAU8 wrote: 19/06/2021 10:44
i agree wrote: 19/06/2021 09:25 https://crna-hronika.info/memic-dzenan- ... mka/256976

MEMIĆ: DŽENAN MI JE REKAO ZA PORUKU UPUĆENU ALISI ” OVO ĆE TI BITI NAJKRAĆA VEZA LIKVIDIRAT ĆEMO TI MOMKA”



A sve Memici nemaju dokaze.Ovi botovi bas misle neko glup :-)
Bez same poruke ili dokaza poruke, ovo pred sudom ne vrijedi ništa...
Ma, jel’ stvarno? :D
Znaju li to ovi policajci sto su brisali poruke? :|
Ja samo kažem, ako trenutno ne postoji dotična poruka, ta izjava je beskorisna.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11734 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

Image
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11735 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Impressum wrote: 19/06/2021 13:41
bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:28 https://www.youtube.com/watch?v=FjRwttkv5SE
Alisa Mutap objašnjava svoju "amneziju" od 6.50 min.
Pa ona je i tad bila mašala sa guzovima
Ne čudi me što sad ima 90+ kg
U čitavoj priči najmanje su bitni njeni guzovi mada Memići tvrde da je zbog njih neko ubio Dženana.

Alisa Mutap ima povrede na rukama, koljenima, leđima i glavi. Slično kao i Dženan Memić.

To govori u prilog da ih je neko ili nešta iznenada udarilo sa leđa i oborilo na zemlju što govori i poderana odjeća na tim dijelovima tijela. Nisu pronađeni tragovi kočenja ali pronađeno staklo sa farova i šoferšajbe govore da je neko prevozno sredstvo u pitanju.

Da li je Mutap Alisa u tom trenutku izgubila svijest niko od nas ne može znati. Da li je moguće da je izgubila svijest, jeste.

Memići tvrde da to nije moguće i da im kaže ko je udario Dženana iako Alisa Mutap od prvog dana govori da se ne sjeća kritičnog trenutka. Meni bi logično bilo da je ona na bilo koji način upetljana u ubistvo, prstom pokazala na cigane koji su to sve priznali i zatvorila čitav slučaj.

Ja i dalje ostavljam prostor da je u ovom slučaju sve moguće ali ova hajka koja se vodi od strane Memića i Ferageta uz veliku pomoć medija bazirana na pretpostavkama, mahalanjima, i rekla kazala pričama ne vodi nikuda.

A svi opipljiviji i konkretniji dokazi koji trenutno postoje vode upravo do onih koji su to ubistvo i priznali - Seferovića.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11736 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 14:06
Impressum wrote: 19/06/2021 13:41
bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:28 https://www.youtube.com/watch?v=FjRwttkv5SE
Alisa Mutap objašnjava svoju "amneziju" od 6.50 min.
Pa ona je i tad bila mašala sa guzovima
Ne čudi me što sad ima 90+ kg
U čitavoj priči najmanje su bitni njeni guzovi mada Memići tvrde da je zbog njih neko ubio Dženana.

Alisa Mutap ima povrede na rukama, koljenima, leđima i glavi. Slično kao i Dženan Memić.

To govori u prilog da ih je neko ili nešta iznenada udarilo sa leđa i oborilo na zemlju što govori i poderana odjeća na tim dijelovima tijela. Nisu pronađeni tragovi kočenja ali pronađeno staklo sa farova i šoferšajbe govore da je neko prevozno sredstvo u pitanju.

Da li je Mutap Alisa u tom trenutku izgubila svijest niko od nas ne može znati. Da li je moguće da je izgubila svijest, jeste.

Memići tvrde da to nije moguće i da im kaže ko je udario Dženana iako Alisa Mutap od prvog dana govori da se ne sjeća kritičnog trenutka. Meni bi logično bilo da je ona na bilo koji način upetljana u ubistvo, prstom pokazala na cigane koji su to sve priznali i zatvorila čitav slučaj.

Ja i dalje ostavljam prostor da je u ovom slučaju sve moguće ali ova hajka koja se vodi od strane Memića i Ferageta uz veliku pomoć medija bazirana na pretpostavkama, mahalanjima, i rekla kazala pričama ne vodi nikuda.

A svi opipljiviji i konkretniji dokazi koji trenutno postoje vode upravo do onih koji su to ubistvo i priznali - Seferovića.
A sta cemo sa kliom?
Image
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#11737 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11738 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11739 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Toni12345 wrote: 19/06/2021 13:45

Odakle znas da je 5-6 minuta?
Uh sad si me uhvatio, mora da sam i ja dio ove organizovane zavjere :-)

"Ništa nije onako kako se čini" što bi rekao Ilija Čvorović u Balkanskom Špijunu.


ps.

Imaš čitav razgovor između drotova i hitne na internetu naći, sa vremenom poziva i svemu ostalom.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11740 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

JThomas wrote: 19/06/2021 14:10 :thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=ms6wGnMdT8w
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11741 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

JThomas wrote: 19/06/2021 14:10 :thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
Ako idemo ja i ti jedno pored drugog i opali nas kombi velikom brzinom sasvim je logicno da bi letili 15-20 metara i imali bi prelome visestruke,ovde preloma nema.
Image
Mer11
Posts: 112
Joined: 08/02/2021 11:59

#11742 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mer11 »

bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 14:06
Impressum wrote: 19/06/2021 13:41
bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 13:28 https://www.youtube.com/watch?v=FjRwttkv5SE
Alisa Mutap objašnjava svoju "amneziju" od 6.50 min.
Pa ona je i tad bila mašala sa guzovima
Ne čudi me što sad ima 90+ kg
U čitavoj priči najmanje su bitni njeni guzovi mada Memići tvrde da je zbog njih neko ubio Dženana.

Alisa Mutap ima povrede na rukama, koljenima, leđima i glavi. Slično kao i Dženan Memić.

To govori u prilog da ih je neko ili nešta iznenada udarilo sa leđa i oborilo na zemlju što govori i poderana odjeća na tim dijelovima tijela. Nisu pronađeni tragovi kočenja ali pronađeno staklo sa farova i šoferšajbe govore da je neko prevozno sredstvo u pitanju.

Da li je Mutap Alisa u tom trenutku izgubila svijest niko od nas ne može znati. Da li je moguće da je izgubila svijest, jeste.

Memići tvrde da to nije moguće i da im kaže ko je udario Dženana iako Alisa Mutap od prvog dana govori da se ne sjeća kritičnog trenutka. Meni bi logično bilo da je ona na bilo koji način upetljana u ubistvo, prstom pokazala na cigane koji su to sve priznali i zatvorila čitav slučaj.

Ja i dalje ostavljam prostor da je u ovom slučaju sve moguće ali ova hajka koja se vodi od strane Memića i Ferageta uz veliku pomoć medija bazirana na pretpostavkama, mahalanjima, i rekla kazala pričama ne vodi nikuda.

A svi opipljiviji i konkretniji dokazi koji trenutno postoje vode upravo do onih koji su to ubistvo i priznali - Seferovića.
Jarane, da ti kazem nesto. Prvo su Alisi napisali da ima amneziju, pa su se onda sjetili da ukljuce Seferovice u slucaj.
Nije mogla uprijet prstom u njih!!!! A i sve da je rekla sjecam se, to su Romi uradili, dva puta im je pala optuznica zbog nedovoljno dokaza, pa ni njena rijec ne bi puno vrijedila s obzirom na mijenjanje iskaza, a i saobracajka se mora dokazati, a dobro znamo da nakon 5 godina to jos nisu uspjeli.

U ovoj drzavi te ne hapse ni kad ocigledne dokaze imaju, a odjednom Alisa zavrsila u pritvoru, a nemaju nista protiv nje? Sacekajte malo, sve ce vam jasno biti :wink:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11743 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

bosanska senzacija wrote: 19/06/2021 14:14
JThomas wrote: 19/06/2021 14:10 :thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=ms6wGnMdT8w
svi ste vi tako objektivni - ostavljate sve mogućnosti, osim da nije ljuba nevolja. jer "nema ko drugi biti". pa naravno da nema u predmetu gdje je suđeno njemu po lažnom priznanju. kako bi i zašto i bilo.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#11744 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Ljudi, Ljubo je vozio 5km/h i udario ih je tek toliko da Alisu obori na koljena. Kad je vidio da nije uspio Dženana oborit, onda je izašao iz auta i Dženana udario palicom.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11745 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

sve ima na temi kad se i ta žvaka pojavljuje pod prethodnim nickom, kad su prvi put oslobođeni. kad se vidjelo da ipak neće proći, do tad nije trebalo. to je rezervna, sud i muriz oslobodili pravog krivca, tragedija, ali nema šta da se dalje gleda i istražuje.
Last edited by JThomas on 19/06/2021 14:24, edited 1 time in total.
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11746 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

i agree wrote: 19/06/2021 14:17
JThomas wrote: 19/06/2021 14:10 :thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
Ako idemo ja i ti jedno pored drugog i opali nas kombi velikom brzinom sasvim je logicno da bi letili 15-20 metara i imali bi prelome visestruke,ovde preloma nema.
Image
Ima prelom lobanje .A dvoje ako idu ne moraju na isti nacin oboje biti povrijedjeni.
A da donji dijelovi moraju biti polomljeni je nebuloza.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11747 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

dzolix wrote: 19/06/2021 14:23
i agree wrote: 19/06/2021 14:17
JThomas wrote: 19/06/2021 14:10 :thumbup: a naročito poderotine od 1 cm na pantalonama nesumnjivo ukazuju na udar kombijem. 2 tone = 1 cm poderane tkanine, nesumnjivo proizlazi iz četvrtog njutnovog zakona :thumbup:
Ako idemo ja i ti jedno pored drugog i opali nas kombi velikom brzinom sasvim je logicno da bi letili 15-20 metara i imali bi prelome visestruke,ovde preloma nema.
Image
Ima prelom lobanje .A dvoje ako idu ne moraju na isti nacin oboje biti povrijedjeni.
A da donji dijelovi moraju biti polomljeni je nebuloza.
Nije nebuloza,lobanja,hm pa nije ih udario u glavu nego sa leđa u leđa,jel ti znas kakve su posljedice od udara sa leđa u leđa?Ako ne lete gazi ih i prelazi preko njih.
Image
Last edited by i agree on 19/06/2021 14:26, edited 1 time in total.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#11748 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

JThomas wrote: 19/06/2021 14:23 sve ima na temi kad se i ta žvaka pojavljuje pod prethodnim nickom, kad su prvi put oslobođeni. kad se vidjelo da ipak neće proći, do tad nije trebalo. to je rezervna, sud i muriz oslobodili pravog krivca, tragedija, ali nema šta da se dalje gleda i istražuje.
Šta misliš, postoji li šansa da su Romi odlučili biti svjedoci? Ono, mi ćemo reći ko nam je platio a vi nas nemojte teretit za lažno priznanje?

Je li to opcija za njih uopšte?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11749 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:thumbup: ne moraju ako je leteći kombi. vidiš, kako se toga niko dosad nije sjetio :zoka:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#11750 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Tužilaštvo je popustilo prijetnjama i odredilo pritvore.
Locked